Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) contaxg válasza Seep (#9000) üzenetére


contaxg
veterán

Lehet, hogy ssssshh-t megoldja, de egy 840-es nagyon jól tud szólni, de ehhez picit komolyabb kiegészítőkre lenne szükséged. :K

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9002) Seep válasza contaxg (#9001) üzenetére


Seep
senior tag

Szoval Fiio E10? :D

(#9003) Shufny válasza Dorian (#8999) üzenetére


Shufny
őstag

Hogy ne lenne tudományos magyarázat?

Amikor a DAC tökéletesen azonos jelet kap, az utána lévő processzor akkor is modolálja a jelet a lejátszó reputációs profilja szerint. Ha ez nem érhető el, akkor egyéb adatok alapján ideiglenesen hozzárendel egy modulációt.

Tehát, ha a lejátszók reputációs profilja alapján készült moduláció különbözik, akkor a persze hangjuk is különbözni fog, és ezt is már lemérték, amit dabadab a másik topicban már mutatott is.

(#9004) contaxg válasza Seep (#9002) üzenetére


contaxg
veterán

Próba szerencse! ;] Beszámolót kérhetünk majdan?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9005) schawo válasza Shufny (#9003) üzenetére


schawo
titán

Én ezt mind aláírnám, ha nem saját fülemmel hallanám. Ez önmagában tök értelmetlenül hangzik, de ha azt is figyelembe vesszük, hogy az első XBMC hallgatáskor nem volt semmilyen háttérinformációm és ennek megfelelően reputációs elvárásom, mégis első nekifutásra tökéletesen leírtam azt a különbséget, amit más is leírt már (számomra utólag derült ki). Tehát vagy van valós különbség, vagy pedig te is a k..va mázlim számlájára írod a jelenséget. Ha a második, akkor javaslom, hogy kérdezd tőlem meg a lottószámokat, és játsszd meg a jövő héten. Én sajnos nem hiszek ekkora mázliban, így számomra a lottó sem jön be.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9006) baluka26 válasza schawo (#9005) üzenetére


baluka26
veterán

Azért ha tudod a lottó 5öst ne titkold el előttem :R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9007) bajnokpityu válasza schawo (#9005) üzenetére


bajnokpityu
félisten

placebo,bácsi. szép a felület,elvette eszed :)
:))

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9008) szilu7 válasza bajnokpityu (#9007) üzenetére


szilu7
senior tag

Még ez sem lehetetlen.
Schawo: egyébként tényleg semmit nem olvastál előtte az XBMC-ről? Csak láttad, hogy az is egy lejátszó és kipróbáltad? :U Nem szeretném kétségbe vonni a szavaidat, csak kissé életszerűtlenül hangzik. Valami csak arra vitt, hogy kipróbáld, akkor meg minimális prekoncepciód lehetett. Tényleg nem kötekedésnek szánom, csak érdekel.

Végre nálam egy Presenter. Prekoncepcióm volt, hogy ez nekem tetszeni fog, és eddig tényleg így van. :DDD
#9009: Miért lenne kizárt? Nem azt vonom kétségbe, hogy nem hall különbséget, csak érdekel az oka. Lehet, hogy a forráskódban vagy az oprendszerben van a titok, lehet, hogy az agyban.

[ Szerkesztve ]

(#9009) bajnokpityu válasza szilu7 (#9008) üzenetére


bajnokpityu
félisten

teljesen kizárt....
akiket itt ismerek, tudom,h bevallanák,ha nem hallanak semmi difit. ez nem placebo. Schawoval is azért merek ilyennel viccelődni, mert előzmények voltak.

ráadásul a véleményem, tapasztalatom is stimmel...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9010) dudika10 válasza bajnokpityu (#9009) üzenetére


dudika10
veterán

Már bocs, de a placebónak pont az a lényege, hogy azt hiszed, hogy létezik olyan, ami nem létezik.
Ha egyszer azt hiszed, hogy van különbség, akkor nem tudod bevallani hogy nincs különbség, mert azt hiszed hogy van.
Javaslom, hogy próbáld ki a 6. osztályos fizika kísérletet, amikor hideg és meleg vízból átrakod a kezeid ugyan abba a vízbe. Az egyik kezeddel hidegebbnek a másikkal melegebbnek fogod érezni (persze ez itt éppen nem placebó igazából, de a jelenség szemléltetéséhez elmegy). Nem tudod bevallani, hogy ugyan olyan meleg a víz, mert az agyad elhiteti veled, hogy nem úgy van (persze ebben az esetben tisztában vagy vele, hogy úgy van...).

Ezt a placebó hatást abszolúte, teljes mértékben félreértelmezitek, és hülyét csináltok magatokból azzal, hogy tagadjátok a létét, holott az élet minden területén bizonyíthatóan jelen van.
Nem kell mindent annak a rovására írni, de csukóból tagadni, hogy létezik... :U

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9011) Dorian


Dorian
félisten

Épp tápkábeleket próbálgatok. Több féle prekoncepcióm van:
- Szabó Hivox Zolit felé pozitív érzelmekkel viszonyulok, elismerem és tisztelem a tudását.
- Bodor Feri cuccairól egy csomó negatív véleményt hallani
- Bodor+ tápkábel listaáron 8x annyiba kerül, mint a Hivox
- Tápkábelnél a mély és a magas hangok milyenségében gondolja az ember a változást

Egy csomó számmal, sokszor próbálgattam és a Bodor+ győzött (sajnos, mert azt drágábban el tudnám adni), de nem magas-mély témában, hanem a tere sokkal jobb, szélesebb, mélyebb.

Konklúzió?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9012) bajnokpityu válasza Dorian (#9011) üzenetére


bajnokpityu
félisten

placebo,egyértelmű.
mert dudika megmondta

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9013) Dorian válasza bajnokpityu (#9012) üzenetére


Dorian
félisten

Ezek szerint én ár szerint placebózok, nem pedig a hallott vélemények és a gyártók iránit érzelmek szerint. Remélem jó sokba fog kerülni a te-fajta tápkábeled, különben nem tetszik majd :)

(Egyébként nem bírtam magammal, bekötöttem ami itt van, de most már meg sem mukkant)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9014) dudika10 válasza bajnokpityu (#9012) üzenetére


dudika10
veterán

Engedd meg, hogy magamtól idézzek, ha már lekezelően megint burkoltan lehülyézel:
"Nem kell mindent annak a rovására írni, de csukóból tagadni, hogy létezik... :U "

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9015) dabadab válasza bajnokpityu (#9009) üzenetére


dabadab
titán

"akiket itt ismerek, tudom,h bevallanák,ha nem hallanak semmi difit. ez nem placebo."

A placebo a tudatos szint alatt (is) működik, a múltkor pont azért linkeltem azt a cikket, mert ott az MRI-n teljesen jól játszott, hogy ott olyan agyterületeket is befolyásolt a placebo (konkrétan az orbitofrontális kortexet), ami nem a tudatos gondolkodásért felel. A placebo tudatosan pont úgy nem tudod kikapcsolni, mint ahogy a szívverésedet sem.
Az meg minden olyan kutatásnál alap, ami magát kicsit is komolyan veszi és embereket használ mérőműszer gyanánt, hogy a placebo-hatást megpróbálják kiküszöbölni, mert az emberek nem csak arra képesek, hogy emiatt jobbnak v rosszabbnak halljanak hangokat, hanem mondjuk arra is, hogy lassabban vagy gyorsabban gyógyuljanak miatta.

Éppen emiatt nem is értem ezt a nagy felháborodást itt, tök alap dologról van szó, nincs benne semmi igazán vitatható, vagy ellentmondásos, vagy valami.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#9016) szilu7 válasza Dorian (#9011) üzenetére


szilu7
senior tag

Az a jó, hogy egyfolytában sarkítotok.
Nem arról beszél itt senki, hogy nem lehet hallható különbség hangban tápkábelek, lejátszók között, csak valaki kíváncsi az okára.
Dudika meg csak arra célzott (szerintem elég korrektül, és nem támadólag), hogy placebo létezik, és pont az a lényege, hogy te magad nem tudod megmondani, hogy placebo, amit hallasz, vagy fizikailag is van különbség. Más kérdés, hogy ha csak az eredmény érdekel, akkor tökmindegy.
És tényleg nem kéne lekezelően bánni az eltérő véleményekkel. :(

[ Szerkesztve ]

(#9017) guppy válasza szilu7 (#9008) üzenetére


guppy
őstag

Majd ha megismerted a presit írhatnál egy pár sort miben találtad másnak mint BCL klónt :))

(#9018) dudika10 válasza szilu7 (#9016) üzenetére


dudika10
veterán

Felesleges...
Dabadab hülye, én hülye vagyok. Mindenki hülye aki kíváncsi valaminek az okára.
Ez bizonyított( :P ) tény. :U
Ja és természetesen a placebó csak a gyenge jellemekre hat, és csak azért mert azt hiszik. Egyébként nem is létezik.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9019) Dorian válasza szilu7 (#9016) üzenetére


Dorian
félisten

Elnézést kérek, nem akartam lekezelő lenni. :R
Csak arra szerettem volna rámutatni, hogy egyszerre voltak pozitív és negatív prekoncepcióim, ill. más jellegű változásra számítottam, tehát nem egyértelmű számomra, hogyan alakulhat ki ilyenkor a placebó ilyen egyértelműen, mint most.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9020) szilu7 válasza Dorian (#9019) üzenetére


szilu7
senior tag

Értem.
Például lehet, hogy amit most tapasztaltál nem placebo? :D
Nem akarok én sem mindent arra fogni, (meg gondolom Dudika sem).
Igazából a lejátszós téma keltette fel a figyelmemet, mert elég sok szoftvert fejlesztek biztonságkritikus területen. Ha ott nem a megfelelő bitek mennek ki, a megfelelő időzítéssel, a megfelelő helyen, akkor nagy baj lehet. Tény, hogy rengeteg mindenki piszkálja egy PC-ben azt az adatot mire kijut, szóval történhetnek érdekes dolgok, csak éppen annak van valami műszaki oka. De tudom, hogy ez audio, ez más. ..:)

Guppy: Első benyomások: baromi precíz és részletes, eddig nagyon tetszik. Lehet, hogy kivétel leszek, de nekem a K500 jobban tetszik vele, mint a canamp klónnal. A BCL-hez képest is érvényes a részletesebb hangzás, és nincs fedettség a magasaknál.

[ Szerkesztve ]

(#9021) guppy válasza szilu7 (#9020) üzenetére


guppy
őstag

Rendeltem hozzá új opampot, kíváncsi leszek mennyit változtat :))

BTW - nem tudja vki mennyi a kimeneti impedanciája a BCLnek ? (vagy csak mérjek rá a kimenetre multiméterrel ?)

(#9022) Bodz válasza guppy (#9021) üzenetére


Bodz
Topikgazda

5 ohm.

[ Szerkesztve ]

(#9023) imibogyo


imibogyo
veterán

Majdnem kész van. Már csak a tetejére kell egy plexi, amit mattá teszek, hogy csak sejtelmes fény jöjjön ki rajta, valamint lábak, plusz az előlap, mert az is lesz egyszer.

LINK

[ Szerkesztve ]

(#9024) bajnokpityu válasza Dorian (#9013) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kedden fogom odaadni? rövid az eszem... :W

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9025) Dorian válasza bajnokpityu (#9024) üzenetére


Dorian
félisten

Igen, azt beszéltük meg :)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#9026) Shufny válasza schawo (#9005) üzenetére


Shufny
őstag

Első körben "Amikor a DAC tökéletesen azonos jelet kap" állítást ellenőrizném. Elvárásod meg mindig van, akkor is, ha azt várod, hogy nem fog különbözni.

Aztán megnézném hány % -ban egyezik a leírásod a többiekével. 60% -ra a lottó sem úgy fizet. Továbbá némileg kevesebb lehetőség van egy lejátszó hangjának a leírásánál, mint az 5 -ös lottónál.

Végül pedig...[link] majd [link]. :U

[ Szerkesztve ]

(#9027) szilu7 válasza Shufny (#9026) üzenetére


szilu7
senior tag

Ez számomra is némi válasz volt, köszi!

(#9028) schawo válasza Shufny (#9026) üzenetére


schawo
titán

Íme első találkozásom az XBMC-vel.

szerk: Ó, most látom, hogy te is pont ezt linkelted. A felfelé nézegetős szmájli minek szól? Mi a gond, probléma, érzés ezzel a hozzászólással/hozzászólásokkal?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9029) baluka26 válasza Shufny (#9026) üzenetére


baluka26
veterán

Sosem értettem, hogy miért kell összefüggést kelteni az első benyomás és a hosszú távú tapasztalat között...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9030) bajnokpityu válasza baluka26 (#9029) üzenetére


bajnokpityu
félisten

bizony.
elsőre sem a nagy dacom, sem az ezüstkábelem nem tetszett.
most meg alapkövek.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9031) schawo válasza bajnokpityu (#9030) üzenetére


schawo
titán

Ja, hogy akkor azt mondtam, hogy nem tetszik? Ó, bár mindenben elsőre fix véleményt tudnék kialakítani későbbi változás nélkül.

Egyébként is elsőre tévesen a dinamikát jelöltem meg különbségként, mert azt hittem, hogy amit hallok az dinamika. Pont az XBMC hallgatása tanított meg sok mindenre. Arra, hogy mi a különbség a dinamika és a lendületes, "kemény" hangzás között, valamint arra, hogy a sok, elsőre részletesnek tűnő magas nem feltétlenül a részletesség eredménye, hanem sokszor egy nagyfrekvenciás torzítás eredménye. Szóval most megfogalmazva ugyanazt a hangzáskülönbséget azt mondanám, hogy az XBMC lendületesebb, de nem dinamikusabb, valamint kevésbé torzít.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9032) bkercso válasza guppy (#9021) üzenetére


bkercso
nagyúr

mit teszel bele? I nem nyírd a fülest offszettel, csak fetes bementű opát tegyél bele! :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9033) guppy válasza bkercso (#9032) üzenetére


guppy
őstag

amit mutattam, AD797-est, két hét múlva elvileg meg is fog jönni, annyi lenne a kérdésem h nem invertáló módban is be tudom pattintani ?, tehát "out of the box" megoldásként.

Hamár az offszetről van szó, melyek a mérési pontok ahol meg tudom mérni ?, és melyik ellenállásokat kell cserélgetni h jól be tudjam lőni, vagy a hangra nincs jelentős hatása ?

(#9034) contaxg válasza baluka26 (#9029) üzenetére


contaxg
veterán

Én meg azt nem bírom, ha valaki fél év után is visszakutat egy mondatot, hogy bebizonyítsa, hogy régebben nem ezt írtam és most mért gondolok mást... :O Hát bakker..ha nem ilyenek lennénk, a világ sem változna semmit!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9035) contaxg válasza baluka26 (#9029) üzenetére


contaxg
veterán

Ezt most találtam..
Doing a couple of things today - going back through the music collection to hear old favorites with the new DAC, and listening to high-res things for the first time, since my old DAC wasn't capable of playing them.

I heard something pretty amazing to me when listening to the Beatles' Love. The version of While My Guitar Gently Weeps on this recording is an alternate acoustic take. I noticed during the first few acoustic guitar notes that I could hear the notes resonating in the guitar body just as you can if someone is playing an acoustic guitar in the room with you. Really nice when a $450 DAC can provide that much detail.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9036) bkercso válasza guppy (#9033) üzenetére


bkercso
nagyúr

Korábban arról volt szó, hogy a BLC-be teszed. A Presenter nincs felkészítve tranyós bemenetű opamp fogadására, ezt írtam a termékleírásban is. Átalakíthatom, de ahhoz kicsit át kell faragni a NYÁKot, nem elég ellenállásokat cserélgetni sajna. Amúgy se szeretem az "opampbelenyomogatást", mert ha nem értesz hozzá, elronthatod a hangot, rosszabb esetben a fülesben is kárt tehetsz. Nem elég, ha a lábkiosztás kompatibilis, sokminden számít még!

A többit priviben! :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9037) Shufny válasza contaxg (#9034) üzenetére


Shufny
őstag

Szó nem volt arról, hogy mit gondolsz most. Azt állítottad, hogy nem tettél ajánlatot senkinek, én meg mutattam ellenpéldát.

schawo: semmi probléma nincs velük. Annak mondanak ellent, hogy előtte nem hallottál róla, hogy jobban kéne szóljon, mielőtt te is osztottad a véleményt.

(#9038) contaxg válasza Shufny (#9037) üzenetére


contaxg
veterán

:F Sto?

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#9039) schawo válasza Shufny (#9037) üzenetére


schawo
titán

Pont az látszik, hogy nem volt szó arról, hogy egyáltalán miben kellene jobban szólnia, sőt az is, hogy az esetleges várakozások ellenére elsőre nem is tetszett.

Csak azóta tetszik, amióta hosszabb XBMC használat után visszatértem Foobarra, és hallom annak hibáit, pont úgy, mint mikor visszatérek egy gyengébb erősítőhöz, DAC-hoz.

Tehát ez alapján azt mondani, hogy nincs különbség, hiszen én csak beképzelem, elég vékony érv.

Komolyan, egyre kevésbé tudom értelmezni ezt a "nekifutásból tagadok mindent, amit nem értek" hozzáállást. Kérlek, szánj rá pár percet, és hallgasd meg. Ha pedig hallgattad, és nem hallasz semmit, akkor mondd azt, az valami, akkor én is elkezdek kételkedni magamban annyira, hogy akár egy kettősvakot is megpróbálok.

Azzal is tisztában vagyok, hogy azáltal, hogy esetleg hallod, még mindig nem érted (és persze én sem) az okokat, de akkor is még mondhatod, hogy hallok valamit, de placebonak érzem. Ekkor viszont magadnak kéne csinálni egy kettősvak tesztet, és az megmondja.

De egészen addig az egész vita nem visz sehova, mert csak az előítéleteidet fejted ki (ne vedd sértésnek).

Nekem az egészről az jut eszembe, mikor jópár éve valaki elkezdett nekem jitterről mesélni, én meg elküldtem a bús fenébe, mondván hogy a digitális jel az csak egy és nulla lehet, hagyjon a hülye dumával. Sajnos nem értett hozzá, és így nem tudta elmondani a jitter keletkezésének okát, én pedig szent meggyőződéssel távoztam, hogy ez hülye, de én jól megvédtem magam tőle.

Nyilván nem tökéletes az analógia (bár azóta is verem a fejem a falba a saját ostobaságom miatt), hiszen a jitterről elég lett volna google barátom segítségét kérni, míg erről semmi értelmeset nem fog kidobni. Azt viszont látni kell, hogy ez (mármint a digitális jel útja egy operációs rendszerből, driverekből, különböző audió rétegekből, CPU-ból, memóriából, háttértárból, különböző vezérlő IC-kből és hangkártyából álló rendszerben) nemcsak nekem vagy neked túl mélyvíz (mint az SPDIF volt nekem akkor), hanem szinte mindenki másnak is.

Na mindegy, ennyi, de ez kikívánkozott belőlem.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9040) Shufny válasza schawo (#9039) üzenetére


Shufny
őstag

privi, mert sok lesz az off.

(#9041) bigmasterg válasza Shufny (#9040) üzenetére


bigmasterg
addikt

Pedig elolvasgatnánk itt, annyira azért nem off. :)

(#9042) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mikor szánjátok már rá magatokat egy lejátszós topik megnyitására? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9043) schawo válasza Shufny (#9040) üzenetére


schawo
titán

repü :)

És szerintem sem off, mert nincs másik topic a témának.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9044) bajnokpityu válasza schawo (#9043) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Megyek boltba sör+kukoricaert addig. Nem csak Te szorakozhatsz mas nyomoran :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9045) guppy válasza bkercso (#9036) üzenetére


guppy
őstag

Félreértettél, a BCL-ba lesz a műv erősítő, ha lenne presenterem akkor se kezdenék benne magamtól opampot cserélgetni, nem áll szándékom mások munkájába belekontárkodni, ráadásul úgy h jobban is értenek hozzá mint én - ezt csak azért nem püben ment, h nehogy valaki az feltételezze h okos dolog a presiben műv erősítőt cserélgetni :K

BTW - majd egyszer szívesen meghallgatnék egy presit :))

(#9046) imibogyo válasza guppy (#9045) üzenetére


imibogyo
veterán

Gyere el! Hallgasd meg!

Nekem már van egy bejáratott darab. HRT MS2+-ról hajtva.
Voltak már itt páran. Volt akinek nagyon bejött volt akinek annyira nem (AKG K601), de alapvetően mindenkinek tetszett. :K

Persze a helyén kell kezelni szerintem. A gyári Canamp jobban tetszett, de 6x annyiba kerül. Bár a K601 tulaja szerint ez sokkal pontosabb és részletezőbb, mint az ő klónja. Szóval ez megint ízlések és pofonok.

Egy szónak is száz a vége, ennyi pénzért nincs nagyon nála jobb, de amúgy van nála jobb. Ha kell tudok még ilyen mélyenszántó gondolatokat fabrikálni. Csak szóljatok... :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#9047) guppy válasza imibogyo (#9046) üzenetére


guppy
őstag

Köszönöm a felajánlást, az MS2+ tényleg nagyon jó :K

(#9048) szakibá... válasza imibogyo (#9046) üzenetére


szakibá...
senior tag

Egy szónak is száz a vége ??? Kicsit gondolj bele! Bocs az off-ért.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#9049) bajnokpityu válasza guppy (#9045) üzenetére


bajnokpityu
félisten

amikkel én próbáltam a klónt,minddel simán jól működött.
az LMnél vettem olyat észre,h nehezebben indul el.fél oldalas v torz a hang.2 hetente 1x megcsinálta,ki-bekapcs,és helyrejön. a többivel nem volt baj.

ami opampokat én irtam, melyik milyen felépitésű?
gondolok itt arra,h melyiknek kellhet szűrés, más féle erősités? melyik fetes?
opa275,jrc 5532, opa2107 opa2111, 2604, lm4562.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9050) guppy válasza bajnokpityu (#9049) üzenetére


guppy
őstag

Gondolom ez a kérdés bkercso-nak szólt, mivel h nekem fogalmam sincs :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.