Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) Danika256 válasza borix (#24850) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali

Én már rendeltem tőlük, az EU-s oldalról kell rendelni és akkor nincs ÁFA, max. csak a kiszállítás. Simán a postás hozza, de ha nem vagy otthon akkor később át tudod venni a postán..

(#24852) LanyUs válasza Danika256 (#24849) üzenetére


LanyUs
senior tag

Dehogy okoskodás, sőt segítség! Köszönöm! Most, hogy felhívtad a figyelmet rá, valóban hallottam a fogalmakról, de az értékeim nem tudom. Viszont ma semmi jelét nem érzem a tegnapi 17km futásnak kevesebb szinttől, pedig pörgettem a felétől rendesen, sőt a végén maxon. 2 hete meg szénné savasodtam Szálkán 250m szinttől alacsonyabb pulzuson. Ellentmond ez számomra, de biztos van tudományos alapja is a kapcsolatnak. Csak azért írtam be, hogy kellene a max, hogy legyen valami fogódzkodó a többi fórumozónak, mert önmagában a hrm értékkel nem tudok mit kezdeni, mint információ hiába van sebességhez csatolva.

(#24853) borix válasza Danika256 (#24851) üzenetére


borix
őstag

Köszi.Hú majdnem benéztem szerencsére EU-s oldalról rendeltem az e-mail visszajelzést nézve.

[ Szerkesztve ]

(#24854) zaskar válasza borix (#24853) üzenetére


zaskar
senior tag

Vagy 10-12 éve rendeltem az USA oldalukról is, vagy kétszer átjött vám nélkül, aztán egyszer megvámolták, így felhagytam vele. De akkor még nem létezett az EU-s oldaluk.

(#24855) Danika256 válasza LanyUs (#24852) üzenetére


Danika256
aktív tag

Na akkor még egyszer beteszem a linket, hogy esetleg minél többeteknek segítsen.
Ha nem akartok vagy tudtok laktát mérésel bajlódni, a Conconi teszt alapján is be lehet lőni az anaerob küszöbértéket.[link]
Ha pontosan elvégzitek, akkor nagyon pontosan meg tudjátok határozni az átlagos küszöbértéketeket.Nálam passzolt a vérből mért értékekkel. Ez amúgy nem egy fix pont, az anaerob átmenet kb ettől +-5bpm-es sáv. Azalatt aerob szénhidrát égetés van, felette full anaerob terhelés.
Egyébként ezt az átmenetet sík terepen is tudjátok tesztelni, pl ha jó kis bemelegítés után pár száz méterenként egységesen növelitek a tempót, mint ahogy a tesztben is írva van, el fogtok érni egy ponthoz, amikor jobban fog növekedni a pulzus, mint a sebesség és érezhetően jóval több levegő kell majd és kényelmetlenebb lesz a futás.Na akkor biztosan elértétek ezt a határt! :)
Az alsó zsírégetést( E1-es alapozó tartomány) nyilván nem lehet ilyen könnyen meghatározni.Csak vérből mérve, de ha az anaerob átmenet megvan és ennek veszitek kb a 85%-át, az már biztosan zsírégető tartomány lesz.. De ez egyénenként nagyon eltérő lehet..
Ennél egyszerűbb ha veszitek a korotok alapján számolt max pulzust->220-életkor*80% és ha abból még biztonság képen levontok pár ütésnyit, szinte biztosan zsírégető tartományt kaptok...
De amúgy a laktát mérés a legbiztosabb! :)
Remélem azért tudtam segíteni valamelyest..

(#24856) bandus válasza margithid (#24838) üzenetére


bandus
veterán

Dehogynem :D de tenyleg abszolut laza kocogas volt, mindjart keresek geprol 1-2 fuast osszehasonlitani. Nagyon sokaig ehhez a tempohoz is 145 koruli pulzus tarsult. Sot, meg a tempo is lassabb volt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24857) bandus válasza werszomjas (#24840) üzenetére


bandus
veterán

kb 3 éve futogatok egyébként, de sokszor jött össze viszonylag hosszú kihagyás, 1-2 hónap is akár, és akkor kezdheti elölről az ember. ez az idei első olyan alapozásom amibe tudatos(abb)an ugrottam bele, gyakorlatilag novemberrel kezdődött.
itt egy még október végébe belecsúszó futás, 7:32 @ 159 bpm [link] - de ez borzasztó rosszul sikerült, sok kihagyás után
november végén már ez úgy nézett ki, hogy 7:18 @ 145 bpm [link]
aztán kb. sokáig meg is maradt ez a szint
december vége 7:34 @ 149 bpm [link]
ez volt az egyik utolsó futásom januárban, utána 3 hét szünet következett, 7:19 @ 149 bpm [link]
február vége fele 7:13 @ 147 bpm [link]
március végére pedig eljutottam oda, hogy 6:45 @ 147 bpm [link]

nem mintha olyan érdekes lenne ez, vagy nagy teljesítmény, de most nekem is jó volt ezeket visszanézni, plusz talán tényleg látható valami fejlődés. tudom, hogy jó ilyeneket látni, mert én is pont ennyire rá voltam függve a dologra, mint te :D ez egyébként 724 km futás október óta.
végül pedig összehasonlítva a tegnapi futásom a saját tempómban 6:44 @ 146 bpm [link]
és ma reggel ugyanaz az útvonal egy barátom tempójában 7:25 @ 127 bpm [link](lehet csak a reggel miatt), plusz odafele látszik, hogy végig emelkedik, visszafele meg lejt, ez kicsit befolyásolhatja.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24858) beltram válasza borix (#24853) üzenetére


beltram
tag

kupont használtál, ugye? :U

pace be with you

(#24859) borix válasza beltram (#24858) üzenetére


borix
őstag

Igen használtam kupont az levitte az árát 15500ft-ra erre rájött a normál szállítási költség + 10,17Euro.
A 2db cipőmben van 500km-500km az egyik félverseny cipő.Nem akartam még venni ráértem volna de ahogy nézegettem az árak alakulását nagyon nincs mire várni és az utolsó pillanatra sem jó hagyni a vételt.

(#24860) inf3rno válasza zaskar (#24832) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt mondják, hogy típusonként eltérhet a méret, azért ragaszkodom a bevált 19-eshez. Nem szeretném visszaküldeni. Emag-ban találtam 30-ért: [link]. Ennél valszeg csak külföldön lesz olcsóbb.

Buliban hasznos! =]

(#24861) inf3rno válasza beltram (#24833) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát sajnálom. Nem értem, hogy miért visszafele van a fejlődés Suunto-nál... A következő nekem valszeg valami Xiaomi lesz, legalábbis ők olcsók, és hajlamosak nyílt forrásúvá tenni mindent, ami alapból szimpatikus. Mire váltok, addigra talán lesz valami komolyabb órájuk is.

Buliban hasznos! =]

(#24862) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Ti voltatok már ilyen sportkardiológiai vizsgálaton? 25-ért vesztegetik, azt hiszem ingyenes nincsen itthon, legalábbis nem találtam infot róla. És ajánlják sportolóknak 2 évente, mert ritkán előfordul, hogy valakinek rosszul nagyobbodik meg a szíve, aztán szívzörejes lesz, stb. Legalábbis ezt írják. Én szeretném megnézetni, mert szombaton is szarrá terheltem, aztán pár napig a menéstől is elfáradtam.

Buliban hasznos! =]

(#24863) tomcica válasza Vertigo18 (#24841) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az azert itt sem olyan egyszeru...amit mentem 16km-es felmerot amikor a felmaratonra keszultem es raktam az alapot az 140-142-es pulzussal lett 4.35-os atlag (ugy hogy volt benne egy szakasz amikor 145-os pulzusra 4.25 kornyeke ment par kilometeren at,de nem vegig). Ha jol remlik a Garmin 65-os Vo2Max-t adott ra.
Azokon a heteken a 135os pulzusra jutott 4.50-es iram,de en lejjebb nem engedtem,vegig 5perc koruli es alatti irammal alapoztam.

Amikor ebbol elkezdtem a tempot elezni,akkor egesz 60-63as eredmenyre romlott a Garmin ertek,de a felsobb pulzusokon (175-178) vigan utaztam.A felmaraton ugye 185-os atlagpulzusra jott ki,ami a 196-os max pulzusbol igen magas % es ennek jobban orultem,mint annak hogy teljes aerob zonaba 4.30 alatti ritmust tudok futni jo hosszu ideig.

Mondjuk arra nem igazan emlekszem,hogy amikor kiscsiko koromban kezdtem futni,akkor milyen pulzuson futottunk,a max 200 felett volt az meg remlik,de biztos hogy magas volt amin a konnyu tempot futkostuk 160-170 kornyeke,jo par ev kellett mire gazdasagossa(es gyorsabba) valt az alacsony pulzuson torteno futas.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#24864) inf3rno válasza LanyUs (#24843) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Attól függ milyen hosszúak a dombok. Ha megy a dombozás, és rövidek (max 500m), akkor érdemes megküldeni rajtuk, hogy gyorsan átess azon a szakaszon. Ha hosszabbak, vagy nem bírod, akkor meg vissza lehet venni, hogy tartsd a pulzust. Nekem a taktikák közül a full kretén jött be eddig legjobban félmaratonon, nem a pulzus kontroll. Volt egy 5 perc időkülönbség köztük... Ha mindenképp kontrollt akarsz versenyen, akkor alapból 165-el told, a rövid dombokat meg küldd meg 180-al, ha bírod, a hosszúaknál meg lassíts vissza, hogy ne nagyon lépd át a 170-et.
A frissítőknél meg igyekezz a lehető legkevesebb időt eltölteni. Nagyjából annyi a cél, hogy felmarkolsz egy pohár isot, iszol egy kortyot belőle, aztán eldobod. Ennél többe futás közben belefulladsz és muszáj megállnod, amivel pontonként 1-2 percet ott lehet hagyni... Egy félmaratont frissítő nélkül is végig kellene, hogy bírjál....

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#24865) inf3rno válasza Danika256 (#24849) üzenetére


inf3rno
nagyúr

+1, én olyan 165-170 feletti értékeknél kezdtem érezni tavaly, hogy több oxigént kívánnak meg, 175-180 felett meg elkezdett zsibbadni a karom. Nagyjából ezt a határt kell belőni, de ezt mindenki maga érzi. Azért írtam neki is 165-öt, mert hasonló a hr maxunk.

Buliban hasznos! =]

(#24866) inf3rno válasza LanyUs (#24852) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Amennyire én tudom a félmaraton 17km-től kezdődik, legalábbis a legtöbb holtpont akörül szokott lenni. Egyik versenyen toltam úgy tavaly, hogy 165 körüli pulzus kontrollal végig, aztán 16k-tól 5k pb körüli tempóban. Hát nem mosolyogtam a végén... Ez például egy lehetséges taktika, amit érdemes kipróbálni. Elég jó időt lehet menni vele, ha nem tudod még végigtolni spórolás nélkül.

Buliban hasznos! =]

(#24867) beltram válasza inf3rno (#24861) üzenetére


beltram
tag

Én nem érzem hogy visszafelé fejlődés lenne, csak nem használom ki a peak-nek az üzemidejét, és nekem nagyon érezhető a plusz súly.
A spartant is megtartottam volna, de nem bírtam megbarátkozni a króm+fehér színnel, feketében tuti megtartottam volna. Csaj vagyok, na. :D
Amúgy abban egyetértünk, hogy az android wear a nokia sorsára fogja juttatni a suunto-t, de talán a garmint is.

pace be with you

(#24868) beltram válasza inf3rno (#24866) üzenetére


beltram
tag

Ez a srác is hasonlót csinált most vasárnap, "lazázott" 16-ig, nagyjából együtt futottunk, aztán az utolsó 5-ön tolt egy 3:45 körüli tempót.

pace be with you

(#24869) inf3rno válasza beltram (#24868) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha egy kicsit tartalékolsz és visszafogod magad, akkor olyan 7km a max, amit jelentős visszaesés nélkül még bírni lehet 5k tempóban. Egyébként ez sem silver bullet, mindenkinek más az erőssége. Érdemes kipróbálni többféle stratégiát, nem is igazán a legjobb idő miatt, inkább csak hogy ilyet is csináljunk. Én személy szerint szeretek kísérletezni, azért szinte minden versenyemen másik stratégiával futottam eddig. Azt hiszem el is kezdek keresni a nyárra versenyeket, hátha kiírtak már valamit.

Hosszú távon ha nem tudnak állandóan valami újat hozni, akkor kiszorulnak a piacról, de szerintem még egy 5-10 évük azért van. A Garminnak legalábbis biztos. A Suunto és a Polar szerintem előbb bedől majd.

Buliban hasznos! =]

(#24870) concret_hp válasza inf3rno (#24869) üzenetére


concret_hp
addikt

sztem az 5K tempójában 5K-t lehet bírni, nem 7et ;]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24871) inf3rno válasza concret_hp (#24870) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ez így van. Nyilván az első 5k abban a tempóban megy, a maradék másfél, kettő, meg a körüli tempóban jelentős visszaesés nélkül. 6.5-7k fölötti távnál ilyen terhelésnél én meg szoktam rogyni, mint a rohadt nád, ezért így időzítettem tavaly. Idén kísérletezek majd olyannal is, hogy fele pulzus kontrollal, fele meg 10k tempóval. Full kretént idén is csak az utolsó versenyre tervezek, mert ugye a csúcson kell abbahagyni. ;-)

Buliban hasznos! =]

(#24872) borix


borix
őstag

Az Ultra c. dokumentumfilm már fönt van az ismert tor..oldalon.

(#24873) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Már lehet nevezni a veszprémi félmaratonra (ősszel lesz idén is). [link]

Buliban hasznos! =]

(#24874) LanyUs válasza inf3rno (#24866) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm! Ez jó lesz :DDD 160-165 15km-ig. Aztán emeljük 175-re, utolsó 2 km már sík ott kimaxolom, ami "még maradt". A dombon max. verziót inkább edzésen gyakorlom, hogyan reagál rá a szervezet.
Brutál izzadós vagyok, volt, hogy 20 km alatt megittam 1,5 litert a nyári hőségben. Kell a folyadék pótlás. Nem tudnám lefutni a 21 km-et nélküle.
Ui. ez a vizsgálat engem is érdekelne Szekszárd-Pécs környékén. Számomra is az egészség a legfontosabb, a többi másodlagos, de ez a normális gondolkodás.

(#24875) Vertigo18 válasza tomcica (#24863) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, én írtam mindent, csak éppen azt nem, hogy "egyszerű"! :) :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#24876) concret_hp válasza borix (#24872) üzenetére


concret_hp
addikt

már nincs :DDD de kösz a tippet, lehet hogy még tegnap este letöltöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24877) #78687232 válasza Danika256 (#24851) üzenetére


#78687232
törölt tag

A fedex akkor csak a nemzetközi fuvarozó? Ezt jó tudni, mert ha minden igaz a napokban már nekem is megérkezik az első csomagom és az említett cégnél tudom lekérdezni a csomagot.
Érdekes, sportsdirect rendelést dhl hozza végig.

(#24878) ígyvanferi válasza #78687232 (#24877) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem a Fedex hozta házig a csomagot pár hete.

(#24879) bandus válasza concret_hp (#24876) üzenetére


bandus
veterán

mondjuk nekem csalodas volt a film, masra szamitottam.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24880) Haugland


Haugland
aktív tag

lehet, hogy láma kérdés, de aki Suunto órát használ, az tudja valahogy regisztrálni a használt cipőjét a mozgásokhoz?
Szeretném egy helyen gyűjteni az adatokat és jó lenne tudni, hogy mennyi km. van a cipőmben...

SZERKESZTVE
Tényleg csak az a megoldás van rá, hogy a mozgásoknál beírom 'tag' -ként?

[ Szerkesztve ]

(#24881) #78687232 válasza ígyvanferi (#24878) üzenetére


#78687232
törölt tag

Emlegetett szamár, ebben a pillanatban vettem át a fedextől. Végre az első cég aki akkor hozza, mikor tényleg itthon is vagyok. :D Pénteken adtam le a rendelést és mára meg is hozták. Jó gyors!

(#24882) t1 válasza bandus (#24879) üzenetére


t1
addikt

én is beszereztem szemezek vele, hogy mozi vagy itthon nézzem meg, azért bele - bele nézegettem de sajnos csak dvix...

(#24883) Haugland válasza Haugland (#24880) üzenetére


Haugland
aktív tag

Plusz lenne még egy olyan kér(d)ésem, hogy régebben linkelt valaki egy olyan weboldalt, ahol az ember megadhatja különböző tracker alkalmazás accountját és jelszavát és ez az oldal összeszinkronizálja őket.

Ezt a weboldalt nem tudnátok esetleg még1x belinkelni?

(#24884) bencze


bencze
senior tag

A képminősége a legkisebb probléma. Átjönnek érdekes érzések benne ami király de amúgy laposnak tűnt. Kár, vártam.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24885) Alg válasza Haugland (#24883) üzenetére


Alg
veterán

[link]

Suunto-t sajnos nem tud, viszont van egy syncmyrun(?) alkalmazás telóra ami elvileg igen

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#24886) Haugland válasza Alg (#24885) üzenetére


Haugland
aktív tag

:R :R :R köszönöm!!

(#24887) k5.20 válasza Haugland (#24883) üzenetére


k5.20
senior tag

Az androidos alkalmazás a syncmytracks, ha erre gondoltál.

(#24888) bencze válasza Haugland (#24883) üzenetére


bencze
senior tag

Én a tapiriik-et használom.

Ezeket ismeri.
Most nem látom a linket nem tudom hogyan működik, de annó valami 2$-t kellett fizetni, hogy 1 évig automatán szinkronizáljon mindent. A Suunto-val úgy használtam, hogy az be volt kötve movescountból Stravaba és onnan minden átment.
Egyszerű használni, ha be vagy pc-ről jelentkezve az alkalmazásokba akkor csak rányomsz és összelinkeli.

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24889) bandus válasza bencze (#24884) üzenetére


bandus
veterán

balázs maximum beszélt 3-4 alkalommal 3 mondatot, hogy most épp utál mindenkit, most meg épp szeret mindenkit. és komolyan lehet bennem nincs kellő empátia, de az arc akit ötször diszkvalifikáltak és egyszer sem jutott 100 km fölé szintén érdekes, mikor addig ez gyakorlatilag sík terep is ráadásul. én nyilván le sem tudnék futni 50 km-t se, nemhogy 100-at, de ha valaki 240-re készül, az ne 100 alatt essen már ki, öt alkalommal ráadásul, mert ott komoly gondok vannak. nekem erről nem a hősiesség meg a kitartás, inkább a balfaszság jut eszembe. ez csak egy vélemény nyilván.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24890) concret_hp válasza bandus (#24889) üzenetére


concret_hp
addikt

még nem néztem meg, de miért ne lehetne egy dokumentumfilm epizód szereplője egy folyamatosan failelő figura?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24891) bandus válasza concret_hp (#24890) üzenetére


bandus
veterán

nem azt mondom, hogy nem lehet, mert ez is a valóság, csak nekem személy szerint nem tetszik és nem is értem az emberkét. aztán változtattak a szabályon és 2016-ban ismét nekiugorhatott hatodjára is, de a weboldal szerint azt sem fejezte be. komolyan nem értem, hogy ennyire nincs tisztában vele mire képes és mire nem? :F

viszont balázzsal van most egy interjú a runners world-ben és ami nagyon érdekes az az, hogy a tavalyi leghosszabb futása 26 kili volt, egyébként főként pályán résztávozik :Y hát így is lehet ultrát futni. nem a táv öl meg, ugyebár... :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24892) ígyvanferi válasza #78687232 (#24881) üzenetére


ígyvanferi
addikt

:) Nekem gyorsabbak voltak, mert szintén pénteken rendelve kedden érkezett meg.

(#24891) bandus: miért írod kisbetűvel a nevét? Ennyire antipatikus?

[ Szerkesztve ]

(#24893) bandus válasza ígyvanferi (#24892) üzenetére


bandus
veterán

dehogy :D de ha visszanézed akkor láthatod, hogy nem használok nagybetűt, csak ha esetleg telóról írok és kijavítja a mondatkezdést :) ez már régóta így van, és azt hiszem így is marad.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24894) borix válasza bandus (#24891) üzenetére


borix
őstag

Ezt a filmet úgy kell felfogni,hogy egy egyszerű a nagy többség számára is emészthető, ami próbál megható és picit hatásvadász lenni.
Nyílván egy komolyabb szakmai dokumentumfilmet tele fontos részletekkel és más szereplői gárdával állítanának össze.

(#24895) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Egy puha, hajlékony talpú cipőben futok de hamar megfájdul a vádlim (nem hanyagolom a nyújtást).
Lehet, hogy nem jó a cipő, vegyek inkább keményebb, kevésbé hajlékony talpút?
Milyen talpú cipőket használtok, milyennel érdemes kezdeni szerintetek?
Teljesen láma vagyok a sportban (is).

S23

(#24896) t1 válasza bandus (#24889) üzenetére


t1
addikt

Megnéztem, tetszett is meg nem is :)
Hasonlóan gondolom a 100km-es csávót mint te, de mégis jó, hogy benne volt tetszett. hogy versenyem kívül is hajtotta a dolog elég nagy élet célja lehetett ezzel.

(#24897) bencze válasza borix (#24894) üzenetére


bencze
senior tag

Youtubeon nagyon vagány ultrás filmecskéket néztem. Pl van pár jó a Barclays 100ról, röhögöm az öreget milyen nem pc szöveget tol. Vagy a 72 éves öreg a western states-en. Vagy amit nemrégiben néztem, a Transgrancanaria is szép. Persze ezek nem annyira művészfilmek inkább promók, de élvezhetők, a reklámjellegen túl is, van érdekes sztori meg néha kis izgalom meg interjú benne.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#24898) concret_hp


concret_hp
addikt

garmin connecten nem frissült a félmaraton pb-m, pedig 21.14-nek mérte, tehát az tuti nincs, hogy kevesebbnek mérte és azért. ötlet? :) (az óra kiírta, hogy rekord, de a garmin connecten nem látszik)

egyébként vicces, hogy ugye 1:45 lett, a race predictor szerint meg 1:33at is tudnék :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#24899) t1 válasza concret_hp (#24898) üzenetére


t1
addikt

Mostanában sokat fejlesztik alakítják esélyes, hogy ezért van neked ott bug.

(#24900) inf3rno válasza concret_hp (#24898) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azt írják, hogy manuálisan is beállíthatod rajta, hogy PB. [link]

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.