Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18896) Alg válasza Alg (#18895) üzenetére


Alg
veterán

Na szóval az úgy volt, hogy az eredeti terv szerint csak egy éjszakai 20km vár volna rám, így a siófoki szálláson pihenhettem volna addig.

Közben viszont sérülés miatt lett egy kis átütemezés, be kellett vállalni egy Zánka-Köveskált délután 3kor (kb. 30-32 fok, nulla szél, nulla árnyék, 5.5km, 60m szint) - ez ment 5:44-es tempóval, ezzel elégedett is vagyok, több nem volt benne (átlag pulzus 180 körül)

Viszont körbe kellett mennem emiatt az egész csapattal, ami jó mert nem maradtam ki a buliból, cserébe hajnal kettőig 2 óra pihenés volt összesen (előző este is csak 5-6 óra alvás).

Elindultam az éjjeli szakaszon - fejben friss voltam, elkezdtem a tervezett 5:30 körüli tempót, közben csatlakozott hozzám egy hölgy aki már 50km-en túl volt (3-as váltóban futottak). Mondta hogy ne maradjak le, nem szeretne egyedül futni de 5km után éreztem és láttam a pulzuson hogy ez max féltávig menne.

Viszont ekkor már késő volt, hiába lassítottam, 14km-nél jött a jelzés hogy itt görcsölés lesz (szokásos jobb vádli). 18km-ig tudtam kb. szenvedve futni néha belesétálva, kicsit nyújtva. 18-tól túráztam kb. 7:30-7:50-es tempóban gyalogolva.

Hát ennyike, egyébként 6 perc alatt maradt a csapatátlagunk, körbeértünk, jó buli volt de most jólesik majd az alvás.

PS.: a Mosoly alapítványnak majdnem 1.2 millió Ft-ot gyűjtöttünk végül.

PS2: Remélem jövőre is megyünk, ez a pici kudarc adott most egy adag motivációt

PS3: hatalmas respect a bicajos segítőnknek, pontosan 100km-t tekert mellettünk végül futótempóban, hozva az enni-innivalót és a bátorítást, kinek mi kellett éppen

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.