Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110151) Apollyon válasza userxy (#110139) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na és mik azok az alapvető problémák? Jöhet privátban is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#110153) -Mike-


-Mike-
addikt

Ezekről jut eszembe:

(#110154) bigmasterg válasza -Mike- (#110153) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fura,
kicsit vízköves a csap, pedig valamilyen takarítószer tükröződik a csempén. ;]

(#110155) kk831228 válasza bigmasterg (#110154) üzenetére


kk831228
addikt

Van még ott valami csikarás is az üvegen... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#110156) Zola007 válasza Woodslave (#110146) üzenetére


Zola007
veterán

semmi baj
néha küldenek egy ilyesmit "9404-5D04-4683", hogy 5-30 vagy 5-40% közötti kedvezmény, de bárki által felhasználható

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110157) Zola007 válasza -Mike- (#110153) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110158) Shingen


Shingen
addikt

Ma hát-tric volt, edzés után betöltöttem egy cigánypecsenyével.
Igaz nem csirkéből volt hanem karaj de utána lecsúszott meg egy fél sárgadinnye is. :)

風林火山

(#110159) Shingen válasza -Mike- (#110153) üzenetére


Shingen
addikt

Ez aztán finom kis dög. ;]

(#110157) Zola007 Élőben látnám a csajt, én is ilyen fejet vágnék. :D

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#110160) GoTReX válasza -Mike- (#110153) üzenetére


GoTReX
őstag

Múltkor pont ilyen csajjal néztem össze, ugyanez a fej ,test sem volt rossz. Ugyanez a flegma *** fej. 165/45-ös f*cktoy kertgória :U :P

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110161) HussarF válasza kolosanyi (#110067) üzenetére

Hagyjad már, én most egy nap ban-t kaptam. Annyit írtam, hogy néhány cigánnyal összeverekedtek Béláék. Ebben mi a rasszista? Ebben mi az általánosító és sértő?
Ha pl. azt írom, hogy összeverekedtek néhány osztrákkal, akkor az osztrákellenes megnyilvánulás? Ha leírom a tényeket?
Lehet jönni azzal, hogy de én nem szeretem őket. Tény, nem vagyok oda értük, de attól még ha valamit leírok amiben szerepelnek az nem automatikusan rasszista meg sértő.
Tiszta agyfasz az, ami itt megy már, emberek nem használják a józan eszüket, idióta véleményformálók rendes véleményterrort meg a gondolkodás torzulását alakítják ki.

A moderátorok is magukba nézhetnének kicsit.

(#110137) userxy
Így van, beteg emberek, akik nem tudnak elvonatkoztatni a politikától. Olvassák folyton az index-et, hvg-t meg a hasonló szennyet, ahol még akkor is kihoznák, hogy Magyarország a legszarabb hely, ha egyébként leváltanánk az USA-t a világelsőségben. Hihetetlen, ami ott megy, meg a magukat értelmesnek gondoló emberek, akik kommentelnek és nem veszik észre, hogy behúzzák őket ebbe a negatív-keserűség spirálba, amit ezek generálnak.

Amúgy nekem pont az jutott eszembe, hogy baszki, Mégiscsak Orbán itt a legokosabb? Tolja a rengeteg pénzt a fociba, mindenki szidja, de amikor elkezd a válogatott sikereket elérni, hirtelen mindenki örül és összeborul, egy emberként ujjong. Még a végén ő hozza el itt a magyarok összefogását :D

(#110162) aliquis válasza HussarF (#110161) üzenetére


aliquis
tag

:K

Viszlát!

(#110163) KoVee84 válasza GoTReX (#110160) üzenetére


KoVee84
senior tag

Összenéztél vele? :Y akkor kezdenek a dolgok komolyra fordulni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110164) GoTReX válasza KoVee84 (#110163) üzenetére


GoTReX
őstag

Legfosabb duma is jó lett volna,bár barátnőm nem díjazta volna a kezdeményezést. ;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110165) kolosanyi válasza HussarF (#110161) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én figyelmeztetést kaptam.

A mondandóddal teljesen egyetértek. :R

(#110166) userxy válasza HussarF (#110161) üzenetére


userxy
őstag

Az emberek nyelik a moslékot csak nagyon kevés ember olvas a dolgok után és gondolkodik el, hogy valóban ez -e a fő probléma.

És a legnyomasztóbb az, hogy tényleg szarik rá és nem érdekli. De habzó szájjal ugat, hogy neki van igaza.
Mai világban vitázni nem lehet csak veszekedni. Érvelésről az emberek nagy része hírből sem hallott.

[ Szerkesztve ]

(#110167) Woodslave válasza userxy (#110166) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de persze te is azt hiszed hogy neked van igazad ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110168) Zola007 válasza HussarF (#110161) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem véleményem nincs, csak tényeket írnék egy kicsit.
Egyik barátom intézi a szülőfalumban a polgármesteri hivatalban a hátrányos helyzetű kedvezményeket. A népszámlálást is ők csinálták.

Érdekes tényekre lett figyelmes:
- népszámlás során 1460 lakosból 130 fővallotta magát kisebbséginek
- 15 ezer Ft/fő úniós élelmiszer segélycsomag átvétele során 1460 lakosból 900 fő vallotta magát kisebbséginek

Ennyi :))

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110169) userxy válasza Woodslave (#110167) üzenetére


userxy
őstag

Nem hiszem sőt. Szeretek vitatkozni.

Ha mond valaki valami okosságot és utána olvasva is számomra is helytálló. Akkor én elfogadom, ha valaki bebizonyítja, hogy nem jól tudok valamit.

(#110168) Zola007

Ez is rávilágít egy pár alap problémára rassztól függetlenül. Aránytalan pénz elosztás, önzőség, kapzsiság.

Ezeken kellene kicsit a világnak változtatni nem azon amin a híradó csámcsog.

(#110170) kk831228

Magyarázd már el mi köze a magyar válogatottnak a stadionokhoz? És azok a milliárdok ennek a focicsapatnak miben járult, hozzá a mosatni sikeréhez? :)

Józan paraszti ésszel gondolkodó ember is betudja látni, hogy nem ezen múlt a mostani sikerünk.

És azt is betudja látni, hogy nem jó a pénz elosztás.

De erről nem a focisták tehetnek. Az ő sikerük mindezektől független. Ha kicsit is gondolkodik az ember.

[ Szerkesztve ]

(#110172) Ijk


Ijk
nagyúr

Bírom hogy aki izmos és tetkója van, az biztos agresszív náci. [link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#110173) Shingen válasza Ijk (#110172) üzenetére


Shingen
addikt

Hát persze nem tudtad. :))

風林火山

(#110174) Zola007 válasza Ijk (#110172) üzenetére


Zola007
veterán

Mondjuk egy 30 centis "Hooligan" tetoválással a hasán ad némi jogalapot arra, hogy huligánnak nézzék :U

Felénk az a mondás járja, hogy "aki k*rvának áll, ne lepődjön meg, ha megb*sszák"

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110175) Shingen válasza Zola007 (#110174) üzenetére


Shingen
addikt

Felénk az a mondás járja, hogy "aki k*rvának áll, ne lepődjön meg, ha megb*sszák"

:DD Mennyire igaz. :)

風林火山

(#110176) -Mike- válasza Ijk (#110172) üzenetére


-Mike-
addikt

Na, végre woodról egy normális kép. ;]

(#110177) Woodslave válasza -Mike- (#110176) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] nekem nincs ilyen tetkóm ha nem tűnt volna fel :D

mondjuk ez igaz. Én is izmos vagyok, tetoválásom van ráadásul még kopasz is.. :( Nap mint nap szembesülök az előítéletekkel. :U (na jó annyira mondjuk biztos nem mint Dicker ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110178) celf válasza userxy (#110169) üzenetére


celf
őstag

nem csak a penzelosztas, vagy az emberek kapzsisaga, hanem az ugynevezett also es also kozeposztaly ontudatanak a teljes hianya. es itt most nem ilyen nemzeti nagymagyarorszagos hagymázós álmokra meg nagy összetartásra gondolok, hanem rendes kiallok a sajat erdekeimert, odamegyek, teszek azert hogy jobb legyen, nem hagyom annyiban, ha hazudnak nekem szemtol szemben politikusok, stb. ez az ami hianyzik itthon. de sokszor meg akozertben is hianyzik az emberekbol ez. rahagyjak. ez sokkal rosszabb.
es az egeszsegugy mellett a tanitasi rendszerbol ami penzeket kivonnak kormanytol fuggetlen az konkretan szerintem emberiseg elleni buncselekmeny.

nade hagyom is. inkabb orulok, h en viszont leszigorlatoztam, es vegre jessz, van idom edzeni. bar julius elsejen elhuzunk 1 honapra nyaralni (duuuuurva), es ott nem hiszem, h lesz terem. es most a formam iszonyat katasztrofalis. utobbi 3-4 hetben szenhidraton es teljtett zsirsavakon eltem, kortizollal leontve.

szoval most megyek es jol odab@szok neki:) bar aludtam max 4 orat...nem erdekel, akkor is edzes van :C

(#110179) Ijk válasza Zola007 (#110174) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze most nem azt mondom hogy mindenki felejtse el az előítéletét, de lehozni nácizós cikkeket külföldi lapokban vele példálózva és kiemelve azért elég meredek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#110180) celf válasza Ijk (#110179) üzenetére


celf
őstag

ja ezen a tagon nem latok speciel horogkeresztet de volt egy masik kopasz amelyiken ott viritott.

(#110181) zzz03


zzz03
őstag

Leegett hattal elvezet fekvenyomni 😉 de azer adta rendesen 5g beta alanine, 6deci bomba es csak ugy mentek az ismetlesek. 😃

[ Szerkesztve ]

(#110182) HussarF válasza kk831228 (#110170) üzenetére

Nekem amikor szétvágták a vállam és lejött róla egy fél nap alatt a ragasztott kötés, akkor szigszalaggal ragasztottam vissza. Mikor másnap viziten meglátta a doktornő, akkor majdnem szívrohamot kapott ;]
Mondom jól van, de nincs rendes kötszer ragasztóm. Erre elővett egy gurigát a fiókból és odaadta, hogy na ezzel ragasztgassam legközelebb. Na jól van mondom, csak van itt minden, ha így osztogatják ;]

(#110183) Dicker válasza Woodslave (#110177) üzenetére


Dicker
őstag

Ha ingben, meg öltönyben jársz, sokat változtat a megítélésen. Főleg, a még fel is teszel valami francia sapkát. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#110184) Zola007 válasza Woodslave (#110177) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem nem úgy rémlik ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110185) Shingen válasza Zola007 (#110184) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD Házi photoshoposunk.

風林火山

(#110186) FIREBLADE78 válasza HussarF (#110161) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem vagy egyedül. Anno 2x kivágtak győzike miatt,mert lemertem írni h ci... Ezt miért moderálják így? Pedig csak védtem a hozzászólásomban,erre kivágtak 3 napra :DDDDDDDDD Vicc ami itt megy.. Jó,hogy a magyar szó miatt nem vágnak ki. :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#110187) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Koszonom eloszor is az eddigi segitsegeteket! Van ertelme szemelyi edzonek amugy, vagy az is olyan szakma, mint az autoszereles, hogy a legtobb inkabb pék?! Tehat ritka a jo szemelyi edzo, vagy lemegy az ember az adott terembe, oszt' valaszt egyet?

(#110188) Shingen válasza FrankMonzano (#110187) üzenetére


Shingen
addikt

Tehat ritka a jo szemelyi edzo,
Ez a helyes. :K
Amúgy lenne értelme pláne ha van lóvéd is rá.
De a legtöbb nem ér semmit mert nem úgy foglalkozik veled.

風林火山

(#110189) FrankMonzano válasza Shingen (#110188) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Erre voltam kivancsi, gondoltam amugy :). En a helyi gildamaxba jarok, akit lattam a telojat nyomkodja, v unottan ul. 4 rugo/alkalmat inkabb proteinre, vagy kajara koltom akkor :). Konzekvencia: onerobol is elerheto az, ami szemelyi edzovel, max tobb ido?

[ Szerkesztve ]

(#110190) Shingen válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


Shingen
addikt

kit lattam a telojat nyomkodja, v unottan ul. 4 rugo/alkalmat inkabb proteinre, vagy kajara koltom akkor
Hát igen, jobban jársz. :K

風林火山

(#110191) Shingen


Shingen
addikt

Bugyis ketrecharcosok
Mint amikor a placcon megtépik egymást a ribik. :DDD

風林火山

(#110192) Woodslave válasza Zola007 (#110184) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Haha. Na igy már nincs különbség valóban ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110193) Woodslave válasza Dicker (#110183) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Vicceltem csak. Ruhában (is) do you Even lift kategória vagyok. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#110194) celf válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


celf
őstag

rossz esetben fel ev helyett 6-7 ev es sok aprobb serules :D

melyik gildaba jarsz?

(#110195) Shingen válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


Shingen
addikt

onerobol is elerheto az, ami szemelyi edzovel, max tobb ido
Önerőből is csak sokkal nehezebben.
Mert ha normális az edző és rád figyel kiküszöböli a hibáidat, így elkerülhetőek a sérülések, stb.
Meg azért az edző ellát akár még étkezési tanácsokkal, tippekkel milyen táp kieg. amit érdemes szedni, stb.

風林火山

(#110196) sutyesz96 válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


sutyesz96
őstag

Konzekvencia: onerobol is elerheto az, ami szemelyi edzovel, max tobb ido?

Erre képtelenség választ adni. Szerinted volt már erre 2 tesztalany úgy, hogy azonos időben kezdtek el edzeni, azonos edzéstervet csináltak, azonos étrenden voltak (lsd: azonos ismétlésszám minden egyes edzésen, pontosan ugyanannyi pihenőidővel, grammra pontosan lemért kaja adagok)? A genetikáról már nem is beszélve..

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#110197) FrankMonzano válasza sutyesz96 (#110196) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Naja...

celf: Savoya Park

Shingen: Az is a problema, hogy en ide jarok edzeni, es egy jo edzoert nem kocsikaznam at a varost+az oradija, stb... maceras.

[ Szerkesztve ]

(#110198) -Mike- válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


-Mike-
addikt

Én biztos nem állnám meg szó nélkül, hogy kifizeted és telefonál, akkor udvariasan oda kell menni és elmondani, hogy ez az alkalom akkor ingyen volt, ugye?

(#110199) rwin5 válasza FrankMonzano (#110189) üzenetére


rwin5
őstag

ahova én járok edzeni ott van egy személyi edző persze ki van pattanva, ezer éve versenyez, na kb ilyen szinten foglalkozik azokkal akiket edz. Semmi motiválás meg stb. Annyi, hogyha látja messziről, hogy nem jó odaszól, hogy ne úgy.. na a legviccesebb az egészben, hogy kb ígyis akik a teremben személyi edzőhöz jár annak a 80% kb hozzá megy, de gondolom pont azért mert még sosem volt másik edzőjük és azt hiszik, hogy itt ki is merül az egésznek a fogalma

(#110200) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Koszonom a valaszokat, ez csak megerositett abban, hogy ne szorjam a penzt ki az ablakon feleslegesen.

Mas: mennyi 1db szolocukor grammban? Ha veszek egy zacskoval, hany szem menjen a proteinbe edzes utan? Vagy erdemesebb a builderrol rendelni por formaban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.