Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) migabi24 válasza dgyuri0123 (#105000) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igénytelenség? Lehet, de én akkor is imádok klippeket nézni, sokkal jobb hangulatot csinál mint csak a zene önmagába, persze ez attól függ milyen zenéket hallgat az ember :D

(#105002) dgyuri0123 válasza migabi24 (#105001) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Mondom, én is nézek YT-ot. Ebben semmi igénytelenség nincs. Az viszont az, mikor zene streamelésre használja valaki a tévét....kivéve, ha nincs pénze sem dacra, sem streamerre, ami nem igénytelenség, hanem "szorult szociális helyzet". Bár, ha pl. 65"-os tévére volt zsé, talán futná másra is. ;)

"csak a zene van"

(#105003) Bence01 válasza s4tch (#104994) üzenetére


Bence01
tag

Ezek szerint simán a wiim pro-t dac-nak nem érdemes használni, valószínűleg a pro+ sem erősebb annyival analóg kimeneten.
Akkor első körben csak DAC-ot nézek aztán majd később a streamer. Van valami ajánlott vétel ebben az árban vagy ami nekem tetszik. Személy szerint az smsl m300 mk2 amit nézegettem.

TV-ról stremelni valóban nem túl elegáns. Én inkább soundbar helyett építem a stereo-t, emiatt a zene streaming másodlagos még. Nyílván nem várok mozi élményt de inkább egy kellemes stereo mint a soundbar.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#105004) s4tch válasza Bence01 (#105003) üzenetére


s4tch
veterán

"valószínűleg a pro+ sem erősebb annyival analóg kimeneten"

Akik használták mindkettőt, azt mondják, a Plus mellé nem kell külső dac.

Én az aktuális apró kínálatból a helyedben valószínűleg ezt venném, ha nem kellene streamer: [link] Egyébként a streamernek jó hasznát vennéd. A tévé hosszabb távon nem egy túl jó forrás...

(#105005) RetepNyaraB válasza Bence01 (#105003) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"Ezek szerint simán a wiim pro-t dac-nak nem érdemes használni"

Ugye nem hallottad a motyót; ez így bemondásra megy. Nem azt állítom, hogy nem hallani a difit egy jobb eszköz esetén, egymás után kapcsolgatva. Ám amúgy meg zenehallgatásra tökéletesen megfelel, azon az áron, amennyibe kerül. Egy egységcsomagot kapsz, amit persze lehet tuningolgatni, de talán kapásból nem azzal nyitnék, hogy veszek mellé egy dacot is :U

"valószínűleg a pro+ sem erősebb annyival"

Ezt meg én sem tudom, de érezhetően drágább és egy más gyártmányú dac dolgozik benne (BurrBrown, ha jól emlékszem). Egy alap Sabrétól nyilván nem kell csodákat várni (WiimPro), de ott is létezik rendszer szinergia - nálam pl. pont nem tompa, hanem inkább száraz és vékony, de nem magában, hanem összehasonlítva.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#105006) Ba cy lus válasza RetepNyaraB (#105005) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Burr Brown PCM5121 van a Wiim Pro-ban (Wiim Miniben is ez van), és AKM 4493SEQ a Wiim Pro Plus-ban:
[link] (legalján van összehasonlítás)

#105007 s4tch:

Igen, véletlen a benne lévő ADC-t írtam elsőre. :)

[ Szerkesztve ]

(#105007) s4tch válasza Ba cy lus (#105006) üzenetére


s4tch
veterán

Plusban AKM chip van, ha jól emlékszem.

Ja, szerkesztve. Így már korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#105008) RetepNyaraB válasza Ba cy lus (#105006) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kösz. Megint baromságokat beszéltem, nem tudom honnan jött a Sabre :R

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#105009) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok.

Csak ,hogy tisztán lássak, ha vennék egy smls su1 et, amit korábban ajánlottatok, akkor azt usb vel csatlakoztatom a pc-hez és ezen kapja a tápot meg a jelet is? Ha nem így van írjátok le kérlek hogyan. Az alaplapon csak az 5 analog csati van. Nincs optika

(#105010) Polllen válasza Beretvás (#105009) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így lenne, usb-n megy az adat + táp.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#105011) nobela válasza lapalapa (#104992) üzenetére


nobela
senior tag

Airplay-en keresztül megy a YouTube hang NODE-on.

Androidról még nem próbáltam.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#105012) Matte9


Matte9
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy Focal Elegia fejhallgatót és az lenne a kérdésem, hogy milyen erősítő/dac kellene hozzá? Leginkább Tidal-ról hallgatnám a zenét. Első körben a iFi ZEN DAC V2-t néztem ki, a MQA dekódolás miatt. Van esetleg valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a DAC-kal? Köszönöm a segítséget.

(#105013) -NoVa- válasza Matte9 (#105012) üzenetére


-NoVa-
őstag

Halkan súgom, a Tidal már egy ideje flac-ban tolja a kontentot, az MQA dekódolás megléte vagy hiánya pont nem szempont ebben. Persze még néhány kevésbé ismert, keveset hallgatott albumnál megjelenik a lila led és az MQA felirat, de idővel azokért is eljön a konverter script.

(#105014) Matte9 válasza -NoVa- (#105013) üzenetére


Matte9
csendes tag

Köszönöm a hozzászólást. Őszintén, nagyon nem értek a dolgok technikai részéhez, teljesen amatőr vagyok ilyen téren.

(#105015) dgyuri0123 válasza Matte9 (#105014) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Isten ments, hogy kötözködésnek gondold, de hadd kérdezzem meg, ha ennyire tapasztalatlan vagy, honnan jött (egy ilyen drága) a Focal Elegia fejhallgató gondolata? Biztosan kell neked ennyire "drága" fejes? Mondom, csak érdekelne... :K

"csak a zene van"

(#105016) Matte9 válasza dgyuri0123 (#105015) üzenetére


Matte9
csendes tag

Igazából az elolvasott/megnézett tesztek alapján jutottam el ehhez a fejhallgatóhoz. Hogy kell-e? :) Nem tudom, az majd kiderül. Alapvetően a "minőségibb" zenehallgatás lenne a cél.

(#105017) Dorien válasza Matte9 (#105012) üzenetére


Dorien
veterán

Hallottad már az Elégiát? Állítólag Stellia párnákkal szól jól.
Gyári párnákkal nekem a Denon D5200 egy jobb, természetesebb hang, olcsóbban. Ütősebb a mélye, egyenletesebb a frekvenciagörbéje. Ez is könnyen hajtható.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#105018) Matte9 válasza Dorien (#105017) üzenetére


Matte9
csendes tag

Köszi, megnézem a Denont.

(#105019) RetepNyaraB válasza -NoVa- (#105013) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Statisztikát nem láttam, de én max fele-felére saccolok, inkább az mqa felé billenő nyelvvel, ha a saját bogarászásaim nézem...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#105020) -NoVa- válasza RetepNyaraB (#105019) üzenetére


-NoVa-
őstag

High bitrate kontentnél nálam hamar végigrohant a váltás, klasszikus 2XL felvételek, meg a mindenféle régi nagy ismert izék napokon belül átmentek flac-ra a bejelentés után. Aztán az eleve 48KHz-es Carpenter Brut albumoknál nem vesződtek vele, ott az MQA csak authentikációs validálós réteg, nem tartalmazott audio tartalmat, olyanoknál nem vesződtek vele, vagy zéró prioritással majd egyszer. Tuti van benne bőven manuális egyeztetős munka is a háttérben, dehát a vak népharag, az internet tudatlan ökle odacsapott, mennie kellett egy amúgy technikailag hasznos, csak zavarosan / szarul lekommunikált izének.

(#105021) Polllen válasza Matte9 (#105012) üzenetére


Polllen
nagyúr

A zen dac egy remek cucc, de azért visszafogná a fejest. Én használtam D5200-vel a zen dac v1-t és plusz egy erősítővel szólt igazán pazarul.

Szóval a zen dac v2 - szerintem - dac-nak jó lesz, de egy fejes erősítőt nézz még mellé.
Vagy rögtön a zen dac signature + erősítő. Az erősítő lehet az ifi erősítője, de van más is a piacon.

Mivel kezdő vagy nyilván az is opció, hogy megveszed ezt, hallgatod és ha szeretnél még javítani a hangzáson, később veszel hozzá erősítőt, de ha nem akarsz vele foglalkozni, inkább most rakd össze jól a stack-t és utána már csak hallgatni kell.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#105022) nobela válasza -NoVa- (#105013) üzenetére


nobela
senior tag

"Halkan súgom, a Tidal már egy ideje flac-ban tolja a kontentot, az MQA dekódolás megléte vagy hiánya pont nem szempont"

Mondjuk ez sajnos pont nem igaz!

Az általam hallgatott zenék döntő része (rengeteg zenéről beszélünk egyébként) CSAK mqa-ban van meg, még a legmagasabb Tidal csomagban is :(((

És pocsékul is szólnak a 16/44,1-es FLAC-hoz képest nem mqa DAC-on.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#105023) s4tch válasza nobela (#105022) üzenetére


s4tch
veterán

A "csak mqa" max-ról high-ra váltva megfelel a redbook (16/44) flacnek.

(#105024) Matte9 válasza Polllen (#105021) üzenetére


Matte9
csendes tag

Nagyon köszönöm a tippet!

(#105025) -NoVa- válasza nobela (#105022) üzenetére


-NoVa-
őstag

"Tidal's new policy is that when it adds a 24-bit FLAC version of a given track, that song will no longer be available to stream in MQA. It may take a while, but there will come a time when the entire Max collection will be exclusively available in FLAC."

Csak ugye iszonyatosan nagy a library.

(#105026) lapalapa válasza nobela (#105011) üzenetére


lapalapa
senior tag

:R
Pl.: Androidos Airplay music app.
A root-tól nem kell megijedni, nincs rootolva a tabletem és megy simán.
Egyszerűen a hangkimenetet át lehet irányítani vele a node-ra is.
Két probléma van vele:
A hang késésben lesz a képhez képest, beállítható a késés mértéke, én fél másodperc alá nem tudtam menni, szóval klipet nézni fura élmény.
Fizetős (1770HUF), az ingyenes verzió 2 perc után belepittyeg.
Viszont jó hangja van.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#105027) Archttila válasza Digitalis (#101996) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Megrendeltem az altalad javasolt tapot, viszont sajnos (ido volt mire rajottem ;] ) nem szereti a Zen DAC v2-m, random elnemul a hang. Ido volt mire rajottem, eleinte a PipeWire audio szerverre gyanakodtam de vegul lehuztam a DAC-rol rola a tapot es most tokeletes, nem szivat. :)
Egyebkent A-B (TAP-USB) teszten nem hallok semmi kulonbseget, extra zajt (kozel hajolva a hangfalakhoz) tippre azt mondanam, valami premium fejessel biztosan elojonne, hogy marpedig eroltlenebb nelkule, de az meg most jelenleg nincs nekem :D igy feleslegesen nem koltok uj tapra ha nem muszaj.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#105028) nobela válasza s4tch (#105023) üzenetére


nobela
senior tag

"A "csak mqa" max-ról high-ra váltva megfelel a redbook (16/44) flacnek.

Sajnos nem, a sz@ros veszteséges mqa-t streamelik ilyenkor flac-ként.

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#105029) :AMF:


:AMF:
senior tag

Szűk 2 hete használok Wiim Prot, ami egy Raspberry Pi 3b+ és Allo Digione kombót váltott. Minden más komponens ugyanaz (kábelek, dac, erősítő, fejes), még a TMP táp is ugyanaz, ami az Rpi-t etette. Pár napja határozottan érzem azt, hogy a Deezer-ről streamelt zenék laposabbak a Wiim coax kimenetéről, mint az Rpi+Allo kombóval. Sem a mély, sem a magas tartomány nincs olyan nyitott, élénk és összeszedett. A számok többsége olyan, mintha egy nagyon enyhe füldugulással hallgatnám a zenét. Gondoltam összehasonlítom a kettőt.
Mivel a Logitech Media Serveren keresztül megszűnt a Deezer/Tidal stream lehetősége, így próbaképpen Raspberry Pi OS-t raktam az Rpi 3b+-ra, Deezer applikációval. Telefonról Deezer Connect-el tudom irányítani. A Wiim-et a saját belső Deezer bigyójával használtam. Oda-vissza kipróbáltam kétszer, más-más hangerő beállítással is. Minden felállásban igazolódott, amit éreztem a Wiim hangjával kapcsolatban. Az Rpi+Allo a magas és mély tartományokban is nyitottabb hangot produkál, megszűntetve az enyhe füldugulás érzését.

(#105030) dgyuri0123 válasza :AMF: (#105029) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Szedd ki előle a TMP tápot, hátha. Tudod, hifiben bármi megeshet. :)
De nem Pro Plus-od van?

"csak a zene van"

(#105031) :AMF: válasza dgyuri0123 (#105030) üzenetére


:AMF:
senior tag

Meglepne, ha a TMP okozná ezt a különbséget. De azért majd kipróbálom, köszi a tippet.

Csak a coax-ra van szükségem, így megelégedtem a Pro-val. :)

(#105032) s4tch válasza :AMF: (#105029) üzenetére


s4tch
veterán

Melyik deezer appot használod RPi OS alatt? Nálam a droid volt a legstabilabb deezer connect megoldás Pi-vel.

(#105033) dgyuri0123 válasza :AMF: (#105031) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Engem is meglepne, de a lin. tápok jellemzően nyugodtá, simává/simábbá teszik a hangot. Ki tudja, lehet hogy tervezésnél belekalkulálták a zajosabb kapcsi tápot is a hang karakterébe. Kicsi rá az esély, de fene tudja.

"csak a zene van"

(#105034) Bogyó bá' válasza :AMF: (#105029) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszönöm a véleményed, így nem töröm magam különösebben a beszerzésével. (Ez volt tervben a dolgozós PC leváltására, de inkább elvertem az összes pénzemet egy "normális" fejhallgatóra.) A negatív tapasztalat is tapasztalat - jobban járok így, mintha én esnék pofára sok pénz elköltése után. :R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#105035) :AMF: válasza s4tch (#105032) üzenetére


:AMF:
senior tag

Sietősen lapátoltam össze a rendszert, így a már ismert dolgokhoz nyúltam. Rpi OS grafikus felülettel, desktop Deezer alkalmazás, config.txt-ben digione dtoverlay. Beállítottam, hogy a Deezer automatikusan induljon, így headless is működik a rendszer.
Semmi minimál linux, real time kernel, vagy ilyesmi.
A stabilitással nincs gond, bár az Rpi3b+ nem valami fürge a grafikus felülethez, majd megpróbálom Rpi4-el. (Ott a hűtőbordával leszek gondban, szerintem készítek majd jumper kábeleket rendes madzagból ahhoz a 8 db pin-hez, amit a Digione használ.)

(#105036) Ba cy lus válasza :AMF: (#105029) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Az Rpi+Allo a magas és mély tartományokban is nyitottabb hangot produkál

Az nem lehet, amit nemrég bkercso írt? :F

Mikor próbáltam RPi4-et Hifiberry Digi2 Pro-val a Wiim Pro ellenében, az előbbi nekem is világosabb hangot produkált, csak ez nálam negatívan hatott a HE560 végű láncban.

[ Szerkesztve ]

(#105037) bitrograde


bitrograde
senior tag

És az RPi5-öt nem próbálta senki?

(#105038) s4tch válasza :AMF: (#105035) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi. Ezt raktam fel én is. Egy ideig ment, aztán elvesztette a fonalat, a Pi-n futó alkalmazást connecten keresztül egyáltalán nem lehetett vezérelni. Talán az avx-en beszélgettünk a témáról, és írta valaki, hogy a deezer connect képes ilyesmire.

Mindenesetre a tapasztalatod is sokadszorra igazolja, hogy a Pi is tök jó rendszer. Csak győzze az ember türelemmel a sok szoftveres vacakolást.

(#105039) -NoVa- válasza bitrograde (#105037) üzenetére


-NoVa-
őstag

Túl jól bevált NAS-ként az 5, nem bolygattam meg audio célokra. USB DAC-cal pedig állítólag jobb sokkal, mint az elődök, de a HiBy RS2 mellett nem vesződtem PI-vel.

(#105040) dgyuri0123 válasza s4tch (#105038) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Mire jó valami, ha csak az ideg van vele a rossz szoftveres környezete miatt? Többek között ezért (is) van NODE-om, mert ez atom biztos és még a hangja is jó (nekem). Sajnos a jó tervezésnek ára van. A Bluos nagyon kezes progi. A hardver villámgyors, gördülékeny, abszolút fagyás, akadás és stresszmentes. Ezért ennyi az ára is. Mit ér egy hardver önmagában? Semmit. Láttam én olyat nemegyszer, hogy nagyon drága és állandóan fagy, mert újraindul. Na attól mentsen meg a Jóisten! Bocs, csak úgy kijött... :D

"csak a zene van"

(#105041) dgyuri0123 válasza dgyuri0123 (#105040) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Nem "fagy, mert újraindul", hanem "fagy, meg újraindul".
Bocsánat. :R

"csak a zene van"

(#105042) lapalapa válasza dgyuri0123 (#105033) üzenetére


lapalapa
senior tag

Vagy jobb az Rpi-Allo mint a WiimPro, bár valószínű, hogy mindkettő hangján lehet javítani.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#105043) -NoVa- válasza dgyuri0123 (#105040) üzenetére


-NoVa-
őstag

Van a magadra szabottságnak, tákolásnak, és a minden részkomponens ismeretének is egy szépsége. Igen, a másik felében ott van az, hogy amíg a NODE-nél ott van valami linuxos fejlesztő, aki tákolja belül számodra láthatatlanul a rendszert, és szív minden komolyabb komponens verziófrissítésével, aztán egy működni látszó komplett csomagot egyben kitol firmware updatenek.
Ezt a PI-nél vagy magadnak kell, vagy valami community karbantartott kész félmegoldást követni, és óvatosan frissítgetni, de...

Amikor a NODE elavul, egy elavult streamer lesz belőle. Elektronikai hulladék. A PI-ből még simán lehet home automation vezérlőtől mikroszerverig sokminden, általában az választja a PI-vel szívást, akinek ez is szempont.

(#105044) lapalapa válasza -NoVa- (#105043) üzenetére


lapalapa
senior tag

Ez ok, de az sem utolsó szempont, hogy ha leülök zenét hallgatni, akkor zenét szeretnék hallgatni, nem pedig állítgatni, konfigurálni, frissíteni, hibát keresni, hátha megszólal végre..

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#105045) :AMF: válasza Ba cy lus (#105036) üzenetére


:AMF:
senior tag

Nem érzem, hogy világosabb lenne. A magas enyhén (de érezhetően) tompább, fedettebb a Wiim coax kimenetén, a mély hangoknál pedig nincs meg az a részletesség és definiáltság, ami a Digione-nál rendben van.

Nem értek hozzá, ezért csak találgatni tudok. Kicsit több, mint egy éve kísérleteztem SPDIF receiverek cseréjével és meglepően nagy különbség tud közöttük lenni. Bkercso akkor azt írta, hogy ezeket külső oszcillátorról érdemes hajtani, nagyon szűrt tápról, illetve, hogy érzékenyek a PLL tápzajára. Ha az implementáció ennyire fontos a fogadó oldalon, akkor feltételezem a küldő oldalon is legalább ennyire lényeges. A Digione ebből a szempontból talán rendben van. A Wiim-ben Linkplay modul van (Mini: A97L, Pro: A98). Külső oszcillátort ebben a diyAudio topikban próbáltak találni a modul körül, sikertelenül. Ha jól értettem, végül arra jutottak, hogy a modul maga oldja meg az órázást. Lehet itt van a kutya elásva. Vagy az árnyékolásnál. Vagy a tápszűrésnél. Vagy az is lehet, hogy tévedek. :)

s4tch: Próbálgattam még a Deezer Connect-et. Nem kell hozzá alkalmazás, elég, ha a Pi böngészőjében megnyitom a Deezer-t, akkor is látja telefonról a Connect.

(#105046) Ba cy lus válasza :AMF: (#105045) üzenetére


Ba cy lus
őstag

A magas enyhén (de érezhetően) tompább, fedettebb a Wiim coax kimenetén

Valószínű ugyanarra gondolunk, csak nem ugyanúgy írtuk le, illetve éltük meg. :R

(#105047) Ba cy lus válasza lapalapa (#105044) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Na igen, szívtam nem keveset Pi-vel. A Wiim Pro meg szimplán csak működik. És nekem még a hangja is jobb.

Eleve ha úgy indul a zenehallgatás, hogy felb@szom az agyam a forrással, az mélyebb nyomot hagy bennem, minthogy esetleg kicsit jobb a másik. Nem elhanyagolható tulajdonság, ha egy streamer hiba nélkül teszi a dolgát. :)

[ Szerkesztve ]

(#105048) bkercso


bkercso
nagyúr

Telepítettem a Foobart az új gépemre, meg az ASIO-t is az oldalukról, de nem látszik a kimenetek közt, csak "eszköznév [Exclusive]"-ként jelenik meg a DAC.

Tudtuk segíteni, hol lehet a hiba? :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#105049) FJC válasza -NoVa- (#105025) üzenetére


FJC
aktív tag

Ez csak egy példa, a sok közülük....

A nagyfelbontású zenék jókora része még mindig MQA. -Sajnos...
A Tidal asztali lejátszójában valóban elsődlegesen a FLAC jelenik csak meg, de ha keresőbe írod a zenét megtalálod így is, úgy is.
Az UAPP együtt hozza őket, ahogy a képen látod.

[ Szerkesztve ]

"A tudományban az ellentétes bizonyítékok megkérdőjelezik az elméletet. A vallásban az ellenkező bizonyítékok megkérdőjelezik a bizonyítékokat."

(#105050) PuMbA válasza bkercso (#105048) üzenetére


PuMbA
titán

Muszáj pont ASIO? A WASAPI Exclusive kimenetek ugyanazt tudják, csak modernebb, tehát nem kell hozzá ASIO driver :) Zenehallgatásra az ASIO támogatása emiatt lecsengett, hiszen azt amúgy is munkára találták ki.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.