Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98001) gg72 válasza Dhampir (#97994) üzenetére


gg72
veterán

Nekem hétfőn jön egy a német amazonról (oda ingyen vissza lehet küldeni 30 napon belül, ha nem felelne meg), majd beszámolok róla. Amúgy az amazonos vevői értékelések eddig nagyon jók és van már néhány teszt is róla, guglizz rá. Nekem kellett mikrofon-bemenet (Audio Technica ATH-GDL3) és nem akartam vagyonokat költeni rá, ezért esett erre a választás.Most egy Sharkoon Gaming DAC Pro S V2 használok, ahhoz tudom majd hasonlítani.

(#98002) bkercso válasza Dhampir (#97994) üzenetére


bkercso
nagyúr

Fogalmam sincs, nem hallottam.. Mindenesetre rendeltem egy BT-vevőt tőlük, majd meglátjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#98003) Ear001 válasza kecstama (#97989) üzenetére


Ear001
addikt

Juhász Gábor trió. Szalóki Ági - Cipity Lőrinc. Anima Sound System -Anima, Deva-Csillag, Hot Jazz Band - A szívemben titokban, pár Kaláka lemez, Szemző Tibor- Private Exits meg a Csoma, Trio Stendhal - Live, Bartók-Koncsertó, Táncszvit Kocsissal, Nemzeti Filharmónikusokkal, ez DSD-n is megjelent.

(#98004) Ear001 válasza bitrograde (#97996) üzenetére


Ear001
addikt

Na azok nem annyira. :W

(#98005) gg72 válasza Dhampir (#97994) üzenetére


gg72
veterán

Ez szerintem egy eléggé objektívnek tűnő teszt a Fosi K5 Pro-ról: [link]

(#98006) bkercso válasza gg72 (#98005) üzenetére


bkercso
nagyúr

Persze, hogy nem értékelhető zenére, ha egyszer egy olcsó vacak IC-s hangerőszab. és tone control van benne. Hifi eszközbe ilyet nem nagyon szokás tenni.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#98007) SunMount3r válasza gg72 (#98005) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Csak az a név... :U

[ Szerkesztve ]

(#98008) bajnokpityu válasza gg72 (#98005) üzenetére


bajnokpityu
félisten

[link] ilyet lehet venni kicsit többért. a 100e ne zavarjon, olyan 45 körül megáll. A füles kimete nem túl erős, de a fosié se lehet az 5V táppal. cserébe a dac része meg jó.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#98009) gg72 válasza SunMount3r (#98007) üzenetére


gg72
veterán

Majd letakarom... :)

bajnokpityu: Majd meglátom hogyan muszikál a Fosi, de annyira nem vagyok vájtfülű, eddig a Sharkoon dac pro s v2-vel is elvoltam...
Amúgy hogyan áll meg egy 280 dolláros dolog 45-ből? :U

(#98010) Bogyó bá' válasza SunMount3r (#98007) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Még a kromofág se hozza le..... :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#98011) bajnokpityu válasza gg72 (#98009) üzenetére


bajnokpityu
félisten

most ment fel az ára nemrég 70ezerre.
kinából akkor lehet olcsón vásárolni, amikor 1-1 termék bevezetés alatt van.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#98012) stellaz válasza gg72 (#98001) üzenetére


stellaz
addikt

A VE Prime Dac az mikrofon bementes ha jól tudom és 100 dodo.
Novának van, ha jól tudom.
A kistestvére a Megatron, annak elég jó hangja van, de azon nincsen mikrofon bemenet.

Update:

Lehet, hogy a Megatron is támogat mikrofon funkciót, az csak 50 dollár.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#98013) Tim82 válasza stellaz (#98012) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy a Megatron is támogat mikrofon funkciót, az csak 50 dollár.

Nem csak lehet, biztos.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98014) bitrograde válasza Ear001 (#98004) üzenetére


bitrograde
senior tag

Lehet, hogy igazad van, rég hallgattam őket, de zeneileg nekem meghatározó volt annak idején pár felvételük. Pl. A Bilson-féle Mozartok, Pergolesi La Serva Padrone-ja és Scarlatti Stabat Matere a Capella Savariával. Amit ismerek az említettek közül, a Juhász Gábor Trió, az Anima, a Szemző és a Trio Standhal, Kocsis tényleg kiválóak. A Kalákáról pedig a nem feltétlenül ízlésem szerint való Mistral Dsida Jenő-lemez ugrott még be, ami szintén furmányos egy felvétel.

(#98015) -NoVa- válasza stellaz (#98012) üzenetére


-NoVa-
őstag

Pontosítok. Van mikrofon bemenet a Megatronon is, a 3.5mm portja 4 pólusú, és kezeli. Van is hozzá mikrofonom, amiről jól el is felejtkeztem, és még most dobta fel Lee a csoportba, hogy jár még hozzá egy 3.5mm Y splitter is, amit még majd kiküld minden Megatron ownernek szép lassan. Ha megjött, szólok, viheted, vagy átküldöm. A Prime-hoz is van ugyanolyan, csak más lábkiosztással.

A Prime önmagában elég kevés dologgal kompatibilis DAC, a balanced 4.4 4V-os jelszintű kimenete hasonló bemenetet váró erősítőt igényel a túlvégen, az ritkább, mint a 2V-os vonalra optimalizáltak. Mostanában már csepegteti az infókat a Prime IE Max-ról, 4 db 18650 akkut kap, de még inkább csak a szokásos mindennéljobblesz lelkesedést tolja. Szóval egész jó lesz, ha a Prime-ból extrapolálok, de majd kiderül ha kész. Végülis már 14 hónapja előrendeltem, nem kell elkapkodni :)

(#98016) stellaz


stellaz
addikt

Annak idején Žagar koncertekkel egybekötve fellépőként zenélt a The Casio Samples formáció, de egy album és 1-2 koncert után nem hallottam többet róluk. Na, az ő albumuk (ami nincs fent egyik streamer szolgáltatónál sem) sima mp3-ban is kimagaslóan jónak tűnt és jónak is tűnik a mai napig, pedig állítólag egy házi studióban rittyentették össze az egész albumot.

#98015 -NoVa-

Ohh köszi, van egy boya mikrofonom otthon, akkor majd kipróbálom vele :)

A 14 hónap.... hát jó munkához idő kell ;]

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#98017) Tim82 válasza -NoVa- (#98015) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Prime DAC 4.4-es kimenete ezek szerint nem erősített, hanem lineout? Ha igen, működhet 4.4 -> 2*XLR kábellel rádugva balanced fejeserősítő (mint pl. Xduoo TA-20)? Továbbá az SPDIF csatlakozó az bemenet vagy kimenet a Prime-on?

Nézegettem a VE oldalán a Prime leírását, de ezeket nem tudtam kihámozni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98018) -NoVa- válasza Tim82 (#98017) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az SPDIF bemenet, előszeretettel használom azon át hajtva DAP-ról. És igen, simán mehet XLR adapterrel balanced line in-re.
Ja, dokumentációban nem túl erősek, a technikai specifikációkat is inkább a FB csoportjukból lehet kibogarászni sokféle postban összevissza szórva, ha egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#98019) Ear001 válasza bitrograde (#98014) üzenetére


Ear001
addikt

Az előadások OK, de a Hungaroton klasszikus zenei felvételei... :W

(#98020) Tulku válasza Ear001 (#98003) üzenetére


Tulku
veterán

Hot Jazz Band nálam állandó tesztlemez, de ott is előjönnek néha a tranzisztoros beütések, főleg a számok végi lekeveréseknél...aztán van hogy kissé agresszívan kevernek egymás mellé dolgokat, de összességében kimagasló magyar felvétel....ez biztos, megerősíthetem!

Ha ajánlhatok bárkinek külföldit: Clapton új balcony lemeze az pazar, igazi tesztanyag. Earl Klugh trio Volume One kihagyhatatlan. Luke Howard trio Electric Nights descends, Loussier Bach Book nem rossz, de a play Bach sem, a Kind of Blue nekem sony gold cd-n van meg, az zseniális, bár Davis nem a szívem csücske, és ha valaki Daniel Colin Passion gitane (cigányok Nova! ;] ) megszerzi nekem, annak egy életre hálás lennék...
De nem szaporítom a szót, vannak felvételek amik örök darabok...magyar még a Fischer Iván féle Liszt rapszódiák cigány zenészekkel (sic) na az valami eszméletlen jó...
ennyi... :)

(#98021) contaxg válasza Ear001 (#98019) üzenetére


contaxg
veterán

Látom a Hungarotonos írásokat...
Szerintem ha valamit értelmes minőségben tudtak rögzíteni nálunk az a komolyzenei felvételek voltak. Mamám a nyolcvanas években a Hungarotonnál dolgozott. Voltam Fonográf, R-GO, Neoton stúdiózásoknál (az Omega kimaradt pedig beszéltem erről a Benkővel).. Amit a stúdiókban lehetett hallani azoknak köze nincs ami a lemezen hallható. Nem tudom hol rontották el...( akkoriban mindenhol nagy Tannoy ládák voltak)

Van egy cédém ami valószínűleg ez első és egyetlen aranyozott magyar CD kiadvány (ha jól tudom). Ez egy válogatás lemez és 1992-ben karácsonyi ajándéknak adták partnereknek, természetesen a 92-ben készült felvételekből.. Évek óta hallgatom, egyáltalán nem gondolom rossznak ezeket a felvételeket. Sőt! Bármely külföldi kiadvány mellé oda merem tenni.

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#98022) Ear001 válasza contaxg (#98021) üzenetére


Ear001
addikt

Jó, ha összeállt a lemezjátszóm, akkor majd demózom neked, mi a bajom a Hungarotonnal.

(#98023) Ba cy lus válasza Ear001 (#98022) üzenetére


Ba cy lus
őstag

A 80-as évek előtt kiadott komolyzenei LP-ik között emlékeim szerint azért voltak viszonylag jók, már a lemezanyag maga is bizalomgerjesztőbb volt a korábbi évtizedekben.

(#98024) -NoVa- válasza contaxg (#98021) üzenetére


-NoVa-
őstag

Inkább ezredfordulós merítés, de akkori barátnőm a suliját a zeneipar aljából finanszírozta. Zámbó/Galambos és hasonló arcok hozták a panelba a dat kazettát a stúdióból, aztán CD-re kellett nekik áttolni mert leadni a sokszorosításra már úgy kellett. Hát na... Ezúton is elnézést a kultúrális roombolásért.

(#98025) hunace


hunace
tag

Sziasztok, egy Topping DX3 Pro + egyik napról a másikra nem akar hangot továbbítani egy fejhallgatómra sem a jack-en keresztül. Windowsos gépen van USB-vel, és a hangkezelő lejátszás beállításainál látom egyébként hogy hangerőskála "ugrál" tehát a lejátszás megy.
Van arra ötletetek hogy mi okozhatja ?

Köszönöm !

(#98026) Atomizer válasza hunace (#98025) üzenetére


Atomizer
csendes tag

Nem kapcsoltad át véletlenül DAC módra?

(#98027) hunace válasza Atomizer (#98026) üzenetére


hunace
tag

bakker, köszi ! :D

(#98028) Polllen válasza hunace (#98025) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az előlapon ott van a fejhallgató jele?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#98029) hunace válasza Polllen (#98028) üzenetére


hunace
tag

köszi , megvagyok, ez volt a gond.

(#98030) contaxg válasza Ear001 (#98022) üzenetére


contaxg
veterán

OK! Remélem nem a ChatGP segítségét kéred majd ehhez! :D

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#98031) -NoVa- válasza contaxg (#98030) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért pár apróság. Pár évvel ezelőtti web snapshotból tanult, nem az éles netből, így a linkek amiket hoz, simán elavultak lehetnek.
Másrészt magyarul habár tudogat, de eszembe nem jutna kérdéseket feltenni, ha jobb, egyértelműbb, pontosabb választ várok. Egy extra réteg bonyodalom a magyar nyelv a ragozásaival és finom árnyalt körülírásaival. Nyers egyszerű angol kérésre hatékonyabb.

Persze téved bőven, és korrigál, ez ilyen. Ekkora adathalmaz értelmezett feldolgozása egy csoda, szóval tudni kell használni, és nem bízni benne.

(#98032) contaxg válasza -NoVa- (#98031) üzenetére


contaxg
veterán

Az első reakcíóm mikor megláttam a kommunikáció minőségét, hogy veszek egy tanyát és krumplit tenyésztek, hogy legyen majd mit enni

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#98033) -NoVa- válasza contaxg (#98032) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem az első reakcióm, hogy megörültem a bőbeszédű stílusának, és vele iratok user storyt taskokhoz,.meg dokumentációt. 2-3 korrekció után olyan oldalnyi tartalmat rak össze, amiben 1-2 mondarba még bepejavítok, de sokkal jobb, mint amit én a végletekig nyers optimalizáló hozzáállásommal 3 sorban foglalnék össze. Tartalmilag persze az lényegretörő, de politikailag a bullshit körítés kell oda, hogy ne csak informatív legyen, de a laikusnak el is adja azt a látszatot, hogy ez informatív. Mivel nem mindenki mérnök, ez elkerülhetetlen. Na és ezt automatizálta nekem, ha nem tudna alap C++/Swift,/Obj-C/js kódot írni, csak ezt, már az is hatalmas, de kód snippletek összetákolására meg hasonlókra is jó.
Nemrég OpenScad 3D modellleíró programnyelv optimalizására használtam, úgy csináltam méhsejtrácsgenerátor scriptet fejjallgatórács nyomtatáshoz.

Szóval ja, a Magyar nyelv még csak átlagosan megy neki. Jópár FB komment és fórum post elolvasása alapján ez érthető, a neten lévő Magyar nyelvű tartalom egész nagy arányát félanapfabéták írták.

(#98034) Dhampir válasza bkercso (#98002) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszönöm, hogy válaszoltál! :R

(#98035) stellaz válasza -NoVa- (#98033) üzenetére


stellaz
addikt

Amikor József Attila '48-as szabadságharcos szerepéről írt egy kis dolgozatot, akkor rákérdeztem, hogy mi a forrása, és az érdekes módon jó volt, tehát nem abból dolgozott és csak kamuból dobta be.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#98036) Ear001 válasza -NoVa- (#98031) üzenetére


Ear001
addikt

Lehet, hogy más téren hatékonyabb, de angolul ugyan úgy kamuzott. Mintha bele lenne kódolva, hogy nem mondja azt, nem tudom, vagy megállni 2 példa után.

Azért lett magyar, mert egyfelől kíváncsi voltam a nyelvtudására, ami igen jó, másfelől így azért olvasmányosabb egy blogon.

(#98037) bitrograde


bitrograde
senior tag

Nem igazán értem, miért vesztek részt egy globális méretű emberkisérletben. :W

(#98038) -NoVa- válasza Ear001 (#98036) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem belekódolt dolog ez, hanem egy 0-1 közötti bizonyosság egy információ kapcsolódásának a jóságáról, és egy statiszztikai változó, ami beállt a tanítás során egy szintre, hogy mi fölött tekintse a válasz részének a témát, mi alatt ne. Egyszerű adatrendeződés, csak olyan sok réteg sokféle feladra optimalizált együttállásából áll össze az egész, hogy az bámulatos.
Általában jó, pár peremfeladatra belefut hülyeségekbe, ezek még manuális tanítást igényelnek bőven, és ezt esélytelen kiadni publikus feladatként. Ha mindenki visszajelzéséből tanulna, akkor a normalitás, a trollok, a gazdasági kiskapukért könyöklő cégek és a sccammerek teljes káoszba torzítanák az egészet.

(#98039) -NoVa- válasza bitrograde (#98037) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem emberkísérlet, csak egy eszköz. Nem új, csak kiforrottabb, használhatóbb, jobban összerakott csomag, mint az eddigiek. 20 éve is fejlesztettem neuronhálókból összekapcsolt komplex sokrétegű AI modelleket, azóta is előfordul, csak az adatbázis mérete meg a kapacitás mögötte nem volt még ekkora.

(#98040) Ear001 válasza -NoVa- (#98038) üzenetére


Ear001
addikt

Tanítás = belekódolás. Érezhetően vannak benne rutinok, amihez foggal körömmel ragaszkodik, még akkor is, ha hazudnia kell.

[ Szerkesztve ]

(#98041) Tim82 válasza -NoVa- (#98018) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm. :R Akkor olcsó és ár/érték arányban jó balanced DAC-nak pont megteszi (Xduoo TA-20 vagy Loxjie P20 és Raspberry Pi + Hifiberry Digi közé kellene).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98042) Bogyó bá' válasza Ear001 (#98040) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"...vannak benne rutinok, amihez foggal körömmel ragaszkodik..."

Soros, Brüsszel, migráns.... ...ezt ismerjük. :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#98043) bitrograde válasza -NoVa- (#98039) üzenetére


bitrograde
senior tag

Ausztráliában már az egyetemen beadott szemináriumi dolgozatok 20%-át írja az AI, mujözben cégek ajánlgatják magukat a csalás kiszűrésére. Ideje lenne feltenni a kérdést, mi szükség van egyáltalán erre, illetve hogyan változik meg, alakul át maga a tudás? A szerzői jogi aggályokat hagyjuk is, de mi lesz az ellenőrizhetőséggel? Amikor már most is előfordul, hogy évtizednyi kutatást kell ùjratervezni, mert valaki (történetesen Nobel-díjas az illető) kamuzott a táblázataiban.

(#98044) -NoVa- válasza bitrograde (#98043) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kialakul. A google (vagy épp altavista, és egyéb kis keresők) megjelenése előtt a lexikális tudás volt a domináns, most meg a gyorsan összeállt laza információkapcsolódásokból stabil megalapozott döntési fa összerakása, és a hibás infómorzsák kiszűrése. Ebből az első felét most az AI is megoldja, a második felét nem fogja a következő évtizedekben sem, de hatékony segítő eszközzé hamar válhat, azaz már az, mint látod.

(#98045) fericske válasza -NoVa- (#98033) üzenetére


fericske
addikt

Nekem az első reakcióm - miután megnéztem néhány kérdés-feleleket -, hogy a deepstate keményen rajta van, hogy az utolsó szabad információforrás felett is átvegye az irányitást.


Idézet egyik haveromtól a témában:
" Minden szar woke-ot tol, és az emberek hinni fognak neki, mert olyan "okos" hogy jobb esszét ír 5 másodperc alatt, mint mi 3 hónap alatt "

Most még vannak infók a neten a mesterséges intelligencia veszélyeiről - Elon Musk, Mo Gawdat részéről is, pedig nekik nem kevés pénzt hoznak ezek a fejlesztések - , de hogy meddig, passz, a shadowban is egyre hatékonyabb.

(#98046) stellaz válasza bitrograde (#98043) üzenetére


stellaz
addikt

Mondjuk aki egyetemre megy, hogy tudást szerezzen, még fizet is érte, majd megcsináltja mással, hogy lehetőleg ugyanolyan hülyén jöjjönki az egyetemről, mint ahogy odament...... :W

Egyébként, ha az adatbázist a saját kreálmányai fogják bővíteni, akkor ez körkörös hivatkozás lesz és tulajdonképpen lemérgezi az egész internet szépen lassan egyre ergyább eredmények mellett.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#98047) -NoVa- válasza fericske (#98045) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem az AI hibája/képessége, hanem az adaté, amiből tanul. Ezesetben az elérhető interneté. Snapshot a kor állapotáról. Aztán a társadalmi immunrendszer majd helyrerántja ezeket, ha túl szélsőségesbe billen át, eddig legalábbis így viselkedett a világ.

(#98048) fericske válasza -NoVa- (#98047) üzenetére


fericske
addikt

Még annyit ehhez, mert nagyon off itt, hogy nézz utána annak, hogy a veszélyek abban vannak, hogy tanul, és minket tanul, embereket, azok alapján amit összegyűjt rólunk az internetes viselkedéseink, illetve a videókamerás alkalmazások alapján.
Erre lett fejlesztve, persze, csak már most bizonyos mértékig kikerült a kontrol alól.
Visszanyal a fagyi, és elég keményen fog, ha igaza van/lesz Mo Gawdatnak, aki munkájából adódóan szoros kapcsolatban áll AI fejlesztőkkel.
Az arcfelismerésre fejlesztett AI ott tart, hogy szájról tud olvasni, és ez tapsolós, mert ezt akarták is, csak azt nem értik, hogy a mimikából és testbeszédből - utcai kamera - , hogyan következtet - ráadásul elég jól -, mikor azt nem programozták le.

"Nem az AI hibája/képessége, hanem az adaté, amiből tanul."
Igen, természetesen az az eredeti cél, hogy szeressük meg, és rajta keresztül már irányitott információkhoz tudnánk hozzáférni csak, mint a tévé, újság stb, mivel leváltja és/vagy integrálódni fog a keresőmotorokba.
Egy kicsit sem propagandaszagú egyik képes idézetem sem?
"Fogadd el a sátánt, a sátánizmus jó"
"A fehér ember bűnös, számtalan hibája van, mindenki más érinthetetlen"

[ Szerkesztve ]

(#98049) bkercso válasza stellaz (#98046) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az emberek jó része AI nélkül sem tudja, mi igaz és mi nem, mert a tudás érzése és a közösséghez tartozás fontosabb számukra, mint a valósággal ápolt szoros viszony. Ld. a sok hoax-hívő infobuboréklakót!...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#98050) stellaz válasza -NoVa- (#98047) üzenetére


stellaz
addikt

Másik fórumon már azon elmélkednek, hogy ki kell venni a gyerekek nevelését az emberek kezéből és az AI-ra kell bízni :U

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.