Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Bodz válasza public_void (#71973) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Az A5 csak erősítő.
Milyen fejhallgatóhoz?

(#72002) HUNNIA1920 válasza ribizly (#71999) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Nem tudom, hogy külön DAC+AMP szóba jöhet-e, de Bertalanék DAC-ja nem lenne jó? Van egy eladó 60-ért és a hangja biztos van olyan, ha nem jobb, mint ezeknek az Audio-GD DAC-oknak. Az hogy nincs USB, táv, XLR, színes kijelző, stb, miatt annyi az ára, nem a hangja miatt.

Én nem rég hallottam egy tuningolt csöves DAC mellett és bár a csövesnek jobban kellett volna szólnia, de mégsem.

Bár az írásodból azt vonom le, hogy nagyobb tételben játszol, de ha még nem hallottad a MomentDAC Mk2-t, akkor próbáld ki.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#72003) p76


p76
senior tag

[Z Review - IFI iOne vs Schiit Modi Multibit vs JDS Labs OL]

Van hozzá letölthető FLAC fájl, van itt valaki aki hall különbséget a 3 DAC között? :)

(#72004) Sefter válasza p76 (#72003) üzenetére


Sefter
veterán

Ez így baromság...élőben kell tesztelni az eszközöket, nem egy videón/letölthető fájlon keresztül...
Kb. semmilyen következtetés nem vonható le így..

Psn ID: sefter_hun

(#72005) ribizly válasza Bodz (#72000) üzenetére


ribizly
veterán

Végre meg tudom fogalmazni mi is az ami nem stimmel teljesen. Elkezdtem kihagyni az Lake People-t a dologból és megoldódott a problémám fele. :DDD Maradjunk annyiban, hogy pont úgy emel ki az NFB-11.28-hoz képest, hogy szétszedi a zenét. Vannak effektek, hangszerek, amelyek annyira külön szólnak, hogy az már zavaró. Na most az az érdekes, hogy amikor kihagyom az erősítőt, akkor hirtelen egységet kap a zene. Ez egyébként a rosszabb minőségű felvételeknél nem volt gond, de amint kicsit feljebb kúszott a minőség / részletesség, abban a pillanatban egy nem kevert mixet hallgattam. Ez mondhatni okés most.
Ami viszont várható volt az az, hogy a teste a zenéknek nem ezzel a DAC-al fog megjönni. Vannak mélyek, meg érezhető, hogy tudná a fejes, de nem erre van kihegyezve a lánc.
Ezért volt alapvetően az a gondolat, hogy valami jóval melegebb, mélyben erősebb, de tudásban semmiképpen nem gyengébb megoldásra váltanám a dolgot itthon. Már csak azért is, mert jelenleg HD800 - Yamaha HPH-MT7 páros van aktívan használatban. Innen jött a gondolat, hogy átmennék a sötét oldalra (R2R-11), viszont nem feltétlenül AMP vonalon indulnék el (már csak azért sem, mert annyi hely változatlanul nem termett az asztalomon :D). :U A másik model (NFB-10.33) csak azért merült fel, mert van fent aprón.

@(#72002) HUNNIA1920
Akár. Köszi a javaslatot. :R
De azért megvárom Bodz javaslatát.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72006) niof


niof
addikt

Sziasztok!

Mivel úgy néz ki, hogy tényleg a Spartan-al lesz valami gond (másik gépen is kipróbáltam, ahol soha nem volt használva, új W10 telepítés, és ott is előjön a hibája), és azt hiszem már nem garis, elkezdenék kutakodni, a laptop mellé egy ezt kiváltó DAC-on.
A legfontosabb kritériumok:
- A Spartan-nak nagyon szeretem a hangját, könnyen hallgatható, nem fárasztó, zenei, és ezek mellett részletes. A tere jó. Nem túl nagy, nem túl kicsi, elfogadható. Mélyei dinamikusak, közepe jó. Mindenképpen valami hasonló karakter érdekelne, esetleg lehetne nagyobb tere, kicsit melegebb hangja, légiesebb és ha nem túlzás, részletezőbb is egyben. Magaskiemelés kizáró ok, nem szeretem!
- Csak DAC érdekel, fix kimenettel. Nem kell külön fejeserősítő bele. Ha esetleg csak ilyesmi van, akkor a fejes kimenete teljesen lényegtelen, hogy hogyan szól, nem kell figyelembe venni az ajánlásnál, mert nem lesz használva.
A csatlakozási kritériumok ezek fényében nem túl szigorúak, USB be - RCA ki.
- Előnyben részesítenék olyan gyártót, aki hosszan supportálja a termékeit, nem futtatja ki 1-2 év alatt, tehát ha van rá ok, akkor ad ki új firmware-t, szoftvert a készülékhez. A Spartan-ról pl ez nem mondható el...
- Ne ESS DAC chip-es legyen! Bár a NuPrime uDSD nagyon jó a HTPC-m mellett, filmeknél kifejezetten jól jön az a "bespeedezett" hangja, a HD650-el és a Magni 3-al nem szerették egymást, nem az az elmélyülős, zenehallgatós DAC... És, bár azt mondják, ez kicsit szolidabban mutatja meg, hogy milyen a Sabre hang, fejhallgatónál köszi, nem kérek belőle. :DDD
- DAC chip-ben elsősorban az AKM chipek érdekelnének. Ugyebár a Lotoo lejátszómban az van, és annak is nagyon szeretem a hangját.
- Árkategóriában mondjuk legyen 500€ az abszolút plafon. De nyilván minél olcsóbb, annál jobb. :D Esetleg külföldről is jöhet, de EU országból, hogy ne kelljen a VÁM-al extra költségként számolni.

Ja! Még valami, a méret! Korlátozott a hely, ahová tenni tudom, ezért a Spartan-hoz hasonló (172 x 56 x 132mm (szé.x ma. x mé.) dimenziójú érdekelne, illetve az alábbi megkötésekkel lehet kicsit nagyobb: 215 x 60 x 230. Banálisnak tűnik, de az asztalt nem alakítanám át emiatt...

Várom a javaslatokat! Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72007) niof válasza niof (#72006) üzenetére


niof
addikt

Ja! Most ugrott be, a Wolfson chipeknek is jó a hírük, tőlük származóra épülő is érdekes lehet!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72008) HUNNIA1920 válasza niof (#72006) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Igaz, USB nincs, én is konvertert használok mellé, egyébként megfelelne az elvárásaidnak: [link]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#72009) niof válasza HUNNIA1920 (#72008) üzenetére


niof
addikt

Minden tiszteletem a munkásságuk előtt, de én valami "gyári" berendezésre gondolok, nem kisiparira. És használtat, csak ha tényleg semmi más opció nincs.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72010) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Sziasztok!
Xonar D1-et kényszerülök lecserélni. Milyen sztereo USB-s DAC-ot lenne érdemes venni 20K alatt, vagy kicsit fölötte?
Fejhallgató az Omnitronic shp-600, az erősítő egy compositeamp.

(#72011) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Hali!

Cavalli Tube Hybrid van Massdrop EU raktárból (csak épp kifogyott), de a Airist Audio R-2R nem találom - vajon csak én vagyok béna :F

( ha bármelyikből van valakinek makulátlan használt darabja, dobhat egy privátot :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#72012) niof válasza niof (#72006) üzenetére


niof
addikt

Mindenki szabin van, és nem fórumozik, vagy ennyire lehetetlenek az igényeim? :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72013) Patice válasza niof (#72006) üzenetére


Patice
nagyúr

Elnézést, de én ajánlanék Sabre-t, ami nem Sabre hangú: Wadia 121.

Méretben kb. meg is vagy. OK, a költségvetésen kicsit túlmutat, de szerintem nem csalódnál a hangjában. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#72014) niof válasza Patice (#72013) üzenetére


niof
addikt

Hát, igen, de nem véletlenül húztam meg azt a felső határt. Amúgy van egy relatíve új DAC, ami esetleg érdekes lehet (ez is ESS mondjuk...), bár egyelőre túl sok infó nincs még róla, lehet érdemes lenne pár hitelesebb review-ot megvárni! Topping D50s

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72015) p76 válasza OPiiPO (#72011) üzenetére


p76
senior tag

Airist csak előrendelhető volt még 1-2 hete.
De most már az sem.

(#72016) Patice válasza niof (#72014) üzenetére


Patice
nagyúr

Hmmm, fincsi darabnak néz ki ez is.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#72017) -FreaK- válasza niof (#72014) üzenetére


-FreaK-
veterán

ESS, de kiküszöbölték (vagyis vélhetően jó az implementáció) az "IMD hump"-ot, ami elvileg az ESS chipek jellegzetességét adja és amit többen nem szeretnek.

Ha már Airist.. mi a véleményed Bodz? ha jól rémlik már megkaptad múlt héten?

(#72018) Sefter válasza niof (#72014) üzenetére


Sefter
veterán

Ha már topping, nekem a D70 a libling tőlük..
2xAK4497, kellemes élmény volt hallgatni

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#72019) Patice válasza Sefter (#72018) üzenetére


Patice
nagyúr

:K Nem hallottam még de az ASR review alapján nagyon elgondolkodtam, hogy idővel megveszem majd.

Milyen felállásban/rendszerben hallottad?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#72020) HUNNIA1920 válasza Sefter (#72018) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Itt van egy: [link]

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#72021) -FreaK- válasza Sefter (#72018) üzenetére


-FreaK-
veterán

Már otthon van egy pár hete, nagyon masszív, minőségi benyomást keltő jószág :) Én még nem hallottam, mert az erősítőre várok, öcsém használja addig az SMSL M100 helyett (szintén AK chip) és túl sok különbséget nem hallott eddig, de külön nem A/B tesztelte még ő sem.

(#72022) Sefter válasza Patice (#72019) üzenetére


Sefter
veterán

Sajna csak az A30-as fejes erősítővel, meg egy AK T5rp2 fejessel.

Hunnia1920
Most nem aktuális nekem, de a kérdezőnek jó lehet :)

-FreaK-
Pc van/lesz rákötve?
Fejesláncban?

[ Szerkesztve ]

Psn ID: sefter_hun

(#72023) -FreaK- válasza Sefter (#72022) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, igen :K

(#72024) niof válasza HUNNIA1920 (#72020) üzenetére


niof
addikt

Úramatyám! Ez de jó lenne! Ráadásul helyben is van. Az ár is beleférne, de a szélessége nem... 215mm a max. szélesség, amit el tudok helyezni. Ezt egyszerűen nem tudnám berakni a helyére. És a vicc, hogy hátrafelé van több helyem, oldalra nincs... Nesze neked egyedi asztal... :O

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72025) p76


p76
senior tag

stax srm-353x
miért van a hátoldalon 1 GND csatlakozó a tápcsati mellett?

[ Szerkesztve ]

(#72026) bkercso válasza p76 (#72025) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hogy a földhurokáramok ne a jel-GND-n szaladgáljanak, mert annak hangja van.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#72027) ribizly válasza bkercso (#72026) üzenetére


ribizly
veterán

Ezt mivel / hogyan szokás oda bekötni?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72028) bkercso válasza ribizly (#72027) üzenetére


bkercso
nagyúr

?
Műszereknél le szokták kötni egy dedikált földelési pontra (konnektor). De azt is lehet, hogy cska az egyik készüléket dugod földelt konnektroba, a többit meg ezen keresztül kötöd be (nem szabályos, de ha földhurok van, még mindig jobb).

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#72029) magickonfig


magickonfig
tag

Szeretném kis segítséget kérni. Lassan kezd összeálni bennem a kép. Ideje Dac-ra váltanom a Sound Blaster Z kártyámról és meg kell válnom :).

1. Milyen hangszoró?

Genelec 8020 , kábel 2 XLR-jack mini

2. Mennyit szánsz rá?

nagyon max 50k

3. Honnan?
Mo-ról . használt és akár külföldről is (massdrop)

4. Mire és Milyen hang?

Legfőképp játékra és youtube/twitch +peresz kicsi zene (70s , new Hip-hop, movie soundtrack).+Semmi filmnézés.
A hang lehet egy kicsit melegebb, mély rendben legyen és erőteljes . Tág tér, 3D hatás játék miatt.

5. Jövő?
Lehet rákötnék majd egy Meze 99 Neo-t (kis Om), és egy kisebb SUB-ot is

áldozatok : - (amit Bodz is javasolt nekem) : Tascam US-2x2 37k
-MASSDROP O2 + SDAC DAC/AMP 38k (vám nélkül)
- Korg DS-DAC-100m ezt sokan dícsérik és van is használtan 30k -ért

Sound Blaster-t azért megtartom addig, hogy összehasonlítsam a végeredményt. Remélem nem kell 14 naposat igénybe vennem.

Köszi

(#72030) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Ha már Sabre és aki fél tőle:ennek talán nem lehet olyan hitvány hangja. :D

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#72031) Bodz válasza ribizly (#72005) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Szóval akkor le akarod szedálni a HD800-at tulajdonképpen. :D Inkább kellemesebb legyen? Erre jó lesz az R2R 11.
10.33 is megfontolandó, különösen ha van balanced kábeled. Igazából valahol a 11.28 meg az R2R közt van "kellemesség szempontjából". Feltétlen ki kellene próbálnod, nem merem azt mondani, hogy már de azonnal vedd meg látatlanban.

(#72032) Bodz válasza niof (#72006) üzenetére


Bodz
Topikgazda

W240 X L360 X H80? :D

Aune X8 egész ígéretesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#72033) vodkaboy22 válasza p76 (#72025) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Bakelit lejátszó földjét is kötheted ide közvetlen, sőt szokás is.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#72034) Bodz válasza -FreaK- (#72017) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Aha, már nálam az Airist. Jó vétel volt, nem csalódtam. Ilyen kiegyenlítettebb, simább hang picit a melegebb oldalról megközelítve. Hasonló, mint pl az Aune S6, csak valamivel több méllyel. Ez így mond valamit?

(#72035) niof válasza Bodz (#72032) üzenetére


niof
addikt

Hűha! Bizony, hogy annak tűnik! Tetszik! Ennek picit jobban utána járok!
A Topping-ot tényleg sajnálom... De egyébként rosszul emlékeztem, nem 22, hanem 23 cm széles helyem van. Ebből elhagyunk felet, hogy kényelmesen beférjen (már amennyire az oldalanként 2,5mm annak mondható), és akkor marad 22,5. Szóval 1 cm-el nagyobb beférne, mint ahogy írtam, de a Topping akkor is 25...
De ennél az aune-nál ez nem probléma, ahogy látom. :) Különösen tetszik, hogy lehet cserélni szabadon az OPA-kat, ez nagyon előremutató és szimpatikus hozzáállás!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72036) ferzoli válasza HUNNIA1920 (#72030) üzenetére


ferzoli
Ármester

Erre én is kiváncsi lennék, hallotta valaki esetleg? Bodz? :)

(#72037) p76 válasza Bodz (#72034) üzenetére


p76
senior tag

Ha az Aune S6-hoz hasonlítod akkor ezek szerint nincs különleges R2R DAC hangja ami teljesen másképp szól mint a többi delta-sigma?

(#72038) ftiii válasza niof (#72014) üzenetére


ftiii
csendes tag

A Wadia egy másik kategória szerintem. Ha a koltsegvetesed ki tudod tolni egy picit, érdemes meghallgatni

(#72039) alphamooncam válasza magickonfig (#72029) üzenetére


alphamooncam
őstag

Tascamot halottam. Jó! Meze 99 ( c ) borzalmasan túltolt mélyszekció, Neo nem tudom mennyiben különbözik,de C-t. kb.5mp-ig tudtam a fejemen tartani.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#72040) s4tch válasza alphamooncam (#72039) üzenetére


s4tch
veterán

A 7. másodpercben szokta volna meg a füled. ;] Jó móka a Meze, bár valóban ízlés kérdése.

(#72041) fericske válasza s4tch (#72040) üzenetére


fericske
addikt

Most azt az infót kaptam, hogy mégsem lesz 3. verzió 99c,hanem külön meg lehet venni az eredeti párnát hozzá.

(#72042) Crucio


Crucio
aktív tag

Korábbi hozzászólásom.
Van egy HyperX Cloud Alpha (65 ohm), illetve egy Superlux 662B (32 ohm) fejhallgatóm, ezekhez szeretnék venni egy külső hangkártyát. Főleg az Alpha-hoz.

Röviden:
- max 20 ezer
- belföldi & külföldi rendelés is játszik
- E10K Olympus 2 szintjét nagyjából üsse meg
- HyperX Cloud Alpha-val használnám
- nem baj, ha hordozható, de nem is elvárás
- kezeljen mikrofont
Amikkel használnám:
- Dell Latitude 5591
- PS4

Hosszan:
Amióta az előző hozzászólásom írtam volt lehetőségem kipróbálni egy FiiO E10K Olympus2-t és a tabletemhez (Samsung SM-T585) képest minimális volt vele az előrelépés, ami csalódás. A laptopomhoz képest így is ég és föld. Ezek szerint vagy ebben a fejhallgatóban van ennyi, vagy a füleimben? :D Hozzátéve, hogy a magát vájtfülűnek valló munkatársam szerint sem volt érdemi különbség a tabletem és a hangkártyája (FiiO E10K O2) között.
Ettől függetlenül kényelmesebb lenne gépről hallgatni munka közben a zenét, mint tabletről, de ennek tudatában viszont már nem adnék ki ennyit a hangkártyáért és már nem is olyan sürgős, mert egyébként jól elvagyok tabletről. Olcsóbban van valami, ami nagyjából hozza az E10K szintjét vagy esetleg le is hagyja? Nem muszáj belföldön vásárolnom, most már tudok várni. Elvárás csupán az, hogy kb E10K szintjét hozza, minél kiegyensúlyozottabb karakterisztikával, mert mindent hallgatok (Daft Punk-Max Richter-Metallica-Rock balladák-minden) és tudjon mikrofont. (Amit az E10K nem tud.)
Továbbra is kérdés részemről, hogy hogyan viszonyul a SoundBlaster E1 az E10K-hoz?
Van amúgy bármilyen hely Budapesten, ahol ezeket ki tudnám próbálni?

[ Szerkesztve ]

(#72043) ribizly válasza Bodz (#72031) üzenetére


ribizly
veterán

Köszi a tippet, de ma volt szerencsém kipróbálni kromatika R2R-11-ét és nem hozta meg a várt "WoW" érzést. És meg is fejtettük mi volt ennek az oka: eddig mindig az R2R-eket az NFB-11 (2015) hasonlítottam össze, ami hiba volt, mert az nem annyira sokoldalú, mint az NFB-11.28 a "warmer sound flavor" meg "Digital filter" jumper-eivel. Át van jumper-elve erre a melegebb hangvételre és már ez annyit dobott a hangján, hogy a különbség az R2R-11 default beállítása és e között elenyésző. Persze van az a kicsit lágyabb érzete, de nagyon figyelni kell, hogy azt igazán tetten lehessen érni, nomeg zenei stílus függő is eléggé.
A mai nap tanulsága az, hogy a HD800-hoz ez a kategória még nem az igazi. És ha ez az állítás igaz, akkor fennáll ugyanez az NFB-10.33-ra is, hiába a balanced kimenet.

Szóval a kérdés a következő:
Van e olyan egybe szerkezet, amely tuti ki tudja szolgálni ezt a csodát, de nem csak ehhez jó? Természetesen nem titkolt cél egy RME ADI-2 DAC beszerzése, már csak a részletgazdag beállítási lehetőségei miatt is, de jó volna "tudni" (sejteni?) előre, hogy az képes e a csodára vagy sem. Alapvetően nem szeretnék most AMP-ot venni már másikat külön, mert azt érzem nem azon fog ez múlni. Persze lehet tévedek.

Mit gondolsz?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72044) Ixion77 válasza ribizly (#72043) üzenetére


Ixion77
őstag

"Van e olyan egybe szerkezet, amely tuti ki tudja szolgálni ezt a csodát, de nem csak ehhez jó?"

Még az én Soekris 1541-em is kevés a HD800-nak. De még az önálló fejeserősítők közt is kevés van ami igazán harmonizál vele. Ha érdekel mely típusok, itt találod a sokat tapasztalt aranyfülűek véleményét 27 oldalon.
Ahogy szoktam mondani: a HD800 válogatós díva. Csak igazán elhivatottaknak való.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#72045) Ixion77 válasza Ixion77 (#72044) üzenetére


Ixion77
őstag

javított link

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#72046) niof válasza ftiii (#72038) üzenetére


niof
addikt

Igen, nehézsúlyú versenyző, de ha arra lenne szükségem, kicsit spórolgatni kellene még hozzá. Jelenleg ez a plafon, de írtam, hogy inkább kevesebből jobb lenne megoldani. Azért vannak lejjebb is jó DAC-ok, csak keresni kell. Amit Bodz ajánlott, kifejezetten szimpatikus. Egyébként ha nem lenne gond a Spartannal, eszembe sem jutott volna, hogy leváltsam, mert jó hangja van.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#72047) ribizly válasza Ixion77 (#72044) üzenetére


ribizly
veterán

Azért az általad említett cuccról is azt írják, hogy inkább világos karakterű. Szóval az sem éppen ideális a HD800-hoz. De köszönöm a linket. Ránézek. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72048) ribizly


ribizly
veterán

Mit gondoltok egy DarkVoice 336SE - HD800 párosról?

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#72049) vodkaboy22 válasza ribizly (#72048) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Csivicsöves-ekkel foglalkozóként mondanám, hogy ne...

Inkább:
valhalla

vagy
echo

De mondanám, hogy "gyári" csöves az kicsit feljebb van igazán jó. Sajnos a csövesekből nem szabad kispórolni az anyagot, itt biza nagyon sokat szenved a hangminőség egy kicsivel-kevesebb-kondenzátor-kicsivel-olcsóbb-kondenzátor felfogás...

Igenis a csövik egyszerű felépítése azt eredményezi, hogy jobban érzékenyek a "lego" kockák minőségére...

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#72050) vodkaboy22 válasza vodkaboy22 (#72049) üzenetére


vodkaboy22
addikt


Sajnos ez nekem sokat mond... :) :R
DarkVoice 336SE

Tíz filléres jelútban lévő kerámia kondik, teljesítmény ellenállás katódterhelésként, Nincs induktivitás a tápszűrésben ellenben kevés kondi van és még az sem CRC felépítésben, olcsó pótméter, olcsó nem esr elektrolit kondi+kerémia kondi jelkicsatolásnak (talán ez a legfájdalmasabb...).

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.