Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) tomcica válasza bencze (#24949) üzenetére


tomcica
Topikgazda

25 x 200-200 az 10km-nyi munka (amibol 5km erosebb 5km gyengebb ugye) ez nem veszes,telen az 50x200-200 (az 20km) akar hetente is ment (osszido 1:28-35 koze,neha elszaladt gyorsabbra is),a 100x200-200-at viszont csak egyszer csinaltam,az nagyon durva dolog

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#24952) concret_hp válasza tomcica (#24948) üzenetére


concret_hp
addikt

én egyébként az októberi maraton óta versenyen kívül 13km volt a max amit futottam, ahhoz képest kijött most a pb vivicittán, bár igaz, hogy ez inkább a magamhoz képest nem erős pb-nek, nem a sok edzésnek volt köszönhető :D

nekem inkább bringán jön ki az, hogy hosszabb távokra lehet készülni rövidebb edzésekkel, bár nyilván nem ugyanaz, meg nem is gyakran van ideje az embernek 200km-s karikákat menni ugye, de ilyen 70-100km-s körökhöz képest arányaiban nem sokat lassulok fél IM-en meg egészen sem (90 ill 180 bicón)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24953) bencze válasza tomcica (#24951) üzenetére


bencze
senior tag

jaa kicsit rosszul szoroztam be ;)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24954) Vertigo18 válasza tomcica (#24951) üzenetére


Vertigo18
addikt

Baszki, végre levezetted! :)

Ahogy Bencének, úgy nekem is tök kínai volt mindig, amikor ilyeneket írogattál. Lestem minden szavadat, de úgy, mint egy buddhista szerzetesét: ámultam, de fingom nem volt, miket mondasz...

Tehát a 25x200-200 az annyit tesz, hogy tolok kétszáz métert, aztán pihegek 200-at... És ezt 25x, igaz? Hát tudod ki! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24955) tomcica válasza Vertigo18 (#24954) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Kerdezzetek ha valami nem vilagos,en nem is figyelem csak daralom amikor ide jutok :DDD
25x200-200 (60mp - 40mp) az nem olyan durva,mint egy 10-15 x 200-200m (50-35 v. ha elszaladnak a lovak 50-30) na ott mar volt hogy el-elpattan egy er az orrban,vereset kopsz meg ilyenek,na de minek is irkalja le az ember csak elijeszti a lelkes "kezdoket" ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#24956) margithid válasza tomcica (#24955) üzenetére


margithid
veterán

Durva.
Egyszer olvastam, hogy a teniszező Andy Murray 10 x 400 métert fut, körönként 75 másodperc alatt 75másodperces pihenőkkel.
A 10. körnél azért kiváncsi lennék mennyire öszinte a mosolya:)

[ Szerkesztve ]

(#24957) beltram válasza bencze (#24949) üzenetére


beltram
tag

Ha már edzésterv, a múltkor találtam rá erre, érdemes beleolvasni, ingyenes (45 oldalas pdf, elég részletes).

[ Szerkesztve ]

pace be with you

(#24958) bencze válasza beltram (#24957) üzenetére


bencze
senior tag

Úúúú mér ilyen hosszú. Ez nagyon jó infó pont ami hiányzott, köszi! Szerintem sokat tudok belőle tanulni. Jövő hónaptól kell edzéstervet faragjak épp a Sparra, ez mint FM elég közeli is, pár maratoni edzéstervet megnézve biztos át tudom szabni. Érdekes kísérlet lesz. Ez a 15 mp / perc összefüggés nagyon felkeltette a figyelmem, mert nálam totál nem válik be, ami csak azt mutatja mennyire béna vagyok egyelőre.
Múltkor itt felmerült valami Hadd teszt buzzword és rákerestem, ezt találtam:
Hadd's approach to distance training
ami ugyancsak a kb 15 mp összefüggést taglalja meg a laktátküszöböt, aerób, anaerób stb. (még ezt sem olvastam végig de faszának tűnik egyelőre).

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24959) beltram válasza bencze (#24958) üzenetére


beltram
tag

Van ott rövidebb is, más távokra, más szintekre szintén. Lehet válogatni. :)

pace be with you

(#24960) bencze válasza beltram (#24959) üzenetére


bencze
senior tag

Csak lusta vagyok elolvasni, de közben kíváncsi vagyok a tartalmára. :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24961) k5.20


k5.20
senior tag

Sziasztok,
androidos alkalmazások közül melyiket ajánljátok:
Strava - Endomondo - Runtastic
A Playstrore statisztikái szerint a Runtastic-nak a legnagyobb a tábora, és itt a pro-változat egyszeri 1500 Ft, a többinél havidíjas.
Mindegyik ugyanazt tudja?
Wear-órával lenne használva, nem telefonnal.
(Bocsánat, nem akarom egyenként próbálgatni őket, elhiszem a tapasztaltaknak...)

(#24962) #78687232 válasza k5.20 (#24961) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én az endomondora szavazok. Egy évre 30 dollár, míg a runtastic 60 euró (most CSAK 50 :D ). Ha a pro-t fizeted, azzal prémiumos leszel? Mert endomondonál ha fizetem a prémiumot, akkor telefonon is mindent felold ha jól emlékszek.

(#24963) borix válasza #78687232 (#24962) üzenetére


borix
őstag

(Megértem ha valaki beszerzi okosba a pro verziókat) de éves színten10-15E kifizetni értük amatőr szinten lévő futóknak van értelme jó vannak akciók akkor 5-6E?
Van ingyenes változatuk jó de előbb utóbb a fizetős felé billen a mérce úgy vannak kitalálva.

[ Szerkesztve ]

(#24964) bandus válasza borix (#24963) üzenetére


bandus
veterán

azért éves szinten 10k nem egy nagy tétel szerintem még ebben a sportban sem. és mégse kell egyben kicsengetni egy óra árát.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24965) borix válasza bandus (#24964) üzenetére


borix
őstag

Sokan óra mellett is használják fizetnek érte főleg azok érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#24966) k5.20 válasza #78687232 (#24962) üzenetére


k5.20
senior tag

A Playstrore-ban nem ír oda semmit, hogy ez milyen díj, egyszerűen a pro-verzió ennyibe kerül.
Ez ugye androidon fut.
Lehet, hogy a webes felületért még külön fizetni kell?

(#24967) bandus


bandus
veterán

jövő hét vasárnap félmaraton füreden, és nem tudom, hogy mit fussak még a következő héten. az addig hátralévő idő így néz most ki fejben nálam: holnap 10k tempó, vasárnap 14-15k laza terepen, hétfőre kellene még valami futás és egy szerdára vagy csütörtökre. ti hogy csinálnátok? cél természetesen egy új pb, ami 1:57 alatti időt jelent (ezzel egyébként most úgy érzem, hogy nem lesz gond :) koppkopp)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24968) #78687232 válasza k5.20 (#24966) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ehh igen, a prémium teljesen más kategória, ott csak a pro verzióért fizetsz, ami többet tud. Bár én azért nem fizetnék, de ha kell nem ettől mész csődbe és csak egyszer kell szerintem kifizetni.

Borix, én órával futok és prémiumos vagyok endomondon. Szeretem a részletes statisztikát, az edzések alatt mutatja a pulzust is, lehet edzéstervet készíteni. Nekem megéri éves szinten az a 9000 forint.

(#24969) t1 válasza bandus (#24967) üzenetére


t1
addikt

Hétfőn nem futnék, helyette pihi, szerdán nyomnék egy FM iram 10K-t, hogy szokjam, csüt levezetném 5-6 laza km-el és pihi péntek szombat.

(#24970) bandus válasza t1 (#24969) üzenetére


bandus
veterán

ez tetszik, bár a hétfőit nem biztos, hogy el tudom engedni, ha már ott van egy teljes nap :D viszont akkor minél korábban fogok, hogy annál több idő maradjon a regenerációra, és szintén max 10k környékére.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24971) bencze válasza k5.20 (#24961) üzenetére


bencze
senior tag

Az endomondo nem jött be, az edzésterve miatt fizettem egy ideig. Annyira nem mutat semmi pluszt (Stravahoz viszonyítva) legalábbis semmit amire szükségem lenne, és a gps-e pontatlanabbra jött nekem ki mint más alkalmazásnak.
A Stravaban van nekem mindenem. Szerintem elég jók a statisztikái és főleg az az infó amit ad az egyes edzésekről, rekordok nyilvántartása 1k-tól maratonig mindenféle távokra, pulzuszónákat ismer stb. Azt hiszem a pulzusos részletes infóhoz kellett a prémium előfizetés? Már nem tudom.
A kevésbé technikai statisztikákat meg smashrun-ba szinkronizálom át, ott jópofa dolgok vannak mint hogy mennyit futottál adott hónapban, évben, run streak, leghosszabb kihagyás, szép színesen mutatja a hónapod melyik nap mennyit futottál stb. Ez nem annyira segítség edzéshez mint inkább amolyan bragging rights, ha egyáltalán. Én szeretem nézegetni.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24972) bandus válasza bencze (#24971) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk ez elég érdekes, jobb a félmaratoni tempód az 5k tempónál? :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24973) k5.20 válasza bencze (#24971) üzenetére


k5.20
senior tag

Ezt az oldalt nem ismertem, köszi szépen, ez nagyon jó! :R Be is regeltem azonnal.
Így együtt még nem láttam az éves dolgokat és sajnos látom azt is, hogy rusnyulok... :D
Kicsit rá kell kapcsolnom, mert az előző években többet futottam.

(#24974) Gyick válasza junkhead (#24944) üzenetére


Gyick
őstag

Erre pont nincs :) De mindegy találtam bicikli boltban egy Polar H7-es pántot.Jó cuccnak tünik főleg a program hozzá.65 eur volt.Megyek is kiprobálni..

(#24975) concret_hp válasza margithid (#24956) üzenetére


concret_hp
addikt

75mp-s pihikkel 75ös 400at futni profi sportolóként sztem elég alap :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24976) margithid


margithid
veterán

Én ugyan nem használom de Runtasticnál lehetett valami kódot beírni és akkor a fizetős változatot kapod meg. Nem tudom van-e még ez az akció.
Nekem egyébként Xiaomival nem müködött az endomondo, runtastic viszont jó volt.
Én fix terepen futok, egyszer lemértem hány méter egy kör és ennyi :)

(#24977) Vertigo18 válasza margithid (#24976) üzenetére


Vertigo18
addikt

Volt már idén kétszer is ilyen akció. Az volt a gond, okosok azt mondták, hogy csak az adott installációra vonatkozik. Ha új telefont veszel, vagy wipe-olod a telefont és ismét fel akarod tenni, akkor megint az alap verzió települ.

Én nem tudom, nem veszek mostanában telót, aktiváltam én is a kóddal a "pro"-t, aztán használom tovább a Garmin Connectet... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24978) margithid válasza Vertigo18 (#24977) üzenetére


margithid
veterán

Telepítettem újra, az aktiváló kódnál írja, hogy az aktív kód a premium.

(#24979) Vertigo18 válasza margithid (#24978) üzenetére


Vertigo18
addikt

Értem, tehát nem volt igaz, és a Google fiókhoz tartozott a reg., nem az eszközhöz!

Ez egy jó hír, köszönöm a helyesbítést! :R Talán érdemes kivárni annak, aki lemaradt, lehet lesz még ilyen akció, elvégre kb. egy éven belül 2-3 alkalommal is volt most.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24980) bencze válasza bandus (#24972) üzenetére


bencze
senior tag

Alapvetően tényleg érdekes, azért lesz muszáj tanulnom mert egyáltalán nem vagyok a tempókkal tisztában, de itt azért írja ezt, mert 5km-nek az 5km körüli futást számolja nem azt amikor FM-t futottam egy jó splittel (nem mint a Strava, hogy a leggyorsabb 5km splitet veszi). Ez csak azt jelenti, 5km-t sosem futottam erősen. Lehet a lustaságom le kéne vetkőzni és eljárni szigetfutásokra :) komolyan kezd érdekelni most, hogy egyre inkább muszáj lesz kiraknom rendes edzéstervet és kéne ismerni az 5k, 10k tempóim.

(#24973) k5.20
Akkor feltételezem azt is megoldottad, hogy mindened átvegye :) nekem Strava, Endomondo, Smashrun és Dropbox közt van minden leszinkronizálva. A legutóbbi azért, mert az a legtutibb ha lokálban is megvan a sok gpx. :)
Az még eszembe jutott, hogy mintha azért használtam Endomondot mert volt (van) egy Aldis pulzusmérő övem (10e volt, sokáig 8-ra leengedve vesztegették) ami bluetooth smartos és a Strava nem ismerte fel. Akkoriban próbáltam az edzésterv alapján futni és abban jó volt az Endomondo, mondta mikor mit kell csinálnom. Mostanában lusta vagyok telefont cipelni ami érdekes, az elején zene nélkül el sem tudtam képzelni...
(olyan 'nagy' Stravas azért vagyok mert amikor azt gondoltam attól fogok fogyni biciklizgettem néha és annak pont jó volt, biciklis appként indult aztán lett belőle triathlonos. Aztán azóta mindent abban keresek először, ha nincs meg nézek mást.).

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24981) ígyvanferi válasza concret_hp (#24975) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, az egyáltalán nem ufó szint. Én a szezon vége felé 78 körül futottam a 400-akat, viszont csak 60 mp pihenő volt köztük, annyi volt a 200-ak ideje. Nem is értem miért nem én nyerem sorra a Grand Slameket. :D :D

(#24982) bandus


bandus
veterán

Hat elindultam, hogy futok ma is egy 10k-t a jovo heti versenytempoban, de minden bajom volt... Harmadnapossag, kajahiany,kis terdfajas. Ez pont eleg volt, hogy a felenel kialljak. Nem jo elojel igy a verseny elott, de leginkabb fejben voltam nagyon gyenge, a tempo jo volt, 170 kornyeki pulzuson 5:20 kornyeke.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24983) inf3rno válasza bencze (#24949) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Teljes mértékben egyetértek, valahogy szabványosítani kellene legalább itt helyben az edzés leírásokat, hogy reprodukálni tudjuk az edzést. Ebben én szívesen részt vennék. Ha leírnátok kicsit hosszabban az edzés típusokat, amiket csinálni szoktatok (szünetekkel együtt), akkor szerintem össze lehet hozni legalább valami ajánlást hosszabb meg rövidebb formákra, amit ki lehetne tenni topic összefoglalóba.

Buliban hasznos! =]

(#24984) inf3rno válasza bencze (#24949) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az teljesen normális, hogy nem tudják az izmaid hogyan kell 4:30 körül futni, ha nem szoktál olyan tempót tolni. Idő kell nekik, amíg felépül az izom memória, meg kitalálják, hogy hogyan a leggazdaságosabb. Fokozót is érdemes futni, hogy a három izomrost típus összehangolódjon, és tudjál hatékonyan iramot váltani, meg hogy többféle iramban is gyakorold a futást. Nekem pl az alapozó nem ment egy jó darabig hatékonyan, mert mindig a gyors tempókat erőltettem. Kellett néhány hónap, mire azt tudtam mondani, hogy nagyjából megszoktam, és egy félmaratont kényelmesen le tudok futni alapozó tempóban.

Buliban hasznos! =]

(#24985) inf3rno válasza Aristeus (#24950) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ohh, az tök jó, nekem mondjuk nem lenne szükségem rá, egy kör után kipurcannék. :D

Buliban hasznos! =]

(#24986) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Mit szólnátok valami ilyesmihez?

interval: 10k = 25x (200m, tempo <-> 200m, rest)
fokozó: 4k = 10x (400m, rest -> 400m, tempo)
dombozás: 4k = 10x (200m, tempo, asc 50m <-> 200m, rest, desc 50m)
piramis: 3.2k = 7x (200m -> 800m -> 200m)

A tempo-t meg a rest-et meghatározhatnánk, hogy hány % intenzitásnak feleljen meg, vagy eleve %-ot írnánk. Vessző helyett lehet egybe is írni, bár úgy egy fokkal nehezebben érthető:

10k = 25x 200m85%<->200m50%
4k = 10x 400m50%->400m85%
4k = 10x 200m85%asc50m<->200m50%desc50m
3.2k = 7x (200m->800m->200m)70%

Lehetne tovább is variálni, pl tempo-nak, rest-nek, stb. is range-et megadni, esetleg időben megadni, hogy meddig tartson az adott táv, vagy maga a futás, esetleg nem %-ban megadni a tempót, hanem sebességben, időben, és valami kritériumot megadni hozzá, hogyha x pace aerob, akkor mehet, stb...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#24987) inf3rno válasza inf3rno (#24986) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Közben lement a szerkesztés. Sima intervalra maradhatna a vonal, esetleg per jel, felesleges nyilakkal szórakozni. A métert lehagyhatjuk, egyedül a km-nél érdemes kiírni a k-t, a tempókat meg lehet rövidíteni, ha nem számmal vannak megadva:

10k = 25x 200T / 200R, T=35s, R=50s

Dombozásnál:

4k = 10x 200T50A / 200R50D

esetleg

4k = 10x 200A / 200R , A=tempo+50asc

A piramisnál így meg lehetne használni a nyilakat:

3.2k = 7x 200 <-> 800

Illetve a fokozónál is:

4k = 10x 400R -> 400T

Buliban hasznos! =]

(#24988) inf3rno válasza borix (#24963) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Akkor már több értelme van venni egy órát, mondjuk 60-ért, vagy ahhoz a connect appok nem tudnak annyit, mint ezekből a fizetősek?

Buliban hasznos! =]

(#24989) t1 válasza inf3rno (#24988) üzenetére


t1
addikt

Dehogynem.

(#24990) parandroid válasza t1 (#24989) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig ezt mondom én is, hogy az óra árába érdemes ezt is beleszámolni. Olcsó decás, meg aliexpresses vackok ki tudja, mivel, hogyan működnek együtt, garmin meg példaértékűen frissíti, javítgatja a szoftverét folyamatosan, ami simán a legjobb fizetős appok szintjén van. Polart, ambitot személyesen nem ismerem, de gondolom hasonló a helyzet.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24991) Vertigo18 válasza parandroid (#24990) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hamár itt tartunk, valaki elárulhatná, hogyan kell a Garmin Connecten a PB-ket felvinni. Nekem még egyetlen egy PB-m sincs, ráadásul a leghosszabbnak mindig az utolsó futásomat jelöli.

:R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24992) Melorin válasza Vertigo18 (#24991) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem kb 1 hete van Garmin órám de már van 2 Egyéni Rekordom (gondolom erre gondoltál PB alatt és nem a Prison Break-re :DDD )
Nekem ez automatikusan jött létre. Ezt írja a Garmin arról, hogy lehet elérni rekordokat:

Hogyan határozza meg a Garmin Connect az egyéni rekordokat?

Egyéni rekord akkor jön létre, ha feltölt olyan adatot, amelynek távolsága közel van valamelyik előre meghatározott távolsághoz, és az adott távolsághoz addig a pillanatig feltöltött legrövidebb idő.

A távolságnak nem kell pontosan egyeznie, de kicsinek kell lennie az eltérésnek. (Például létrejöhet egy félmaraton egyéni rekord, ha a tevékenység 13,2 mérföld.)

A Connect csak egy tevékenység első feltöltésekor keres egyéni rekordot, vagyis a szerkesztett tevékenységek nem kerülnek be a listába egyéni rekordként.

(#24993) parandroid válasza Vertigo18 (#24991) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az appban nézz rá a rekordokra (activity overviewnál van egy link), ott el kell fogadnod, akkor lesz hivatalos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24994) Vertigo18 válasza Melorin (#24992) üzenetére


Vertigo18
addikt

Október eleje óta futok minden másnap. Néha három naponta. Minden futás után magától szinkronizál az órám. Ahogy megjövök, teszem a gép elé, rengeteg tevékenységem van már fent... Az elején 10-12 km-eket futottam, február óta 15-22ket...

De az "Egyéni rekordok" oldal (hogy akkor pontosak legyünk a nevével kapcsolatban), az konkrétan így néz ki:

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24995) #78687232 válasza Vertigo18 (#24994) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sosem futsz olyat, ami közel lenne valamelyikhez. Ha a következő edzésed mondjuk 10,5k lenne, akkor mentene 10km-es rekordot. Szerintem elég gyatra, többek között ezért is csak másodlagos nekem a garmin.

(#24996) bencze válasza Vertigo18 (#24994) üzenetére


bencze
senior tag

Nekem ilyen. Másfél hete van garminom, semmi spécit nem csináltam vele szerintem. Én azért nem szoktam figyelni mert a Strava tudja a rekordjaim.

(#24995) SwitcX
Nem, ez olyan mint a strava spliteket is számol, lásd nálam egy FM alatt talált 5k és 10k PB-t.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24997) parandroid válasza Vertigo18 (#24994) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a honlapon, a mobilos appban fogadd el, hogy igen, ez tényleg rekord. Vagy ugyanott nincs kiválasztva a rekordok követése.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24998) #78687232 válasza bencze (#24996) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor nem szóltam. Csak az óra miatt használom, nálam az endomondo az elsődleges.

(#24999) Vertigo18 válasza #78687232 (#24995) üzenetére


Vertigo18
addikt

Talán te tudod a legjobban, hogy pl. a Fm-jaim olyan 21.5km-ek szoktak lenni. Szerintem az elég "közel" van hozzá...

PeterkeT: És azt hogyan kell? Hogyan "fogadjam el"?

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#25000) bencze


bencze
senior tag

Látom feltöltötték a vivicittás képeket. Komolyan annyira kicsik és szét vízjelezettek a thumbnailek hogy az ember azt sem tudja mit vesz meg, elég felháborító, túltolták a paranoiát.

De ezen a képen sírok / röhögök 10 perce, jó lenne tudni mire gondolhattam abban a pillanatban... tudom, hogy nem vagyok fotogén de ez egy új negatív rekord :)
eredeti
azon gondolkoztam vajon másnak is vannak ilyen képei, mert jellemzően nem ilyeneket látok facebookon :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.