Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43970) ígyvanferi válasza tomcica (#43963) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Elég bitang egy maraton 2000 szinttel, úgyhogy hajrá! Össze ne koszold a szép új Turbot a sárban.

Bostont is kipróbálnék. Egyszer vettem egy Tempot, de benéztem a méretezést, kicsi volt, így nem tudom milyen lehet benne futni. Vagy ott az új könnyű adidas, az SL20. Azzal nincs tapasztalatod? Amiket olvastam róla, hogy nincs a középtalpában Boost, csak az újabb Lightstrike anyag (Boston talpa 50% Boost, 50% Lightstrike), ami könnyebb, viszont nem annyira pörgős, pattogós. Viszont így az egész cipő egy picivel könnyebb, mint a Boston, miközben párnázottabb. Szóval talán még komfortosabb a földi halandónak, de lehet benne pörgetni gyorsabb futásokat. Ki kellene őszre váltanom a Reebok Run Fastet valami hasonlóval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.