Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93001) -Skylake- válasza -Skylake- (#93000) üzenetére


-Skylake-
addikt

Felfele még nagyobb az eltérés, 120 DBSPL-nél az AKG 5,63 VRMS a HD600 már majdnem 8 (7,96VRMS). Nyilván tudom, hogy ezt most így nagyon nehéz, ki tudja kinek mi a "hangos" , nekem csak az lenne fontos, hogy előfordulhat e ekkora eltérés a két fejes közt ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93002) fericske válasza -Skylake- (#93001) üzenetére


fericske
addikt

Igen, persze. Semmi gond nincs. Egyszerűen ennyivel többet kajál a hd600.
Ha van más fülhallgatója, fejhallgatója, azokkal ő is összevetheti.
Nem történt félrevezetés, nem kell kellemetlenül érezned magad.

(#93003) -Skylake- válasza fericske (#93002) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nagyon szépen köszönöm neked, illetve ha még ha más hozzáértőtől is kapnék reakciót (hogy ne csak ez az egy legyen itt), az szuper lenne.
Elvileg tulajdonol egy Meze99C-t , az egy lényegesen de lényegesen takarékosabb fejes ahogy nézem, megkérem, hogy tesztelje azzal is. :R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93004) s4tch válasza -Skylake- (#93003) üzenetére


s4tch
veterán

Szakértőnek semmiképp nem hívnám magam, de az az általános iskolai fizikára építve is biztos, hogy a magasabb impedanciás fejessel rosszabb lesz az akkuidő. Amiben esetleg hibázhattál, az az, hogy sokszor az eszközök nem lineárisan jelzik az akksi merülését, tehát ha x idő volt a 100%-50% merülés, akkor korántsem biztos, hogy az 50%-0% is ugyanannyi idő lesz. Ezzel együtt szerintem is korrekt módon jártál el.

(#93005) -Skylake- válasza s4tch (#93004) üzenetére


-Skylake-
addikt

Igen ez valóban igaz, hogy nem lineáris a merülés, a kellemetlen a helyzetben inkább az, hogy nekem 1 órával tovább tartott mire 50%-ra merült, mint neki a teljes töltéstől a teljes kikapcsolásig. Ez pedig így ugye elég nagy különbség. Mindenestre beszéltem vele már többször is ma, délután kipróbálják más fejesekkel is. Köszi neked is :R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93006) fericske válasza -Skylake- (#93003) üzenetére


fericske
addikt

A 99c majd helyére teszi a dolgokat :)

(#93007) Polllen válasza -Skylake- (#93005) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én amikor aksis dolgot adok tovább, mindig külön mondom, hogy nálam ezzel és ezzel az eszközzel ennyit bírt. A vevőnél ez lehet nagyon más is és sajnos ezzel nem tudok mit kezdeni.

Ha te egy könnyen hajtható fejest 10%-s hangerőn hallgatsz, ő pedig egy energiaéhest 50%-s hangerőn, akkor szerintem nem elvárható, hogy átlag ember megbecsülje meddig fog menni... :N És ha egy hozzáértő számol egyet, sem biztos, hogy beljebb lesztek, mert ott van még az aksi állapota, ami nagyobb terhelés alatt lehet már nem lineárisan merül.

Tudom, kellemetlen, de ezt a másik oldalon is el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93008) -Skylake- válasza Polllen (#93007) üzenetére


-Skylake-
addikt

Természetesen Neki is elmondtam a tesztkörnyezetet, a fülest/fejest is, forrást is, még azt is, hogy melyik albummal megy a teszt. :R

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93009) Polllen válasza -Skylake- (#93008) üzenetére


Polllen
nagyúr

Gondoltam, ez inkább a leendő vásárlóknak szólt. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93010) -Skylake-


-Skylake-
addikt

update : a Meze-vel hozza azokat a számokat üzemidőben amit vártunk, a vevő tegnapi tesztje szerint több, mint 3 óra után még zöld volt a led (azaz 50-80% közt volt az akku).
Abban a fejes kalkulátorban amiben tegnap informálódtam a két fejesre (712PRO és HD600) azt láttam nagy különbségnek, hogy amég az AKG-nak nagyobb teljesítmény kell ( 52 mW vs a Sennheisernek 22 mW) , addig a HD 600-nak meg nagyobb feszültség ( 2,57 vRMS vs az AKG-nak csak 1,8 vRMS) .

Jól értem, hogy akkor ezek szerint a Mojo érzékenyebb arra, ha egy fejesnek nagyobb feszültség kell, mint ha nagyobb teljesítmény ? Vagy erre alapvetően minden erősítő érzékenyebb ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93011) Tim82 válasza -NoVa- (#92825) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma nekem is megjött a Megatron. Jól gondolom, hogy ha nem PD képes töltőfejre dugom, csak "sima" 3A/5V-t tudóra egy (gyorstöltést azért tudó) USB A-USB C kábellel, akkor nem fogja tölteni a rádugott telefont? (Notinak mindenképpen kevés lenne ez a felállás, az tiszta sor, csak munkahelyen nincs kéznél PD-s töltőm a kipróbáláshoz.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93012) -Skylake- válasza -Skylake- (#93010) üzenetére


-Skylake-
addikt

A továbbiakban nem aktuálisak a kérdések, köszi mindenkinek az eddigi segítséget.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93013) -NoVa- válasza Tim82 (#93011) üzenetére


-NoVa-
őstag

Rápróbáltam 2 régebbi falitöltőre, sima 5V 2.4A-esre is, a telefonra mindegyikből ment töltés. A notebooknak persze kell az erősebb táp. Az USB kábelekre kényes csak, a hozzá adott az megfelel a PD szabványnak, azzal megy, a legtöbb jó kábelemmel szintén, de akad olyan vacak, amivel nem.

(#93014) s4tch válasza -Skylake- (#93012) üzenetére


s4tch
veterán

Örülök, hogy megegyeztetek.

(#93015) lapalapa válasza Tulku (#92990) üzenetére


lapalapa
senior tag

Hova kell menni a meghallgatáshoz, indulok...

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#93016) Tim82 válasza -NoVa- (#93013) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, valóban működik sima 5V/3A telefontöltőről is, Honor USB A-USB C (igazából micro USB, amire C véget is lehet húzni) kábellel is. Csak most, munkaidő végére jutottam el odáig, hogy kipróbáljam, de eleve melóhelyre van hosszabb távon szánva.

Motorola Moto X4 jelenleg a forrás, LineageOS-szel, pár perc erejéig nem akart hangot adni a Megatronra, de valószínűleg csak nem érintkezett elég jól a hangátadáshoz elsőre.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93017) bkercso válasza Tim82 (#93016) üzenetére


bkercso
nagyúr

Azok törik ki a csatlakozót!... :K

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#93018) Tulku válasza lapalapa (#93015) üzenetére


Tulku
veterán

privátban beszéljünk...van Meze Empyrean is, ha kell fejes ;]

(#93019) Tim82 válasza bkercso (#93017) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kérlek, áruld el, egy ilyen kábel, mint ez...

... mennyivel nagyobb eséllyel is tör ki egy type C foglalatot. Előre is köszönöm. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93020) Dorien válasza Tim82 (#93019) üzenetére


Dorien
veterán

Minél nagyobb az erőkar, annál nagyobb az erőhatás. Ezért nem szoktunk 6.3 > 3,5 jack adapterből sem fixet ajánlani, hanem csak ilyen flexibiliset:

Ilyet már én is törtem bele Fiio E10-be: (öröm volt kibányászni)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#93021) Tim82 válasza Dorien (#93020) üzenetére


Tim82
nagyúr

A VE Megatron a kicsisége ellenére nem menet közbeni használatra alkalmas cucc, szóval nem merül fel, hogy hurcolászás közben ilyen erőhatásnak lenne kitéve. Egy asztalon fix és stabil helyen lévő kütyü esetén (ahol ráadásul az említett kábel tápellátásért felel, tehát nem feltétlenül rendszeresen ki-be húzgálná a felhasználó a Megatron hátuljából) nem hiszem, hogy erőkar, erőhatás szempontjából bármilyen mértékben is számítana így, hogy ez a kábel vagy egy "sima" type C adja a delejt.

Az, hogy neked egy más típusú adaptert sikerült beletörnöd egy DAC/AMP más típusú csatlakozójába, lehetséges, hogy itt és most az eredeti felvetés szempontjából nem feltétlenül releváns.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93022) btraven válasza Tim82 (#93021) üzenetére


btraven
őstag

Nekem szobai használatnál elég volt csak egyszer véletlenül megrántani a fejes kábelét és egy ilyen fix átalakító kontakt hibás lett.
Én ilyet nem vennék többet.

(#93023) Sinesol válasza Tim82 (#93021) üzenetére


Sinesol
veterán

Èn sose ertettem ezeket a töreseket, nekem le van teve asztalra, polcra a cucc es aztan ott van kb. erintetlenül, szerintem kb ez az altalanos felhasznalasi mód, szinte eselytelen hogy törjön barmi. A linkelt cuccodbol amugy nekem tablet/mobil töltö van, 1-2 ev napi rancigalas alatt sincs semmi baja, lehet valamit rosszul csinalok, pedig en aztan nem igazan vigyazok semmire, a targuak azert vannak, hogy hasznaljuk öket.

Egyedül mobil szempontjabol fajdalmas ez, most ket eves az i11, de eddig vagy 40-50k ment el ûvegfoliara. Am egeszen meglepö, hogy mennyire elpusztithatatlan a telo, mindig csak a folia törik rommà. :D

[ Szerkesztve ]

(#93024) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Erről mi a vélemény? Valahol írták, hogy jól szól. De még ezen a hivatalos product képeken sem mutat jól (a jack kimenetek pl., ha már "gyárilag" ilyenek, akkor hát...). Szerk.: jah, nem azok csak csavarok? Fura. Akkor sem túl szép.

[ Szerkesztve ]

(#93025) gianni85 válasza SunMount3r (#93024) üzenetére


gianni85
veterán

Nem hallottam, ne kövezzetek meg a véleményemért, de…
10+ éves cucc, persze attól még lehet jó, csak kérdés hogy megéri-e az árát a mai piacon. Anno én is akartam Audioengine aktív monitort venni… most már aggasztana, hogy a cég kvázi 10+ éve ugyanazokat árulja effektíve fejlesztés, új termékek nélkül.

(#93026) nokia5201978


nokia5201978
tag

Sziasztok.Olyan mindenes dac-ot keresek amin mind 3 digit bemenet van (coax ,usb,optikai ) és fejhallgató erősítő is kellene .Fiio k5 pro-t néztem idáig ami jo lehet .Ebben az árfekvésben van jobb vétel?

(#93027) Polllen válasza nokia5201978 (#93026) üzenetére


Polllen
nagyúr

Függ attól, hogy milyen fejhallgatóval akarod használni.

90k körül a Topping DX3 pro+ is jó vétel lehet, de bármit nem hajt meg.

Illetve dac+amp kombó is szóba jöhet vagy csak egybe cucc?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93028) nokia5201978 válasza Polllen (#93027) üzenetére


nokia5201978
tag

Dac ,fejes erősítő egyben.És mind három digit bemenet ,jó ha van hozzá táp is gyárilag.A fiio k5 pro -tól nem kell drágább.A fiio-ról mi a vélemény?

(#93029) Sinesol


Sinesol
veterán

Teljesen jó a Fiio K5Pro is, de alig drágább a DX3Pro+ , ahol van bluetooth bemenetet is, szóval telóról is tudsz rá zenét küldeni, plusz van hozzá távirányitó is.

[ Szerkesztve ]

(#93030) nokia5201978 válasza Sinesol (#93029) üzenetére


nokia5201978
tag

Ha már a toppingot említetted,az e30 hangra jobb mint a fiio k5 pro?Tudom nincs rajta fejes kimenet.A dx topping nekem sok,annyit nem akarok kiadni.

(#93031) Sinesol válasza nokia5201978 (#93030) üzenetére


Sinesol
veterán

Ha csak egy DAC kell, akkor az E30 nagyon jó választás. Ha kell fejeserősítő is és szűk a keret, akkor teljesen rendben van a K5Pro is, egészen jó erőben lévő cucc.

[ Szerkesztve ]

(#93032) Polllen válasza nokia5201978 (#93030) üzenetére


Polllen
nagyúr

A K5 pro nagyon erős és arra bármilyen fejest ráköthetsz normális keretek között.

Használtan pl van denon da300, majdnem fele a k5 pro-nak. Nehezen hajtható fejeshez nem jó, csak vonal kimenete van, táv sincs hozzá.

De vehetsz hozzá apron l30-t, 85k-ból lesz remek hangod. Alkuval lehet a k5 pro árában. E30 sem rossz amúgy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#93033) nokia5201978


nokia5201978
tag

Köszönöm a segítséget,idáig a k5 pro a befutó,remélem a dac része jobb lesz mint az smsl sanskrit 10th dac-om.

(#93034) HUNNIA1920 válasza nokia5201978 (#93033) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Nem tartom valószínűnek, hogy hallhatóan jobb lesz a Fiio-ban lévő DAC. Eleve magában mint DAC közel annyiba kerül a 10th, mint a Fiio DAC/AMP. Illetve az még nem derült ki, hogy az AKM-es vagy az új Sabre DAC-os K5 Pro-t akarod.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#93035) nokia5201978 válasza HUNNIA1920 (#93034) üzenetére


nokia5201978
tag

Sabre

(#93036) kNG válasza nokia5201978 (#93035) üzenetére


kNG
senior tag

Milyen hangot keresel? Mekkora teljesítmény kell? Ha könnyen hajtható fejhallgatókhoz használnád, én nem vetném el az iFi ZEN DAC V2-t sem. (Személy szerint előbb vennék iFi terméket, mint Toppingot vagy FiiO-t, bár ebben közrejátszik az is, hogy én milyen hangot kedvelek.)

Szerk.: ahogy látom ezen nem lesz meg minden bemenet, amire szükséged lenne :(, így tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#93037) SunMount3r válasza kNG (#93036) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

[link] "I sold off my iFi ZEN DAC V2 + ZEN Can and Topping D10s + A50s and just keep Megatron now. A matter of preference, I don’t need those two anymore now that I have Megatron. Megatron has already proven driving my Beyerdynamic DT880 600 Ohm and Fostex T40RP MK3 magnetic planar as great and in fact better in some ways, the Topping stack was the one that I dislike the most. ZEN stack were good at least"

(Egyre érdekesebb ez a Megatron...)

[ Szerkesztve ]

(#93038) kNG válasza SunMount3r (#93037) üzenetére


kNG
senior tag

Az én fantáziámat is igencsak mozgatja, bár most nagyon jól elvagyok a MicroFluent Stackkel, és inkább annak a további "tuningolását" tervezem (hamarosan jön remélhetőleg TMP Audio USB kábel és RCA összekötő tesztelésre, meglátjuk azzal mit szól).

Következő lépés szerintem nekem sok-sok nagy levegővétel után (pár év múlva) már R2R és Class A lesz. :Y :W :( :N :DDD

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#93039) bkercso válasza kNG (#93038) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az MFD+MFA-ban is A-osztályba húzva dolgozik a torzításkioltó rész.
Szerintem lineáris táp és USB-kártya irányába mozogj. :R

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#93040) kNG válasza bkercso (#93039) üzenetére


kNG
senior tag

Köszönöm! :R Következő lépés valószínűleg ez lesz, csak előbb legyen elég kábel, hogy könnyebben lehessen A-B-zni. :D

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#93041) -NoVa- válasza SunMount3r (#93037) üzenetére


-NoVa-
őstag

Alapvetően egyet tudok érteni Andyval, de kissé túl lelkes. Aztán a Prime+RA2Bfe stack után szeretnék hasonló tudatállapotba esni :)


A fejesük már úton, a többi még burkolatra vár kb, őszre ígérik. 6 fős manufaktúra, lassan mennek a dolgok. Egyelőre hírnevet próbálnak építeni jó cuccokkal, és azt eddig kifogástalanul csinálták, már most is elég sok aprózágom akad tőlük:

(#93042) Solidaudio


Solidaudio
csendes tag

Sziasztok.
Az autos fejegységem 3.5 mm jack inputját szeretném egy fejhalgató erőssítővel meghajtani, mert a telefonom fejhalgató kimenete elég gyenge hozzá (huawei p20 pro).
Mi lennnne nekem a megfelelő választás vajon: FiiO E10K-TC vagy Fonestar FDA-1A vagy drágább Fiio K3 ezeket néztem ki.
De bármi más is szóba jöhet. :)

"Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja."

(#93043) Solidaudio


Solidaudio
csendes tag

Az lenne a kérdésem, hogy a Fiio KA3 240mW 32 ohm
IBASSO DC05 93mW 32 ohm 1,73Vrms , melyiknek van nagyob kimeneti feszültsége?

Köszönöm.

"Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja."

(#93044) bkercso válasza Solidaudio (#93043) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az elsőnek, kb 1,6x akkora.
(feszültség(rms)^2 / 32ohm = ...mW)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#93045) Solidaudio válasza bkercso (#93044) üzenetére


Solidaudio
csendes tag

Köszönöm.
Akkor az 2.77Vrms "Fiio KA3 240mW 32 ohm".

"Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja."

(#93046) bkercso válasza Solidaudio (#93045) üzenetére


bkercso
nagyúr

Egy alaplapi 0,7..1Vrms-t szokott tudni, vagyis meg is van a +10dB (háromszoros fesz.).

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#93047) SunMount3r válasza Solidaudio (#93043) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Megkérdethetem neked ez miért fontos?

#93044 bkercso: Már volt szó róla, de ha jól gondolom ez a "kimenet hangosságára" van hatással, Ill. annak a "mutatója" lenne kb.? Vagy mi függ tőle még?

Szerk.: csak már félek, hogy az alaplapi hangkártyámnál legalábbis biztosan hangosabb iBasso DC03-hoz képest (2Vrms(300 Ohms), 1.61Vrms(32 Ohms) mindent "halkabbnak" fogok találni (legalábbis ebben az árkategóriában).

[ Szerkesztve ]

(#93048) Solidaudio válasza SunMount3r (#93047) üzenetére


Solidaudio
csendes tag

Igen.
Minél hangosabb legyen.

"Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja."

(#93049) bkercso válasza SunMount3r (#93047) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen, a hangosság és a teljesítmény is függ a kimeneti jelszinttől.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#93050) Lajmund


Lajmund
senior tag

Azokhoz lenne kérdésem akik smsl vagy ehez hasonló Dac-ot használnak Windows 10-el. Letöltöttem a gyártó oldaláról a drivert. Windows-ba is beállitottam a legmagasabb 382 khz-et a dac-nak. De bármit játszok le pl dsd vagy 44khz-es zenét akkor is mindig 382 ír ki a dac. Valamit még állítani kell? Vagy ez ilyen? Meg a driverba a mintavételezés 512 legalább is erre állt rá magától. Ezt van értelme lejjebb vagy feljebb vinni? Ja amúgy smsl do100-ról van szó ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.