Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65601) huan válasza LouiS22 (#65600) üzenetére


huan
őstag

Semmi ilyesmi, csak egyszerű domain-t akarok. Amúgy minek bérelnék tárhelyet, ha itthon a tárhely?

[ Szerkesztve ]

(#65602) Sanyi.mTs válasza summers (#65576) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Ismerősnél ugyan ez volt. Átmentem, majd hosszas gondolkodás után a megoldás: IP címmel és porttal elindult a szerver varázsló. DDNS-sel nem működött.

(#65603) zsamiatt válasza huan (#65599) üzenetére


zsamiatt
őstag

Kérsz Fix IP-t, veszel egy domaint kezdésnek. Több lehetőség is van.Vagy csinálsz egy átirányítást a tárhelyen vagy ráirányitatod a DNSt a fix IP-re. Aztán már csak a szükséges beállításokat kell elvégezned lokálban.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65604) Tachion86 válasza summers (#65576) üzenetére


Tachion86
tag

Belső IP-címről próbáld! Állíts be mindent, engedélyezd a külső elérést és utána menni fog domain-címről is.

(#65605) Dugos válasza Dugos (#65539) üzenetére


Dugos
tag

Nem láttam még közelről NAS-t, ebben tudna valaki segíteni?

Köszi!! :R

(#65606) Alex91 válasza Dugos (#65605) üzenetére


Alex91
félisten

Azt miert nem jo , higy SHR-ben az egesz? 12 TB igy is, ugy is, es 1 lemez kiesese eseten minden adatod vedve.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#65607) sysys


sysys
csendes tag

Sziasztok!
Tud valaki abban segíteni, hogy miért nem sikerül a DS Video-ra bejelentkeznem androidról?
A NAS-t elérem helyi hálózaton, a Video Station fel van telepítve, hozzáadtam mappát és talált is benne pár filmet.
Az appból a NAS telepítésénél megadott QCID-val és a synology-hoz regelt user/pass párossal próbálkozom. Az első sorban ahol a QC-et kellene megadni, ott a jobbra nyíl segítségével meg is találja helyi hálózaton a NAS-t. De nem enged be. Néztem a gépen a jogosultságokat és ott direkt kézzel még mindent be is pipáltam ahhoz a user-hez. Most egy leírás alapján azt is megpróbáltam, hogy a DNS-t beállítottam 8.8.8.8-ra, ezzel sem sikerült.

Gondolom valamit alapból elbénázok, de még kezdő vagyok a témában. Nem sok dolgot tettem még fel, viszont az itthon videozás az alap lenne. :(

Köszönöm!

(#65608) lewisfm


lewisfm
aktív tag

Sziasztok!

C#-ban készítek kliens progit, amelyből szeretném elérni a DS118 NAS-omat, de kettő eset megfogott:

1.) A normal IP cím alapú bejelentkezés (login) megy, de QuickConnect-en keresztül a lehetséges redirect miatt (LAN esetén) fogalmam sincs, hogy hogyan kéne a redirect-et lekezelni.
Erre van valakinek ötlete, tapasztalata?

2.) Sajna felraktam a DSM7-et, s a kétfaktoros bejelentkezés megváltozott. A 2FA authentikáció megy, OTP kóddal, mindennel, de a sikeres login után a szerver json válaszában megszűnt a "did" mező kitöltése, ami a trusted device azonosítója lenne a következő bejelentkezésnél. Ez bug a DSM7-ben, vagy olyan változás, amit majd le kell követnem?
Tudtok erre megoldást?
Ráadásul a response-ban a "did" mezőt immár "device_id" mezőnek hívják a DSM7 óta.

[ Szerkesztve ]

(#65609) sysys válasza sysys (#65607) üzenetére


sysys
csendes tag

Megoldódott, bocsi! :DDD

(#65610) LouiS22 válasza lewisfm (#65608) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem ezt synology hivatalos (gyári) fórumban inkább, ott biztosan kapsz rá választ is.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#65611) Dugos válasza Alex91 (#65606) üzenetére


Dugos
tag

Hm, értem, elvileg lehet. Ebben az esetben akkor a leírás szerint egyesével tegyem be a lemezeket? Viszont az nem tudom befolyásol-e valamit, hogy szeretném kívülről is elérni a nas-t. A céges dolgokat tuti. Vagy ezeket a megosztásokat felhasználónként és mappánként érdemes inkább konfigurálni? Köszi a segítséget!

(#65612) Alex91 válasza Dugos (#65611) üzenetére


Alex91
félisten

Itt kotet van, es azon a megosztasok. Mondjuk csinalsz a koteten pl. egy Munka megosztast (kvazi mappa), es azon belul aztan csinalhatod a mappaidat.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#65613) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Hat ez a Google drive sync nem mukodik normalisan.

Egy adott mappat vagy lefele syncelek vagy felfele ha nem akarom, hogy a cel folderben torolve legyen valami ha a kiindulasiban torlok.

Viszont nem lehet ugyanazt a foldert ket task-al syncelni. Milyen baromsag ez?

Ha bidirectet valasztok akkor meg torli mindket helyen a file-t.

En annyit szeretnek, hogy van egy folderem amibe ha behuzok egy file-t ( akar a NAS-on akar Weben) az megjelenjen mindket helyen viszont ha torlom az egyik helyrol akkor a masikon ne torolje. Ezt a tok egyszeru dolgot nem lehet megcsinalni? (Google sync tudja)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#65614) Protezis válasza zsamiatt (#65603) üzenetére


Protezis
őstag

Miért kéne fix IP?
@huan: veszel domaint, cloudflare-re regisztrálsz, domain regisztrátor megadod a cloudflare dns szervert, docker-rel frissítgeted a DSN rekordot a cloudflarenél.
Itt leírtam (angolul)

(#65615) Gabee8 válasza Protezis (#65614) üzenetére


Gabee8
csendes tag

Szia. Ma olvastam az oldalt és csak az a baj hogy a ds118-ra nincs "hivatalos" docker app.

Biostar B365GTA i5-9600K Win7 x64

(#65616) lewisfm válasza LouiS22 (#65610) üzenetére


lewisfm
aktív tag

Amikor a 1 évvel korábban az ide vonatkozó API-t megismertem, sajnos akkor sem voltka túl segítőkészek.

(#65617) Protezis válasza Gabee8 (#65615) üzenetére


Protezis
őstag

Ez talán működik Realtek CPU-s NAS-on, Docker nélkül is-

(#65618) summers válasza Tachion86 (#65604) üzenetére


summers
tag

Köszi! Így működik végre :)

(#65619) Ironhide


Ironhide
tag

Sziasztok.
Ds115 a legfrissebb Dsm verzióval.
Firefox-ban használok Synology Download manager-t. Nc...-ról eddig úgy töltöttem le, hogy a torrent letöltése szövegen jobb klikk és a menüből a SDM-et jelöltem ki, így elkezdte szépen a letöltést, majd ott el is indítottam a feltöltést mikor letöltötte. Napok óta csak egy torrent.php fájlt akar letölteni, de a torrent eredeti fájlt nem. Ez a kiegészítő is friss.
Vkinek vmi ötlete?
Előre is köszi.

Ironhide

(#65620) zsamiatt válasza Protezis (#65614) üzenetére


zsamiatt
őstag

mert alap megoldásban kell. Lehet más alternatív megoldással szórakozni de, hogy az mennyire lesz stabil, meddig működik stb kockázat. De megoldásnak az se rossz amit te ajánlottál.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65621) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Megvettem az új NAS-omat :D
Elakadtam egy picit! A Dune meghajtó látja az SMB szerverek csoportjába ahol kéri a felhasználói nevet és jelszót. Próbáltam megadni azt amit a Synologyhoz állítottam be de azzal nem jártam sikerrel.
Láttam olyat, hogy felhasználók:
" Admin"
"Amit megadtam"
és "Guest"
Ha felhasználókhoz létrehozok egy "Dune"-t és adnék hozzá jogot jobban járnék?
Mert bekavar az, hogy megegyezik a felhasználói név azzal amit megadtam a Synologyba! :D

(#65622) Parson válasza Csabi1984 (#65621) üzenetére


Parson
addikt

Srácok, egy adott helyen egy DS212j készüléket szeretnék frissebb HW-re, pl DS220j-re cserélni. Van erre a készülékröl-készülékre költözést támogató process, vagy full manuális a megoldás és minden aprólékos beállitás is? :F

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#65623) Magnat válasza Csabi1984 (#65621) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Jobban jársz igen, ha a Dune-nek elég a read only akkor írási jog sem kell afilmekhez és a többi könyvtárhoz hozzáférést is letilthatod.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65624) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok! Sikeresen beüzemeltem (legalább is amire szerettem volna) használni a készüléket. Mennyivel átláthatóbb nem mintha nem lehetne hibázni de ég és föld egy OpenWrt-hez képest :D
500GB-os WD Blue van benne
Pc - NAS 90-105 MB/s
NAS - Pc Hasonló
NAS - USB3 (NAS meghajtóra csatlakoztatva) 90 MB/s

Valószínű ezen érzékek egy NAS meghajtóval más eredményt hozhatnak (akár jobbat) nem tudom.
Még egy nagy öröm:
Azt se hallom, hogy a szobába van :D :D


Ami még kérdés, hogy mi az a Videostation és mi a Médiaszerver konyhanyelven?

[ Szerkesztve ]

(#65625) WaterWave válasza Csabi1984 (#65624) üzenetére


WaterWave
veterán

konyhanyelven videolejátszó és streaming

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#65626) Dugos válasza Alex91 (#65612) üzenetére


Dugos
tag

Értem, köszi a segítséget!

(#65627) Dzsekó


Dzsekó
addikt

Sziasztok!

Sajnos sikeresen letöröltem a NAS-on a megosztott mappát. Újra létrehoztam ugyanazt és most üresnek látja. Pedig a tároláskezelőben ott van a raid és hogy mennyi használt belőle. Tehát az adatok ott vannak, de a megosztásba nem tudja átvenni. Hogy lehetne visszavarázsolni a megosztásba? Remélem nem kell újraépítenem a raid-et, mert akkor kardba dőlök. Ha igen, akkor ez elég fosul van megcsinálva. Köszönöm, aki segít.

(#65628) Essejó válasza Ironhide (#65619) üzenetére


Essejó
veterán

Igaz én Chrome-t használok és ezt Synology Download Manager0.8.2 főleg az Nmagról, és gond nélkül megy, viszont nekem nem kell elindítanom a feltöltést, mert elindul magától.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65629) Ironhide


Ironhide
tag

Fox alatt mostanában nem akar menni. :( Az automatikus feltöltés elindítást hol tudom beállítani, mert nem találom.
Úgy sejtem, hogy a DSM-ben a DM-ben a BT-kersés résznél megvan az Nmag-os plugin, de nem tudom úgy átírni a jelszót, hogy azt rendesen el is mentse. Törlöm a plugint, de mikor újra hozzáadom, akkor kitölti az eddigi bejelentkezéssel és az neki vmiért megváltozott és nem jó, átírom csak a jelszót, ellenőrzés akkor jó, de mikor leokézom (mentést ír) és mégis marad a hibás jelszó. Mióta megvan nem változtattam jelszót, nem értem miért cseszekszik.

[ Szerkesztve ]

Ironhide

(#65630) zsamiatt válasza Dzsekó (#65627) üzenetére


zsamiatt
őstag

Jó lenne többet tudni pontosan, hogy épül fel a rendszered. A raid egyszerűen szólva ugyan azt teszi minden vinyora. Ha törlöd akkor törölted. Nem mentés. Ráadásul emlékeim szerint kitörölni se tudsz csak úgy, mert figyelmeztet sőt még kéri a jelszavadat is.
Be van kapcsolva a lomtár?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65631) AiRLAC válasza Ironhide (#65629) üzenetére


AiRLAC
addikt

Szerintem egyszerűbb az RSS könyvjelző, nem kell plugin és egy kattintás akár mobilról is.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65632) Dzsekó válasza zsamiatt (#65630) üzenetére


Dzsekó
addikt

4x4TB SHR. Lomtár nincs. Figyelmeztetett. Én szüntettem meg. Meg szerettem volna oldani, hogy a köteten belül 1 mappát osszak meg, amit csak olvasásra 1 usernévre ráteszek. Tehát a usernek a köteten belül csak arra a mappára legyen rálátása. File stationben jobb klikk a mappára, megosztottam, de ez csak kirakta egy linkre, amit jelszó nélkül tettem. Mikor rájöttem, hogy ezt csinálja, akkor meg szerettem volna szüntetni ezt a mappa megosztást, de jobb klikkel nem volt ilyen. Ezért szüntettem meg az egész kötet megosztását. Windowsban ez működik. NAS-nál üres, ha utána újraosztom. Figyelmeztetett, de nem gondoltam, hogy egy félig tele raid tömböt nem tud visszaindexelni, tartson akár 1 napig. 3 napja van NAS-om, még barátkozom vele, de a mappa megosztás része nagyon puritánnak tűnik szeretnék külön mappákra írási jogot adni usereknek, de úgy, hogy a többi részt ne is lássák. Megoldható ez? Újramásolni nem szeretném az adatokat, mert 1 nap, és ssd-k a háttértárak. Még az jutott eszembe, hogy az nem járható út, hogy kikapcs, kihúzom a 4 tárat, kiütöm gyári alapra a NAS-t, majd vissza ugyanabban a sorrenben a 4 tár, NAS bekapcs. Működhet ez? Van más egyszerűbb módszer?

(#65633) summers


summers
tag

Üdv!

Plex szerver DTS támogatásra tudna valaki valami megoldást?

(#65634) pn4hvq válasza Dzsekó (#65632) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"szeretnék külön mappákra írási jogot adni usereknek, de úgy, hogy a többi részt ne is lássák"
Előre megcsinálod az egész mappaszerkezetet és a usereket is. Ezután fogod és a File station-ben egyenként végigmész a kérdéses mappákon jobb klikk, tulajdonságok, felül engedélyek, itt pedig az adott mappára beállíthatod, hogy ki és milyen szinten férjen hozzá. Ezekután én helyi hálózatban fel szoktam mappelni egy meghajtó alá az adott megosztást az illető gépén.

"File stationben jobb klikk a mappára, megosztottam, de ez csak kirakta egy linkre, amit jelszó nélkül tettem."
Ezt én arra használom, hogy így generálok egy böngészőben megnyitható linket, amit el tudok küldeni emailben. Viszont jelszavat mindig beállítok. De ez csak arra jó, hogy az adott mappa tartalmát le tudja tölteni onnan.

[ Szerkesztve ]

(#65635) Dzsekó válasza pn4hvq (#65634) üzenetére


Dzsekó
addikt

Ezt a felmappelést szeretném én is csinálni. Utána tulajdonságok alatt én is megtaláltam a jogokat, de még nem próbáltam ki, hogy működhet-e, de ezek szerint igen. Akkor így fogom csinálni, miután helyrehoztam ezt a nagy galibát, amit csináltam.

Miután rányomtam, hogy megosztás, rájöttem mit csinál, csak alapértelmezésben sem jelszó nincs, sem lejárati idő. Azt meg nem szerettem volna, hogy ott díszelegjen neten, amíg világ a világ, mert egy személyes mappa. Arra nincs mód, hogy ezt meg lehessen szüntetni, ha nem adok lejárati időt? Ezt is hiányosságnak érzem. Ha ugyanazokkal a paraméterekkel újra megcsinálok mindent, akkor az a link újra élni fog szerinted? Sajnos nem mentettem el a linket, így kipróbálni nem tudom. Most, hogy üres a megosztás, így nem él. De kérdés, ha ugyanoda visszamásolok mindent, akkor újra élni fog a link?

[ Szerkesztve ]

(#65636) zsamiatt válasza Dzsekó (#65635) üzenetére


zsamiatt
őstag

A megosztás nem az a megosztás amire te gondoltál. Hanem linket ad egy mappára. Lehet időt, usert, jelszót beadni. A normál file megosztást a tulajdonságok/engedély fülön találod ahol elég részletesen lehet szabályozni a user vagy csoport szintű jogokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#65637) pn4hvq válasza Dzsekó (#65635) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Ezt a felmappelést szeretném én is csinálni."
Windows alatt: net use x: \\nas.ip.cime\megosztott.mappa.neve /savecred /persistent:yes
Ezután bekéri a felhasználónevet és a jelszót. Így megmarad a megosztás az X meghajtón újraindítás után is.

"Arra nincs mód, hogy ezt meg lehessen szüntetni, ha nem adok lejárati időt? Ezt is hiányosságnak érzem."
Ezzel én is jártam már így. A megosztás törlésére nem találtam módot. Azt nem próbáltam, hogy ha megosztom ismét, akkor a régi link törlődik-e.

"ugyanoda visszamásolok mindent, akkor újra élni fog a link?"
Szerintem nem, mert menetközben megváltozott az eredeti mappa (az nem lényeges, hogy ugyanaz lett a neve), ha mégis maradna a linkről az elérhetőség, az hiba lenne a Syno részéről a szememben.

(#65638) tobias40


tobias40
veterán

Syno 220+ esetén mennyi peer-t engedélyezzek hogy a gigabites netemet maximálisan kihajtsam?Alapból 200-on van én felemeltem 400-ra.
Illetve kell-e még vmit állítani a sebesség érdekében? ;]
Elég kevés dolgot lehet állítani de ha így is jó akkor ok... :)

(#65639) Dzsekó válasza pn4hvq (#65637) üzenetére


Dzsekó
addikt

"Windows alatt: net use x: \\nas.ip.cime\megosztott.mappa.neve /savecred /persistent:yes"
Köszi. WebDAV-al csinálnám, NAS IP címe helyett DDNS megy, azt még nem tudom, hogy a megosztott mappa neve kell-e, ha az adott felhasználónak csak azt a mappát van joga látni. Valószínű igen, de ezt majd kisakkozom. Sajnos a megosztás után vettem ezt észre, és akkor már zavart, hogy ott a link.

"Ezzel én is jártam már így. A megosztás törlésére nem találtam módot. Azt nem próbáltam, hogy ha megosztom ismét, akkor a régi link törlődik-e."
Nem törlődik. Csináltam 3db-ot. Én is ebben reménykedtem, mert akkor beállítottam volna lejárati időt, ami felülírja az előzőt, de az is él sajnos.

"Szerintem nem, mert menet közben megváltozott az eredeti mappa (az nem lényeges, hogy ugyanaz lett a neve), ha mégis maradna a linkről az elérhetőség, az hiba lenne a Syno részéről a szememben."
A mappák ugyanazok lesznek, ezért van rá esély, hogy élni fog a link szerintem, de nem tudom biztosan.

(#65640) Dzsekó válasza zsamiatt (#65636) üzenetére


Dzsekó
addikt

Igen, erre utólag rájöttem. Utólag nem lehet ezt a megosztást törölni? Azt ismerősöm kipróbálta, ha megoszt jelszó nélkül egy mappát, majd ugyanazt újra megosztja, de jelszóval, akkor az előző link is élni fog, de már oda is jelszót fog kérni, ez már fél megoldás lenne, de az igazi az lenne, hogy lehessen törölni a megosztást. Ismerősöm mondta, hogy van egy ilyen mappája erre a célra, és ha már nem kell, akkor törli belőle a fájlt. Persze ez ok, de ha fontos mappát osztottál meg véletlenül, akkor fura, hogy nem tudod törölni. Ez olyan hiányos számomra. Ha lehetne törölni, akkor nem kezdtem volna el az egész megosztást törölni. De most az a fő gondom. Azt vissza lehet valahogy varázsolni? Akár NAS újrarakásával, hogy kihúzom a raid tárolókat: NAS kikapcs, kihúzom a 4 tárat, kiütöm gyári alapra a NAS-t, majd vissza ugyanabban a sorrenben a 4 tár, NAS bekapcs. Szerinted működhet ez, ha nincs más mód?

[ Szerkesztve ]

(#65641) Magnat válasza Dzsekó (#65639) üzenetére


Magnat
veterán

Megosztás törlése: File Station/Eszközök/Megosztott hivatkozások kezelője, ráállsz a megosztásra, törlés gomb.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#65642) Dzsekó válasza Magnat (#65641) üzenetére


Dzsekó
addikt

:R
Köszi, ez az első problémámat megoldotta, ott voltak a linkek, töröltem őket.
Most már csak vissza kéne állítanom, amit elrontottam. :(

Szerk: Ez működhet?: 2.1 Migrating between two identical Synology NAS models
A NAS ugyanaz lenne nyilván, csak kiresetelném, utána be a temporary, majd ugyanabba a sorrendbe a raid tömb tárolói. Vagy ezzel csak ugyanazt érném el, ahol most állok?

[ Szerkesztve ]

(#65643) Ironhide


Ironhide
tag

Olvasgattam róla, de nem szedek annyit és amikor kikeresem fent a kérdéses fájlt, akkor nekem sokkal egyszerűbb a letöltés gombnál kiválasztani a plugint és máris tölti.

Ironhide

(#65644) pn4hvq válasza Magnat (#65641) üzenetére


pn4hvq
senior tag

:R

(#65645) AiRLAC válasza Dzsekó (#65632) üzenetére


AiRLAC
addikt

Tanulópénz megvolt, másold vissza.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65646) Dzsekó válasza AiRLAC (#65645) üzenetére


Dzsekó
addikt

És szerinted ez a migrálás működhet?
Az adatok rajta vannak a tárolókon, a raid kötet is sértetlen. Csak ez a megosztás nem megy.
Nem értem, hogy miért nem lehet azt megírni egy ilyen komoly programban, hogy újra behúzza/beindexelje a tárolókon lévő adatot a megosztásba, úgy mint a media szerveren pl. Számomra fura, hogy egy megosztás törlésével pápát mondhatok az adatoknak.

(#65647) AiRLAC válasza Dzsekó (#65646) üzenetére


AiRLAC
addikt

Nem, letörölted, letörölte. Ennyi idő alatt már visszamásolta volna.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#65648) Dzsekó válasza AiRLAC (#65647) üzenetére


Dzsekó
addikt

Akkor miért írja a tárolás kezelő, hogy xTB szabad a teljes tárkapacitásból. Még a kördiagram is kiírja, hogy 51%. Illetve, amikor kiválasztom a kötet-et a megosztásnál legördülő menüben, akkor ott is azt írja, hogy a fele szabad...
El se kezdi másolni, simán csak kiírja a megosztott mappa méretére, hogy 0.00MB a mérete.

[ Szerkesztve ]

(#65649) Dany76


Dany76
tag

Sziasztok. Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy van-e mód a Synology naptár szinkronizálására quickconnect segítségével? Tudom hogy doménen keresztül működik, de ez egy ismerősömnek kell akinek nincs nyilvános IP-je tehát csak quickonnectel tud csatlakozni.

(#65650) pn4hvq válasza Dzsekó (#65648) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ha 51%-ig üres (vagy tele), akkor pedig ott kell legyen a recycled mappában. Ha semmi nincs rajta, akkor mi foglalja el a helyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.