Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) t-bali3


t-bali3
senior tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt a Benchmark Dac-ot használhatom előerősítőként?
Értem ezt úgy, hogy a sztereó erősítőm main-in bemenetére kötném közvetlenül. Az unbalanced csatlakozóra gondoltam, nem az XLR-ekre.
Elvileg van a honlapon olyan termék, ami dedikáltan előerősítő, de szerintem az eltérés csak az lehet, hogy annak több váltogatható bemenete van, nem csak egy.
Igaziból csak attól félek, nehogy elszálljon valamelyik komponens az eltérő feszültségek miatt. (Nem értek az elektronikához :) )

Azért gondoltam, hogy lehet, mert ez szerepel a manualban:
"If directly connecting the DAC1 to a power amplifier or powered speakers, it is highly
recommended to start in “variable” mode with the volume knob at ‘full-off’ (7 o’ clock),
then slowly increase to a comfortable level."

[ Szerkesztve ]

(#19002) Deadzone41 válasza t-bali3 (#19001) üzenetére


Deadzone41
őstag

előerősítőre akkor van szükség, ha végfokot használsz. ha mezei hangerő szabályzóval rendelkező erősítőt használsz, elég a fix line-out, de a ha jól értelmezem, ezen a dac-on lehet váltogatni a kettő közt, tehát használhatod végfokkal is, és sima "egybe" erősítővel is.

[ Szerkesztve ]

(#19003) t-bali3 válasza Deadzone41 (#19002) üzenetére


t-bali3
senior tag

Igen, beállítható, hogy fix vagy potméterrel változtatható jelet adjon ki magából, de valójában a fix jelet is lehet szabályozni, csak nem a potméterrel...
Engem azért érdekel, mert a sztereó erősítőm külön végfokra bontható és így megkerülve az előfokát (aminél ez a Dac bizonyosan jobb, mert nem egy árkategória) jobb hangminőséget nyernék, továbbá megoldható lenne a laptopomról a digitális jelátvitel. A sztereó erősítőn csak analóg bementek vannak.

Mindösszesen azt nem tudom, hogy megpróbálhatom-e a dolgot, azaz nem kell félnem attól, hogy elszállhat valamelyik komponens. :F

[ Szerkesztve ]

(#19004) bajnokpityu válasza t-bali3 (#19003) üzenetére


bajnokpityu
félisten

stúdio (vagy stúdiósnak csúfolt) dacok néha nagyon magas jelszintet adnak ki magukból, szóval majd vigyázva(eleinte vedd vissza a jelszintet. van,ahol jumperrel, van, ahol menüben állítható a max feszültség). de elvileg működhet.

az, hogy melyik a jobb hangú,meg az élet eldönti. külön aktiv előfok is beleavatkozik a hangba, plusz egység, van, hogy hiányzik, amit csinál, van, hogy jobb nélküle.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19005) t-bali3 válasza bajnokpityu (#19004) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ha potméterrel teljesen lehalkítható, akkor is meg kell nézni a jumpereket?
Csak mert nem igazán értek hozzá és nem szívesen bontanám meg.
Előfordulhat olyan, hogy lehalkítva is akkora feszültség megy ki, hogy elszállnak mondjuk a hangfalak?

Megnéztem mégegyszer a leírást, elvileg unbalanced kimenetnél nem befolyásol semmit belső jumper.
Három van benne, a köv funkciókkal:
1. Input Source Select Jumper (P2) (ki lehet iktatni az elején lévő bemenet kapcsolót)
2. Coaxial Input Impedance Jumper (JP7) (Ezzel a koaxiális bemenet ellenállásával lehet variálni)
3. XLR Output Attenuation Jumpers (P5, P6, P7, and P8) (XLR kimenet hangerejét lehet lefolytani)

[ Szerkesztve ]

(#19006) bajnokpityu válasza t-bali3 (#19005) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Tökig lehalkítva, és onnan inditva, nem szállnak el. HA túl érzékeny a végfok, akkor tud torzítani, de idő kell,mire igy kinyirsz tekercset. Ha állítható a max kimenő feszültsége, vedd le először a legkisebbre, és úgy próbáld még előfokként is lefojtva, letekerve. aztán veheted feljebb, úgy talán egy fokkal kevéssé lesz érzékeny a kábelekre a lánc egésze.

de ettől függetlenül, tök mindegy mekkora feszre van állítva, finom kézzel, nulláról inditva nem könnyű tönkretenni a cuccot.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19007) t-bali3 válasza t-bali3 (#19005) üzenetére


t-bali3
senior tag

Illetve ezt adja meg a specifikációban:
UNBALANCED ANALOG OUTPUTS:
Number of Balanced Analog Outputs: 2
Output Connector: RCA
Output Impedance: 30 K
Output Level Calibration Controls: Shared with Balanced Outputs
Output Level Range (at 0 dBFS) In “Calibrated” Mode: -6 dBu to +13.5 dBu
Output Level Range (at 0 dBFS) In “Variable” Mode: Off to +11 dBu
Calibration Adjustability: 2 dB / turn
Output Level Variation with Sample Rate (44.1 kHz vs. 96 kHz): < +/- 0.006 dB
Factory Preset 2vRMS (8.2 dBu)

Ez mond valamit Neked? Vagy valakinek? :B

(#19006) bajnokpityu: Gondolom a hangerő és a feszültség összefüggésben vagy egymással, nem? Ha tekerem fel úgy nő a feszültség vagy nem?

(#19008) szakibá... :Máshogy nem is csinálnám. :)

[ Szerkesztve ]

(#19008) szakibá... válasza t-bali3 (#19005) üzenetére


szakibá...
senior tag

A legbiztonságosabb (alapszabály), hogy ismeretlen eszközöket kikapcsolt állapotban csatlakoztatunk egymáshoz és nullára tekert potival, akkor biztosan nem történhet baj. Az ismertetlent úgy értem, hogy az eszközök nem ismerik egymást.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#19009) bajnokpityu válasza t-bali3 (#19007) üzenetére


bajnokpityu
félisten

igy van,igen.
2v RMS az tök normális jelszint. Csak vannak olyan dacok is,amik 4 meg 8Vrms-el birnak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19010) t-bali3 válasza bajnokpityu (#19009) üzenetére


t-bali3
senior tag

Ok, köszönöm! Sokat segítettetek, szerintem előbb-utóbb kipróbálom a dolgot. :D

(#19011) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok, tudnátok nekem mondani olcsón autóba erősítőt, ami azért nem egy rossz darab? Kb 400W is elég, 5-6 vagy nagyon nagyon max 10ezer forint körül gondolkodom benne.
Válaszokat előre is köszönöm!

(#19012) Deadzone41 válasza Szajo (#19011) üzenetére


Deadzone41
őstag

nem, de kérdezd meg a milyen videókártyát vegyek topic-ba, hátha ott tudnak segíteni.

(#19013) Polllen válasza Szajo (#19011) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem próbálkozz az autóhifi topikban. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19014) bkercso válasza t-bali3 (#19007) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez a 30k outlut imp. (amit tévesen írnak output imp-nak, mert az 0-100 ohm szokott lenni, ez a 30k a min. Terhelőimp.) kicsit magas érték. A legtöbb erősítő csupán 10k bemeneti impedanciával bír, tehát jobban terheli a forrást, mint egy 30k-s. Tönkre ettől biztos nem megy, de valószínű azért írták a 30k-t, mert az adatlapi torzítást e mellett tudja. Teháéőt nem elképzelhetetlen, hogy egy plusz előfok javíthat a hangon, ha a bemeneti impedanciája nagyobb. Nem valószínű ugyan, de nem is lehetetlen...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#19015) t-bali3 válasza bkercso (#19014) üzenetére


t-bali3
senior tag

Most néztem meg ott ohm van, csak a bemásolás "k"-ra változtatta a jelet.
Ezek alapján ott 30 ohm szerepel.
Unbalanced Analog Outputs:
RCA outputs will conform to the –10 dBV convention for consumer grade equipment. The output impedance at
the RCA jacks is 30 Ohm and is low enough to allow for the use of high or low capacitance cable and the common
high capacitance of consumer receiver/amplifier inputs. Mono summing with a “Y” cable is not recommended as
this will cause high amounts of distortion. Mono summing with a “Y” cable can be accomplished with the use of a
modified cable by implementing a 1.25kOhm series resistor.

(#19016) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Rengeteg féle (fejhallgató)erősítő fellelhető a neten, én viszont nem vagyok túl járatos a témában ezért szeretnék Tőletek segítséget kérni, hogy egy Superlux HD681 -hez milyen fejhallgató erősítőt javasoltok! Semmi extra elvárás, lehetőleg minél alacsonyabb áron. Nem egy kész erősítő megvásárlásáról volna szó, hanem utánépítésről! (eddig az FH3 és Canamp van a "listán")

Köszönöm

(#19017) bajnokpityu válasza bkercso (#19014) üzenetére


bajnokpityu
félisten

de az illesztettség csak 1 paraméter a több közül. sztem nem érdemes egy-két paraméterre kihegyezni, inkább ki kell próbálni. még az is lehet,hogy a jobb illesztettség mellett bevisz egy olyan hangot,ami nem/nagyon tetszetős.

minden előfok hozzáadja a saját hangját, torzítását,stb...

ez vagy tetszik a végén,vagy nem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19018) bkercso válasza bajnokpityu (#19017) üzenetére


bkercso
nagyúr

Így van, ezért írtam, hogy nem valószínű, hogy javít a + előfok. Csak feltűnően gyenge volt a kimenet 30k-val. Azonban mint kiderült, az a 30k csak 30 ohm, ld. Feljebb.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#19019) t-bali3 válasza bajnokpityu (#19017) üzenetére


t-bali3
senior tag

Akkor gondolom nem egyértelmű, hogy jobb lesz-e a hangzás.
Legrosszabb esetben csak DAC-ként használom, nem mint előfok. Vagy nem is használom...
A sztereó erősítő egyébként egy HK630.

(#19020) bigmasterg


bigmasterg
addikt

(#19021) guppy válasza bigmasterg (#19020) üzenetére


guppy
őstag

:C

Lesz összehasonlítás/élménybeszámoló ?

[ Szerkesztve ]

(#19022) contaxg válasza bigmasterg (#19020) üzenetére


contaxg
veterán

Állítólag Chopinnal a legjobb bejáratni! :D

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19023) bigmasterg válasza guppy (#19021) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nem/igen. ;)

Ahogyan már tudod, most csak a beépített fejes erősítőjükről tudom őket összehasonlítani, utána meg már nem lesz nálam a 96.
Most nincs itt sem a cec, sem a K1000, csak a HD650-en hallgatom őket (még mbQuart-al tudnám).

A fejes erősítője a 192nek jobb, jobban meghajtja a 650et és részletesebb is.
Viszont a 192 még teljesen új, még kicsit nyers hangja van. A 96 ugyan tompább, de kerekebb, és kiegyensúlyozottabb.
Asszondják', hogy a 192 nyerssége járással múlni fog.

A bemeneteket hasonlítgattam.
Beépített usb2 vs firewire vs halide. (Usb kábel ami járt hozzá, fw pedig noname)
Érdekes, hogy a a beépített usb-vel és fw-el is több mélye van, mint a halide-al.
Most meg csak 650el hallgatom, amihez jobban passzol a halide. Kiegyenlítettebb vele, jobban is tetszik, kellemesebb hallgatni.
De a 650 nagyot emel lent. Érdekes kérdés, hogy milyen lesz ha már a rendes rendszerem elé lesz bekötve.
(csak akkor meg már nem lesz nálam sem a 96 sem a halide)

(#19024) donald_boy


donald_boy
tag

Sziasztok!

Röviden honnan jöttem és hova szeretnék eljutni: :)
Rendelkezem egy Logitech Z4-el (+ alaplapi hangkártya :DDD ). Az elmúlt években az elektronikus zene iránti szeretetem és hallgatásom a 100x nőt. (Electro, Dubstep, Goa, Minimal, Techno, House...) Ezért most gondolkodom egy jobb lakossági ;] audio élmény vásárlásában. Egyelőre full laikus vagyok a témában, első körben vmi minimál leírást a témában szívesen elfogadnék. 0. pillanatban a közelítésem: DAC + 2.0 hangszóró ~100e-ből. Jó helyen járok vagy inkább a HIFI topikba menjek?

Előre is köszi mindent. :))

(#19025) Ribi válasza donald_boy (#19024) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ha fejhallgatót szeretnél igen, de nem azt írtál.

(#19026) donald_boy válasza Ribi (#19025) üzenetére


donald_boy
tag

Nem fejhallgatót szeretnék.

(#19027) bkercso válasza donald_boy (#19024) üzenetére


bkercso
nagyúr

DAC területen jó helyen jársz, 2.0 aktívval meg talán a hifi topicban kérdezd. Én fele-fele arányban osztanán meg a költségeket a 2 eszköz között, és érdemes lenne használtat venni. dAC-ból pl. HRT MSII (MSII+, ha kapsz ennyiért), Musiland Monitor 03 US.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#19028) schawo válasza donald_boy (#19024) üzenetére


schawo
titán

Én meg 20-30 : 70-80 arányban osztanám a rendelkezésre álló pénzmagot a hangszórók javára :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19029) Ribi válasza bkercso (#19027) üzenetére


Ribi
nagyúr

Talin mondjuk én valahogy nem tudtam felfedezni különbséget a HRT és az Xonar U3as között, de lehet ez csak az én fülem. Fele marad erősítő+ hangfalra, az elég karcsú. Mert ugye erősítő is kell, vagy az van?

[ Szerkesztve ]

(#19030) contaxg válasza bigmasterg (#19023) üzenetére


contaxg
veterán

"Sok a mély", "olyan amerikai hangja van" olvastam valahol egy külhoni fórumon...kiváncsi leszek.. ez az ember a V800-at választotta a végén, ha igaz...

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#19031) vodkaboy22 válasza Ribi (#19029) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Tényleg ? :)
Nekem van xonar u3 és december óta van Hrt ms2öm is (Contaxq-nak hála). Őszintén?
A hifi topikban elbuktam a felrakott mp3/flac abx partit.
De a xonar és a hrt között ég és föld... (túlzás persze :DD ) Mind fülessel (Pioneer se-a1000) Mind hangfalakkal...
A kettő tökéletesen tükrözi az árban a különbséget.

Pedig villamosmérnök nagyon elfogult mérés/elmélet fun vagyok és mégis azt mondom ha ugyanazt a 16/44.1 -es flacot- hallgatom akkor nagyon is hallható / biztos mérhető különbség van a 2 között. (Persze a Hrt javára.) és ha véletlen előveszek egy 24bit-es számot akkor aztán meglódul a hrt...

És forum társak eljutottam oda, hogy bocsánatot kell kérnem azoktól akiket "szapultam" , hogy nincs az USB kábelek között különbség. Most már biztos vagyok benne 2 különbség is van:
- Ha hosszú és vacak akkor bizony van bithiba és kimarad egy egy pont a dalból amit bár odaszuperponál a DAC, de hallható, tehát itt ott van egy elmaradt bit...
- Ha a tápot USB-ról kapja a DAC akkor megfelelő nagy erősítésű erősítővel ott a zizegő gauss zaj a kimeneten.... De a közelben lévő mobil kommunikációját is hallani...
Megoldás rövid jól szigetelt usb kábel és saját táplálás a dacnak.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19032) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#19031) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ugyan én nem buktam el a partit, pár perc alatt megvolt a difi, de akkor azt hogyan magyarázod, hogy akkumulátoros cuccon simán kijön az USB kábel hangja? Sajátom hiface alapú, ami lekapcsolja a tápot, ahogy ahogy adatot kap.

és tök ugyanolyan irányú változást, előrelépést okoztak a drótok, eddig akármilyen USB-spdif átalakítóba kerültek? (musiland, hiface, stello U3 volt eddig, lehet máshol nem igaz a szabályszerűség)

Igen, tudom, valami nagyon minimális áram azért szivároghat, de hajrá, lehet méricskélni.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#19033) vodkaboy22 válasza bajnokpityu (#19032) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Nem tudom magyarázni és még mindig azt hiszem ilyen "változás" már nem lehet ha csak nem kieső bithiba amint írtam. :DD
De tudom mit nagy felhajtásban bele olvastam pár USB szabvány leírásban és az derült ki, eddig, hogy vagy bithiba van, vagy táphiba ezeket be is azonosítottam. Amiket eddig ti írtatok: hangszín változás, frekvencia kiemelés, torzítás azt épp ésszel nem akarom elhinni, de nem akarok senkit most már ezzel oktatni se...
Én eddig így tanultam/olvastam. Szerintem nem lehet ilyen hiba. Ha mégis van akkor meg kell győzni (nem lehetetlen). :C
:R De elfogadom azt, hogy vannak nálam jobb hallású emberek.
De azt nem, hogy mérési eljárásoknál jobb hallású ember van... :C

[ Szerkesztve ]

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19034) vodkaboy22


vodkaboy22
addikt

Kérdés:
A foobar resampler értéke számít?
Windows-ban állítom a hrt-met és a ledek mindig azt világítják amit beállítok.

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19035) Ribi válasza vodkaboy22 (#19031) üzenetére


Ribi
nagyúr

Én ezt mondjuk annak tudom be, hogy talin nem igazán lehet koncentrálni.
Legalábbis nem úgy mint itthon, fotelban, hátradőlve, fel a lábat, szem becsuk stb...
Ja és itthon csend van :)

[ Szerkesztve ]

(#19036) bigmasterg válasza contaxg (#19030) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nehèz volt most abba hagyni a zenehallgatàst. :)
A 650et még csak rosszabbul hallottam szólni beèpìtett fejeserősítőről (meg jo par dedikalrol is).

Jövőhét elejèn tudok majd valamilyen használhatóbb tapasztalatokkal is szolgálni.

(#19037) baluka26 válasza vodkaboy22 (#19033) üzenetére


baluka26
veterán

Berúgtál, vagy mi ez a homlokegyenest ellenkező vélemény?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19038) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Érdekes.
Firewire-ről hallgattam zenét, a mobilom pont a fw kábel alatt volt (töltődött), amikor jött egy hívásom. A fejesben hallatszott az ismert tütürütütürü mobil zaj, de ami érdekesebb, hogy megszakadt a dac és laptop közötti firewire kapcsolat.
Utána nem is akart működni a dolog, csak restart után lett jó. (Usb viszont ment).
Azt hiszem kelleni fog egy jobban szigetelt fw kábel.

[ Szerkesztve ]

(#19039) baluka26 válasza bigmasterg (#19038) üzenetére


baluka26
veterán

Az istenkirály lehet :D

Nekem hála égnem semmi ilyen szart nem szed fel semmi sem. És még a hűtőt sem hallom, ha bekapcsol :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19040) baluka26 válasza vodkaboy22 (#19033) üzenetére


baluka26
veterán

Menj ide és légyszives magyarázd el nekik, hogy hogyan "tértél meg". ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19041) vodkaboy22 válasza baluka26 (#19040) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Azért az túlzás, hogy "megtértem" csupán most már elfogadom :R , hogy bithiba előfordul rossz kábellel és bizony a tápellátás miatt is fontos milyen kábel legyen. De 100kHuf usb kábelért nono hülye azért nem vagyok! :C
ÉS azt, hogy színezne freki tartományban egy usb kábel azt még mindig nem hiszem el :DD
A tudományt azért ne vicceljük meg. :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#19042) Locutus


Locutus
veterán

Szerintetek milyen audio (vagy még jobb lenne videora is alkalmas) lejátszót lenne érdemes használnom?
FiiO E17 meg HD598 van ugyebár, xonar dx optikai kimenetén.

Tényleg van különbség lejátszó és lejátszó között, vagy pl a populárisabbak, mint a kmplayer, mpchc stb is beállíthatóak jól?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19043) Leigazoka


Leigazoka
tag

Üdv,

Ezt az fejhallgató erősítőt, milyen kábel segítségével tudnám számítógépre kötni???

http://www.agota.hu/fejhallgato_erosito.html

(#19044) krichd1 válasza Locutus (#19042) üzenetére


krichd1
addikt

Videóra és zenére egyben ott van például az XBMC vagy JRiver Media Center. Én zenére most éppen Foobar2000-et használok, videóra Splash PRO EX (ügyes processzorkímélő lejátszó).

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#19045) Szupernova


Szupernova
csendes tag

Tv és erősítő közzé kellene valami DAC. Optikai kimeneten működne a tv. 2.0 rendszerre kötve. FIIO D03K DAC milyen megoldás lenne? Esetleg érdemes várni egy használtra (30körül)? Ezen kívül kell egy olyan DAC is, ami usb bemenettel is rendelkezik, hogy a laptopot is rá lehessen kötni. 30-40k a keret a kettőre, ha meg egy készülék, akkor annál jobb :)

(#19046) dudika10 válasza Leigazoka (#19043) üzenetére


dudika10
veterán

6,3mm-es jack csatlakozókkal szerelt, a célnak megfelelő kábel?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19047) Leigazoka válasza dudika10 (#19046) üzenetére


Leigazoka
tag

nem .. a fejhallgatót tudom, hogy 6.3 - s kábellel teszem be az erősítőbe, de azt hogy az erősítőt, hogy csatlakoztatom a géphez?

(#19048) dudika10 válasza Leigazoka (#19047) üzenetére


dudika10
veterán

De.
6,3mm-es jakc csatlakozókkal megáldott, a célnak megfelelő kábellel (aminek a másik vége természetesen lehet RCA, XLR, 3,5mm-es jack ... a használatnak megfelelő bekötéssel).
Költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#19049) Locutus válasza krichd1 (#19044) üzenetére


Locutus
veterán

Az a baj az xbmc-vel is, hogy állati terebélyes, és rengeteg felesleges dolog van benne... mint általában az ilyen mediacenter cuccoknál. A kmplayer is ebbe az irányba kurvult el.
Most amúgy rátaláltam a potplayer-re, ami a kmplayer fejlesztőjének munkája, kb egy kisebb, gyorsabb, változata a kmplayernek, de iszonyat mi beállítási lehetőség van benne.. aminek persze a felén se igazodok el, hogy mit mire kéne rakni... mindenesetre ez egy tetszetős alternatíva a kmplayer után, nem úgy mint a vlc meg az smplayer...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19050) bajnokpityu válasza vodkaboy22 (#19041) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Sztem nagyon sokak megköszönnék, ha tudnál mérni bithibát ezek között a drótok között. Valszeg a gyártók is. Ha emlékeim nem csalnak, az 1e ftos drót is kigyújtötta a bitperfect logot, szóval nem ebben az irányban Sztem nem bithiba, akkor már inkább remegés, azaz jitter.

480Mhz az USB2,szóval kell egy tisztességes műszer. 100Mhzes még volna, de ezzel meg sem próbáltuk.

Nem tartom kizártnak,hogy mérhető lesz, de amig méregetsz, én addig örülök annak a drótnak,ami az erre érzékeny láncomban dolgozik.

Amikor tudományra hivatkozol- és hivatkoztok, azért tényleg ne tessék elfelejteni, hogy amit a suliban tanultok/tanultam csak egy része a fizikának.

cimborám távközlésből doktorált, nagy sebességű adatátvitelből. elmeséltem neki a szopást a kábelekkel. nem az volt a válasza, hogy még nem bizonyitott, hanem, hogy de jó lenne egy olyan felbontású gépet létrehozni, ami ilyen diffiket mérni tud.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.