Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45483) LanyUs válasza Hi!King (#45476) üzenetére


LanyUs
senior tag

Bocs, nem gondoltam, hogy egy futócipő oldalon ekkora tévedés van. Nézd a tulajdonságoknál: [link]

Megnéztem a cipőimet ( drop ), mert eddig ezt soha nem figyeltem.
Kayano 20: 10 mm
Skechers Go Run Ride 4: 4 mm
Puma ignite dual: 8 mm
Hoka Clifton 1,2: 5mm

Mindegyikben kényelmesen elvagyok, az más kérdés, hogy a csillapítás elegendő-e vagy sem. És akkor jön a Ride iso 2 és olyan robotot csinál belőlem, hogy cakk-pakk abba is hagynám a futást :DDD Nem lovagolok tovább a témán, de ha ennyi másik féle cipőm bevált ( akár a Sketchers akciósan 12e Ft-ért ), akkor itt a tervezésnél valami félrecsúszott...

V.Stryker: jobb lábnál szívd be mindig, akkor nem fog szúrni. Nagyon régen küzdöttem ilyennel szúrás dologgal és egy tanulmány valami levegő-szervek már nem emlékszem tudományosan magyarázta meg.
Tehát jobb beszív, ha lassú akkor bal is beszív, majd jobb-ball kifúj.
Ha kapkodós, akkor jobb beszív-bal kifúj, a lényeg, hogy a balon ne vegyél levegőt. Hülyén hangozhat, de nekem bevált a gyakorlatban is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.