Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33013) Peetey91 válasza Ragnar95 (#33009) üzenetére


Peetey91
senior tag

Persze, nyilvánvaló túlzás volt az iPad, de a lényeget szerettem volna szemléltetni. Ezt egy ilyen tablet-notebook hibridnek érzem, ami a mostani formájában mellőzi az innovációt, árát tekintve viszont a Pro-val van egy szinten, ami már erősebb feladatokra is használható. Egyszerűen csak elképesztően rossz terméknek tartom a jelenlegi Macbookot. Ez biztos sokszor volt már a fórumban, nem is akarom újrakezdeni, de ha az Air-nek adtak volna egy retina kijelzőt azzal megalkották volna a terméket, ami az általad is említett feladatokra a legjobb. Nem tudom mi a célja az Apple-nek ezzel a géppel. Ha teszem azt jövőre kap az Air egy retina kijelzőt mi lesz az újdonság a Macbooknál? Kap még egy USB-C portot, esetleg még az alma logó mellé egy Beats logót is? Van 3 színben oké legyen, van akinek ez fontos.
Csak sajnálom, hogy ebbe az irányba megyünk, nem tetszik, hogy az Apple már ilyen kiherélt arany gépben gondolkozik, míg az Air-Pro vonalon évek óta nem volt olyan újítás amitől eldobnánk az agyunk. :(

Blaise
Ez nagyon jól megfogalmazza mi a véleményem erről a Macbookról, bár előbb olvastam volna el. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.