Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) .DLL válasza Bodz (#37000) üzenetére


.DLL
veterán

Köszi!, és a legszebb, hogy az utcáról mentettem meg őket, (bár a deck sajna használhatatlan volt) egy kis tuning, és Havaj, dizsi, szánsájn.

És nem bírom abbahagyni a zenehallgatást. :D 3 óra...
Olyan zenék válnak élvezhetővé, amik eddig a "fiókban voltak" mert csak vállat vontam rájuk, de most szedem elő mindet. :W :DDD Aludni is kéne...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37002) bkercso válasza .DLL (#37001) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kapunk belső képet? :DD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37003) krichd1 válasza contaxg (#36989) üzenetére


krichd1
addikt

Jriverben a buffering-nél milyen értéket állítottál be ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37004) CaNNa3IS válasza contaxg (#36994) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nem vagy egy informatikus az biztos :DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#37005) .DLL válasza bkercso (#37002) üzenetére


.DLL
veterán

Majd tali után... :P

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37006) Dorien válasza birno (#36984) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem meg ha egy vélt/valós minőségkülönbség vakteszttel nem szúrható ki, akkor elhanyagolható. :)

ContaxG: A JRiver szerintem is überjól szól. :) Valahogy teltebb, dinamikusabb volt a zene, mint a Foobarról. Kezelőfelületét megszoktad már?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37007) .DLL válasza Dorien (#37006) üzenetére


.DLL
veterán

Akkor kipróbálom a JRivert. :))

Az első felére: nem vagyok a Hi-End elkötelezettje, illetve próbálok racionálisan gondolkodni, de ez a mondat nagyon találó:
(nem szó szerint) "A Hi-End akkor halt meg, ha azt mondjuk, hogy valami elhanyagolható."
Van benne valami, ha a létező legjobb minőség a cél, akkor a nüanszok is számítanak. Ezért lehet eladni mindenféle kiegészítőt marketinggel.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37008) birno válasza Dorien (#37006) üzenetére


birno
addikt

Nekem ez kicsit ugy hangzik, mintha pl. azt mondanad, hogy ha egy gyors probaval nem derul ki ket fejhallgato kozul, hogy melyik a kenyelmesebb, akkor az mar elhanyagolhato, hosszu tavu zene hallgatas senkit nem erdekel. :)

(#37009) contaxg válasza krichd1 (#37003) üzenetére


contaxg
veterán

Megírom a beállításokat a blogba amit HifiPisti megadott, képekkel. Kicsi türelmet.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#37010) contaxg válasza CaNNa3IS (#37004) üzenetére


contaxg
veterán

Jó hogy mondod...mivel fényképezzem le a kijelzőt, hogy ne csillogjon be?

(#37006) Dorien
Valahogy megtaláom mindig hogy szóljon, utána már nem foglalkozom vele. De elvileg át lehet szabni valahogy, hogy jobban kézre essen.

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#37011) krichd1


krichd1
addikt

Egyébként nem értem mi a probléma a Jriver kezelőfelületével. Elsőre lehet túl komplexnek tűnik, de jól kezelhető. Egy kis időt rá kell szánni a playlistek illetve smartlistek készítésére, az ezeken megjelenítendő információkat, aztán zenélés.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37012) Freeman007 válasza Bodz (#36955) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Win 7 64 bit - működik a beállítás. Előtte a felső sor 2,4 volt talán (2 valamennyi az biztos).
Nekem nem oldotta meg a latency problémát, továbbra is van 8000 us-s tüskék...

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#37013) #16820480


#16820480
törölt tag

És már itt a Headflow nálam, nagyon komoly cucc, eddig imádom :))

(#37014) birno


birno
addikt

Mar regota akarok irni egy kis osszefoglalot a nalam jart erositokrol, vegre szantam ra egy kis idot.
Mindegyik egy Emotiva XDA-2 DAC-rol volt hajtva, ami USB-vel csatlakozott a gephez.
A fejes egy DT990 Edition, 600Ohmos volt.

Heed Canalot
Annyira nem gyozott meg, szepen, tisztan szol, nem erezheto, hogy esetleg tul sok mely lenne vagy karcos lenne a magas, kellemesen testes, de valahogy nem eleg nagy a ter, sokszor kozepre mar nem jutnak el a hangok.
Ha mondjuk a fules ket vege kozott reszt vesszuk 100%-nak, akkor azt lehetne mondani, hogy kb. jobb es bal oldalt 30-40%-os lefedettseg van mindket oldalt s a kozepso 20-30-ba mar csak gyengebben jutnak el a hangok, nem all ossze rendesen.
Valahogy lecsokkenti a DAC altal letrehozott teret.
Viszont ezzel volt a zenenek leginkabb sulya, szoval rock/metalra kivalo lehet.

Violectric V100
V100 magaban, mint DAC+erosito egyertelmuen gyengebb, mint az Emotiva DAC+V100 erosito paros, tompabb, laposabb.
Paroskent joval gepiesebb, huvosebb, mint a Canalottal volt, kicsit sulytalanabb is, talan legiesebb, a magasak jobban kihallatszanak, viszont a ter szerintem jobban erezheto, most nem volt vele semmi problemam.
Valoban eleg atereszto, kb. a DAC hangjat adja vissza szinezes nelkul.

X-Szekeres II, ALPS Blue poti, OPA Green + tapszuro
Elsonek tapszurovel egyutt probaltam ki s ami azonnal egy nagy pozitivum volt, hogy nem szol bele a DAC-nak a terebe, hagyja szepen ervenyesulni, ennek kifejezetten orultem.
Ad egy kellemes testesseget a zenenek, ami az Emotiva integralt erositojebol hianyzik, kicsit visszafogja a DT 990 karcossagat, bar ez szerintem abbol adodik, hogy a magas tartomanyt nem emeli ki annyira, a melye viszont nekem egy nagyot picit sok, bar mintha ez csak a tapszurovel egyutt lenne ilyen, anelkul szerintem lagyabb, de mintha a testesseg is kisebb lenne olyankor.
Ami miatt nekem nem igazan jott be, hogy neha olyan szurke hangja van, mintha egy fatyol lenne hangszereken.

CK2III
Ez nekem mely orientaltnak tunik s elegge ra is telepszik a tobbi tartomanyra.
Valahogy kb. minden zene ugyanugy szol vele, nagyon egysikunak tunik.
Nem jott be, nem is hallgattam tul sokaig.
bkercso fele X-Szekeres II egyertelmuen jobb valasztas.

Champ
A ter itt is rendben van, a magasai erosebbek, neha picit zavaro a DT 990-el, a kozepe jobban ki van emelve, mely visszafogottabb, egy kis testesseg azert meg raferne.
Viszont ezzel elobb a zene, mint a tobbivel, ami gondolom a vilagosabb hangzasnak koszonheto.
Nagyon reszletes, minden aprosagot kihallani, neha mar tul sok is talan.
Jazz, blues, classic-hoz ajanlottabb szerintem, elektronikussal meg jo, de egy metalhoz mar tulzottan szellos, hianyzik az utosseg belole.

DIY csoves OTL, egyelore nincs neve
Elso csoves amit hallottam. :)
Meglepoen kellemes hangja van, leginkabb a Champ-re hasonlit, amiket ott leirtam, kb. mind igaz is.
Ennek tobb a melye, nem sokkal, igy pont kellemes, elvezheto marad.
A magasakra pedig mintha kerulne egy kis elsimitas, nem annyira eroteljesek, ami a DT990-hez nagyon is jol jon.
Osszessegeben szerintem megeri az arat.
S nem utolso sorban, DIY-hoz kepest szerintem nagyon jol nez ki, szepre megcsinalta a srac, ami eleg ritka.

[ Szerkesztve ]

(#37015) .DLL válasza birno (#37014) üzenetére


.DLL
veterán

:Y WOW, hogy tettél szert ennyi erősítőre? :D

Köszönjük a leírásokat, hasznos volt!

(P.H.)

(#37016) EQMontoya válasza birno (#37014) üzenetére


EQMontoya
veterán

Korrekt leírás!

Jól értem, hogy igazán jó egyikkel sem volt? :)

Same rules apply!

(#37017) birno válasza .DLL (#37015) üzenetére


birno
addikt

Nagyreszt a PH!-s kollegak joindulatanak koszonhetoen.
contaxg, bkercso, utolag is megegyszer koszonom a segitseget! :R
Champet schawo-tol vettem, a csovest pedig a sractol aki kesziti.
Nem egyszerre voltak nalam amugy, meg kozben lettek jobb kabeleim, jatszottam szoftveres beallitasokkal is, meg leulepedett a jobb rendszer(elsonek foleg fejhallgato) altali sokk, szoval ma mar lehet picit maskepp ertekelnem oket.

Ha megjon a HE-400-am s bejarattam, akkor kellene egy ugyanilyen kor DAC-okkal is. :D

(#37018) krichd1 válasza birno (#37014) üzenetére


krichd1
addikt

DT990 Editionnal kapcsolatban Vodkaboy22 az, akivel érdemes erősítő ügyben konzultálni, vagy párnacsere témában.

(#37017) birno: Másik fejhallgatóval kezdheted újra az egész erősítő próbálgatást. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37019) birno válasza EQMontoya (#37016) üzenetére


birno
addikt

Nem teljesen, Champ es a csoves nagyon jo szerintem, foleg amennyiert meg lehet oket kapni.
Inkabb azt mondanam, hogy a lanc tobbi tagja miatt nem kaptam meg egyik komboval azt, amit keresek, s ami elvaras egyre jobban kezd kitisztulni, ennyi probalgatas utan.

Champ elsore lehengerelt, azt hittem megvan a tokeletes, de idovel alabbhagyott.
Kezdtett feltunni, hogy a mely tartomanyba elviselnek picit tobb sulyt, nem erosebbet feltetlen, csak testesebb, telitettebb hangzast.
Plusz neha mintha tulzottan szetvalnanak a hangszerek, az enek, mintha mar tul reszletezo lenne, nem engedi, hogy atlepjek a zene altal nyujtott flow allapotba.

Szoval nem az erositok miatt nem volt igazan jo, de amugy ja, az utolso ketto jott be leginkabb. :)
Bar kitudja, a HeadFlow, lehet elhozza majd a megvaltast. :D

(#37018) krichd1: Tudom, de szerintem nem a DT990 lesz szamomra az igazi, elsore viszont egyaltalan nem volt rossz valasztas.

[ Szerkesztve ]

(#37020) contaxg válasza birno (#37014) üzenetére


contaxg
veterán

Mióta nem találkoztunk visszakerült hozzám a Halide Bridge átalakítom és így végre használható lett a Canalotot belső DAC-ja a számítógépről. Azt is szeretném ha meghallgatnád, mert elég jó kis párosnak tűnt DT990-nel,l egy múltkori meghallgatásnál . :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#37021) Ear001 válasza birno (#37014) üzenetére


Ear001
addikt

Canalotot ki sem próbáltad a saját D/A- val? És melyik táp vplt hozzá, mert az nagyon nem mindegy.

(#37022) .DLL válasza birno (#37019) üzenetére


.DLL
veterán

Ha több súlyt szeretnél alul, ugyanakkor levegős teret, akkor pl. Philips Fidelio X2-t próbáld ki. Sajna még nem hallottam, de szétfolynak tőle a külföldi felhasználók. :D

(#37020) contaxg: Melyik D/A kártya volt/van benne?

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#37023) contaxg válasza .DLL (#37022) üzenetére


contaxg
veterán

Nem tudom (nem bírom én ezt követni), de az eredmény elég jó volt a DTT990-ről. Még nem USB-és, de optiika van rajta.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#37024) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Valaki Windows 10 Pro preview ?
Jelenleg ezt használom. Windows7 -ről elvileg ingyenes a frissítés. Igaz hogy technical preview de nekem otthonra megteszi. Gondolom Windows8.1 core-ra épül vagy újabbra. A latency monitorral alapból alacsonyak az értékek habár nekem fut pár dolog.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#37025) birno válasza contaxg (#37020) üzenetére


birno
addikt

Talan majd egyszer, esetleg a kovetkezo talin, ha mar mindenki atesett a betegseg hullamon. :)

(#37021) Ear001: X-PSU-val. Optikai volt rajta, azzal meg nem tudom rakotni a gepre, szoval nem tudtam kiprobalni.

(#37022) .DLL: Szerezz egyet, aztan meghallgatjuk. :D
LCD-2-ot gondolom mar hallottad, igazabol olyan melyekre gondolok mint annak van.
Viszont szinte biztos, hogy a DAC se lesz az igazi, ezert is irtam, hogy kovetkezonek abbol kellene kideriteni, hogy melyik a nekem valo.

(#37026) Exodius


Exodius
őstag

Headflow-ról hol lehet "dobozolt" képeket találni, meg leírást? Megnézném az új jövevényt. :)

(#37027) #16820480 válasza CaNNa3IS (#37024) üzenetére


#16820480
törölt tag

A W10-nél nem úgy van, hogy átdolgozták a teljes hangkezelést, és lesz rendes hardveres gyorsítás? Vagy ez még a preview-ban nincs benne?

Exodius: Holnap hozom a találkozóra, ott megnézheted.

[ Szerkesztve ]

(#37028) bkercso válasza Exodius (#37026) üzenetére


bkercso
nagyúr

Itt. Kívülről hasonló.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37029) krichd1 válasza birno (#37025) üzenetére


krichd1
addikt

Planár vagy esetleg elektrosztatikusok szintjéhez már tényleg illene egy referencia szintű DAC.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37030) Bodz válasza Freeman007 (#37012) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ez is csak egy olyan módszer, mint a többi. Különbözhet a hatás gépenként. Nincs egy tuti. Ha gondjaid vannak, akkor érdemes mással is próbálkozni. Mennyire vagy tisztában az alapokkal a témában, eddig miket próbáltál?

(#37024) CaNNa3IS: Az első nyilvános verzó óta használom. De mivel még nincs kész korai nyilatkozni róla. Alapból valóban jobbank tűnik, de ez annak is köszönhető talán, hogy normálisan működő AV, IS nincs rá, csak a defender meg a win tűzfal fut. Már önmagában ez is nagy segítség lehet.

[ Szerkesztve ]

(#37031) Bodz


Bodz
Topikgazda

Csinos. Mi lehet belül?

(#37032) .DLL válasza Bodz (#37031) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt láttam már hirdetve vagy fél éve is (vagy ez volt, vagy egy másik ilyen), de a szöveg kicsit túlzó :D

(P.H.)

(#37033) CaNNa3IS válasza #16820480 (#37027) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Pass
Nem tudom mi lehet a hardveres gyorsítás.
Amanero usb-vel nincs driver gondom ASIO megy így win hangdrivert teljesen kikerülöm.

Bodz: Jó hogy mondod. Defendert, tűzfalat kapcsolom is ki.

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#37034) bkercso válasza Bodz (#37031) üzenetére


bkercso
nagyúr

Felteszem Szekeres. Most high end, vagy 75k-s hangja van? ;]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37035) krichd1 válasza bkercso (#37034) üzenetére


krichd1
addikt

Használt hirdetéseknél gyakran használják a high end kifejezést amolyan általános jelzőként.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37036) contaxg válasza krichd1 (#37035) üzenetére


contaxg
veterán

de a fa kidolgozása high-end rajta

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#37037) Bodz válasza .DLL (#37032) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Na igen, én se szeretem ha az eladó túlzásokba esik. Nem szerencsés szerintem, mint ahogy beszólni se már rögtön a hirdetésben. :)

(#37034) bkercso: Kiderül(?). Kértem belső képet.

contaxg: Áprilisban lesz még Korgod?

[ Szerkesztve ]

(#37038) Exodius válasza bkercso (#37028) üzenetére


Exodius
őstag

Köszi....úgy tűnik ez jól fölpofozza az erősítőket nem is tudom....80K-ig? Akik hallgatták, azoknak mennyit érne? :)

(#37039) Bodz válasza Exodius (#37038) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Én a héten küldtem vissza (majd írok is róla egyszer), rendben van az ára. Nyilván mindent, minden helyzetben, minden füles párosítással ez sem pofoz fel, ilyen nincs. :)

[ Szerkesztve ]

(#37040) krichd1 válasza Exodius (#37038) üzenetére


krichd1
addikt

Eleve alig kapni 100k alatt normális gyári erősítőt, még használtan se.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37041) #16820480 válasza CaNNa3IS (#37033) üzenetére


#16820480
törölt tag

Majd ha megjelenik, akkor én is frissítek rá szerintem, van elfekvőben egy Win7, így ingyenes lesz, szóval miért ne. Aztán meglátjuk, hogy hogy szól. Őszig talán lesz egy dac-om is a géphez. Bár otthon leginkább az R1600T III szokott szólni, azért az nem olyan nagy eresztés.

krichd1: Én is úgy hirdettem az AK100-at, meg audiofilként, de nem harapott rá nagyon senki.. ;]

(#37042) Dorien válasza contaxg (#37010) üzenetére


Dorien
veterán

Beizzítottam én is a JRivert és most egész tetszik. :)
20.0.61, "Purity" skin
Oh, és ez nem akad össze WASAPI módban a Youtube-bal. :) Szerintem marad default playernek. :)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37043) Ear001 válasza birno (#37025) üzenetére


Ear001
addikt

Optikai bemenet volt a Canaloton? Nem USB és S/PDIF? Na az meg milyen? :F

(#37044) birno válasza Ear001 (#37043) üzenetére


birno
addikt

S/PDIF(koax) volt, rosszul irtam.
Kellene mar szereznem egy XMOS-t vagy valami hangkartyat amin alapbol van normalis koax, mindenki annyira dicseri, hogy mennyivel jobb.

[ Szerkesztve ]

(#37045) Kari65


Kari65
csendes tag

Sziasztok!
Néhány napja találtam a topicra, a tanácsotokat kérném. Régóta nem hallgatok zenét, de újrakezdeném.
Amim van: Marantz CD 63SE CD játszó, Sennheiser HD600, laptop (+ int. Musical Fid. erősítő amin nincs fejh. kimenet, lemezjátszó, kaz.deck).
Egy fejhallgató erősítő (+ DAC?) vásárlásán gondolkodom, mert lehet, hogy a CD DAC-ját is érdemes volna kikerülni.
A régi CD-imet is szívesen újra "fölfedezném", de a számítógépes zenehallgatásba is belefognék, csak nem nagyon értek hozzá...
Köszönöm!
Üdv.:
K.

(#37046) krichd1 válasza Kari65 (#37045) üzenetére


krichd1
addikt

Nem tudom milyen DAC van abban a CD lejátszóban, de manapság egy normális alsó középkategóriás DAC is 80-100ezer forintba kerül. Erősítőt mindenképp érdemes venned hozzá. Használtan Bajnokpityu féle Champot nézz aprókon, hátha van, vagy Bkercso erősítőit próbáld ki.
A számítógépes zenelejátszást, ha nulláról kezded, akkor számolj vele, hogy elég macerás a szoftveres beállítgatás először. Hardver sem mindegy. Ehhez a témához van külön topik.[link]

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37047) Bodz válasza Kari65 (#37045) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szia!

Fontos lenne először tisztázni, hogy mennyit szeretnél költeni a témára. :)

(#37048) Kari65 válasza krichd1 (#37046) üzenetére


Kari65
csendes tag

A CD 63SE-ről ezt találtam:

Sampling frequency: 44.1 kHz
Quantization:16-bit linear/channel
Error correction: Cross-interleave read solomon correction (CIRC)
D/A conversion: 1-bit linear/channel

Analog output jack: 2V RMS @ 200 ohms 2 x RCA phono
Digital output: .05Vp-p/75 ohms S/PDIF RCA phono
Optical output: -19dBm optical TOS link

Itt:
http://www.gbaudio.co.uk/data/cd63.htm

Annyit szívesen költenék rá, amennyi potenciál a Sennh HD 600-ban van.

Egyszer tudtam hallgatni egy pesti üzletben Sennheiser 598-assal egy Music Hall-t egy Furutech 40-et és egy Beyerdinamicot Yamaha CD-ről analóg kábellel.
Ezek közül elsőre a Music Hall tetszett legjobban..., de nem volt sok időm, és nem volt ott a 600-asom.
Leginkább jazz-t hallgatok.
Köszi a visszajelzéseket!!!

(#37049) krichd1 válasza Kari65 (#37048) üzenetére


krichd1
addikt

Ezek az adatok semmit nem mondanak (nekem) a hangminőségről.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#37050) Kari65 válasza krichd1 (#37049) üzenetére


Kari65
csendes tag

Sajnos nekem sem...
Viszont mivel régi a CD lejátszó, vsz. már sokkal jobb DAC-ok vannak, mint ami benne van.
Valamelyik digitális kimenetet használva vélhetően más világba csöppennék (jelenleg - jobb híján - a CD fejhallgató kimenetét használom).
Erre jöhetne még az erősítő.
Vagy csak az erősítő először.
???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.