Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23616) inf3rno válasza Alg (#23615) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ugyanezen akadtam ki én is. Az van, hogy minimum msie11 kell a moveslink-nek, ahhoz, hogy meg tudja jeleníteni a gui-t. Ha már böngésző alapon csinálták meg a kedves mérnök urak, akkor legalább egy chromiumot belerakhattak volna ebbe a rakás szarba, hogy ne függjön az msie-től meg annak verziójától, meg akkor már portolhatták volna linuxra meg iosre is, hogy törne le a kezük. Gondolom valami indiai banda csinálhatta outsourcolva, amilyen a minősége. :W :O ;]

A Mio-val egyébként ugyanez volt, win10-re nem tudtam feltenni az appot, amivel be tudom állítani, hogy nekem melyik pulzus zóna melyik színnek felel meg. Egyedül androidról lehet megoldani. Azért ha már 100 eurot elkérnek egy pulzusmérőért, illene legalább egy két soros hozzá való szoftvert megírni több platformra...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.