Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97001) Bogyó bá' válasza lapalapa (#96999) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez nem jó, mert drága.... :DDD
Amúgy miért akarnék hálózaton keresztül zenét lejátszani, mikor bármiféle PC-n van USB-port, ami a DAC-cal közvetlenül összeköthető? :F

Az újra-órajelezést azt értem, felfogtam.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97002) Patice válasza lapalapa (#96996) üzenetére


Patice
nagyúr

Digital to Digital Converter

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#97003) lapalapa válasza s4tch (#97000) üzenetére


lapalapa
senior tag

Köszi! :R
Meg látom, hdmi-re is alakít i2s, ha olyan.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97004) lapalapa válasza Bogyó bá' (#97001) üzenetére


lapalapa
senior tag

Akkor ez olcsóbb streamer nélkül.
Hát nem csak a pcd-ről mehet a műsor, hanem mindenféle helyi (nas) és webes hálózati forrásból, még a szomszéd pcjéről is, ha megengedi Neked.
Kényelmes. :DD

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97005) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Melyiket vennétek?

TOPPING DX5
TOPPING DX7 PRO

Előerősítőként is üzemelnie kellene egy Focal evo 50-el.Forrás pc.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#97006) Dorien válasza SZKEBE75 (#97005) üzenetére


Dorien
veterán

:F A DX7 Pro most akciósan olcsóbb is, mint a DX5.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97007) SZKEBE75 válasza Dorien (#97006) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Igen ez így van, viszont a dx5 az újabb széria.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#97008) bajnokpityu válasza Dorien (#97006) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mérési eredmények, és netes vélemények alapján a dx5 általában jobb. engem a modern topping cuccok abszolút meggyőztek.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#97009) Dorien válasza SZKEBE75 (#97007) üzenetére


Dorien
veterán

Igen, közben néztem én is, hogy az új design lekerekített lett, illetve a DAC chip is más.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#97010) SunMount3r válasza -NoVa- (#96991) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Andy legtöbbször a Hiby-t használja, abban van a valami "exclusive mode", vagy valami, ami "natív" lejátszást és hangerő szabályozást enged meg, szóval azzal akkor nincs ilyen probléma Android-on sem. De nekem most amúgy is Pi+Volumio-hoz és PC-hez kellene, ott nem hiszem, hogy lenne ilyen gondja. (Kíváncsi vagyok, hogy ez az "agyondicsért" Abigail mit hoz ki a DC03-hoz képest).

Amúgy neked van "sima" Abigail-ed is? Ez a Pro verzió még csak nemrég jelent meg. És Avani-d is van esetleg? Csak az összehasonlítás miatt kérdezem...

[ Szerkesztve ]

(#97011) -NoVa- válasza SunMount3r (#97010) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hiby playert a DAC-omon használok, donglét leginkább sehol, csak vésztartaléknak vettem, ha a gyerekeknek kell valami könnyű kompatibilis izé. Simám, egyéb kábelbe épített donglém nincs.
Hangra jó, de nem Q3/Go Blu mértékben, inkább a formátumához/méretéhez képest. Meg az anyaghasználata.

(#97012) Daert


Daert
őstag

Szép estét mindenkinek!
Szeretném az alaplapi hangkártyámat kiváltani valami használható külső kütyüvel aminek elöl egy fejhallgató kimenete van. Az alábbi eszközöket néztem ki,ha jól tudom mindegyik DAC és AMP is egyben:
- Fiio K7
- Topping DX3PRO+
Tehát olyan 100.000Ft lenne rá az összeg

Mivel aktív hangfalat is szeretnék vele meghajtani,nem tudom hogy megfelelő választás lenne bármelyik modell!
A hangfalpáros egy Tannoy Reveal 402
Amennyiben lehetséges mivel tudnám összekötni a DAC-ot a hangfallal?Milyen kábel lenne a megfelelő erre a manőverre? Sajnos a csatlakozó kábelekhez nem értek.

(#97013) Polllen válasza Daert (#97012) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mindkettő jó lesz. Hangban nagyon hasonlóak, a K7 kicsit melegebb hang és több a mély.

Ahogy látom a hangfalaidon 3 csatlakozás van:
- szimmetrikus XLR
- aszimmetrikus 1/8"-6,3-s jack
- aux in 3,5-s jack

Mindkét dac-n hátul csak RCA kimenet van, ezt a legegyszerűbben rca-6,3-s jack kábellel tudod összekötni. Én pl. a qed-t ajánlanám. Ha valamiért nem találsz ilyet, akkor van RCA-xlr kábel is vagy rca-rca kábel egy-egy XLR adapterrel.

Az első variáció lenne a legegyszerűbb. Ha nagyon bonyolítani akarod, a Fiio K7-n elől van egy szimmetrikus 4,4-s csati, ha találsz 4,4-xlr kábelt, akkor az is lehet. (a szimmetrikus kábelek egészen drágák tudnak lenni)

A topping-n amúgy még van BT és van hozzá távirányító, ha esetleg ez fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#97014) stellaz


stellaz
addikt

-Nova- fórumtárs ma nagyon jófej módon odaadta a Megatront és mutatott pár csodálatos kis kütyüt :)

Megatron: hát ezzel a Philips shp9500 új életre kelt. A kásás, éles hangok eltűntek, az ének előlépett a háttérből, semmi fátyolosság, szintén ugrott a dinamika, a részletek pedig szépen megjelentek. A mélyek szerintem nem lettek súlyosabbak, de részletesebbek, finomabbak. Most lett olyan, hogy igazán élvezet hallgatni, jött is a lúdbőrözés sok zenénél.

A line out kimeneten a sztereó erősíőre is rákötöttem, a hangfalon hallgatva egyértelműen jobb, "nagyfiúsabb" a megszólalása, de ezt csak korlátozottan hallgattam meg. Viszont az is kiderült, hogy a Denon fejes kimenetét nem kell erőltetni, jóval gyengébb minőséget szolgáltat, mint a Megatron fejes kimenete.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#97015) Daert válasza Polllen (#97013) üzenetére


Daert
őstag

Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ :R
Esetleg tudnál még alternatívát ajánlani a fentebb említett eszközök mellé?A BT tudás elég szimpatikus,de viszont a melegebb és mélyebb hangokat jobban kedvelem. :B
Köszönöm! :R

(#97016) Polllen válasza Daert (#97015) üzenetére


Polllen
nagyúr

Alapvetően megtaláltad a két legjobbat 100k-ig, olcsóbban használtan ott van a Fiio K5 (60k körül), de szerintem ennyi. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#97017) nexuspolaris


nexuspolaris
tag

Sziasztok!

Macbook Air laptopomról Edifier 2.1 hangfalon lejátszott zenehallgatásra milyen DAC-ot ajánlanátok? Főleg FLAC vagy ALAC formátumokat hallgatok, de a laptop hangkártyájával nem az igazi a hangzás. Nagyritkán iPad Pro-ról is hallgatok zenét, a telefonom Android rendszerű, úgyhogy ezekkel is kompatibilis kellene legyen. 30-40k körül gondoltam rááldozni.

Ezeket néztem:
- FiiO KA3
- iBasso DC05 (ez nem kompatibilis az iPad-el)

Előre is köszi a segítséget!

(#97018) Bogyó bá' válasza nexuspolaris (#97017) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem biztos hogy a laptopod hangkártyája a leggyengébb láncszem. Én kipróbálnám valamilyen ismerősnél, komolyabb erősítőre / hangdobozpárra kötve is - mielőtt sok pénzt költesz el valamire. :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97019) nexuspolaris válasza Bogyó bá' (#97018) üzenetére


nexuspolaris
tag

Lényegesen jobb a hangzás, ha szoftveresen javítok rajta, Boom3D alkalmazással. A hangfalam elég jó minőségű (nekem elég), emiatt gondolom, hogy a hangkártya lehet a gyenge láncszem.

(#97020) nLali


nLali
senior tag

Létezik Windows-ra, vagy linuxra olyan szoftver, ami HW infóhoz hasonló, de az USB portok áramfelvételét is tudja mérni? (Kiírni, realtime)

(#97021) bkercso válasza nLali (#97020) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem hiszem, mert sokszor csak rá vannak kötve "parasztba" az 5V-ra. Max. a lejelentett max. áramigényt írhatná ki.

Vegyél USB Doctort és mérd meg!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97022) nLali válasza bkercso (#97021) üzenetére


nLali
senior tag

Köszönöm a tippet!
Rendeltem egyet. Remélem nem olyan, mint Andy magic ball-ja. Ha megrázom kicsit, akkor mást ír ki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#97023) bkercso válasza nLali (#97022) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az enyém nem, de lehet, hogy van olyan is belőle...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97024) Daert válasza Polllen (#97016) üzenetére


Daert
őstag

Köszönöm! :R

(#97025) Remus389


Remus389
veterán

Kis beszámoló a Burson V6 Vivid upgrade-ről

Képek: [link]

A Burson v5i-khez képest érzek előrelépést, tovább javultak a mélyhangok (még egy kicsit feszesebbek lettek, ütősebbek), talán a közepek maradtak, vagy alig érzékelhető változás van, mintha kissé közelebb jött volna az előadó, a magasak szebbek lettek.

Szóval szerintem megérte a 40 ezret, most már nem is vágyom jobbra.

Kicserélni amúgy nem volt különösebben nehéz, kézzel könnyen kijöttek a Burson v5i-k, berakni az újakat sem volt különösebben nehéz. Kellettek viszont a távtartók amiket adtak hozzájuk.

Több bajom akadt a Gustard csavarjaival viszont, féltem hogy túlságosan "elnyalódnak" és benne maradnak majd (eléggé elhasználtak voltak már), így összeszerelésnél csak a legjobb állapotú oldalcsavart tekertem vissza, a hátul lévőket illetve a "fal" felé nézőt nem tekertem vissza.
Nem is olyan nagy baj ez, legalább kap egy kis levegőt, ott ki tud szökni valamennyi hő, meg legközelebbi szétszedéskor könnyebb lesz, csak egy csavart kell kitekerni. Így is jól tartja a fedelét.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97026) lapalapa válasza Remus389 (#97025) üzenetére


lapalapa
senior tag

Akkor ezt.
Meg kell nézni milyen kell bele.
(nem halálos! :N )

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97027) Remus389 válasza lapalapa (#97026) üzenetére


Remus389
veterán

Mit tudok ezzel kezdeni? Hova való? Miért ilyen drága? Mi értelme?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97028) lapalapa válasza Remus389 (#97027) üzenetére


lapalapa
senior tag

Biztosíték, a hálózati (220V) csatlakozód alatt van a háza.
Állítólag sokat számít hangban, még nem próbáltam, de biztos lesz aki igen, és elmondja, hogy tényleg, vagy nem. Persze az hogy mennyire hallható, sok mindentől függ.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97029) Remus389 válasza lapalapa (#97028) üzenetére


Remus389
veterán

Ki az aki ilyet mond? Linket kérek plz

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97030) Ear001 válasza Remus389 (#97029) üzenetére


Ear001
addikt

Én. Mint minden bizbasz, ez is számít. Én nem foglalkoztam vele sokat, kipróbáltam ennyi. Egy jó kábelezés, állvány többet hozott a hangon, de nálam még egy jó hálózati csati is. Máshol talán pont ez lehet a nagy feltalálás.

(#97031) Remus389 válasza Ear001 (#97030) üzenetére


Remus389
veterán

Lehet, de a Gustard H10-ben nincsen ilyen foglalat, nincs hova tenni.

Tehát szerencsére nem tudok mit javítani ezekkel. :)

Amúgy feltételezésem szerint zajcsökkentő hatása lehet egyes erősítőkben, ha egy jobb minőségűre cseréled.

Én inkább a DAC-okat nézegetek, nagyon jó a kis SDAC, de léteznek feljebb lévők is, talán részleketet tudnak jobban felfedni, a funkciók kevésbé érdekelnek, pont az a jó ha egy kis jellegtelen doboz és kész.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97032) lapalapa válasza Remus389 (#97031) üzenetére


lapalapa
senior tag

"Biztosíték, a hálózati (220V) csatlakozód alatt van a háza."
Pontosabban egybe építve vele, ott a jele is, de én is inkább dacot néznék..

[ Szerkesztve ]

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97033) Remus389 válasza lapalapa (#97032) üzenetére


Remus389
veterán

Ja hogy nekem szét kellene bontanom és 20 ezerért kicserélni az amúgy tökéletesen működő biztosítékját, hátha elrontom a hangját vagy az egészet, kösz de inkább nem ;)

Kapom itt a "jótanácsokat"

Nincs ellenemre a barkácsolás, de azt csak a gagyi cuccokkal érdemes csinálni, a jó cuccokat érdemes békén kell hagyni, működjön úgy ahogy megtervezték a hozzáértők

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97034) Remus389 válasza lapalapa (#97032) üzenetére


Remus389
veterán

Amúgy szerintem DAC-ot se nézek, simán lehet csalódás is sok pénzért. Túl nagy jelentősége nincs. Javaslom, nézz olvass egy kicsit utána az SDAC-nak.

20 ezerért se veszek általad javasolt biztosítékot, amihez full szét kell bontani az erősítőt és aminek full semmi értelme sincs, mikor jössz rá hogy nem vagyok hülye.

Most full tisztán szól, minden a helyén van, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97035) bkercso válasza Ear001 (#97030) üzenetére


bkercso
nagyúr

Egy jobb kapcsolás se kutya... :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97036) lapalapa válasza Remus389 (#97034) üzenetére


lapalapa
senior tag

Komolyan élmény veled beszélgetni. ;)
Mi ez az sdac?
A dacot még értem, mi az s?

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97037) Remus389 válasza lapalapa (#97036) üzenetére


Remus389
veterán

Örülök, hogy élmény velem beszélgetni.

Mi ez az sdac?

Grace Design Standard DAC

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97038) bkercso válasza Remus389 (#97033) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nincs ellenemre a barkácsolás, de azt csak a gagyi cuccokkal érdemes csinálni, a jó cuccokat érdemes békén kell hagyni, működjön úgy ahogy megtervezték a hozzáértők
Véleménynek ez ok, de én meg úgy állok hozzá, hogy ha a lehető legjobb hangot szeretnéd, akkor megveszed, amire futja, és abból kihozod a maximumot még pár "fillérért". :)
Egy 50-100k-s erősítőbe én se tennék 25k-s biztit, de pl. 10-20k-ért OPÁ-t vagy kondikat igen. Könnyen lehet "sokkal drágább hangod", ha utánafórumozol, higy az adott készüléken miket érdemes tuningolni.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97039) lapalapa válasza bkercso (#97038) üzenetére


lapalapa
senior tag

Kondi cserét ne javasolj neki, én csak próbából rögzítést javasoltam, de megkaptam, hogy az életére török..

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97040) Remus389 válasza bkercso (#97038) üzenetére


Remus389
veterán

Az opáknak volt értelme, de annak a kicserélése kis kockázattal járt, gyerekjáték volt.
Igaz nem volt olcsó, de pl neki lehet hinni: [link] Vagy a Head Fi-seknek, ott se mindenki full-intelligens, de ha ott a nagy többség ugyanazt mondja (vagy a kiemelkedő hozzászólók), akkor az valószínűleg úgy is van.

Kondikat átforrasztani, a tápellátást szétszedni más tészta azért, és az is lehet nincs is értelme, mert rosszabb lesz az én ízlésem szerint.

Amúgy tudni kéne mi van benne alapból, mert lehet amit beleraksz, vagy átforrasztasz attól az egyensúly megbomlik és rosszabb lesz.

Tehát ehhez érteni kell és nem vérpistike módjára szétbarmolni, meg gyurmát rakni bele, a neten fellelhető kétes honlapok vagy blogok alapján.

Mint mondtam a gagyi cuccokat érdemes lehet javítani ilyen módszerekkel, persze csak ha pontosan tudja az ember mit csinál, a jó cuccokat érdemesebb inkább meghagyni úgy ahogy megálmodták a tervezői.

Amúgy a Gustard az Vio klón, vagyis német mérnöki munkán alapul, majd akkor a magyar sufni tunningerek mondják meg mi a tuti?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#97041) OPiiPO válasza lapalapa (#97036) üzenetére


OPiiPO
addikt

AKM AK4452-el szerelt alap kis dac, nincs vele semmi gond, az árát tökéletesen megéri.

Remus389: "Amúgy szerintem DAC-ot se nézek, simán lehet csalódás is sok pénzért. Túl nagy jelentősége nincs." - popcornt ide :))

"Amúgy a Gustard az Vio klón, vagyis német mérnöki munkán alapul, majd akkor a magyar sufni tunningerek mondják meg mi a tuti?" - Még több popcornt! :D

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#97042) lapalapa válasza Remus389 (#97040) üzenetére


lapalapa
senior tag

Nem baj, idővel majd finomodik a vélemény, ahogy gyűlik a tapasztalat...

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97043) bkercso válasza Remus389 (#97040) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mint mondtam a gagyi cuccokat érdemes lehet javítani ilyen módszerekkel, persze csak ha pontosan tudja az ember mit csinál, a jó cuccokat érdemesebb inkább meghagyni úgy ahogy megálmodták a tervezői.
Mint mondtam, ez a te véleményed, ezzel szemben azonban a hasonló fórumokon téma a tuning is, aminek nagyon is szokott értelme lenni. Aki tudja, mit beszél, az nem véletlenül javasol olyasmit, ami a szemedben érthetetlen hülyeségnek tűnhet esetleg. :K

Amúgy a Gustard az Vio klón, vagyis német mérnöki munkán alapul, majd akkor a magyar sufni tunningerek mondják meg mi a tuti?
Hagyjuk a német iparosmunkát! Valóban hoz egy szintet, de azért nem olyan, amilyennek az ember elképzeli. Sokszor naív, vagy épp spórolós. (Már amikor nem (részben) kínaiak által fejlesztett vagy tesztelt dologról beszélünk... :U . Bár audióban nem hiszem (még :P ).)

A (nekünk) drága, több százezres készülékekben 40 éves alapkapcsolásokat találunk, igaz, korrekt alkatrészekből felépítve. Nagyon is megéri kicserélni benne egy ellenállást áramgenerátorra, vagy egy feszültségstabilizátor visszacsatolóellenállását Zener-diódára, ha rendelkezésre áll a kapcsrajz és láttál is már olyat; esetleg le is tudod szimulálni. Ha nem, akkor kézbe kell venni és forgatni - 1 este helyett 2 egy sufnitunningernek.

De, aminek igazán értelme van szerintem, az a saját szájíz szerint való tervezés, a tuningötleteket meg beírni ide, aztán mások hadd örüljenek. ;)
[link]

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97044) lapalapa válasza OPiiPO (#97041) üzenetére


lapalapa
senior tag

Igen köszi, megtaláltam.
Jó a mozi? :DD

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#97045) Bogyó bá' válasza bkercso (#97038) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mert barkácsolni jó! :D [kép]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97046) bkercso válasza Bogyó bá' (#97045) üzenetére


bkercso
nagyúr

Azokból a sárga MKP-kből több kínai gyártó is gyárt. Nekem azok nagyon tetszettek, amik hengeresek voltak, cellux-val egy fehér, téglalap alakú papír volt rájuk ragasztva, fekete kerettel és fekete értékfelírásokkal, gyártó nélkül. :DDD Jobbak a Remix C219-nél.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#97047) Bogyó bá' válasza bkercso (#97046) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezek "original" VIHOT márkájúak. :))
Ne nézd le a papírcetlis kondikat, a híres Audio Note Ongaku 60 millás csövi végfokban is "olyasmik" vannak. Ja, meg 4 kiló színezüst a kimenő trafójában...

A fejhallgató erősítő még csak "illusztráció", kizárólag a tápegysége van készen, a többihez még kell sok kínai kacat, amelyikre várok. [kép]

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97048) abéla válasza bkercso (#97043) üzenetére


abéla
senior tag

Na igen, amikor a milliós értékű Holo Springeket is tuningolják (BG & tsai.), akkor elgondolkodik az ember a "mérnökök jól kitalálták" tézis helytállóságáról ...jobban mondva a audio-mérnöki tálentum vs. pénzügy/marketing relátió, termék-kivetülésének mibenlétéről :K .

És ha még ezen a szinten is tetten érhető ez, mi lehet vajon az "árérzékeny" szegmensben?

Szóval tuningra fel! :))

97030 Ear : vajon, ha egy iec aljzat eleve nem védőbiztosétékkal ellátott (pl a TMP ANT dac) akkor az eleve jobb, mintha biztosítékos (és egy ilyesmi tuningcumóval ellátott) lenne?
Gondolnám, hogy a plusz érintkezők/ biztosítékház, eltérő ötvözetek, stb végett jobb, ha nincs biztosíték egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#97049) Bogyó bá' válasza abéla (#97048) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"...Holo Springeket is tuningolják..."

Mindenki másképp hülye: én így, ők meg amúgy.... :DD :DD :DD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97050) Remus389 válasza abéla (#97048) üzenetére


Remus389
veterán

Nem lehetne ezt inkább modding-nak hívni a tunning helyett?

A termék nem biztos hogy jobb lesz ettől, lehet kicsit más lesz ami esetleg az ő ízlésének jobban megfelel, vagy legalábbis bebeszéli magának hogy jobb lett.

A gyártó olyat próbál gyártani amely minél több ember ízlésének tetszik, hogy sokat tudjon eladni és meggazdagodjon. Ilyen árszinten meg főleg.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.