Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44001) PuMbA válasza .DLL (#44000) üzenetére


PuMbA
titán

Bocs, elírtam. Zenelejátszás, filmnézés, könnyű feladatok közben 20W, maximum 45W teljes 4 magon a processzor, VGA, HDD és minden, ami a gépben található terheléssel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44002) Tim82 válasza .DLL (#44000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Úgy, hogy a TDP nem egyenlő a valós fogyasztással. :)

Ha jól emlékszem, a TDP egy körülbelüli, gyártó szerinti fogyasztási "kategória", jellemzően a terhelés alatti tartósan maximum környéki fogyasztás alapján megadva.

Mondjuk igen, azért az furcsa lenne, ha a teljes gép kevesebbet fogyasztana a proci TDP-jénél, de ha szinte csak üresjáratban vagy kis terhelésen megy, egyáltalán nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44003) .DLL válasza Tim82 (#44002) üzenetére


.DLL
veterán

Igen azért írtam én is oda a maximum szócskát, az nem stimmelt. :)
De még így is baráti, és zenelejátszás tényleg nem eszik sokat.

(P.H.)

(#44004) Tim82 válasza .DLL (#44003) üzenetére


Tim82
nagyúr

De egyébként ha átnézel ide, itt elég sok ötletet kaphatsz pont ebben a témában.

Szerintem is egyébként a Win 8-as tablet (lehetőleg külön töltőcsatlakozóval) eléggé jó megoldás lehet erre a feladatra, amire keresgélsz most gépet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44005) dgyuri0123 válasza zsocy (#43998) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Rossz a zenelejátszási képessége. Hogy írjam másként? :U

Win "médiapléjer" jó? Nem. Nekem nem, ha pontosítani szeretnék. Ezért nem mindegy, milyen programmal játszol le zenét.

A DLNA szerepe adatátvitel, amit meg is tesz... pont.

De Windows alatt szerintem nemigen' találni jobb programot a Foobar-nál. De ha neked a DLNA elegendő, hát használd elégedetten. ;)

Ez nem hit kérdése......

(#44004) Tim82 : Inkább "MÁLNA", mint egy tablet. Ráadásul Volumio-t használva már komoly lejátszó válik belőle és nagyságrendekkel olcsóbb, mint bármi más. Mobilról vezérelhető, így még kijelző sem kell hozzá.

Hangsúlyozom, szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44006) bkercso válasza Bici (#43991) üzenetére


bkercso
nagyúr

Félteljesítménynél jobban ne terhelj egy trafót sem! Nem hiszem, hogy 100mA elég neki. Én vennék egy 12V-os adaptert (jó a kapcsüzemű is), mögé tennék 1 vagy 2 cap-multit, és az utolsó bázisát leterhelném annyira, hogy 7-9V között legyen a kimenete. Ha több cap-multit használsz, tegyél közéjük egy elkót (100-1000uF)!

Jó lehet a 10k, de az 50k még jobb.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#44007) Tim82 válasza dgyuri0123 (#44005) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az eredeti felvetés az volt, hogy gép Win 10-zel. Win 8-as tabletnél meg adott az ingyenes frissítés.
Raspberry Pi 2-re is van ugyan W10, de az nem egészen triviálisan használható... :)
Magamnak amúgy valamikor lesz málna + HifiBerry DAC, de nem az én igényeimről volt szó.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44008) dgyuri0123 válasza Tim82 (#44007) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Az eredeti felvetésben sem volt szó DLNA- ról.
Én arra reagáltam, nem baj? :)

"csak a zene van"

(#44009) Tim82 válasza dgyuri0123 (#44008) üzenetére


Tim82
nagyúr

Saját hozzászólásod második fele kimaradt neked? Oké. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44010) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Focusrite Scarlet Solo -ról mi a véleményetek?

Nemrég írtam Dac kereséssel kapcsolatban, elég jó kis cuccnak tűnik, és a kérdésem az lenne, hogy esetleg van-e mindenképp hangban jobb választás ebben az árkategóriában?Mivel ugye én csak a digitális-analóg átalakításra használnám, más funkcióját nem használnám ki, azonban lehet később hasznát venném.Szóval a kérdésem az lenne, hogy ebben, a kerek 30 ezer körüli kategóriában, van e olyan készülék, ami hangban egyértelműen megveri a Solot?

For Sale AKG Q701

(#44011) Bici válasza bkercso (#44006) üzenetére


Bici
félisten

Szuper, kössz!
A 12V-os adapter mekkora teljesítményű legyen?
Ha tud 500mA-t, az már jó, nem?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#44012) dgyuri0123 válasza Tim82 (#44009) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ezt DLL írta: "Ha vennék egy olcsó windowsos tableT, amin vannak persze rendes USB portok, felnyomom rá a Win10-et és kinevezem egyszerűen zenelejátszós gépnek, az jóságos dolog lenne"

Erre jött egy válasz hogy DLNA-val minden megoldható. Erre válaszoltam, hogy az nem jó.

Erre jössz te, hogy miket hordok össze? Nem értem mit akarsz. :U

De, fenti felvetésre akár "Málna" PC-t is ajánlhattam volna DLL-nek, így abszolút nem értem mi a bajod?

Mire akarsz kilyukadni? Mi nem tetszik? Mi kivetnivaló van abban, amit mondtam? Nincs rajtam sapka? :U

"csak a zene van"

(#44013) Tim82 válasza dgyuri0123 (#44012) üzenetére


Tim82
nagyúr

Idézlek a #44005-ből, ha már meg sem nézed a saját hozzászólásodat.

#44004) Tim82 : Inkább "MÁLNA", mint egy tablet. Ráadásul Volumio-t használva már komoly lejátszó válik belőle és nagyságrendekkel olcsóbb, mint bármi más. Mobilról vezérelhető, így még kijelző sem kell hozzá.
Hangsúlyozom, szerintem.

Én a #44004-ben egy szót sem ejtettem a DLNA-ról. Totálisan külön szál, amit mással folytatsz, nem velem.

A fent idézett mondataidra válaszoltam, abszolút nem támadóan (gyakorlatilag csak leírtam, hogy miért írtam a Win 8-as tabletet, mert az eredeti felvetésben mintha alap elvárás lett volna a Win). Hogy aztán hogyan kevered össze-vissza, hogy kinek mire válaszolsz és mit próbálsz belemagyarázni abba, amit írtam, az tényleg hadd ne az én gondom, saram legyen.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44014) .DLL


.DLL
veterán

Szerintem minden letisztázódott, úgyhogy nyugi! :R A válaszok iránya, hogy kire ment az keveredett össze, ennyi, de mostmár minden ok. Úgy érzem az én hibám ami történt, szóval inkább hagyjuk abba. A "Zenelejátszó építése a kiváló hangminőségért" topikot én is linkeltem, ismerem, ha aktuális lesz majd oda írok. Köszi mégegyszer! :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#44015) bkercso válasza Bici (#44011) üzenetére


bkercso
nagyúr

igen.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#44016) dgyuri0123 válasza Tim82 (#44013) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

(#44004) Tim82 : Ezt írtad: "Szerintem is egyébként a Win 8-as tablet (lehetőleg külön töltőcsatlakozóval) eléggé jó megoldás lehet erre a feladatra, amire keresgélsz most gépet."

A HSZ-ed ezen részére írtam, hogy akkor inkább Málna, szerintem. :K

De....bocsánatodért esedezem, nagyúr, hogy ellent mertem mondani neked, illetve, hogy másik alternatívát is meg mertem említeni. :R :R :R

Részemről vita lezárva. ;)

Ja, csak a rend kedvéért...én a hsz első részében "zsocy (#43998)" -ra válaszoltam DLNA kérdésben.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44017) Dorien válasza dgyuri0123 (#44005) üzenetére


Dorien
veterán

"De Windows alatt szerintem nemigen' találni jobb programot a Foobar-nál."

Jó cucc, én is sokáig használtam, de szerintem a JRiver egyértelmű előrelépés hangban. Testesebb, dinamikusabb ugyanaz a zene rajta. A kezelőfelületet meg meg lehet szokni.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#44018) Tim82 válasza dgyuri0123 (#44016) üzenetére


Tim82
nagyúr

De....bocsánatodért esedezem, nagyúr, hogy ellent mertem mondani neked, illetve, hogy másik alternatívát is meg mertem említeni.

Egyrészt a PH!-s, hozzászólásszám- és súlyozás alapján automatikusan megkapott "ranggal" "érvelni" szerintem elég fura dolog (tökéletesen mindegy, melyikünknek mi a rangja, semmit nem jelent a dolog, "nagyúr" "rangom" nem fog természetesen megmenteni attól, hogy ne írjak potenciálisan hülyeséget), másrészt sem a #44004-ben, sem később sem írtam olyat, hogy ne lenne jó a Málna, vagy hogy egyedül nálam lenne a kizárólagosan üdvözítő válasz - akkor nem úgy fogalmaztam volna meg. :) De mivel az alapvetés szerint fontosnak tűnt a Windows, ezért írtam azt, hogy ezt figyelembe véve lehet, hogy a Málna kevésbé felel meg a feltételeknek (Windows-os zenelejátszó célú másodgép kis pénzből, kis fogyasztással).

De rendben, túltárgyaltuk, részemről amúgy sem volt támadó szándék, még ironikusan sincsen miért bocsánatot kérned. :R

Ja, csak a rend kedvéért...én a hsz első részében "Zsocinak" válaszoltam DLNA kérdésben.

Csak a rend kedvéért, én meg a nekem szóló második részre válaszoltam, erre jött tőled ez, nem zsocy-nak írva... Ezt bizony nem én kevertem meg. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#44019) Kékes525 válasza PuMbA (#43994) üzenetére


Kékes525
félisten

Nekem nem is a recsegéssel van a baj, hanem megdöccen, megakad, szaggat egyes albumoknál, pedig biztos hogy nem az album, a felvétel a hibás, mert akkor konzekvensen mindig az adott pozíciónál, időnél kellene jelentkezni, viszont ez a hiba véletlenszerű, független a lejátszás pozíciójától.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44020) Dorian válasza Dorien (#44017) üzenetére


Dorian
félisten

Talán nem is ez a fő különbség, Jriver zeneibb. Foobar hozzá képest "digtális" hangú.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#44021) dgyuri0123 válasza Dorien (#44017) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Igazad van, tudom, de az fizetős és akkor már más a leányzó fekvése. Szerintem. :B
De fogalmazhattam volna pontosabban is, ez is igaz. :K

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#44022) PuMbA válasza Kékes525 (#44019) üzenetére


PuMbA
titán

A hangkihagyást is ugyanaz okozza, mint a recsegést :)

Dorian: A fejhallgatós rendszeremmel én is jobbnak tartottam a Jriver-t mérföldekkel, de most a hangfalassal jobb a foobar, érdekes dolog ez, talán láncfüggő lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#44023) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Pár nappal ezelőtti hsz-ekre reagálva, végül a fostexnél maradtam szerintem ennyiért jó vétel volt, még sikerült alkudni belőle egy kicsit :D

Mivel nincs tapasztalat ezzel a termékkel, teszt után beszámolok majd.

(#44024) Kékes525 válasza PuMbA (#44022) üzenetére


Kékes525
félisten

Az segítene ebben még, ha az USB csatlakozót minőségibbre cserélném vagy az Optical S/PDIF outra tenném a DAC-ot?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44025) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Hasonló kérdésem lenne, mint az alattam levőnek.
Hogyha a DACot digitális kimeneten a külső creative X-Fi surround 5.1-es hangkarihoz kötném az jelentene bármiféle változást? vagy ebbe nem sok értelme van belekeverni a creative-ot és azt hagyjam meg filmezésre?

(#44026) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Sziasztok!

Mi a különbség a musiland monitor 03 us és 03 dragon verziók között? Vagy ugyanaz a kettő?

For Sale AKG Q701

(#44027) PuMbA válasza Kékes525 (#44024) üzenetére


PuMbA
titán

Segíthet, de nem biztos, mert a hangot ugyanúgy adagolni kell folyamatosan kimenettől függetlenül :) Az már más kérdés, hogy, ha az optikai bemenet minősége jobb az USB-nél, akkor természetesen valamivel jobb hangminőséget kaphatsz, de pl. egy Win10-re váltáshoz képest kisebb ez a különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#44028) caelius válasza GabeszHUN (#44010) üzenetére


caelius
csendes tag

A topikban elhangzottak alapjan megeri az arat - keress vissza batran. En meg alternativakent a Steinberg UR12 tudnam megemliteni. A leheto legjobb, ha meghallgatod oket es utana hazaviszed amelyik szimpatikusabb. :)

[ Szerkesztve ]

(#44029) Kékes525 válasza PuMbA (#44027) üzenetére


Kékes525
félisten

Lekapcsoltam a BIOS-ban a Marvell® PCIe SATA 6Gb/s és a JMicron® JMB362 controllereket és megszűntek a szakadások. Ezek az e-sata portokat vezérelték, amit nagyon ritkán használok külső HDD-ékre adatmentés céljából, ha kell akkor majd rövid időre visszakapcsolom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44030) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Milyen módszerrel lehet legegyszerűbben megszüntetni a fejes erősítő bekapcsolásakor keletkező tranziens kimeneti jelet, ami gondolom nem tesz jót a hangszórónak.
Egy RC tag segítségével időzített relére gondoltam első körben, de nem tudom, hogy ez menniyre számít kőkori megoldásnak, és van-e jobb. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#44031) PuMbA válasza Kékes525 (#44029) üzenetére


PuMbA
titán

Ez egyébként azt jelenti, hogy valamilyen BIOS vezérlési hibád van :) Nekem sem magától a BIOS frissítéstől javult meg, mert csak memória kompatibilitást javítottak benne, de valahogy úgy resetelődött a BIOS, hogy elkezdte rendesen kezelni a tárhely kontrollereket, hiszen drivert nem cseréltem mögötte és magától leesett a storport.sys és az usbport.sys késleltetése ugyanazokkal a BIOS beállításokkal :) Esetleg megpróbálhatsz egy BIOS resetet, majd beállítani ugyanazt a beállítást, ami most van, talán így nem kell ezeket kikapcsolni :)

[ Szerkesztve ]

(#44032) Kékes525


Kékes525
félisten

Megtaláltam a probléma okát erre: (#43950) Kékes525 "a foo_dsd_asio-ot nem tudom használni, mert az ASIO Driver beállítása között nincs az VIA ASIO Driver."
Egyszerű, be volt kapcsolva az ASIO-nál a 64-bites driver használata, viszont a VIA-nak csak 32-bitese van. Persze, hogy nem volt látható. Kivettem a pipát és rögtön megjelent a felsorolások között.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44033) krichd1 válasza GabeszHUN (#44026) üzenetére


krichd1
addikt

Szia. Nem ugyanaz a kettő.[link]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#44034) schawo


schawo
titán

Van egy komoly gondom a Mytek 192-vel. Tegnap hallottam egy elég hangos pukkanást a jobb hangszóró felől. Azóta a jobb hangszóróba mindenféle digitális zajok keverednek. Zúgást hallok, ha megy bármilyen net forgalom, kerreg, ha görgetem a böngésző ablakát, csörömpöl, ha mozgatom az egeret, de még a játék fps-e is behallatszik. Csak a jobb oldalról érkezik, a bal oldal tökéletes. A jelenség csak akkor van jelen, ha a számítógép és a DAC össze van kötve. De az már mindegy hogyan. Csinálja USB2-n, csinálja FW-n, és csinálja az alaplapi SPDIF kimenetről is. Ha viszont egyik sincs bekötve, akkor nem csinálja. (Ha nincs semmilyen aktív bemenet, nyilván a központi vezérlő lekapcsolja a kimenetet.)

Leszedtem a fedelét, és kerestem valami kondit, mert arra gyanakodtam, de nem találtam semmi púposat. Találtam ellenben 2db púpos Axicom P2 relét.

Csináltam egy fotót az analóg részről: itt középen jól látszik a két púpos relé, és van egy magányos ugyanolyan relé a bal oldalon, ami viszont nem púpos. Még mindig a kondikra gyanakszom, de semmi sem látszik kívülről.

Ötlet?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44035) .DLL válasza EXIEZ (#44025) üzenetére


.DLL
veterán

Mivel adott a lehetőséged hallgasd meg, de ha normális a Fostex USB vevője, akkor az optikának nem kéne jobbnak lennie. De mivel a Creative áramkörei akár más karaktert is adhatnak a hangnak, így lahat hogy az fog jobban tetszeni, ezért mondtem, hogy próbáld ki. ;)

(#44026) GabeszHUN: A 03 Dragonnak elvileg jobb a táp szekciója, ami jót tesz a jitter ellen is. Tényleg nem mondanám jitteresnek a hangját, traszparens és mély a színpada. Nyilván van ettől feljebb is, szóval nem azt mondom, hogy ez a nonplusz-ultra, de árához képest...
Az analóg oldalon elvileg csak az opamp a különbség, de az analóg szekciót én már egy az egyben kihagytam, lecseréltem, így ugrott kategóriát a hangja, ezért tudom még ma is hallgatni.
Alap állapotban csak a kategóriájában egy jó hangú jó ár/érték arányú DAC, de sokkal több is kihozható belőle.

(P.H.)

(#44036) pendre54 válasza Kékes525 (#44032) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Érdekes, de nálam be van lőve a 64 bit, és simán tudom használni így.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#44037) krichd1 válasza .DLL (#44035) üzenetére


krichd1
addikt

Legtöbb helyen már nem olyan olcsó a 03 Dragon, az árfolyamok sem túl kedvezőek mostanában. Csak azért írom mert mondjuk ebayről rendelve már elég drágán jön ki.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#44038) .DLL válasza krichd1 (#44037) üzenetére


.DLL
veterán

Szerintem 50K-ért is megéri, 30e-ért pedig a legjobb vétel volt, amit az elmúlt időszakban tettem. Önmagában is verte a HRT MS2-t, Heed Dactilus Plus-t koax-ról etetve, meg még sok mást. Igen, 50-ért már nem ár/érték bajnok, csak egy DAC a sok közül, jó hanggal, de a digitális része miatt így is jár a piros pont, ez egy jó alap, az analógot könnyebb tuningolni. És akkor vegyük még azt hozzá, hogy ehhez nem használtam semmilyen spéci USB kábel, ezzel mégtovább növelhető lenne a hang minősége. ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#44039) Kékes525 válasza pendre54 (#44036) üzenetére


Kékes525
félisten

Milyen drivert használsz? Én ezt telepítettem: [link]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#44040) dgyuri0123 válasza Dorian (#44020) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Említetted a Wasapi-t korábban. Nnnna, kipróbáltam ( Event módban) és valóban jobb, mint a "foo dsd asio".

Melegebb, nyitottabb, magasban is szebb. Persze finom változások, nem drasztikusak, de egyértelműek. Maradni fog szerintem. Nem is tudom, eddig miért kerülte el a figyelmemet.
De, tudom már...annyira a DSD-re koncentráltam, hogy közben elfelejtettem, nem az a legfontosabb hogy natívban szóljon, ha közben a "normál" zenéimet "rosszabb" minőségben hallgatom.

Kösz az ötletet. DA300-hoz nagyon bejött. :R

"csak a zene van"

(#44041) pendre54 válasza Kékes525 (#44039) üzenetére


pendre54
addikt

Hú ha, ez egy kicsit hosszabb történet. Jó egy évvel ezelőtt azt a drivert raktam fel az NFB-15-höz, ami a DAC gyártási szériájához tartozott (2014, júniusi gyártási széria). A képen az alsó, piros soros. Ezzel tökéletesen működött a 64 bites Win 7 alatt, viszont ez a driver nem támogatta az ASIO-t. Augusztus elején frissítettem a Win 10-re, egy kicsit páráztam is, hogy lesznek gondok driverügyileg, de szerencsére minden működött a 10-es alatt is. Ez a kegyelmi állapot október elejéig tartott, amikor kijött néhány frissítés a 10-eshez, és ezek közül valamelyik totál gallyravágta a DAC-ot, mert ezután nem volt hajlandó megszólalni ezzel a driverrel, bármit is mókoltam vele.
Mielőtt visszaraktam volna a Win 7-et, megpróbáltam a legújabbal, ami elvileg nem ehhez a gyártási szériához készült, és kb. a negyedik-ötödik nekifutásra, ilyen kompatibilitási telepítési módban sikerült valahogy felvarázsolni, és azóta használható újra a DAC, és ezzel már az ASIO is használható. A képen látható 2-es verzió.

[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#44042) EXIEZ válasza .DLL (#44035) üzenetére


EXIEZ
senior tag

Már csak 1 kérdésem lenne. Milyen kábelt ajánlanál ehhez? Mert ilyenem azt hiszem nincsen hozzá még, aztán gyorsan berendelnék egyet.

(#44043) bkercso válasza Bici (#44030) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mi a kapcsolása? Leginkább kiegyensúlyozott és/vagy gyors tápfeléledéssel lehet tenni ellene, a védelem inkább ágyúval verébre megoldás. :)

schawo: Ha nem volt füst, akkor nem elko. Tantálok is tudnak pukkani, nézd meg a NYÁK másik oldalát is!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#44045) schawo válasza bkercso (#44043) üzenetére


schawo
titán

Füst nem volt. Egy smd tantál hogy néz ki, ha elpukkant?

Púpos reléről mi a véleményed?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44046) GabeszHUN


GabeszHUN
tag

Sziasztok.

Hogy lehetne azt megoldani, ha egyáltalán meglehet, hogy ezekkel a lehetőségekkel rákössem a DAC ot a számítógépre, és egy külön erősítőre?Vagy az így megoldhatatlan?Jack-rca ra gondoltam, de akkor nem marad hely az erősítőnek nem?

For Sale AKG Q701

(#44047) schawo válasza GabeszHUN (#44046) üzenetére


schawo
titán

Koax vagy optikai spdifen tudod bekötni. Pontosan milyen (típusú) alaplapod van?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44048) GabeszHUN válasza schawo (#44047) üzenetére


GabeszHUN
tag

Asrock 970m pro3

For Sale AKG Q701

(#44049) S. Szabi válasza GabeszHUN (#44048) üzenetére


S. Szabi
őstag

Hát akkor vagy veszel egy S/PDIF bővítő kártyát / hangkártyát vagy ilyesmit, vagy lecseréled a DAC-t USB-sre :)

A képek alapján se S/PDIF se Coax kimenet nincs az alaplapodon.

[ Szerkesztve ]

(#44050) GabeszHUN válasza S. Szabi (#44049) üzenetére


GabeszHUN
tag

Valahogy éreztem :D Lehet egyébként alaplap csere lesz, régen helytakarékos pc gyanánt választottam mATX lapot, úgyhogy már megérett a cserére egyébként is.

For Sale AKG Q701

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.