Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84028) s4tch válasza jarlax (#83985) üzenetére


s4tch
veterán

Nézz meg egy Chord Mojót. A Q5s-t nem ismerem, valamelyik hasonló formátumú, méretű és árú elődjét hallottam, az nagyon jó volt. Klassz hordozható dac/ampok még: Oppo HA-2 és HA-2 SE, Centrance Dacportable (ezt vedd meg, ha véletlenül valahol jó áron látod) és Hifi-M8, Xduoo XD-05 és XD-05 Plus, satöbbi. Ezek más karakterek: az Oppo kicsit világosabb, az XD-05 sötétebb, a M8 szinte transzparens, a Dacportable meg nagyon enyhén dögösebb, mint a M8. Ezen kívül van rengeteg típus, amit hallottam/hallottunk, gyárt ilyesmit a Furutech, a Cayin, a Teac, a Denon, gyakorlatilag végtelen a választék, és akkor az egzotikus márkákat, a dac-ként is használható dapokat vagy a bluetooth alapú megoldásokat még nem is említettük. (Utóbbira jó példa a Fiio BTR5, ami drótos és bt üzemmódban is tud működni. Még sajnos nem hallottam, de hiteles arcok mondták jónak, én meg hiszek nekik.)

Dorienhez hasonlóan én is azt javaslom, hogy fejest nézz először, és ahhoz keress utána karakterben illő forrást. Viszont úgy tapasztaltam, hogy ezek a kis tyúkbelek leginkább fülhallgatókhoz valók, saccra egyik fejesedet sem hajtja ki a DC03.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.