Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ez új hrt dac, vagy csak én nem ismertem eddig ?
Egy balanced hrt rémlik (MS Pro), de ezen van balanced és unbalanced kimenet is.

[ Szerkesztve ]

(#18002) krichd1 válasza bigmasterg (#18001) üzenetére


krichd1
addikt

Ez vmi nagyon új, mivel a hivatalos HRT honlapon még nincs rajta.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#18003) contaxg válasza Deadzone41 (#17998) üzenetére


contaxg
veterán

Miért nem próbálod ki?

(#18001) bigmasterg
Izé... én tudtam róla :B , de azt nem, hogy ilyen cuki lesz... Ez a kék koporsó utódja

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18004) contaxg


contaxg
veterán

Ez azért rendesen oda fog b@szni a piacnak!
Schiit Audio Announce $99 Magni Headphone Amplifier And $99 Modi DAC :DDD

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18005) Deadzone41 válasza contaxg (#18003) üzenetére


Deadzone41
őstag

hogy alakítottad át az rca kimenetet jack bemenetre?

(#18006) krichd1 válasza Deadzone41 (#18005) üzenetére


krichd1
addikt

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#18007) contaxg válasza Deadzone41 (#18005) üzenetére


contaxg
veterán

Átalakítóval :) Eljössz érte??

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18008) guppy válasza contaxg (#18004) üzenetére


guppy
őstag

elég gyönyörű, bármekkora sz*r is lesz :N

(#18009) bkercso válasza guppy (#18008) üzenetére


bkercso
nagyúr

Erősítőt már lehet(ne) építeni ennyiből. Kérdés, mekkora konkurenciát hajlandóak csinálni az assguardnak. :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18010) Deadzone41 válasza contaxg (#18007) üzenetére


Deadzone41
őstag

(#18011) baluka26 válasza contaxg (#18004) üzenetére


baluka26
veterán

Ahogy látom picike, dehogy hogyan hozzák ki Jasonék ezt 99-ból, ilyen szép házzal az USA-ban gyártva, arról lövésem sincs. Ráadásul diszkrét.

Modi-ban annyit nem látok, hogy USB tápos, de 99 dolcsiért bazeg...

Nem hozatsz egy adaggal tesztelni?:D

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18012) slfln válasza Deadzone41 (#17998) üzenetére


slfln
senior tag

. (privát - félrement)

[ Szerkesztve ]

(#18013) bajnokpityu válasza baluka26 (#18011) üzenetére


bajnokpityu
félisten

amikor ennyi egy ilyen szép házat legyártani. ha üres lenne belül, is árában van.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18014) bigmasterg válasza contaxg (#18004) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szééép. :K

Ez két fiio e10 egymáson méret ?

Mondjuk az a poti nem tűnik túl nagynak.

Ja, hogy ez külön dac és külön amp. Akkor az e10nél drágább lesz, de remélhetőleg jobb is.
Az a kis amp nem lesz azért gyenge (1.2W) HA ez leadott teljesítmény.

Már a weblapon is fent vannak. (Belső képpel is)

Így elsőre jól hangzik a 99$, de a kettő 200$. Vámmal, áfával, szállítással 60 ezer felett lesz ez a páros itthon.

(Bocs a csapongásért, úgy írtam a sorokat, ahogy néztem a kis páros linkjét. :B )

szerk.:
A dac usb tápos és rca ki. HRT ellenfél lehet ?

[ Szerkesztve ]

(#18015) baluka26 válasza bigmasterg (#18014) üzenetére


baluka26
veterán

Egy Asgard ára alatt lesz ez a páros, kb. tízezer forinttal.
Asgard ilyen 70-80k-s nagyságrend. Persze, ha Earmania-nál lesz, akkor valamivel olcsóbban hozzá lehet jutni.

Ahogy nézem, ez az erősítő nem A osztály, hanem AB, még így is korrekt lehet. Egyébként árban ez kb. O2-ODAC ár.
Ráadásul már kapható is.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18016) contaxg válasza baluka26 (#18011) üzenetére


contaxg
veterán

:N

Szerintem több a szállítási költség és a vám (+Áfa) mint a kisker árrés. Egyébként ez nem ár háború? A háborúknak leginkább áldozatai vannak, nem?. Sokszor maguk a fogyasztók, mert a végén tényleg sza.... Schittet kapnak. Ettől függetlenül várom, hogy megfülelhessem a cuccaidat! :)

(#18014) bigmasterg
Annál nagyobb lesz.. kb két doboz cigi?

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18017) baluka26 válasza contaxg (#18016) üzenetére


baluka26
veterán

Fél kiló alatt valamivel.

12×9×3 centiméter (szélesség×mélység×magasság).

100 dollárért egyébként sem remél borzasztó sokat az ember.

Itt leírják miért olcsó. Röviden méretgazdaságosság és automatizálás.

Ahogy olvasom nem is lesznek viszonteladók az árak padlón tartása miatt.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18018) contaxg válasza baluka26 (#18017) üzenetére


contaxg
veterán

Hát... eddig sem törték magukat túlságosan a viszonteladókért... ;]

A dealer network would double the price.
Teljesen igazuk van! Kérdés, hogy mennyire fog ez a direct sales működni. Mert ebben a műfajban pont az a lényeg, hogy ki tudjad próbálni a készüléket vásárlás előtt! Gondolom az "OK, majd visszaküldöd ha nem tetszik" megoldásban bíznak, de ez az EU-ból egy kicsit necces. Azonkívűl az eddigi viszonteladókat is felbosszantják azzal, hogy "bocs srácok, de ebből most kimaradtok".. Hát nem tudom mi belőle! Az USA belső piacán szerintem sikeres lesz és ez lehet, hogy mindent meg fog oldani. :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18019) bajnokpityu válasza bigmasterg (#18014) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Remeljuk az 1.2w az csatornankent lesz, es nem az osszes max fogyi. Nyugalmi aramrol van adat?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18020) baluka26 válasza contaxg (#18018) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, visszaküldésre is azt írják, hogy a szokásos 5% felár helyett 15% felárral lehet visszaküldeni. Túl sok mindent ilyen ár nem nagyon bír el ezek szerint.
Jó lenne belátni a kártyák mögé, viszont el tudom képzelni, hogy ezen nem keresik rommá magukat, és emiatt nem tudnak túl nagy kisker árrést hagyni.

Nyilván ők vannak az összes információ birtokában és ők tudnak megfelelő döntéseket hozni.

Pityu: Oldal alján az összes speckó.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18021) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget/tanácsot szeretnék kérni :)
Szeretnék venni egy fejhallgatót szüleimnek és a két húgomnak, általában PC-n filmezésre, és elvétve játékra használnák. Nincsen semmi komoly elvárásuk, talán annyi hogy legyen strapabíró főleg a vezeték :DDD
Az előzőt is elszaggatták.
Első neki futásra kb 6000 Ft-ot szánnék rá. Van esetleg valami jó alternatíva?

(#18022) schawo válasza FullGas (#18021) üzenetére


schawo
titán

Erre tessék

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18023) FullGas válasza schawo (#18022) üzenetére


FullGas
aktív tag

Köszi :R Kicsit elnéztem a Topicot :B

(#18024) dudika10 válasza contaxg (#18018) üzenetére


dudika10
veterán

Bőven elég, ha egy 300 milliós piacon sikeres az ember.
Ha nincs több kapacitása (nem tudom mekkora kapacitásuk lehet, de van egy olyan erős tippem, hogy a kínaiak közelében sincsenek), akkor meg végképp. :K

Ráadásul ez nem is high-end, itt a felhasználók töredéke fog legfeljebb foglalkozni azzal, hogy valójában milyen a többihez képest.
Teljesen érthető részükről az üzletpolitika, ami nekünk itt az EU-ban nem túl kedvező sajnos.

Egyébként hiányolok még 1 pár RCA-t az erősítő hátáról. Oké, hogy a két terméket szinte össze akarják növeszteni, de azért a hangfalasakra gondolhatnának...

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#18025) baluka26 válasza dudika10 (#18024) üzenetére


baluka26
veterán

Bifrost-ra is csak egy RCA fért fel, amikor meg én egy éve vettem ki tudta, hogy lesznek dobozkáim is? Marad a jobbra-balra dugdosás.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18026) schawo válasza dudika10 (#18024) üzenetére


schawo
titán

Aki fejhallgató erősítőt vesz, az máris elkezdett foglalkozni azzal, hogy valójában milyen a többihez képest. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#18027) contaxg válasza dudika10 (#18024) üzenetére


contaxg
veterán

Teljesen igaza van!! :R
Érdekes, új trend, hogy komoly cégek is telepítik vissza a gyártást Kínából az USA-ba.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18028) dudika10 válasza schawo (#18026) üzenetére


dudika10
veterán

Akkor mondom úgy, hogy nem kell egy "ultimate, kategóriagyőztes" hangot csinálni.
Írnak róla 3-an valami szépet nagyobb fórumon, lehúzni senki nem fogja ha nem rossz, a doboza is szép, nem is drága. Így sokakban felmerül a vásárlási szándék és a 90%-a a vásárlóknak úgy se fog panaszkodni.

A tömeg körében általában nem a tudás adja el a terméket. Sajnos.

Nézd meg a Beats-et. Nekik is bőven elég, hogy átlépték az 1.500 forintos fejhallgatók minőségét és csináltak jó reklámot. ;]

Értsétek jól. Lehet nem tudom rendesen megfogalmazni az álláspontomat. :B

(#18025) baluka26: én tudtam, szerintem még írtam is. :P

Engem is megmozgattak ezek a csöppségek, de ilyen hülye hiba mint kevés csatlakozó...
Na meg EU-ban nem igazán versenyképes szerintem.
Ha veri is az azonos árú konkurenseket, itt akkor is dupla árú versenytársakat kapna.
Ráadásul ha váltok, az már tuti szimmetrikus lesz. Egyszer.... :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#18029) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

Fiio E7-t próbálta már valaki android-s kütyüre dugni usb-n? Konkrétan az érdekelne, hogy egy galaxy note-tal működhet-e a dolog... Az analóg jelén túl sokat javítani nem hiszem, h lehetne.

Illetve egy xonar u3 kiváltására elég lehet az E7 vagy ez nagyon megborult ötlet?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18030) bajnokpityu válasza dudika10 (#18028) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Amikor valtasz szimmetrikusra, nezd meg belul, hogy oldottak meg a hangeroallitast.
Kulonben felberugas..

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18031) bigmasterg válasza Polllen (#18029) üzenetére


bigmasterg
addikt

Note-al nem fog menni.
S3-al, néhány tablettel, Symbianos Nokiával megy otg-n kersztül. (Meg ipad-el camera connection kit-el is működik). Szerk.: NoteII-t nem tudom. Talán azzal is megy, ha S3-al jó. (S2-vel pl nem megy)

De nálam Nokia N8 otg-n keresztül működött rendesen az E7.

[ Szerkesztve ]

(#18032) Zoli133 válasza bigmasterg (#18031) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha S3-al megy akkor elvileg a többi droid is képessé tehető rá szerintem. Bár nem hiszem, hogy bárki is a hobbi fejlesztők közül erre fordítana energiát. De ha lesz a közelemben egy USB-OTG kábel akkor az E17+mini pro párost ki fogom próbálni hátha valamelyik custom rom támogatja...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#18033) Polllen válasza bigmasterg (#18031) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi a válaszokat. Akkor újratervezés. :)

Mod.: Ipad 2-m van, de ott azért az analóg jel sem vészes. Vagy sokat dobna rajta, ha nem egy analóg Fiio erősítőre dugnám?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18034) donpe válasza contaxg (#18027) üzenetére


donpe
aktív tag

Bizony-bizony. A kínai munkaerő/termelés már nem feltétlenül éri meg az eredetileg "ameriakai" gyártású cuccoknál. Jobb visszatelepíteni és otthon foglalkoztatni/támogatást kapni/ráírni - made in usa.

(#18035) bajnokpityu válasza donpe (#18034) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Piacba beleavatkozni sztem hosszu tavon nem okos.
Sztem a masolas miatt leptek le. Akik leleptek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#18036) Polllen válasza bajnokpityu (#18035) üzenetére


Polllen
nagyúr

A másolás csak egy dolog. Emellett a logisztikai költségek alacsony tartása kb. lehetetlen, ha magas fokú flexibilitást akarsz biztosítani. Egy sos reptetésen elúszik, amit fél év alatt megspóroltál a hajóztatással.
Vagy magasabb készletet tartasz házon belül és áll benne a pénzed + a kínai munkaerő is kezd drágulni.

Meg van még kis millió egyéb ok is.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18038) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Buta kérdés: :)
Lehet olyan átalakítót készíteni, aminek az egyik fele apa xlr (2x3pin, vagy 1x4pin) a másik pedig jack aljzat (anya) ?
Azaz olyan átalakítót, amivel csak xlr kimenettel rendelkező erősítőre hagyományos, jack csatlakozós fejhallgatót is rá lehet kötni.

szerk.:
Ugye 2x3 pin-nél megy +, - és föld oldalnként, 4pin-nél pedig elhagyják a földet.
Jacknél meg csak jobb-bal és föld van. (?)
Azaz azt +-t és - -t össze lehet-e hozni egybe ?

(Fordított átalakító nekem is van, azaz xlr anya-> jack apa.)

[ Szerkesztve ]

(#18039) baluka26 válasza bigmasterg (#18038) üzenetére


baluka26
veterán

Egyik irányba nem lehet átalakítani, mert füst lesz belőle. Aszem úgy szar, hogy szimm. kimenet van erősítőn, és te aszimmetrizálod. Magyarul a te verziód.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18040) bkercso válasza bigmasterg (#18038) üzenetére


bkercso
nagyúr

Lehet, ekkor csak a 3-t kösd be mindkét oldalon. A 3 és a - ugyan az, csak ellenfázisban, így elég, ha csak az egyiket tartod meg. A torzítás viszont nagyobb lesz/lehet.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#18041) Deadzone41


Deadzone41
őstag

na elvitték a láncom, hát alaplapiról tényleg büntetés zenét hallgatni :DDD

Audison: e17 lesz egyelőre, később talán kibővítem egy e09k-val

[ Szerkesztve ]

(#18042) Audison válasza Deadzone41 (#18041) üzenetére


Audison
senior tag

Találtál valami DAC/AMP kombót?

(#18043) chrisnagy13 válasza Deadzone41 (#18041) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Sejtettem, hogy nem lesz meg sokáig. Jó lánc és jó áron is adtad. :)

(#18044) contaxg válasza Deadzone41 (#18041) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem nem leszel elégedett az e17-tel. :N a mostani rendszered után...
Ehhez már sokkal jobb a fejhallgatód!! :K

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18045) Deadzone41 válasza contaxg (#18044) üzenetére


Deadzone41
őstag

én már most elégedett vagyok, végre elfér a digitális rajz táblám az asztalon :DDD ha akarod ezt is össze A-B-zhatjuk vakon a lavryval :P

(#18046) contaxg válasza Deadzone41 (#18045) üzenetére


contaxg
veterán

ÁÁá nem köszi.. nekem is van Wacom táblám és biztos, hogy jobb a hangja a Lavrynak :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18047) Deadzone41 válasza contaxg (#18046) üzenetére


Deadzone41
őstag

kizárt, az én táblámmal sokkal szebb görbéket rajzolok a grafikonon, mint a lavry mérései :DDD

(#18048) contaxg válasza Deadzone41 (#18047) üzenetére


contaxg
veterán

Győztél!!! :R :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18049) szatocs válasza Deadzone41 (#18045) üzenetére


szatocs
őstag

Milyen rendszered van, amihez képest rosszabb az E17? :) Csak mert valószínű, hogy veszek egy ilyet... :) (meg hozzá DT770 Pro-t tervezek, ha tetszik a hangja).

=== Szatocs ===

(#18050) bigmasterg válasza szatocs (#18049) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nézd meg az aláírását. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.