Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51001) Strapáciusz válasza Dorian (#51000) üzenetére


Strapáciusz
tag

Lehet hogy a Tiédet kaptam meg, vagy Bodz-ét? (azt hiszem neki is volt egy csörgő Abasco-ja)
(jó a táp, de a gyártó és a minőség egy mondatban szerintem túlzás lenne)

A lélektani hadviselés spécije

(#51002) Jimy83 válasza Bodz (#50997) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Köszi a segítséget, valami hasonlót tudnál ajánlani, hátha találok jó áron használtat.
X-fi HD-t legolcsóbban 24 ezer FT-os áron látok.

(#51003) dudika10 válasza Bodz (#50991) üzenetére


dudika10
veterán

Milyen az építési minősége?
Mert így ránézésre a legolcsóbb, leggagyibb műanyagnak tűnik. :(

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#51004) Bodz válasza dudika10 (#51003) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van gagyibb, pl. a most emlegetett Abasco tápokéhoz képest még minőségi is. :D De tényleg nem nagy durranás, ez igaz. De legalább belülre juttot egy kis réz(?) fólia még.

Még 2 dolog eszembe jutott. A hangerőszabályzás kb. 40 lépéssel van megoldva, ezeket finom kattanással jelzi a poti.
A másik a line in. Mivel adc az nincs benne, így csak füleserősítőnek vagy hangerőszabályzónak/előerősítőnek (mehehehe) is lehet használni analóg forrásról.

[ Szerkesztve ]

(#51005) Bodz válasza Jimy83 (#51002) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Akkor mennyit is akarsz pontosan költeni? :)

(#50998) Nojbee:
1. Működhet. De úgyis le foglak beszélni az U7-ről. :D Erősítőre szánt összeg?
2. Az E10 sötét, a 10K meg világos hangú. Nagyon röviden, durván megfogalmazva. A virtuális sok.1-et ne erőltesd szerintem, bőven elég lesz a sztereó is.
3. Ne vegyél Phoebust!

[ Szerkesztve ]

(#51006) Nojbee válasza Bodz (#51005) üzenetére


Nojbee
tag

:D
Nem vagyok tisztában az árakkal. Legyen mondjuk egy 30 és egy 50k-s ársáv is, aztán tudok majd dönteni :)

Ja igen, egy dolog. Az eszköz jó lenne ha fekete, vagy fekete/piros lenne, hogy passzoljon az összképbe. Persze túlélem ha nem az, de na... :P
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#51007) krichd1 válasza Nojbee (#51006) üzenetére


krichd1
addikt

Musiland 03 US Plus? Nem tudom milyen a Dt990 Pro-val, csak ötletelek, vagy Focusrite Scarlett Solo Mk2, ennek elvileg javították az előd gyenge fejhallgató erősítő részét, de még nem hallottam.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51008) Nojbee válasza krichd1 (#51007) üzenetére


Nojbee
tag

Scarletet néztem én is, jó lehet, ha már nem mélyhiányos a gen2 mint az előd. Mert a Beyer mellett pont a basszus miatt döntöttem, az ATH-AD700X helyett.

Vagy aprón van most egy Focusrite - Saffire Pro 14 40-ért, bár nem garis. Azmennyire ajánlott?

De megvárom Bodz ajánlását is :P

(#51009) Jimy83 válasza Bodz (#51005) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Hat nem tudom er-e 25 rugot egy ilyen xfi hd, az xtreme musicot nem cserelnem le mert jol teljesit. A konzolhoz viszont kell vmi megoldas, mivel azzal a mezei konverterrel nem vmi jo a hang.
De annak se latom ertelmet hogy olyan dac-ot vegyek aminek nem hasznalom ki a funkcioit.
Vegulis 25k a keret, van-e jobb alternativa ennyi penzbol ?

(#51010) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Na azt meg lehagytam hogy egy minosegi rca-jack kabelt hasznalok jelenleg,a regi hangkarolyon csak mini jack bemenet van.
A fent emlitett kartyan rca bemenet van, maradjon a kabel jack-rca atalkitoval, vagy erdemesebb rca-rca kabelt beszerezni hogy kozvetlemebb legyen a kapcsolat ?

(#51011) krichd1 válasza Nojbee (#51008) üzenetére


krichd1
addikt

A Saffire Pro fejhallgató erősítője is elég gyenge minőségű, illetve hangkaraktere sem illene szerintem a Dt990 Pro-hoz.
Amúgy tényleg inkább Bodz az "illetékes" ebben a kérdésben, ugyanis ő "kínozta" magát sokáig Dt990 Pro-val. :D

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51012) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, Denon DA300-ról mennyire lenne előrelépés egy Audiolab Q-Dac ?
Előrelépés-e egyáltalán, vagy csak ( oldalazás ) más ?

Minden infót megköszönök.

"csak a zene van"

(#51013) Nojbee válasza krichd1 (#51011) üzenetére


Nojbee
tag

Na ennek örülök, akkor legalább tapasztalat alapján fog tudni ajánlani :DD

Remélem nem bánom meg a váltást és jobb lesz mint az előző cuccaim (Tiamat 7.1 + Phoebus).
De van egy olyan érzésem, hogy csak most fogom igazán megtapasztalni mi is az a "minőség" :)

[ Szerkesztve ]

(#51014) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

"Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, Denon DA300-ról mennyire lenne előrelépés egy Audiolab Q-Dac ?
Előrelépés-e egyáltalán, vagy csak ( oldalazás ) más ?
Minden infót megköszönök."

Ja elfelejtettem hozzáfűzni, elsősorban dac-ként érdekelne. A füles része tök mindegy szinte.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#51015) krichd1 válasza dgyuri0123 (#51012) üzenetére


krichd1
addikt

Kb. fél lépés előre, egy oldalra. Nekem a Q-DAC-al is az volt a problémám, hogy nincs elég folyékony hangja, amit szeretek a magasabb kategóriás DAC-okban, illetve hallani rajta a Sabre keményebb karakterét. Gyári külső táp cseréjével valószínűleg ez is javulna valamelyest, sajnos nem szokványos csatlakozója van ehhez, így olyat szerezni egy kis plusz kutatást igényel. Egyébként jó DAC-nak mondható akciós árán, normál árán nem igazán, szerintem.
Tehát lényegében most is érvényes az általános javaslatom, ki kell próbálni saját rendszerben, aztán vagy tetszik, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51016) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Összeállt a rendszerem, azaz csak majdnem :W képzeljétek indítom a foobar-t és ahogy az első track vége közeledik elkezd a zene szaggatni, erőtlenné válni, pár másodperc múlva pedig már csak szaggatva nyögdécselt itt nekem ez a mihaszna :W
Először az AMP tápjára gyanakodtam de egy gyorst teszt/cserebere után kiderült, hogy a DAC tápja a probléma forrása.
Biztosan emlékeztek, hogy a 'P' értékesítése megszűnt, így mint az korábban írtam az 'M' jelzésűt vettem amiben felcseréltem a polaritást.

Létezne, hogy selejtes a tápegységet kaptam? Szaga nincs, rámérve rendesen tolja a 9 voltot.

Az AMP remekül működik az ABASCO-val viszont feltűnt, hogy közel sem melegszik annyira az erősítő mint a gyári táppal, ez pozitív, de a DAC-al így nem tudom mi lesz mert a gyári táppal hibátlan, viszont ha most küldetek egy újat és azzal is ezt fogja csinálni akkor megőrülök.

Ja, a DAC ABASCO kimeneti csatlakozója 5,5/2,1 ezért raknom kellett egy 5,5/2,5 átalakítót de gondolom ez nem befolyásol semmit.

Ötleteljetek valamit... :R

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51017) Archttila válasza Archttila (#51016) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Elrontottam a linket, ezt írtam korábban:

Mi lenne ha az SMSL Sanskrit DAC-hoz az ajánlott ZS9/08P (plusz középen van) helyett az M végződésűt (minusz középen van) venném és felcserélném a polaritást?

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51018) Sz.Péter válasza Nojbee (#51006) üzenetére


Sz.Péter
tag

Ezt megfontolnám,a helyedben,van még majdnem másfél év gari.Elég korrekt tápod van ezzel biztos jól is szólna,a külön tápcsatlakozója miatt.

(#51019) jookomak válasza jookomak (#50927) üzenetére


jookomak
őstag

SMSL M3 első tapasztalat: nem megy. :( Windows nem ismeri fel.
Második tapasztalat: telefonról megy, de csak a fele szól. Asszem ebből visszaküldés lesz. Csak úgy szól mindkét oldal, ha felfele feszítem a jack-et. Gondolom ez nem rendeltetésszerű működés.

[ Szerkesztve ]

(#51020) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

gyári táp: 9V/1,3A
abasco táp: 9V/0,8A

:(((

Ajánlották én meg rendeltem, persze ettől függetlenül az én hibám, jobban is odafigyelhettem volna...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51021) Bodz válasza Archttila (#51020) üzenetére


Bodz
Topikgazda

0.6A is elég a dac-nak, nem ez a gond.

(#51022) Archttila válasza Bodz (#51021) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szétszedtem összeraktam, egy ideig megint ment utána el kezd szaggatni. Ha kinyomom a foobar-t a háttérben továbbra is ott pulzál valami háttérzajszerű hang.

Számomra felejtős az Abasco vissza sem küldöm, inkább rendelek eBay-ről valamit addig meg jó lesz a gyári tápegység.
Hetek óta nem lehet élvezni semmit a hulladék lengyel sz@rok miatt! :W Undorító ahogy van.

Bocsánat de nagyon ideges vagyok...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#51023) Bodz válasza Nojbee (#51006) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Kitaláltam valami egész érdekeset... :) Ez a páros még tuti nem volt a topikban. :D
Erősítőnek THA-200 (hibrid, kellemes, puha karakter) + DAC-nak UR 12.

(#51022) sati: Elhiszem. :(

(#51009) Jimy83: A HD teljesen rendben van 25-ért. A másik dolog meg, hogy ennyiből komoly keresgélésbe kéne kezdeni, hogy legyen rajta optikai bemenet.

[ Szerkesztve ]

(#51024) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Musiland Monitor 04-et hogy szokás portable media playerként használni, miről lehet megtáplálni, ha valóban hordozni akarja magával az ember? Power Bankkal próbáltam, de kb másfél perc után kikapcsol, ha semmilyen gombot nem nyomok meg. Laptoppal megtáplálva megy folyamatosan, de az úgy nem kifejezetten mobilis. :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#51025) dgyuri0123 válasza krichd1 (#51015) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Köszönöm a válaszod.

Tartottam tőle, hogy így lesz. A DA300-nak vannak bőven pozitívumai (számomra), így lenne mit veszítenem, ha például kevésbé dinamikus, vagy mélyben szegényesebb, esetleg szárazabb lenne. A részletességből, pontosságból előbb áldozok be valamicskét, előbbiek helyett. Nem kétséges, hogy vannak hibái, de azokkal együtt tudok élni, csak elgondolkoztam egy magasabb "minőségű" Dac beszerzésén.

Ha lenne tipped, (nem elszállt árú) Dac-ot illetően, szívesen venném. Bárkitől akár.. :) Természetesen mindenben jobbnak kellene lennie, mint a DA300, de nem lehet nála komorabb, vaskosabb, mert néhol már már túlzónak érzem (Vincent integrálttal) a mély tartományt. Ami fontos lenne, az a részletesebb, nyitottabb hang, "igazibb" hangszerekkel, testes, folyékony hanggal, stb. Ha ez nem megoldható (használtan) 110-130e Ft-ból, akkor marad a Denon.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#51026) krichd1 válasza dgyuri0123 (#51025) üzenetére


krichd1
addikt

Használtan például ezt a Musical Fidelity A3/24-et meghallgatnám a helyedben, alkuval belefér a keretbe, de szükséged lenne még hozzá egy USB->S/PDIF konverterre, de ez most az Xmos korszakban nem jelent túl nagy plusz befektetést.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51027) Bukk900 válasza A_ScHuLcZ (#51024) üzenetére


Bukk900
őstag

Indíts el rajta zenét, vagy úgyis kikapcsol? Én ilyen tartóban lévő ceruzaakkuval használtam.

(#51028) bkercso válasza Archttila (#51022) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ne hagyd benne a pénzt! Kérd vissza!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#51029) krichd1 válasza krichd1 (#51026) üzenetére


krichd1
addikt

Most nézem, hogy elég régi a hirdetés, de még elvileg aktuális.

(#51030) bkercso: Ránézésre szimpatikus. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51030) bkercso


bkercso
nagyúr

Szokásomhoz híven - amennyiben nem idegesítő ez a topiklakók számára - posztolok egy képet a feletti örömömben, hogy beletettem a még csak általam hallott kisDAC-B_card-ot és a CompositeAmp-ot egy crossfeed társaságában egy bankkártyaméretű dobozba. Össz. 9 tápzajszűrő fokozat van benne, így mindenki min. 100dB-vel szűrt tápot élvezhet odabennt. Emellett 160mA-es fogyasztással beéri, és driver sem kell hozzá semmihez. A jitterszűrése is jó, valamint találtam egy oszcillátort, ami a Crystek CCHD-szériás top oszcillátorát 1-3dB-en belül megközelíti a teljes hangfrekis tartományban, viszont kicsi és olcsó!

Majd kap egy Hammond dobozt a jövőben, ha odáig jut a projekt, de a pototípusnál a műanyagot preferáltam, mert így nem karcolja össze a mobilom. Egyelőre hobbiból csináltam csak magamnak, majd kiviszem találkozóra, ha összejön.
A neve DACtron2 prototípus.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#51031) .DLL válasza Jimy83 (#51009) üzenetére


.DLL
veterán

Kaptam kölcsön egy FX Audio DAC-X6 -ot, ami kb. 20e alatt kapható, és eddig igen korrekt benyomást tett rám. Még csak kipróbáltam, nem hasonlítgattam össze, de semmi zavarót nem találtam eddig. Mondjuk csak fejessel próbáltam (DT880, 600 Ohm) potméter 1/3 állásban is kellő erővel szólt. Ma kipróbálom RCA-n, nagy erősítővel.

(P.H.)

(#51032) dgyuri0123 válasza krichd1 (#51026) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Kösz a tippet, de nem "veszélyes" egy 15-16 éves digitális eszköz? Nagyon elszállhatott felette az idő, bár nem hallottam a hangját.

"csak a zene van"

(#51033) Nojbee válasza Bodz (#51023) üzenetére


Nojbee
tag

Mit takar az, hogy hibrid?

Fél éves garival nem szeretnék venni. Most 4 nap alatt vettem két vadonatúj cuccot, és vihettem őket vissza. Úgyhogy most félek picit :DDD
A használtal nem tudom megtenni, hogy elállok a vásárlástól. Inkább újonannan szeretnék.

Mi a véleményed a Scarlett-ről? Ő + erősító kombó?

[ Szerkesztve ]

(#51034) Bodz válasza Nojbee (#51033) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nagyon egyszerűen, nem full csöves erősítő, hanem jelen esetben cső + mosfet. Kicsit gonoszan a cső csak színezni van benne a hangot, de ez most mindegy is, a 990-hez illik.

Nincs véleményem a második generációs Scarlettről. Még nem hallottam. Állítólag tényleg erősebb a füles erősítő (ami nem jelenti, hogy jobb is) az elődhöz képest, illetve az olvastam, hogy szép, nagyon világos (itt felhúztam a szemöldököm), részletes hangja lett.
Amúgy itt az új felfedezettem is.

[ Szerkesztve ]

(#51035) binatone válasza .DLL (#51031) üzenetére


binatone
tag

Én nagyon kíváncsi vagyok hogy mi a véleményed a FX Audio DAC-X6-ról.

(#51036) Goblin12


Goblin12
őstag

Hali.

Mit jelent az Audio-GD-nél a "Discontinued Products" ? :S

Köszi. :)

(#51037) Polllen válasza Goblin12 (#51036) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már nem forgalmazzák.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#51038) Goblin12 válasza Polllen (#51037) üzenetére


Goblin12
őstag

Kőszi szépen.

Bodz: Nem is olyan régen ajánlottad nekem az Audio-GD NFB10.33-at.

Ahogy értesültem, hogy ezt a darabot már nem gyártják, van hasonló árban ajánlott darab? Köszi. :R

(#51039) Bodz válasza Goblin12 (#51038) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van, persze. Fejhallgatót vettél már? Hogy legyen mihez ajánlani... :)

[ Szerkesztve ]

(#51040) Goblin12 válasza Bodz (#51039) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem, nem vettem még, de egy HIFIMAN 400S volt az ajánlat, veszettűl kerestem helyet ahol megtudnám hallgatni de eddig még nem jártam

Arra megkérhetlek, hogy árban ne legyen tőbb mint az nfb 10.33 és ehelyett ajánlott darab alatti lépcsőt is megneveznéd, annak örülnék. :)

Köszi. :R

(#51041) Bodz válasza Goblin12 (#51040) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Ma ilyen napom van, hogy érdekes ötleteim támadnak. :D
USB-SPDIF konveter (majd kitaláljuk mi legyen) + Block DAC-100 (féláron szórják éppen kifelé a maradékot, német termék) + a csoda erősítőm, a Gustard H10.

(#51042) krichd1 válasza dgyuri0123 (#51032) üzenetére


krichd1
addikt

Szerintem nem, azért nem volt új korában egy olcsó DAC, tehát feltételezem, hogy nem annyira gagyi alkatrészekből van összerakva, hogy 15 év alatt tönkremenjen, de persze kondenzátorokat például nem árt átnézni.
Mondom ezt úgy, hogy teljes nyugalommal hallgatok egy 1978-as Yamaha erősítőt is, ebben csak néhány kondenzátort cseréltettem, azt sem azért mert mérés alapján olyan nagyon szükséges lett volna.
Ha félsz az "idősebb" dolgoktól, akkor ott van például a Gustard DAC-X9, ennek még a régebbi nem Xmosos változatát hallottam, anno nem mertem megvenni, mert még egyáltalán nem volt ismert márka, nem is volt sok terméke, de már akkor is jobban tetszett a hangja, mint például az Emotiva XDA-2-nek, amit végül megvettem. Viszont így utólag lehet inkább a DAC-9-et kellett volna választanom.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51043) krichd1 válasza Polllen (#51037) üzenetére


krichd1
addikt

Ez éppen elég szomorú, hogy a Wolfsonos DAC-okat kifuttatták teljesen. :(

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51044) ZeUS2140 válasza bkercso (#51030) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

gondolom ebből nem lesz DIY edition :P
Nagyon jól néz ki! Várom a beszámolót. Remélem lesz róla valami teszt :)

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#51045) dgyuri0123 válasza krichd1 (#51042) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Egy "mezei" erősítő nem annyira gáz, mint egy digitális eszköz, mert az sok szempontból bonyolultabb és sokszor javíthatatlan, az alkatrészhiány miatt. Nem a kondikra gondolok elsősorban. A Gustard DAC-X9, már érdekesebb lehet. Köszönöm.

"csak a zene van"

(#51046) bkercso válasza ZeUS2140 (#51044) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát, most úgy néz ki. Azért nem olyan nyugodt, mint az XMOS-os DACtron. De attól még nagyon jó, szeretem. A zsebben hordhatóság a nagy előnye. (Akkor ötlött fel bennem a koncepció, amikor a DACtronnal kicsit fennakadtam a reptéren. Az aszinkron újraórázó pedig megvalósíthatóvá tette.)

Szinte pont ugyan az van benne, mint a kapható CompositeAmp+kisDAC-B_card kombóban, így majd előbb-utóbb várhatók róla vélemények.

Apropó, a DACtront öszzerakta már valaki? :)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#51047) krichd1 válasza dgyuri0123 (#51045) üzenetére


krichd1
addikt

Még a Bifrost aktuális változata jutott eszembe. Ennek is még az első változatát hallottam, azóta nagyon sokat változott, új USB rész, új analóg rész, pontosabban most már alapfelszerelés részei a régebbi Uber modok, új DAC chip, ami most már AKM4490, érdemes lenne ezt is meghallgatnod, (vagy ha már itt tartunk nekem is, hogy tudjak mit ajánlani). Plusz ehhez van 5 év garancia, és moduláris felépítésű, így később fejleszthető.

(#51046) bkercso: Még nem, de ha egyszer megtanulok szépen és jól forrasztani, akkor eskü, hogy megépítem. :)

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#51048) bkercso válasza krichd1 (#51047) üzenetére


bkercso
nagyúr

:R :C

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#51049) A_ScHuLcZ válasza Bukk900 (#51027) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Igen, természetesen úgy próbáltam és lekapcsol..

Köszi a tippet! :R :))

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#51050) Nojbee válasza Bodz (#51034) üzenetére


Nojbee
tag

Ahhh, még kicsit tovább bonyolítanám, és kérnék erre is egy ajánlatot.
Arra van lehetőség, hogy az amp hordozható legyen, hogy telefonhoz is tudjam használni (iphone)?

Plusz a másik hülyeségem, hogy dugogatás nélkül gombnyomásra tudjak váltani fejhallgató és hangfalak között.

köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.