Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) bkercso válasza Falconer (#27998) üzenetére


bkercso
nagyúr

Igen. :)
Ha provokációnak írtad, akkor ezt jelezhetnéd smileval, mert különben nem jön át. :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28002) RetepNyaraB válasza Falconer (#27995) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vagy vesz a nemet ebayröl kis varakozassal 150 euro körül egy vissza küldött darabot (mint en ;] )

(#27999) Palika71@ europai vedövam. Ugyanez forditva Japanban :P

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28003) Falconer válasza Palika71 (#27999) üzenetére


Falconer
aktív tag

Engem nem lep meg, mindenfel eu-s piacszabalyozasi torvennyel ellentetes szerzodeseket kotnek a gyartoval. Mindenfele iparban elterjedt. Pl kizarolagos magyar importor, masnak nem adnak el, fixaljak az arat, stb. De ezt majd az ismerosod kifejti neked :)
(ha mocsok sok penzem lenne akkot is kulfoldrol rendelnek a fenti okol miatt)

(#28004) Falconer válasza RetepNyaraB (#28002) üzenetére


Falconer
aktív tag

Milyen vedovam??? Az a 2-3%?? Mondom, hogy szalitassal, vammal, afaval mindennel egyutt 60k-bol itt van. Magyaroszagon akkor mondjuk legyen 80, max 90, mert rateszi a hasznat a kerskedo. Ennek ellenere 120 a bolti ara, Nemetorszagban is 400 euro.

(#28005) Palika71 válasza Falconer (#28003) üzenetére


Palika71
őstag

Teljesen igazad van. Csak most le vagyok döbbenve. Az ő cége a kizárólagos hazai importőr. De ahogy látom, az egész EU-ban ennyi az ár.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#28006) .DLL válasza bkercso (#27996) üzenetére


.DLL
veterán

Úgy érti, hogy egy Dactilus, amit hallott sokkal rosszabb volt, mint az X-Fi-je, amit egy használtan is 50-ért menő DAC-tól nem várt volna. (berhelés nélkül, és igaza is van)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#28007) Falconer válasza .DLL (#28006) üzenetére


Falconer
aktív tag

Valoszinu vmi mas volt elszurva nalam, alaplapi kimenet, szoftverkornyezet, whatever. Vagy csak nekem van hulye izlesem. Azert mondom h tobbet kene meghallgatnom.

(#28008) bkercso válasza .DLL (#28006) üzenetére


bkercso
nagyúr

ja, rtm.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28009) RetepNyaraB válasza Falconer (#28004) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az europai forgalmazasra ertem a vedövamot, nem a japan importra felszamitott plusz összegre. Annyiert adjak, mint egy t70-es Beyert. Egyforma penzert az öntudatos vasarlo nyilvan a "hazait" fogja venni mig, ha a kéccázé' menne akkor a Beyer becsukhatna a boltot (sarkitva).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28010) Falconer válasza RetepNyaraB (#28009) üzenetére


Falconer
aktív tag

Nem ertelek, kifejtned? Milyen europai vedovam? Az EU egy vamunio. A hatalyos EU vamtarifa szerint ha be akarod ezeket a fejhallgatokat hozni Japanbol, USAbol, szinte akarhonnan EUn kivulrol, akkor 2-3% vamot kell fizetned. Plusz AFA. Tok mindegy, hogy szemelyes hasznalat vagy forgalmazas. Tehat ha en akarok csinalni egy boltot itt a sarkon a vaci uton, akkor nyugodtan megrendelhetek mindent ebayrol 200 dollarert, rajon a 2% vam 27% afa, kitalalom, hogy mekkora haszonkulccsal akarok dolgozni, es elkezdem arulni. Semni akadalya nem lenne, hogy 80k-ert elkezdjem arulni.

(#28011) schawo válasza Falconer (#28010) üzenetére


schawo
titán

Van pár dolog, amit mint forgalmazó biztosítanod kell: ügyfélszolgálat, garanciás ügyek, szervíz, alkatrészellátás. Hamar kerülnél a fogyvédők szopóágára.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28012) contaxg válasza RetepNyaraB (#28009) üzenetére


contaxg
veterán

Ezt a árat nem a vámhivatal határozta meg hanem az AT

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#28013) mr. bryan válasza schawo (#28011) üzenetére


mr. bryan
tag

Nem erről beszélt, a boltos dolog csak egy példa volt, hogy szemléltesse, hogy minden szirszarral együtt is olcsóbb importálva.

Egyébként nem tud valaki most egy használt dactilust?

[ Szerkesztve ]

(#28014) Falconer válasza mr. bryan (#28013) üzenetére


Falconer
aktív tag

Ment pm.

(#28015) Primary92


Primary92
senior tag

Ha van 2 db koax SPDIF forrásom, ami között szeretnék váltogatni, akkor hogyan csináljak bemenet választót? Elég egy mezei relé, vagy kapcsoló? Vagy azzal hazavágnám az egészet? Kiskínai DAC-ról van szó.
Ha hangerőt szeretnék szabályozni, akkor elég az analóg oldalra egy mezei potméteres megoldás?

(#28016) bkercso válasza Primary92 (#28015) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vagy kapcsoló, de az jittert hozhat be, ezért inkább egy multiplexert szokás használni. Pl. 74HC253 (kapható a Farnellnél).
Hangerőt digit oldalon csak mikroprocesszorral lehet, így egyszerűbb az analóg oldali poti.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28017) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Engem kitudna okosítani valaki? Szeretnék a héten "gazdagabb lenni" egy/két eszközzel :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#28018) Imifej válasza Palika71 (#27988) üzenetére


Imifej
senior tag

Ha nálad lesz az A700X, írhatnál róla pár észrevételt, mert én is ezt néztem ki magamnak.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#28019) Bodz válasza honfoglalo (#27978) üzenetére


Bodz
Topikgazda

:K :N ;]
Ha jól emlékszem ebben a topikban nem túl népszerűek ezek a mini Fiio erősítők, de majd nyilatkozik valamelyik illetékes.

[ Szerkesztve ]

(#28020) vodkaboy22 válasza Bodz (#28019) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Az a baj én már hamar le leszek morogva, hogy persze mert te Beyer DT990-el Sony PHA-1-el csövesekkel jelenleg mytek96-al hallgatsz zenét ... Neked minden szar ami nem 100k... De hát mit mondjak aki hall olyan jó rendszert mint én annak persze hogy meg van a véleménye a szutyok kis Fiiok-ról ;]

Vegyen a nép MYTEK96-ot azt utána mondja hogy a fiio milyen jó ;]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#28021) Ati1979 válasza vodkaboy22 (#28020) üzenetére


Ati1979
veterán

A kis mytek meghallgatása után kb. repül az ablakon fiio. ;]

Szerintem lenne olyan aki azután is azt mondaná, hogy nem annyira nagy különbség... :D

(#28022) Palika71 válasza Imifej (#28018) üzenetére


Palika71
őstag

Már itt van. Jött még két másik is (meg egy A900, de azt most hagyjuk) ES700 meg egy ES7.
Az utóbbi is szépen szól, de a mélyeket megnyomja. Az ES700 már nem annyira tolja meg az alját, és szépen is szól. Ezeknek az az előnye, hogy a méretük miatt az utcán is használhatóak, bár nem túl kényelmesek, mivel a fülre támaszkodnak.

Az A700 szerintem a "legolcsóbban" kapható hi-fi fejes az AT-nál. Bitang kényelmes, lineáris a freki átvitel, ugyan a közepei meg a magasak tisztasága nem éri el az A900-at, de levegősen, gyorsan, könnyedén és zenél. Az össze szerelés, és az anyaghasználat is OK. Szerintem ilyet veszek a feleségemnek.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#28023) honfoglalo válasza Bodz (#28019) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Hát javasoljanak az illetékesek valamit ebben a kemény 5 ezres kategóriában :D Én nem találtam mást.
Ez egy budget szett lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#28024) Zoli133 válasza Ati1979 (#28021) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem arról voltszó, hogy nem annyira nagy a különbség, de halottam a myteket és egy halom egyéb más felsőbb kategóriás forrást és az E10/E17-el nekem személy szerint nincs bajom továbbra sem. :B (Tudom élvezni velük is a zenét ha nincs más)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#28025) Ati1979 válasza Zoli133 (#28024) üzenetére


Ati1979
veterán

Ok neked tetszik, ezt tudjuk. :)

Meg nem is fair a kettőt egymáshoz hasonlítani.

Az e17 amúgy annyira nem is vészes. Csak szerintem nem ér annyit mint amennyit kérek érte...

(#28023) honfoglalo

5k -ért szerintem nem is érdemes dac-ot v. amp-ot venni.

Akkor inkább magában a telefon vagy laptop.

[ Szerkesztve ]

(#28026) bkercso válasza LógaGéza (#28017) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kisimpedanciás fejesnek az áramot kell erősíteni, hogy legyen teljesítmény; nagyimpedanciásnak meg a feszültséget, hogy legyen hangerő. Szóval igen, valószínűleg kell az erősítő. De amennyiben módodban áll, csak meghallgatás után vásárolj.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#28027) LógaGéza válasza bkercso (#28026) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az a baj, hogy a lakhelyem Isten háta mögött van balra 32 kilométerre (Békés megye egyik sarka), munkám miatt el se tudok innen szakadni, és sajnos nagyon kicsi a lehetőségem a próbálgatásra, ezért szeretnék a hozzáértőbbek és tapasztaltabbak véleményére hagyatkozni.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#28028) Primary92 válasza bkercso (#28016) üzenetére


Primary92
senior tag

Gondolom a 74HC257 is jó lesz.
Persze, analóg oldalra raknám.
Van tippetek valami olcsó, de elfogadható sztereo potméterre?

(#28029) honfoglalo válasza Ati1979 (#28025) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Erről az UD110.ről van szó, ami 14 ezer (kb előállítási áron), viszont mindenképp kell hozzá amp, mert 300Ohm körüli. Biztosan lehetne jobb amp-ot venni, de az ajánlók szerint így is lényegesen jobb lesz a hangzás, mint mondjuk egy Fiio E7. Legyen igazuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#28030) vodkaboy22 válasza bkercso (#28026) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ez nem csak ilyen egyszerű az a baj mert pl vannak "érdekes" kisimpedanciások amik hajlandóak egyes frekvenciákon 32-50Ohm-ról felmászni 150ig és masszív rezonáns terhelést mutatni az erősítő felé... Ugyanígy van hasonló nagy impedanciás is ami 300Ohm-ról egészen 600ig hajlandó felugrani... De van olyan nemes aranyos is ami csak ~40Ohmról indul lefelé 11Ohm-ig azt is le kell kezelni... Mindezt úgy hogy a damping értékek nem ugráljanak 300-500%-kot és késztessék az erősítőt is rezonálásra a kimeneti impedanciájával...
Pont ezekre a problémákra majdnem ideális megoldás a magneplanar fejesek.

Most olvastam egy egész komoly "cikket" (röpke 110oldal ) CW-től egészen 1GHz-ig taglalta az erősítés technika érdekes terhelései esetén fellépő jelenségeket. Sajnos nem tudom linkelni mert csak az egyetemi belső hálón tudom olvasni.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#28031) Ati1979 válasza honfoglalo (#28029) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem tudom mit tudhat ez a kis dac. De azért komoly fejeshez biztos nem venném.
Milyen fejeshez lesz?

(#28032) matyi94 válasza honfoglalo (#28029) üzenetére


matyi94
senior tag

Ennel olcsobb az xmos+pcm5102 es abban van egy egesz hasznalhato analog fokozat es erositett kimenet.

Legyen szép napod!

(#28033) honfoglalo válasza Ati1979 (#28031) üzenetére


honfoglalo
senior tag

GR07 :D
Az egész úgy indult, hogy az alaplapi rosszabb, mint az iPhone, aztán ajánlottak egy 3,5k-st, és aztán mentünk fölfele...

[ Szerkesztve ]

(#28034) Ati1979 válasza honfoglalo (#28033) üzenetére


Ati1979
veterán

A dac-ot még megértem, de minek hozzá egy 5k-s erősítő?

Annyiért nem lehet normálisat kapni, úgyhogy amit esetleg találsz az csak ront a hangzásán. Bőven elég hozzá szerintem az a kis dac.

Inkább vegyél hozzá valami értelmes lejátszót. :)

[ Szerkesztve ]

(#28035) honfoglalo válasza Ati1979 (#28034) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Mindenhol azt mondták nekem, hogy kell, a készítők ezt írták: @ 470ohm. To optimize the performance of low impedance load, you need a low output impedance amplifier.
Más kérdés, hogy mennyire jó az E6 erre a célra.. :O

A Fiio X3-at nem éreztem olyan nagy számnak, a következő meg a DX50, ami már 50 és akkor még mellé jönnek a kompromisszumok a TuneShell kezelőfelülete után, ami nem épp kellemes.. :U

[ Szerkesztve ]

(#28036) Ati1979 válasza honfoglalo (#28035) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne meghajtani egy gr07-et a gyakorlatban. Oké ha jobb forrás jobban is fog szólni.

Fiio e6? Én azt nem párosítanám ahhoz a füleshez.

Én vennék, hozzá egy normális lejátszót. Amíg arra nincs pénz addig meg mehet nyugodtan iphone-ról vagy arról a kis dac-ról.

Szerintem dx50 alatt ne is gondolkozz. Ahhoz a füleshez legalább az a szint kell.
(x3-ról inkább nem írom le sokadszorra véleményem, mert lassan megköveznek! :)) )

[ Szerkesztve ]

(#28037) schawo válasza honfoglalo (#28035) üzenetére


schawo
titán

470?? Az valami elírás. 47 ohm akar az lenni, nem?

szerk: Ezt találtam [link] 50 ohm +/-10%

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28038) honfoglalo válasza schawo (#28037) üzenetére


honfoglalo
senior tag

nem elírás, a Sabre U2 is 200 fölött van, a tesztben 480-at mértek amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#28039) matyi94 válasza honfoglalo (#28035) üzenetére


matyi94
senior tag

Hiaba nem neked cimeztem a kommentem, valojaban neked szolt. Ne rohanj a vesztedbe! Valassz valami olyat, amivel nem lohetsz melle. Ennyiert ott van az altalam emlitett xmos vagy asus xonar u7 vagy ibasso D-zero vagy egy csomo hasznalt cucc ebayrol meg Head-firol. Tenyleg gondold meg at, ebben szerinted mennyi puffer lehet? Mennyi tapszures? Fizikailag is alig fer bele valami.
Arrol nem is beszelve, hogy ha nem tetszene, eladni sem tudnad, mert senkinek sem kellene.

Legyen szép napod!

(#28040) schawo válasza honfoglalo (#28038) üzenetére


schawo
titán

Izé, minek a ki- vagy bemenő impedanicája 470 ohm?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28041) honfoglalo válasza schawo (#28040) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Stoner Acoustics UD110-nak a kimenetije. Hát amúgy kevés lehet az E6 tényleg.
(#28039) matyi94: eladni mondjuk valszeg pont el tudnám, mert ezt keresik a head-fi-n állandóan van ilyen hirdetés, hogy mennyire lőnék vele mellé azt persze nem tudom. Az a gond, hogy csak az onboard-on akartam javítani, ajánlottátok ezt 3 ezerért, aztán elszaladt a ló, most már ilyen 20 fölötti cuccokról beszélünk, ami biztos jó, de egyszerűen ez most kicsit nagy ugrás, úgy hogy ezt nem igazán terveztem be. 15-ért a Musiland Mini-t ajánlottátok, de azt is csak egy ember hallotta kb. Valami okosat ki kell találnom :)

(#28042) Ati1979 válasza honfoglalo (#28041) üzenetére


Ati1979
veterán

Ehhez a füleshez szerintem lényegesen jobb erősítő kell. (Ha egyáltalán kell. Szerintem nem. Persze ártani nem árt ha jó! :) )Itt nem 5-6k-ban kell gondolkodni szerintem.

(#28043) honfoglalo válasza Ati1979 (#28042) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Nem erősítő kell, hanem DAC, amihez pedig kell erősítő, ha nincs beleépítve. Magyarul, ha jobb hangzást szeretnék mint az onboard audio a gépen, akkor mindenképp 30 ezerért kéne erősítőt vennem? :DD
Persze, én is tudom, hogy jobb lenne. :K

(#28044) honfoglalo válasza Ati1979 (#28036) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Az a baj, hogy nem nagyon vannak "normális" lejátszók.
Egy NWZ-ZX1-hez hasonlóba még belemennék, de nem szeretnék egy olyat venni 50+ ezerért, ami vastag, ronda, bugos és a kezelőfelület is lényegesen rosszabb, gagyi a kijelző, kiforratlan tákolmány a szoftver... Ez lehet, hogy durván hangzik, de ezeket a kompromisszumokat nem szeretném megkötni, akkor inkább egyelőre nem veszek, megvárom amíg megjelennek olyanok, amik hangminőségben lényegesen többet adnak, de nem járnak akkora kompromisszummal és nem 200 ezer forintos áron mennek, mert annyit meg nem szánnék rá egyelőre :) Legyen kényelmes és jó, ha már drága. Valóban az AK-n kívül nekem nem jönne szóba egyik se.

Egyébként a 3 ezres DAC az mehet, de a Fiio E6 bűn? Köztes megoldáson gondolkozom. :)

[ Szerkesztve ]

(#28045) Ati1979 válasza honfoglalo (#28043) üzenetére


Ati1979
veterán

Miért ragaszkodsz ehhez? Szerintem olyan vegyél amiben dac + amp van.

Igazából veszel egy ilyet találomra. (kb. senki nem hallotta) Hozzáraksz egy olcsó erősítőt amivel nem is tudod milyen lesz a szinergia.

+ megy hozzá ez a lineáris hangképű gr07. Igazából megjósolhatatlan hogy fog szólni.

Szerintem gondold át ezt még egyszer....

Azért azt vedd figyelembe, hogy forrásra illik legalább annyit költeni mint fülesre / fejesre. Sőt...

Ez érthető, de akkor érdemesebb gyűjteni egy ak100-ra, mint ilyen dolgokba belemenni.
Vettél egy komolyabb fülest, szóval ahhoz méltó forrásról is gondoskodni kell szerintem. Ilyen e6 és társai nagyon felejtősek.

Én arra sem mondtam, hogy mehet... :N

[ Szerkesztve ]

(#28046) honfoglalo válasza Ati1979 (#28045) üzenetére


honfoglalo
senior tag

Nem ragaszkodom :)), de a találomra az azért fáj, elég sok időt elszórakoztam a kereséssel, ClieOS nevű tálentumot kérdeztem meg, mivel ő tesztelte ezeket, és szerinte ilyen árban nem lehet jobbat összerakni.
Folyamatosan gondolkozok :K és még nem rendeltem meg semmit. ;)

(#28045) Ati1979 "meg mehet nyugodtan iphone-ról vagy arról a kis dac-ról."
Hogy menne róla erősítő nélkül mégis, 470Ohmos az istenadta. :DDD

Valszeg nem fogok holnap AK100-at venni, addig viszont szükségem van valamire, ami elviselhetővé teszi a PC/laptop hangját. A probléma továbbra is ugyanaz. Egy 3 ezres "vackot" venni nem tudom mennyivel lenne jobb.

[ Szerkesztve ]

(#28047) Bodz válasza schawo (#28040) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Összefoglalom neked, mert lemaradtál. honfoglalónak van egy Vsonic GR07 fülese. A borzalmas alaplapi hangkártyát szeretné kiváltani valami olcsó, hordozható megoldással. Először ezzel jött, de sikerült lebeszélni róla.
Javaslatok:
Bodz: Musiland Monitor 01 Mini (50-60 dollár), esetleg itthonról ESI Dr. DAC nano (legalább meg lehet hallgatni, kisebb a csalódás esélye)
honfoglalo: DIY Sabre Problémás, 200 ohm mérve a kimeneti impedanciája, nem való önmagában füleshez. Nem jó.
Felmerült a használt Dragonfly. Head-Fis vélemény alapján nem lenne jó. Ugyanonnan ajánlás UD110 DAC (ennek is kurva magas a kimeneti impedanciája) + Fiio E06 (ennek alacsony...). Elbírálás alatt. :D
vodkaboy: Mytek96
matyi94: xmos+pcm5102 (eBay)
Ati1979: AK100

Itt tartunk most.

[ Szerkesztve ]

(#28048) matyi94


matyi94
senior tag

Meg mielott valaki a torkomnak esne, en nem azt mondom, hogy az a kinai xmos alapu cucc egy uber alles. Azonban en maig nem talalkoztam a 20.000 Ft alatti kategoriaban olyan eszkozzel, amely becsuletes versenytarsa lehetne. Egy stabilizalt kulso tap azonban nagyon sokat dobhat a hangjan. En jelenleg kenyszerbol hasznalom, de minden bizonnyal sokaig meg fogom tartani, mert utazas kozben laptoprol es telefonrol tokeletesen teszi a dolgat. Igazabol ket hatranyat tudnam felhozni: az egyik a driver. Van is meg nincs is, hivatalos is meg nem is. Nekem macen pl. nem mukodik plug and play-ben, de az xmos honlapjarol tokeletes drivert le lehet tolteni. Windowsra viszont csak egy olyat tudtam feltenni, amivel valtozo idokozonkent egy rovid biip hallatszik. Ez elvileg azert van, mert a rendes drivert nem adjak ki akarkinek.
A masik, mar zavaro problema: az usb nem minden kabellel hajlando normalisan erintkezni. Tekintve pl. a fiio e10 hianyossagait, ezek olyan dolgok, amiket siman elnezek neki a 18.000 Ft-os araert. Az erositett kimenetet hasznalom jelenleg a Grado es a srh-840 hajtasara is. Ezek mellet szereti a Shure se 530-at is.
Valamikor elviszem egy talalkozora, hogy tobben is ki tudjatok probalni. Mint mondtam, nem kell tole sokat varni, de szerintem elfogadhato a hangminosege.

Legyen szép napod!

(#28049) vodkaboy22 válasza Bodz (#28047) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Ez jó: Vodkaboy egyöntetű mytek96... :DD

Najó árnyaljuk én ahhoz a gr07-hez talán még egy asus xonar u7-et is megpróbálnék nem is oly rég hallottam egyet elég korrekt dt1350-el hallottam és se alapzaj se hallgathatóság alatti faktor!. No meg nem is vészesen drága. A sok csicsa funkciót meg ki kell kapcsoln azt had szóljon csak simán :P

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#28050) vodkaboy22 válasza matyi94 (#28048) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Azért az az erősített kimenet nem más mint a végén egy sima cmoy egy kis duplaOPA-val. :DD (Én hallgathatatlannak tartottam... Bár DAC-ként a PCM5102 tényleg nagyon korrekt szintet ad ilyen áron! )

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.