Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) SunMount3r válasza .DLL (#48999) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Egy Genius SP-HF1250B hangfalpárról van szó, ehhez talán túlzás lenne 10+K-ért külön kéből rendszert csináltatni a Kácsával.

Bodz: Vettem az Irony-t, de szintúgy, az a pár ezer forintnyi faragvány is számít nekem (nem mintha egyébként nem venném alapból a "jobbat"), de szerintem elég igényesek ezek a Speaka-k is, pl. egy Hama-hoz, vagy Delloc-hoz képest és ahhoz képest, hogy milyen hangfalakhoz kellenek. Van már egy 5m-es Jack apa->Jack anya Speaka kábelem a PC és a hangfal közé és köszöni szépen "teszi a dolgát", szerintem nem érdemes túlzásba esni ezen a fronton. Nagyon jó minőségűnek és strapabírónak is néz ki amúgy, pl. egy noname izéhez képest...
Kompromisszumos, de abból a legjobb IMO...

[ Szerkesztve ]

(#49002) Teasüti válasza Bodz (#48996) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Igyekszerm levadászni a hétvégén. :K
Richersounds.com-on találtam és nincs online vételi opció ennél a terméknél, hogy szakadjon rájuk az ég! :U
Na nem baj, legalább vonatozok egy kicsit...

Amúgy konkrétan sehol máshol nem árulják, még eBay-en se. Amerikai Amazon-on találtam csak, meg ugye a gyártó oldalán. Szokatlan, hogy vmi nem elérhető n+1 helyen.

Mi lehet a különbség a V1 és V2 között? Azon kívül, hogy a V1 szál csiszolt kinézete mindent visz. :B

[ Szerkesztve ]

(#49003) Bodz válasza SunMount3r (#49001) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Vannak egyébként a Hamának jó cuccai. :) Attól függ, hogy éppen mennyire sikerült egy jobb kínai gyártótól választaniuk valamit.

Jah, 1250-hez tényleg nem érdemes.

(#49002) Teasüti: Tán ott volt fillérekért a Korg DAC100m is. Ha esetleg van még nekik, akkor az is megfontolandó erősen.

[ Szerkesztve ]

(#49004) SunMount3r válasza Bodz (#49003) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Jah, 1250-hez tényleg nem érdemes.

->Azért tegyük hozzá, hogy nem azért, mert éppenséggel rossz hangfal lenne (az áráért)... :N

(#49005) Bodz válasza Teasüti (#49002) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A V2 több színben is elérhető, meg a logó. Belül elvileg nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#49006) Teasüti válasza Bodz (#49003) üzenetére


Teasüti
nagyúr

DSD? Sose hallottam még ilyen felvételt. Az meg miért jó, hogy a szoftver DSD-be konvertál mindent az MP3-ig bezárólag? Ugye az tekinthető axiómának, hogy minden egyes konverzió alkalmával romlik a minőség?

Amúgy ezeken a DAC-okon ugye kinyom a gép minden hangot? Nem egyetlen lejátszót szeretnék hallgatni az eszközön dedikált hangcsatornán, hanem mint lejátszó eszköz szeretném kiválasztani a Windows hangbeállítások alatt (film, játék, rendszer hangok, minden). :)
Persze nem gond ha van ASIO meg ilyesmi, csak default ne legyen exkluzív az eszköz használata.

(#49005) Bodz
Akkor V1 lesz, ha van nekik bontatlan, mert az szebb. :C

[ Szerkesztve ]

(#49007) .DLL válasza Teasüti (#49006) üzenetére


.DLL
veterán

Igen, a konverzió ront a minőségen, csak nem mindegy hol történik az átalakítás és milyen hatásfokkal/minőségben.

Schawo gyönyörűen elmagyarázta de hirtelen nem tudom hol az a HSZ. A lényeg tömören annyi, hogy a PCM adatfolyamot a DAC chip először átkonvertálja valami hibrid delta-sigma jelfolyammá, és azokból lesz végül analóg jel. Ez a chip-en belüli konverzió nem mindig nevezhető jó minőségűnek. A DSD pedig eleve delta-sigma jelfolyam, és a számítógép a nagy processzorával egy sokkal jobban meg tudja oldani, utána a DAC chip-nek már nincs ezzel dolga (már amelyik DSD képes ugye).
Remélem jól írtam

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49008) Teasüti válasza .DLL (#49007) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Bodz

Olvasgattam erről a Korg-ról, a marketing része meggyőző nagyon is.
Viszont a szoftvere nélkül használhatatlan ahogy nézem.
Már fürödtem be szoftverrel, hogy a kiváló hardvert a support hiánya ölte meg végül (Auzentech Prelude).
Ez itt mennyire körülményes?
Mondjuk annyi buzerálásra még hajlandó vagyok a mindennapi felhasználásban, mint a régi X-fi vezérlőpult használata, ha üzemmódot kellett váltani, vagy egy-egy fícsőrt ki-bekapcsolni.
De ami ennél körülményesebb, azt inkább kihagynám. Meg ami nem megy csont nélkül a mai oprendszereken.
Illetve ez a cucc akkor ha jól értem a driver nélkül meg se nyikkan? Tehát ha mondjuk rádugom egy tablet-re, akkor azzal már nem is hajlandó semmire se? Mert ugye ott nincs AudioGate.

140 font ez a Korg Amazonon akciósan. Ez jó ár?

[ Szerkesztve ]

(#49009) schawo válasza Teasüti (#49008) üzenetére


schawo
titán

Auzentech egy vicc cég volt, amelyik pár évig bohóckodott, aztán ahogy jött, úgy ment is. A Korg a világ egyik legnagyobb proaudio gyártója fél évszázados múlttal.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49010) .DLL válasza Teasüti (#49008) üzenetére


.DLL
veterán

Azt tudom, hogy PCM-et is lejátszik természetesen, tehát a játék és a yutub is szólni fog, ha pedig belemerülnél a zenehallgatásba, akkor ott a - nem túl gazdagon felszerelt - AudioGate, mint céleszköz, de mással is használható.

Hogy megy-e natívan pl. Linux-on azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49011) Teasüti válasza schawo (#49009) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És hol van az garantálva, hogy akkor szállítanak szoftvert Win12-re is X év múlva? Már a Win10 sem szerepel a support oldalán.
Ez a cucc meg anélkül szinte csak levélnehezék. :(

(#49012) schawo válasza Teasüti (#49011) üzenetére


schawo
titán

Garantálva a halál van, más semmi sem biztos. Win12 nem lesz, most jó hosszú ideig a Win10 marad.

De nem tudom, honnan jött, hogy a win10 nem támogatott.
Másfél hónapos a legfrissebb driver:
Version:4.0.2
Date:2016.04.22
System requirements
OS: Microsoft Windows 7 (32Bit, 64bit), Microsoft Windows 8.1 (32bBit, 64bit), Microsoft Windows 10 (32bBit, 64bit)

Proaudioban megölnek, ha nem adsz drivert. Több, mint 10 éves hangkártyát (transzport kártyát) használok, és pár hetes driver van hozzá. Sőt, most nézem, hogy a múlt héten kijött egy új Lynx driver a 2005-ben bemutatott kártyához. Ez a normális support.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49013) Teasüti válasza schawo (#49012) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Vmit benéztem. Visszatévedve az oldalra valóban olvasható. :F Mea culpa.
Na mindegy. Még megvárom Bodz véleményét, ha már van vele tapasztalata a használatot illetően. :R
Meg az ára kérdéses. Ugye 50 fontról igen nagy ugrás a 140 font, ez tartós fogyasztási cikk kell legyen ekkora befektetésért.
Tekintve, hogy nem vagyok tele hi-res zenékkel (konkrétan nincs, a fejes próbához szedtem le gyorsan pár flac-et) és inkább low-res tartalmat fogyasztok, szerintem a Dacmagic is bőven elég.
Bár a DSD piszkálja a fantáziám, de akkor még mindig egy belépő fülesem van csak.
Aztán nem igazán tervezek nagyon belemerülni a hifi témába, ártalmas a pénztárcára. :))
Ergó amit most veszek, annak harmonizálnia kellene a HD461-el bár nem szükségszerűen kell azonos színvonalon lenniük, ez igaz. Csak ha vmi drága cuccot veszek, akkor ez a füles meg tán kevés lesz hozzá, váltani meg nem tervezek, csak most vettem.
Jó a gondolatmenet?

[ Szerkesztve ]

(#49014) schawo válasza schawo (#49012) üzenetére


schawo
titán

Apropó példás support. Az M-Audio 13 éves firewire platformjához pár hete adtak ki friss drivert annak ellenére, hogy az M-Audio időközben 2x váltott tulajdonost és 1x csődbe is ment.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49015) Bodz válasza Teasüti (#49013) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Az Audiogate csak egy lejátszó szoftver, nem kötelező használni, tehát természetesen a Korg ugyanúgy működik mindennel, mint bármelyik másik dac, hangkártya. Jól szól a valósidejű DSD-be konvertálás nélkül is.
Tablet, telefon, Linux, BSD, stb nem játszik, kizárólag Win és OSX.
Driverre nem tudok mit mondani. A Korg szorgalmasnak tűnik ilyen téren. Jelenleg 7, 8.1, 10 támogatott. Ráadásul újabb Win se nagyon lesz egyhamar, szóval nem aggódnék.
Beállításokban se fogsz elveszni, ennyi az egész. Elég eccerű az X-Fi vezérlőpultjához képest? :)
Sok mindennel jól kijön, ezalól a HD461 se lehet kivétel, de azért egyszer csak illene fejhallgatót is cserélni. A DAC100 többet érdemel, úgymond hagynál benne. :B Ha viszont tényleg nem tervezel ilyet, akkor inkább a DacMagic XS, azért 50 és 140 font közt jelentős különbség van.

[ Szerkesztve ]

(#49016) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Topikban már tettem fel kérdést és kaptam is választ, de érdekelne hogy mi a különbség a soundblaster xf-i hd usb és a soundblaster xf-i surround 5.1 pro usb között. Érdekelne ez az 5.1-es, hogy azért ilyen olcsó mert nem is jó? mindenhol magasztalják, de még a topikban sem találtam, tapasztalatot se leírást.
Lehet nem véletlen.
Igazából egy laptophoz kellene, amit írtam már régebben is fülessel nem hangfallal, egy xiaomi piston 3-hoz.
Semleges hangkép megfelel csak zaj ne legyen mivel most az integráltnál van. De ha nem ajánlott akkor marad az xf-i HD vagy egy FiiO E10k.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#49017) .DLL válasza Razermazer (#49016) üzenetére


.DLL
veterán

X-Fi Surround 5.1-nek 6 csatornás kimenete van, de a fülhallgatód 2 csatornás, így az elülső sztereón kívül a többi úgyis kihasználatlanul állna, akkor már amúgy is célszerűbb az eleve 2 csatornás (((stereo))) X-Fi HD-t választani, nem? :)

(P.H.)

(#49018) Polllen válasza Bodz (#48588) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel már egy ideje nálam muzsikál az x-usb, így volt időm összehasonlítani az alap xmos L1 panellel.

Windows 10:
Először az L1 régi driverével hallgattam össze őket. (v2.25) (pc -> emotiva xda-1 -> JBL LSR 308)

Az x-usb tisztább, részletesebb, dinamikusabb, de a hangzása ugyanaz volt. Wow hatás nem volt, de hallhatóan jobb.

Utána a lánc maradt és frissítettem a v3.20-s driverre.

Az L1 dinamikusabb lett. Az x-usb hangja viszont jelentősen megváltozott. A közép (főleg az énekhangok) a háttérbe szorultak és megjelent plusz mély, ami így nekem már egyáltalán nem tetszett. Vissza is raktam a v2.25-t.

Ubuntu studio:
Mindkettő hangja - sztem - kiegyenlítettebb, mint windows alatt. Az x-usb nyert itt is.

Az alap L1 és ezen x-usb (U8) között van különbség, szerintem az x-usb hangja a jobb. Azt viszont, hogy ez megéri-e a dupla árat (már ha lehet még kapni L1-s panelt), azt nem tudom. Szerintem én az x-usb-t tartom meg.

Illetve ha valakinek van sima U8-s xmos panele Bp környékén és van kedve hallgatózni, benne vagyok.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49019) Razermazer válasza .DLL (#49017) üzenetére


Razermazer
őstag

Persze jogos de aprón például most az 5.1 van jó áron,(10k) később még lehet jól jöhet az a 6 csatorna. Ki tudja hogy, hogy szól hangfalon keresztül, fejhallgatóval állítólag nem rossz(The output bit- and sample-rate is 24-bit/96kHZ on the stereo phono outputs, but only 16-bit/48kHZ on the other surround channels) Hát ez megadta a választ gyakorlatilag úgy gondolom nem? sztereon megvan az igért mintavételezés a surround csatornákon már vágott, ezért a dvd esetleg blu-ray (legyen az zene vagy film) nem lesz olyan részletes. Az xf-i hd nincs és ha van is ritka hogy 15-16k legyen, boltban 21k-tól kezdődik.
Gondoltam ha ő sem rossz hangminőségben akkor lecsapok rá, de ha azt mondjátok a hogy a sima hd-t preferáljam akkor az lesz.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#49020) Bodz válasza Razermazer (#49016) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Teljesen más a kettő, a HD egyértelműen jobb.
Némi zaj nem kizárt fülhallgatóval, valószínűleg nem annyi azért, mint az alaplapival. Ez csak próba után fog kiderülni.

(#49021) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Minőségben mekkora előrelépést jelentene az SMSL M6 után egy Sanskrit/SAPII páros?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#49022) .DLL válasza Archttila (#49021) üzenetére


.DLL
veterán

Az M6 újabb, modernebb DAC-nak tűnik, mint a Sanskrint, inkább az M6-ot megtartva lehetne venni egy fejes-erősítőt mellé. De nincs vele tapasztalatom, és nem az én pénztárcám.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49023) Bodz válasza Archttila (#49021) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mihez? Melyik Sanskrit?

Lesz dac végre. Mehet vissza a fiókba a SB Play... Ami egyébként jól szolgált (ha nem figyeltem túlzottan, akkor nem zavart egy idő után az igen szar hangja az U-05 után, de amikor igen, pffff, szenvedés...) még a lapomon lévő ALC892-nél is jobb. :D

(#49024) Polllen válasza Bodz (#49023) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már meg is szabadultál a teac-től? :Y

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49025) emiki6 válasza Bodz (#49023) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem is az van a lapomon. Egy 2ezerforintos (asszem m-audio cm108 alapú) usbs szutyok is jobb nála (nem hogy az sb play)... :D

Mid lesz, miért váltasz?

Nekem még egy hét mire megjön, de legalább van egy jól megszokot 01-es musilandom :P

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#49026) Archttila válasza Bodz (#49023) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

ATH-M50x füleshez. SMSL Sanskrit 6th

(#49022) .DLL

Annyira gyenge lenne az erősítő része?

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#49027) krichd1 válasza Archttila (#49021) üzenetére


krichd1
addikt

Ez oldalra lépés lenne, nem előre. Az M50X amúgy sem erősítő igényes fejhallgató. Akkor lépnél előre érdemben, ha ezt cserélnéd.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#49028) zipod8


zipod8
csendes tag

Sziasztok.
Tudnátok ajánlani egy DAC+AMP-t, amin található line-out csatlakozó is. Számítógépre szeretném kötni és egy Audo-Technika ATHM40X fejhallatóval használnám, ill. egy aktív hangfalpár menne még mellé.
(Amiket néztem: Fiio E10K olympus2, Creative Sound Blaster X-Fi HD, Asus Xonar U5/U7)
Vagy esetleg tudtok vmi jobbat ajánlani ilyen 30e huf környékéig?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#49029) Archttila válasza krichd1 (#49027) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Értem de 50K-ig mire? DT770pro az ami tetszik még.
Akkor lényegében azt mondod, hogy az M50x-hez teljesen felesleges a DAC/AMP?
:R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#49030) Bodz válasza Polllen (#49024) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A volt már rég... :D Még a Pio előtt eladtam végül.

(#49025) emiki6: Mit is vettél?

(#49029) sati: Dobsz egy VMV VA2-t az M6 mellé és probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#49031) Tomdriver válasza Bodz (#49030) üzenetére


Tomdriver
őstag

Már én is szemezgetek ezzel régóta, de nem tudom hogy kötném láncba, hogy ne kelljen kihúzogatni az RCA kábeleket ha a hangfalakról akarok zenét hallgatni. :F
Nálam ugyanis az M6 RCA kimenete oda csatlakozik, viszont a VA2 beiktatásával ez elveszne.

Esetleg ha az M6 headphone kimenetére kötném őket Jack-RCA átalakítóval úgy az működhet? M6-on tudom állítani melyik kimenet szóljon.

Vagy fordítva, M6 jack kimenete menne a VA2-be, az RCA kimenetei pedig maradhatnának a hangfalaknak?

[ Szerkesztve ]

(#49032) emiki6 válasza Bodz (#49030) üzenetére


emiki6
veterán

01 Mark2-t. Remélem nem várok el töle túl sokat és nem fogok csalódni. Mellesleg most szált fel Kínából nemrég.

Viszont gondolkodom külső tápon, ki akarom majd próbálni, hogy androiddal megy e. Vagy felesleges megpróbálnom?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#49033) Teasüti válasza Tomdriver (#49031) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Amúgy normál formátumú asztali erősítőket nem is használtok? :)

MÁS:
Az a Denon Da-10 az mennyire jó összehasonlítva a Korg mobil DAC-jával?
Árban szinte ugyanaz, hajszállal alatta is van.
Viszont van akku, ha az számít.

[ Szerkesztve ]

(#49034) .DLL válasza Teasüti (#49033) üzenetére


.DLL
veterán

Én nagy, asztali erősítőt használok, nagy, asztali DAC-kal, tele minden földi jóval :)) és passzív hangfalakkal (csak hogy rímeljen).

(P.H.)

(#49035) Teasüti válasza .DLL (#49034) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Csak szokatlan volt, hogy hangfal + zseb dac. Gondoltam tényleg? :B
A Denon elég komolynak tűnik.
A DSD-t csak dekódolni tudja? Vagyis ha jól értem, akkor azt még konvertálja vmire?
Ez volna a fő különbség ez és a Korg között, hogy az 1 bites dac?
Messze még a hétvége attól tartok, addig még n+1 cikket el fogok olvasni. :U
Tartanom kell a célkeresztet a DacMagic-re. :))

[ Szerkesztve ]

(#49036) Varoz válasza .DLL (#49034) üzenetére


Varoz
őstag

Jó az aláírásod! :C Át is érzem, Gagyibájtról mentem át Deathadderre. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49037) .DLL válasza Varoz (#49036) üzenetére


.DLL
veterán

Jah, minden egyes "mindezek tetejébe Gigabyte???" típusú beszólás után hangosan röhögtem. :D

Ha már aláírás: a szerénység nem egyenlő önmaga lebecsülésével, tehát elvileg nem lekicsinyíti érdemeit, csak nem emeli ki külön. szvsz. :)

(P.H.)

(#49038) Varoz válasza .DLL (#49037) üzenetére


Varoz
őstag

Valóban, bár van aki túlzásba esik. De igazat adok neked is. :)
Egyébként filmes idézet és az asszony szeret piszkálni, hogy nincs velem semmi baj, csak lehetnék szerényebb. Hát na. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#49039) emiki6 válasza .DLL (#49037) üzenetére


emiki6
veterán

Mennyire elvetemültnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyet, ilyen hosszan és ilyen részletesen leírjon? :DDD Amúgy köszi, feldobta az estém! :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#49040) krichd1 válasza Archttila (#49029) üzenetére


krichd1
addikt

Nem teljesen felesleges, valamennyit javulna a hang külön fejhallgató erősítővel, de ár/érték arányban jobban járnál, ha inkább fejhallgatót cserélnél.
A Dt770 Pro 32ohm LE nem rossz ötlet, ha tetszik a hangja. M50X-el az legnagyobb problémám, hogy nem úgy javítottak rajta az elődjéhez képest, ahogy kellett volna, így még furább hangja van, mint elődjének.
Az M50 legalább egyenletesen lomha volt. :) Méréseken is jól látszik a probléma, M50, M50X.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#49041) Bl@tty


Bl@tty
tag

Sziasztok!
Egy rövid kérdést tennék csak fel:
Musiland 02 US Dragon-hoz külső tápból 5V vagy 12V az ajánlottabb? Nyilván mindegyikkel működik a specifikációk alapján, de mégis melyiket válasszam, ha szinte ugyanannyiért adják (TME ZS12/0.8P vagy ZS5/0.8P)?
Köszönöm előre a válaszokat!

(#49042) robi-k


robi-k
őstag

Egy szemléltető teszt, hogy miben különböznek a "régi" multibit (R2R) és a "korszerű" SigmaDelta DAC-ok:

(#49043) dgyuri0123 válasza Teasüti (#49035) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Miért nem DA300, hamár Denon?

Szerintem jobb, mint a DA10. Vagy fontos méret?

"csak a zene van"

(#49044) .DLL válasza robi-k (#49042) üzenetére


.DLL
veterán

Durva... :Y

(P.H.)

(#49045) GML válasza robi-k (#49042) üzenetére


GML
őstag

Értem én, de mit kell nézni :D :U :C

(#49046) .DLL válasza GML (#49045) üzenetére


.DLL
veterán

(pre-)ring és kenés ezerrel az újabb DAC-oknál... Beadnak négyszögjelet és lesz belőle sinus? :(

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#49047) GML válasza .DLL (#49046) üzenetére


GML
őstag

És ebből melyik a legjobb?

(#49048) krichd1 válasza robi-k (#49042) üzenetére


krichd1
addikt

Így már látható is, miért olyan drága a PCM1704.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#49049) GML válasza krichd1 (#49048) üzenetére


GML
őstag

BB1795-re is kíváncsi lettem volna.

(#49050) Krissz80 válasza fehér_ember (#48911) üzenetére


Krissz80
senior tag

Szia!

Nálam a Twin alap SW beállításokkal fut.

IC-nek én a Van Damme Cable Silver kábelét használom: 268-900-055
De a olcsóbb 268-006-000 pl. kevésbé emeli ki a magasat és annak is kellemes a hangja.

Egy jó lineáris tápot mindenképpen meghálál, tehát érdemes beruházni egy olyanra, a mélyek terén is sokat javíthat, csak arra kell ügyelni, hogy a Twin tápbekötése meg van fordítva, és a középső a negatív a külső pedig a pozitív, de ez könnyen orvosolható.

Ha tuningoltatni szeretnéd akkor vidd el a TC hivatalos szervízébe (Audiomonde), ott nekem tettek foglalatot egy másik Konnekt 24D-be, csak nem vállaltak rá garanciát, és elég borsos ára volt (16k), de megérte.
Annyi, hogy nyilván működőképesen adták vissza, csak a 3 v. 6 hónapos szervizgarancia nem él a foglalatcserére, de annak amúgy is inkább akkor van létjogosultsága, ha hibás alkatrészt tesznek bele.
A foglalatnál ebben nem látok rizikót.

De könnyen lehet, hogy máshol is megcsinálják, olcsóbban. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.