Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30644) Danika256 válasza parandroid (#30638) üzenetére


Danika256
aktív tag

Annyira nem értek egyet, mert igenis kell egy terv amihez igazodik az ember és főként azért, hogy kellően legyen mindenféle edzés, ami elengedhetetlen egy cél eléréséhez. Én teljesen 0-ról semmi sport előélet nélkül 86-kg ról indulva egy év alatt szinte semmi alapozással meg tudtam csinálni egy 4:12-es maratont! Persze nem volt kellemes, mert full anaerobba toltam, de akkoriban volt is anaerob állóképességem, mert az edzéseim 80%-a olyan volt! Szóval így, vagy úgy meg lehet csinálni 4 óra körül 1 év alatt egy maratont.
De ahhoz hogy az ember tovább lépjen és megfelelően haladjon kell egy jól kidolgozott edzés terv. Én már 1 éve így készülök és jóval többet fejlődtem így mint az azelőtti másfélben összesen! Szóval csak úgy futogatni terv nélkül nem kifizetődő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.