Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65151) lkepes válasza lkepes (#65112) üzenetére


lkepes
újonc

Rövid visszajelzés:
Valójában nem jöttem rá mi a gond, de a biztonság kedvéért eltávolítottam az Essentialt. Kíváncsi lennék, ti használjátok és működik-e rendesen, vagy ez inkább ilyen kerülendő software?
Mindezzel egyidőben estére nagyon belassult a DSM működése, percekig kellett várni egy-egy művelet végrehajátására. RAM és CPU kihasználtság ugyanekkor teljesen normális volt, egyedül a HDD dolgozott közel 100%-on. Ez utóbbinak úgy gondolom az volt az oka hogy telepítettem a Moments-t és indexált. Szerettem volna rájönni pontosan mi terhelte le az eszközt, de semmilyen naplóban, erőforráskezelésben nem találtam nyomát, vagy nem tudtam értelmezni.
Ennek tetejében a DownloadStation is összeomlott, semmilyen feladatot nem tudott feldolgozni de úgy, hogy konkrétan a menüpontok között sem tudtam lépdelni, minden halványszürke volt. Újra kellett telepítenem az egészet.

Kopp-kopp-kopp, azóta minden jól működik, gyors, stb,stb.
De idegesít hogy nem tudom mi volt az ok.

(#65152) WaterWave válasza LouiS22 (#65145) üzenetére


WaterWave
veterán

alapszabály, hogy mindig stabil verziót rakunk fel. nem hókuszpókuszozunk béta meg egyéb verziókkal.
Mire a stabil kijön sztem 2021 március

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#65153) lkepes


lkepes
újonc

Drive-al kapcsolatban szeretnék kérdezni:
Az volt a vízióm, hogy a saját Drive-al majd kiváltom a Google alapút.
Ennek a legfontosabb része az lenne, hogy tudjak külső személlyel tartalmat megosztani. (aki nem Synology felhasználó)
Ez a PhotoStation-nál, és a VideoStationnál is működött/működik.
A Drive esetében viszont nem, és nem tudom hogy beállítási hiba, vagy csak egyszerűen nem tudja a rendszer? (ezt kizártnak tartom).
Tehát mobilappon keresztül egy Csapatmappában található almappát meg szeretnék osztani, kiválasztom a "Nyilvános hivatkozás" fület, létrehozom a linket, azt átküldöm egy másik személy telefonjára pl. Viberen keresztül, de ő nem tudja megniytni, és nem is azt jelzni a rendszer hogy nincs hozzáférése, hanem hogy "Érvénytelen elem".
Ha pedig az "Engedélyek" fülön keresztül osztom meg ugyanígy a linket, akkor pedig a fogadó fél telefonján a Drive alkalmazást akarja megnyitni.
Hol rontom el?

(#65154) LouiS22 válasza WaterWave (#65152) üzenetére


LouiS22
veterán

Hiszen a stabil verzió midig garantáltan hibamentes :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#65155) WaterWave válasza LouiS22 (#65154) üzenetére


WaterWave
veterán

bugos az is, de szerintem nem annyi van benne.
Nekem elszállna a nasom ilyen update miatt lehet eret vágnék, mert ezen nézem a tv-t is.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#65156) OTika


OTika
aktív tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot és látom használtok WD40EFRX HDD-t ezt szeretnék én is venni DS720-ba.
Megnéztem a Syno oldalát a DS718 -nál még benne van a kompatibilitási listában, de a DS720-nál már nincs.
Nagy jelentősége van ennek?
Köszi

(#65157) AiRLAC válasza OTika (#65156) üzenetére


AiRLAC
addikt

Inkább Seagate Ironwolf.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65158) nyikszi válasza OTika (#65156) üzenetére


nyikszi
őstag

Vedd meg nyugodtan. CMR-es legyen, ennyi a lényeg:

[link]

AiRLAC: Miért Seagate?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#65159) Magnat válasza lkepes (#65153) üzenetére


Magnat
veterán

A Drive portja (6690) ki van nyitva a routeren?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65160) Immy válasza zsamiatt (#65150) üzenetére


Immy
őstag

Attól függ mit telepítesz fel vagy mit futtatsz rajta.
Illetve mi történik dsm frissítéskor?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#65161) fjanni


fjanni
tag

Kikészít ez a NAS DS215j. Tönkrement a TP routerem és csak a UPC kábelmodemet használva nem működött *.synology.me, állandóan visszautasította a csatlakozást, pedig előtte jó volt. Az IP címet használva is hibát jelzett "Nem biztonságos", de belépett. Vettem egy új TP link Archer C80 routert, összedugtam és láss csodát, ment a synology.me elérés. Semmit nem állítottam. Eddig, ma ismét nem működik, ugyanaz mint előtte, pedig semmit nem állítottam. Mi lehet a gond? Valakinek valami ötlete?

(#65162) fjanni válasza fjanni (#65161) üzenetére


fjanni
tag

Megtaláltam a hibát. Dinamikus volt a Nas IP-je. A routerben a NAT forwarding/UPnP-ben a korábbi IP volt rögzítve, most pedig mást kapott. IP fixálás, router újraindítás és most működik. Megj.: Pedig van annyira inteligens a router, hogy bekapcsolt UPnP-nél a tényleges IP-re állítja a forwardot, most mégse tette valamiért.

(#65163) lkepes válasza Magnat (#65159) üzenetére


lkepes
újonc

Szia! Nem volt nyitva, engedélyeztem. A DSM-ben is.
Ugyanúgy hiba...
Bár, tesztelgettm ugye és rájöttem hogy mégis csak működik az de csak akkor, ha a nyilvános hivatkozást a fogadó fél a számítógépén nyitja meg. Akkor .vendég-ként látja a megosztott mappa tartalmát, meg is tudja nyitni, szóval minden szépen működik ahogy kell.

Mobilon viszont, mindenáron rá akarja kényszeríteni a mobilapp letöltésére, nem hajlandó simán böngészőablakban megnyitni. Ez bug vagy feature?

Vicc hogy simán a File Stationból létrehozva a megosztási linket, majd Viberen továbbítva egy mobilra, szépen böngészővel megnyitja azt.
Ha ezt a Drive nem tudja kezelni így, akkor nagyon csalódott vagyok..

(#65164) Magnat válasza lkepes (#65163) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, mondjuk azt én sem gondoltam végig, h csak a klienshez kell a nyitott port, a webes hivatkozás értelemszerűen a webporton megy ... később kipróbálom és jelzek, h nálam mit csinál ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65165) XZoli válasza LouiS22 (#65140) üzenetére


XZoli
aktív tag

nekem tökéletes, úgy voltam ennél rosszabb már nem lehet DS114- re raktam fel. szerintem gyorsabb egy picit

Asus TUF Gaming X570-PLUS (Wi-Fi) AMD Ryzen 7 5700G 3.8GHz Sapphire Radeon RX 6600 XT 8GB GDDR6 PULSE 32GB Ram

(#65166) Sanya válasza nyikszi (#65158) üzenetére


Sanya
nagyúr

ironwolfoknál nem nyúlhatsz mellé, nincs tömeges meghibásodás, ironwolf támogatás a DSM-ben, stb. De vegyed a WD-t, nekem hullottak...

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65167) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

A ti tapasztalatotokat kérem az következő esetre: a Google Photos kiváltását tervezem. A speckó megosztás miatt Photo Stationt használok, illetve az alatt rendezem a képeim. Ott van olyan, h Photo backup. Jól sejtem, hogy a photo mappa alá mentené le a képeket? Ha igen by default készíti a mappákat vagy módosítható?

A Momentset eddig sosem használtam, gondoltam miért ne és van két kérdésem:
-Ahogyan látom a usernév-drive-moments alá teszi be a képeket. Korábban már volt kérdés, viszont választ nem találtam rá, de van arra lehetőség, hogy a képeket ne azok készítésének dátuma szerinti mappastruktúrában mentse le? Ha én ebbe belenyúlok tudja azt a program kezelni? (Teszem azt nekem elég, ha éves lebontásban vannak az anyagok.)
-Van arra lehetőség, hogy én döntsem el hova mentse le a képeket?

Mivel mindkettőnél van backup és még nincs elég tapasztalatom egyáltalán van értelme mindkét programot megtartani és használni vagy várjak az új Synology Photosra (ami ha jól tudom a kettő egybegyúrésa)?

Köszi!

Üdv!

YOLOska

(#65168) david1010 válasza david1010 (#65028) üzenetére


david1010
újonc

Sziasztok,
Köszönöm a segítséget, pénteken kikapcsoltam a fájlverziókat, de az adatbázis letörlését sehol se találtam meg, úgy volt hogy ma folytatom a munkálatot de mára letörölte saját magától, így a probléma megoldódott.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét.

(#65169) Magnat válasza lkepes (#65163) üzenetére


Magnat
veterán

Na kipróbáltam, csináltam egy nyilvános hivatkozást és megnyitottam telefonon:

Szóval úgy működik, ahogy kell.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65170) lkepes válasza Magnat (#65169) üzenetére


lkepes
újonc

Köszi!

Ha nyilvános hivatkozással osztom meg akkor továbbra is ez:

Ha file-t osztok meg az engedélyek fül alól akkor már működik:

Ha mappát ugyanígy, akkor 0:

Ez utóbbiról ne is álmodjak? Csak a FileStation meg simán megcsinálja...

Ami még feltűnt hogy neked a DDNS azonosító van a címsorban. Én QuickConnectet állítottam be a rendszergazdai konzolon a megosztási hivakozásnál, az appban megosztásnál is azt a címet jeleníti meg, viszont mikor megnyitja a címzett felhasználó a kapott linket akkor mint az látható, mégis az ip címet használja. Ez is lehet gond, vagy nincs jelentősége?

(#65171) Rick4 válasza Sanya (#65166) üzenetére


Rick4
félisten

Most cseréltel a 4TB-os WD red-et purple 6TB-ra, a "régi" már ki van rakva a polcra, hibátlan, januárig garis, nem biztos, hogy egy seagate-ért odaadnám. Utoljára 17 éve volt vinyó az egy 500GB-os Samsung f1-es vinyó volt.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#65172) Essejó válasza Rick4 (#65171) üzenetére


Essejó
veterán

Ezt lehetne még 1x, de most magyarul?!:DDD

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65173) AiRLAC válasza Rick4 (#65171) üzenetére


AiRLAC
addikt

A te tapasztalatod az egy darab, csak itt a topicban meg pár tucat gond van.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65174) zsamiatt válasza AiRLAC (#65173) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nálunk is WD megy mindenhol. Nem is tudom mikor adtunk el ügyfeleknek utoljára mást a több mint 20 év alatt. Tavaly volt egy blue ami gyári hibás volt már az első használatkor. Egyébként konkrétan 0 meghibásodás volt. Szerverek, NAS, asztali gépek, laptopok.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65175) zsamiatt válasza Immy (#65160) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ezért volt a kérdésem, hogy mit vesz ki...Vagy nem lesz frissítve 7-re.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65176) Sanya válasza Rick4 (#65171) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem 4db WD 3 tb-os lemezeim voltak, elkezdtek kiesni a raidből, és az egyik elkezdte a bad sectorok gyártását, még a gari lejárta előtt. Repült mind a 4. A seagate-tel mi a baj?

A WD-vel:
trükközik, hogy CMR vagy SMR merevlemezeket ad
Számomra annyira nem megbízható

Az utóbbi 10 évben nem volt bajom Seagate merevlemezzel.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65177) Borisz76 válasza Sanya (#65176) üzenetére


Borisz76
veterán

Nálam 8 db Seagate ST4000DM000 lemez volt.
3 db ment tönkre... de mint utólag kiderült az a sorozat gyárilag szériahibás. Toshiba lemezekkel váltottam.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#65178) AiRLAC válasza zsamiatt (#65174) üzenetére


AiRLAC
addikt

Konkrétan a WD Red típusokról volt szó.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65179) zsamiatt válasza AiRLAC (#65178) üzenetére


zsamiatt
őstag

red és red pro is van használatban. De én nem ragoznám túl ezt a kérdést. Hibás szériák, gyengébb típusok mindig lesznek és voltak. Ezért van a garancia és a biztonsági mentés lehetősége.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65180) Scoobyte


Scoobyte
csendes tag

Kint a DSM 7.0 Beta... akit érint.

(#65181) Boss81 válasza Scoobyte (#65180) üzenetére


Boss81
senior tag

A végleges kiadásról gondolom nincs hír :(

(#65182) LouiS22 válasza Boss81 (#65181) üzenetére


LouiS22
veterán

Mondj egy olyan béta szolgáltatást, aminél odaírják, hogy egyébként a release ekkor és ekkor lesz. :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#65183) Boss81 válasza Boss81 (#65181) üzenetére


Boss81
senior tag

Tervezett kiadás időpontja előfordul több szoftvernél, rendszernél... ;)

(#65184) LouiS22 válasza Boss81 (#65183) üzenetére


LouiS22
veterán

Nagy off lesz: ilyen lenne a Cyberpunk is? :D (Bocs, szar példa volt).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#65185) Scoobyte válasza Boss81 (#65181) üzenetére


Scoobyte
csendes tag

A Preview után elég hamar kijött a Beta... szerintem nem fognak tökölni sokat ezután.
Amúgy megy minden rendben a Beta alatt is így elsőre! Docker konténerek, VM, programok, stb.

Ha nem business kritikus helyen van a NAS hanem sima home akkor érdemes lehet kipróbálni már most! Plex továbbra sincs hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

(#65186) Sanya válasza Scoobyte (#65185) üzenetére


Sanya
nagyúr

januári zárt preview után szeptemberi nyílt preview.
A githubon november 2 körül már volt nyoma a 7.0 betanak. Igen, vsz gyorsan kijön majd a rendes rls, amit idénre ígértek :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65187) Funthomi válasza Sanya (#65166) üzenetére


Funthomi
aktív tag

Így van, nekem is és más cimborámnak is halt már meg WD Red, igaz a rossz szériás 3TB. Nem is volt kérdés igazán, h IronWolfra váltok.

YOLOska

(#65188) Sanyi.mTs válasza Scoobyte (#65185) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"Plex továbbra sincs hivatalosan."

Ezt hogy érted? Én DSM-ből telepítettem először, majd utána manuálisan kellett frissítenem verzió váltáskor.

(#65189) OTika válasza nyikszi (#65158) üzenetére


OTika
aktív tag

Köszi

(#65190) Scoobyte válasza Sanyi.mTs (#65188) üzenetére


Scoobyte
csendes tag

Úgy értem hogy DSM 7.0 alatt nincs a csomagkezelőben és külső forrásból sem lehet telepíteni. Dockerben talál fel lehet mókolni valahogyan.

Engem nem érint, de nem árt tisztában lenni upgrade előtt.

(#65191) gyugyo79


gyugyo79
addikt

VirtualDSM (7.0)
Tét nélkül lehet nyomkodni annak aki megfelelő NAS-al rendelkezik.(Van VMM)

(#65192) gyugyo79 válasza Scoobyte (#65190) üzenetére


gyugyo79
addikt

PLEX és a DSM7.0 -hoz :
To anyone encountering this thread. DSM 7 started preview stage DSM 7 is not yet release candidate stage DSM 7 API does not yet support installation of 3rd party applications.

Plex is working with Synology to get the DSM 7 SDK documentation needed for SPK compatibility.
Forrás: https://forums.plex.tv/t/nas-dsm-7-and-plex/631958/3

Szerk.: Dockert természetesen ez nem érinti

[ Szerkesztve ]

(#65193) Sanya válasza Sanyi.mTs (#65188) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem lehet a 7.0 betara telepíteni 3rdparty appokat.
( Bár a régiek menni fognak, pl nekem az mc fut, de előtte telepítettem, mielőtt frissítettem, de mindig szól, hogy nem kompativilis, szedjem le. Túl magas jogosultsággal futottak a 3rdparty softverek.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65194) gyugyo79 válasza Sanya (#65193) üzenetére


gyugyo79
addikt

Túl magas jogosultsággal futottak a 3rdparty softverek
Igen ez engem zavart is sok esetben és a PLEX-et pld ezért minden frissítés után vissza is állítanom mindig amíg meg nem csinálták ezt a részét..
De sok fejlesztő lesz aki ezt már nem oldja meg mert pld megszűnt a cég vagy a kedv. Ilyen lesz pld a TvMosaic, hogy egy fizetős appot mondjak pld. (Bár ezt majd át kell rakni Docker alá, aztán hogy az át/újra regisztráció is, hogy megy majd, vagy megy e az ígéretek szerint az a jövő problémája).

De szerintem inkább vegyék ezt szigorúan mint, hogy egy ehhez érteni nem is akaró, pórul járjon akár 1x is, még ha a hozzáértőknek ez fáj is.

[ Szerkesztve ]

(#65195) Immy


Immy
őstag

Online lehet nyomkodni a DSM7.0 beta verziót: [link]

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#65196) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Két kérdés:
1. Plexet hogyan kell Docker alá telepíteni? Megköszönném, ha részletesen leírnátok. Nem nagyon vágom ezt a docker dolgot, múltkor is Gyogyo79 fórumtárs segítségével tudtam csak feltenni a tautullit.
2. DSM-en futó plex szervert, hogyan lehetne migrálni Docker alá?

(#65197) Sanya válasza gyugyo79 (#65194) üzenetére


Sanya
nagyúr

véleményem szerint sok újat is hoz ez a frissítés, de az utóbbi 1 évben rengeteg dolgot elvesztettünk:
USB-s eszközök támogatását, mint a BT, mind a WIFI-s, külső merevlemezek smart támogatását, stb. Nagyjából azt sem tudom minek van rajta USB.
USB-s DVB/C( jól írom) támogatása is megszűnt, DS videóból nem tudunk tévét nézni.
A DS videó kleins portjai csak samsung tévékre és androidra van, más platformra nem sikerült megírni, pl LG webos bármely verziója. Bár most a csamcsung port is mintha eltűnt volna, legalábbis a 7.0 preview-vel nem ment, szüleim már lázadoztak, hogy mi lesz már.

csomó 3rd party cucc eltűnt.

Megszűnt a DS photo, annak minden jó tulajdonságával együtt, létrejött a moments.
A moments eltűnt, és létrejött a Synology Photos
Legnagyobb újítás az insight, ami webes nas nézegető, hogy nézegetheted, hogy a NAS mennyire leterhelt. Persze míg béta elérhető, utána fizetős.
Én ezt a mérhetetlenül nagy funkcióvesztést rosszallom bennük. Mi lesz a következő ami eltűnik? DS videó és download station?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#65198) gyuri860213


gyuri860213
tag

Sziasztok.
Van egy Synology DS 1512-es NAS-om, szeretnék backup taskot létrehozni ami egy másik NAS-on létrehozott share drive-ra menti a Syno foldereket. A két NAS azonos alhálózaton van, látják egymást. A cél NAS-on lévő protokollok, SMB/CIFS, webdav, szóval a synologynak is tudnia kellene kezelni.
Ha egy windows-os gépről bemappelem a létrehozott backup share drive-ot, akkor gond nélül tudok csatlakozni a NAS-hoz (sima SMB), ha viszont a Synology-n szeretném felvenni Hyper-backup feladatként akkor nem találja a cél állomást. Itt csak webdav-ot kínál fel a Hyper backup alkalmazás ami szóba jöhet most. Synologyra fel tudnám venni mint hálózat hely de azzal az a gond hogy nem gyökérbe teszi hanem egy share könyvtár alá amit már nem lát a Hyper backup csak a gyökér könyvtárakat... Keressek más mentési megoldást ami tud SMB-t felcsatolni?!
Sima win-es SMB-vel látja a cél NAS-t:

Cél NAS share settings:

(#65199) zsamiatt válasza Sanya (#65197) üzenetére


zsamiatt
őstag

maxira egyetértek kiegészítve azzal, hogy menj docker meg virtualizáció felé közben meg a rammal mennyiségben és bővíthetőségben buzulnak.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65200) gyugyo79 válasza Sanyi.mTs (#65196) üzenetére


gyugyo79
addikt

A legegyszerűbb, ha nem kell migrálni :)
Majd ha nem fog menni a 7 alatt natívan és nem BETA lesz már a 7.0 leírom rendesen ha más nem teszi meg.
Addig nagy vonalakban. Leszeded a hivatalos konténert az beállítod úgy, hogy az előtte használt /volumeX/Plex mappát használod (mentés után) a /config -nak becsatolva a /volumeX/Plex/tmp_transcoding -ot /transcode -ba és a /data -ba a mediakat tartalmazó mappát PLEX_UID PLEX_GID -hez ki kell olvasni a plex user adatait és megadni TZ meg apróságok és kész ...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.