Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31727) bencze válasza inf3rno (#31720) üzenetére


bencze
senior tag

Na jó az ember azért nem hülye és figyelembe veszi ezeket a dolgokat esetleg ha gyanús kiteszteli. Lehet olyan aszimmetria is amit érdemes megnézetni. Szóval azt épp meg szoktam nézni, akár egyszer jól is jöhet alapon. Persze nem igazán lényeges. Leginkább hozzászoktam az okosfunkciókhoz egyébként mint mindennapi óra, az ambit3 amúgy mindenben jobb lenne ami lényeges, kivéve az edzéstervezőt meg naptárat. Mindig szkeptikus voltam az okosórákkal kapcsolatban, nem gondoltam volna, hogy hozzá tudok szokni de kényelmes, hogy mondjuk megbeszélésen nem telefont nyomkodok csak látom, ki hív és kinyomom óráról kivéve ha sürgős / fontosnak tűnik, vagy látom ki írt.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.