Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:27

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) irgum válasza twine (#14000) üzenetére


irgum
addikt

Igen, úgy menni fog, használtam én is Apple TV-vel így.

Az aksinak nem árt, sőt jobban jársz, ha csak lehet, töltőről használd. Viszont legalább havonta 1 töltési ciklust ajánlott bevinni. (Nem tölti folyamatosan. Ha fullra van töltve, onnantól lekapcsol a töltés és a táp látja el árammal a hardvert.)

(#14002) twine válasza irgum (#14001) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#14003) biker


biker
nagyúr

No, "mjdnem" sikerült lecserélni a MBP-t egy AIR-re
Sajnos a "kereskedő" belekötött egy általam eddig nem ismert helyen fellelhető "szervizeltesse az akkut" feliratba a system profileren, és hirtelen 40.000-et rá akart dobatni az árra.
Akit mindeddig tiszteltem, becsültem, és mindenkit oda küldtem.


Amúgy ezt tudja az akku, nem tudom, mi a ráknak kellene bármit is tenni vele?
Átlag 15-25% terhelés mellett bír 3+ órát, nem csak netezésnél
ha 30-40% health lenne, és sárga vagy vörös lenne a csík, megértem... De most szopatás hangulatom van, elautóztam 2 órát, parkoltam haccázé, szuper.

Mindegy, felrakom apróba, mbp 7,1 ha valakit érdekel, és veszek máshol új gépet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14004) bLaCkDoGoNe válasza biker (#14003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a kereskedő ottan a Váciuccáná'?

Szerk: úgyúgy, egyre gondolunk. Akkor lehet, hogy nem veszek nála Time Capsule-t, hátha adott esetben a garinál is szivatós hangulatban lesz.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14005) biker válasza bLaCkDoGoNe (#14004) üzenetére


biker
nagyúr

közeli utcában...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14006) Misi1979 válasza biker (#14003) üzenetére


Misi1979
őstag

Megmutatod azt a részt az akkuval kapcsolatban?

Nem az van, hogy az a rész a ciklusok számával kapcsolatos, nem az elhasználódással?

Mármint úgy értem, hogy elér egy adott értéket a ciklusok száma, kirakja ezt a feliratot.. tökmindegy, hogy az akku hibátlan.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14007) Xero válasza Misi1979 (#14006) üzenetére


Xero
nagyúr

Feltételezem, hogy a System Information-ben és az akku menüben megjelenő feliratról van szó. Nem csak ciklust, de pillanatnyi maximális kapacitást is néz a gyári értékhez képest.
Joe-tól pedig ilyet nem vártam volna. :(

[ Szerkesztve ]

(#14008) biker válasza Misi1979 (#14006) üzenetére


biker
nagyúr

Modell adatai:
Sorozatszám: 9G0420CCND3MA
Gyártó: DP
Eszköznév: bq20z451
Pack Lot Code: 0
PCB Lot Code: 0
Firmware verzió: 201
Hardver revízió: 2
Cella revízió: 158
Töltésre vonatkozó adatok:
Maradék töltés (mAh): 1436
Teljesen feltöltve: Nem
Töltés: Nem
Kapacitása teljesen feltöltve (mAh): 4286
Állapotra vonatkozó információk:
Ciklusszámoló: 845
Állapot: Szervizeltesse az akkumulátort
Telepített akkumulátor: Igen
Áramfelvétel (mA): -1641
Feszültség (mV): 10948

Szerintem is számláló alapú, mert még a reggeli töltéssel megyek éppen 33% és 58 perc a hátralévő idő

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14009) biker válasza Xero (#14007) üzenetére


biker
nagyúr

ott a coconut batter, kiírja, mennyi az aktuális kapacitás, ugyanaz mint a sysprof, ciklusszám ugyanaz, coconut szerint zöld, tökéletes, apple szerint kuka.

Én sem ezt vártam, ott vettem az első macemet, a második macemet, az airport extremet, az adaptereket minden géphez, oda küldtem minden ismerősöm, egyik idén hagyott ott 480ezret egy fullos CTO minire + bt bill + trackpad

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14010) Xero válasza biker (#14008) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem csak számláló. Az öreg MBP-m gyári aksiját vagy replace soon-nak vagy replace now-nak írja attól függően mennyi töltést bírt felvenni éppen.

Ilyen éppen:
Battery Information:

Model Information:
Manufacturer: SMP
Device Name: ASMB012
Pack Lot Code: 2
PCB Lot Code: 0
Firmware Version: 102
Hardware Revision: 500
Cell Revision: 200
Charge Information:
Charge Remaining (mAh): 1978
Fully Charged: Yes
Charging: No
Full Charge Capacity (mAh): 2063
Health Information:
Cycle Count: 544
Condition: Replace Now
Battery Installed: Yes
Amperage (mA): 0
Voltage (mV): 12405

(#14009) biker: Nekem tőle volt iBook, MacBook, Time Capsule meg jó pár apróság. Sok ismerősömet küldtem oda szintén. Emberileg is jónak tartottam, bár különc az kétségtelen.

[ Szerkesztve ]

(#14011) biker válasza Xero (#14010) üzenetére


biker
nagyúr

előre lebeszéltük hogy mit viszek, mit ad érte, mennyi a gép, mindent leírtam róla, és elb@zsom a pénzt meg az időmet a semmire.
persze Ő nem volt ott, csak az inasok, telefonban üzente meg.

Nem baj, van bőven lehetőség eladni, és venni másikat, ha neki nem kell eladni a portékát, veszem máshol.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14012) Xero válasza biker (#14011) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezek szerint ő is elk*rvult picit. Szomorú. Más világ volt, amikor Egerbe mentem az iBookért, vagy amikor elhoztam személyesen a Time Capsulet. :(((

Mondjuk hozzá kell tennem, hogy vagyok már olyan kényelmes, hogy az őszi bevásárlást store-ból fogom intézni online. Nincs már annyi hozzáadott értéke a személyes vásárlásnak mint régen.

(#14013) xedos válasza biker (#14011) üzenetére


xedos
addikt

iJoe védelmében: megvétel előtt mondtad neki, hogy ezt írja ki?
Ha nem, akkor részéről is jogos... ő így már nem igazán adhatja el...
Téged is megértelek...

(#14014) biker válasza xedos (#14013) üzenetére


biker
nagyúr

Fejből írtam neki, mikor kérdezte, ezt, és nem, nem tudtam, hogy ezt írja ki, mert eddig nem néztem ott, csak CCB-vel meg iStat-al, ami jónak mondja
Szia! Mbp 7,1 2,4GHz C2D 8GB kingston apple ram, 500GB seagate momentus xt hybrid drive (7200rpm, 4GB ssd), superdrive működik, 85% körüli akku de vagy 700ciklus, egy hibája a két hátsó gumi talp elveszett 2 hete. Cégben van, számlaképes is lehet, de AAM vagyok 0% áfa
Ahogy néztem aprókon olyan 160-180 közt hirdetnek ilyet, de nem tudom, ez a piaci ár vagy csak szeretnék ennyiért

ok, hogy 75% és 850ciklus, rosszul emlékeztem hogy 85 és 750, de ez nem 40.000Ft különbség

Az meg, hogy "nem tudja eladni", hát már bocs, az akkunak semmi baja, csak baromságot ír ki a sysprof
a többi tesztprogram szerint miért nem kukaérett?
Mert nekik nem származik bevételük az akkuból.

Az akku maximum gyengébb, mint az új, de ennek fényében tett ajánlatot, és a 150-160e Ft amit ajánlott, erősen piaci ár alatt van, ennyiért karcos, horpadt, usa/ger billentyűs félhalott akkus gépek vannak a piacon, símán eladható egy karcmentes gép

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14015) biker válasza xedos (#14013) üzenetére


biker
nagyúr

másik app

egyébként
Akkumulátorállapotok
Az akkumulátor állapota megmutatja, hogy az akkumulátor megfelelően működik-e, és körülbelül mennyi ideig tud működni.

A következő állapotok jelenhetnek meg:

Normál: Az akkumulátor megfelelően működik.

Rövidesen cserélje: Az akkumulátor megfelelően működik, de alacsonyabb a töltöttsége, mint új állapotában.

Most cserélje: Az akkumulátor megfelelően működik, de jelentősen alacsonyabb a töltöttsége, mint új állapotában. Továbbra is használhatja az akkumulátort, amíg ki nem cseréli, anélkül, hogy kárt tenne a számítógépben.

Szervizeltesse az akkumulátort: Az akkumulátor nem működik megfelelően, még akkor sem, ha nem érzékelt változást a működésében vagy a töltöttségi szintjében. Vigye el szervizbe a számítógépet. Továbbra is használhatja az akkumulátort mielőtt ellenőrizteti, anélkül, hogy ezzel kárt tenne a számítógépben.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14016) xedos válasza biker (#14015) üzenetére


xedos
addikt

Ha jól emlékszem 10.5 és 10.6 közötti váltás után jött elő sok-sok ilyen akksi "hiba".
Jelezte, de rendben műkődőtt.
iJoe mindig piaci ár alatt veszi a gépeket és szerintem felette adja el...
Gondolom neked csere miatt egyszerűbb lett volna... Részvétem.
Amúgy nekem is a régi 2008-as mbpro-m néha ezt írja az akksira...

(#14017) biker válasza xedos (#14016) üzenetére


biker
nagyúr

nyilván, nem kell árulni, turistáknak mutogatni, akik csak látni szeretnének egy ilyet, és beszélgetni, meg utána várni az érkező új gépre
i7 MBA 2.0GHz, 8GB/512SSD lett volna +260-ért (420e)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14018) bmwk1200s válasza irgum (#13999) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Miert ne menne sleepbe?
Most is halozatin van es siman elmegy sleepbe!
Amugy ha monitorra viszem ki a kepet es tolton is van, akkor ha lecsukom tenyleg nem megy sleepbe?
Es igy is megfelelo a rendszer hutese?

Semmit sem írok alá!

(#14019) irgum válasza bmwk1200s (#14018) üzenetére


irgum
addikt

Tévedtem igazad van.
Általában monitorra kötve használom, így próbáltam csak az apple tv-re kilövést. Ha nincs rajta monitor sleepbe megy. Erre ez a program a megoldás: Sleepless
Lehet, hogy van más alternatívája is.
Természetesen ha monitorra van kötve és töltőn is van, nem megy sleepbe, ez így van kitalálva. A hűtéssel sincs gond.

(#14020) bLaCkDoGoNe válasza biker (#14014) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mindenesetre jó reklámot csináltál most :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14021) biker válasza bLaCkDoGoNe (#14020) üzenetére


biker
nagyúr

Leírtam a véleményem, ennyi :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14022) kenny123


kenny123
addikt

Mik a tapasztalatok általánosságban az utángyártott kábelekkel Mac téren?
Előbb-utóbb szeretnék egy minidisplay-HDMI átalakitót, tv-re kötni a gépet (filmnézéshez egyszerűbbnek tűnik, mint a streames dolgok), és erre gondoltam egy utángyártott kábelt, pár dolcsiért.
Illetve, milyen lehetőségeim lesznek ha kitenném a képét egy külső megjelenitőre? Csak tükrözni tudnám, vagy "bőviteni" is tudnám?

yo

(#14023) negyedes válasza kenny123 (#14022) üzenetére


negyedes
addikt

nekem egy hama van, 3in1 eloszto egy del u2312HM monitort hajtok meg vele problema nelkul.

van os x alatt is bovites, de jelenleg a felso menusav marad a noti kijelzojen, csak az ablak megy at.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#14024) kenny123 válasza negyedes (#14023) üzenetére


kenny123
addikt

Az úgy még simán vállalható is. :)

Illetve, ki milyen videólejátszót használ Osx alatt?

yo

(#14025) Xero válasza kenny123 (#14024) üzenetére


Xero
nagyúr

VLC

(#14026) Misi1979 válasza kenny123 (#14024) üzenetére


Misi1979
őstag

MplayerX, nagyonritkán, ha egy filmbe beletekerek, visszaugrik az elejére. De amúgy hibátlan.

Szerk: én voltam a balf.sz, túl régi verziót használtam, még ami a snow leonál ment. Frissítettem és tökéletes.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14027) TigerCat válasza kenny123 (#14024) üzenetére


TigerCat
nagyúr

iTunes (abban van mindenem) és a Space-es megtekintő, ha valami mást meg szeretnék nézni. Elvadult fájlformátumaim nincsenek, csak mp4, vagy m4v, de ha lennének, akkor VLC-t használnék szerintem. (Windows-on bevált)
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14028) Xero válasza TigerCat (#14027) üzenetére


Xero
nagyúr

Ilyen alapon, akkor még Plex is. Nekem abban van minden videoanyagom és oda streamelek a serverről ahova nem szégyellek. :P

(#14029) TigerCat válasza Xero (#14028) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Azt nem ismerem. Ezek szerint bárhol lejátszhatom? Az király lehet...

Annak idején azt szerettem volna megoldani, hogy az egyik gépen levő filmet, több másik eszközön szinkronban tudjuk lejátszani, hogy egyszerre nézhessük és ne legyen hangzavar. Sajna nem tudtam hogy kell, így egyszerre indítottuk el és csak az egyikre adtunk hangot.

Fapados műsorszórás...
:-)

Szerk.: Windows-on volt.

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#14030) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Használ valaki Macbook Airt szoftverfejlesztésre (is) (IDE+k, Nodejs, Jekyll, Ruby, Heroku Toolbelt, nginx + PHP, MongoDB, redis, mysql)? Mik a tapasztalatok? Elég a 11" vagy jobb a 13", úgy, hogy az asztalnál kötnék rá külső monitort is?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#14031) biker válasza fordfairlane (#14030) üzenetére


biker
nagyúr

ha kötsz rá monitort, bőven a 11"-es elég

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14032) tDr1v3r válasza fordfairlane (#14030) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A baseline 11"-os és a 13"-os ugyanaz teljesítményileg, de utóbbbi ugye nagyobb 16:10-es képarányú kijelzőt és nagyobb (12 órás) akkut tartalmaz.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14033) fordfairlane válasza biker (#14031) üzenetére


fordfairlane
veterán

A 11 mellett szól, hogy alig nagyobb egy iPad-nál. Ellene, hogy 1366*768 a felbontása a kijelzőnek. Nem mindig lesz rádugva a külső monitor, néha "terepen" is szükség lehet előkapni, aztán futtatni az ezerféle alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#14034) tDr1v3r válasza fordfairlane (#14033) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Akkor egyértelmű hogy a 13-ast.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14035) fordfairlane válasza tDr1v3r (#14034) üzenetére


fordfairlane
veterán

Köszi. Gondolom a 8GB RAM magától értetődik. Még a prociupgraden gondolkodok.

Egyébként milyen külső monitoros megoldáson érdemes gondolkodni? A Thunderbolt Display elég drága.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#14036) tDr1v3r válasza fordfairlane (#14035) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Bármelyik igazából, annyi hogy tudjon digitális bemenetet... szerintem az a legjobb ha a monitor DisplayPort-os, mert akkor csak egy egy mini-normál DP átalakító kell és lesz kép.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14037) fordfairlane válasza tDr1v3r (#14036) üzenetére


fordfairlane
veterán

Na, ez jól hangzik. Van pár egész jó panellel felszerelt 24-es monitor DP porttal. Te is Air-t használsz? Netán hasonló feladatokra?

x gon' give it to ya

(#14038) tDr1v3r válasza fordfairlane (#14037) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nem, de van de valószínüleg azt veszek jövőre... ha nem lesz dedikált VGA-s 13" rMBP. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14039) biker válasza fordfairlane (#14033) üzenetére


biker
nagyúr

8GB ram csakis
én 13-as MBP-n hegesztek, 1280x800, az 1366x768 gyakorlatilag azonos méret, más aránnyal
nekem 100% megfelelő, jó szem kell hozzá :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14040) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Használtan macbook pro vásárlás esetén, mire kell figyelni? 17-est megéri venni még ?
Most 15-ös Asus-t használok, aminek kényelmes a kijelzője, de ár-teljesítményarányban egy 13-as mbp lenne a legideálisabb, esetleg ha lenne jó 17-es akkor arra neveznék be, feltéve ha érdemes gondolkodni benne.

(#14041) Misi1979 válasza turbobusa (#14040) üzenetére


Misi1979
őstag

A 13-as egy viszonylag jól fejleszthető masina, integrált vidikarival.

15-ös dettó, de már dedikált kártyával. Miért nem inkább 15"-ban gondolkodsz?

Már csak azért is, mert a 17"-os mbp több, mint 3 kiló..

Ja és én már nem vennék c2d procis mbp-t, legalább i5-ben gondolkodnék.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14042) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A 17es nem túl nagy????

Párom hazahozott egy 19es mittomén milyen gépet. Én csak csillagrombolónak hívtam.
Kinyitotta a gépet és eltünt a felsőteste!
Még jó, hogy egy nap alatt elkelt, miután noszogattam naponta. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14043) turbobusa


turbobusa
senior tag

Súlya az nem probléma, de árba mondjuk most, hogy nézem jobb ajánlatok vannak 15-ösre.
Processzor, hogy korszerűbb azért sokat dob a teljesítményen, bár i7-el szereltek 17-est, ha jól tudom.
Alaplapcsere milyen gyakori betegség? Nem egynél futottam bele, hogy írják, cserélve volt.
Mennyibe kerülnek a szervizelések? (aksi, kijelző, alaplap, hűtés, stb)

(#14044) Misi1979 válasza turbobusa (#14043) üzenetére


Misi1979
őstag

17" nagyon ritka, bár az, hogy jobb ajánlatok vannak a 15"-ra csak azért van, mert többet is adtak el belőle.
A 17"-os gépeket egyébként elég nehéz eladni..

Egyébként van i5-ös 17" is, de az talán még ritkább:)

Alaplapcsere és meghibásodások: nem gondolom, hogy sűrűbben fordulna elő, mint bármelyik más gépnél, sőt, inkább ritkábban.. A szervizelések eléggé húzósak, azt tudni kell.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#14045) turbobusa válasza Misi1979 (#14044) üzenetére


turbobusa
senior tag

Pontosan, mire lehet kalkulálni?

(#14046) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Az normális, hogy egy 8 hónapos MBP akksija 43 töltési ciklus után már csak 89%-os a gyári kapacitáshoz képest? :F
Az Apple bemutatókon nekem valami olyasmi rémlett hogy 1000 töltési ciklus után is megmarad 80%… ez hogy fog így kijönni?

Semmit sem írok alá!

(#14047) kenny123 válasza bmwk1200s (#14046) üzenetére


kenny123
addikt

Teljesen feltöltött akksival nézted?

Nálam a 2 éves macbook air, mid 2O11, 53 ciklussal 93%-os akksit mutat.

yo

(#14048) bmwk1200s válasza kenny123 (#14047) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Igen. coconutbattery.app mondja :(

Semmit sem írok alá!

(#14049) bLaCkDoGoNe válasza bmwk1200s (#14046) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem egyik ciklusról a másikra leesett 92%-ről 82%-ra a max. kapacitás, kb. másfél éve, de azóta visszamászott 90-91%-ra, szóval nagyon nem kell aggódni szerintem.

(Mid 2011 13" MBP, jelenleg 108 ciklussal az akksiban - többnyire hálózatról megy.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14050) kenny123


kenny123
addikt

Macbook airnál megoldható a wake on lan, wifin keresztül?

yo

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Apple notebookok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.