Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) KaiotEch válasza sto1911 (#10450) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ezért nem kell olyat venni, lehet 5-10-ért is normálisat venni, persze nem Ray-Ban-t, de pl az én szememben semmivel sem nagyobb ember az, aki Ray-Bay-t hord, mint aki 500Ft-os kínait. :N

(#10452) Gépötty: Optikusok be tudják mérni a lencséket. Csak nehogy ott érjen meglepetés, hogy hoppá a kínai szarok mégis UV szűrősek :)

[ Szerkesztve ]

(#10452) Gépötty válasza Trespa (#10447) üzenetére


Gépötty
senior tag

Miből tapasztaltad, hogy "UV-szűrő 0"?
A karcolásokat látja az ember, de az UV-t én legalábbis nem. Mivel lehet ezt lemérni?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10453) Laza... válasza Gépötty (#10452) üzenetére


Laza...
addikt

Elvileg bármelyik szemüveges boltban be tudják mérni. Nagy meglepetésként az UV szűrés az egyik legjobb tulajdonsága a kínai szemüvegeknek. Aki nem hiszi, vizsgáltassa be a szemüvegét. Nem én találtam ki, a fogyvédelem (is) végzett ilyen irányú vizsgálatokat

Never give up!

(#10454) Gépötty válasza Jofi81 (#10449) üzenetére


Gépötty
senior tag

Na ez az! :)

Titkos tipp: nézzetek be munkaruházati boltokba, olyan munkavédelmi szemüvegeket láttok, hogy ihaj. Nekem Zeklerem van, nem torzít, szép a kidolgozása, teljesíti a munkavédelmi előírásokat. Minőségi darab, nem is az olcsóbbak közül való, volt vagy négyezer egység.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10455) Gépötty válasza Laza... (#10453) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az összes akril jó UV-szűrő. Plexi, polikarbonát, köröm- és autólakkok, és így tovább.
Természetesen a kínai szemüvegek sem azért jók, mert annyira odafigyelnek erre, hanem ezt adja ki a felhasznált anyag.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10456) Laza... válasza Gépötty (#10455) üzenetére


Laza...
addikt

maaz-lee :P

Never give up!

(#10457) Trespa válasza Gépötty (#10454) üzenetére


Trespa
tag

Hát pechemre ami 400 UV szűrő lett volna nem volt semmi a védőszemüvegek nem épp" UV" ellen épülnek ,hanem vegyi-kemikáliák ellen edzik meg . Pl: "Olaj fröccsenés " Persze több típus létezik vannak lézerrel dolgoznak sugárzás okozta sérülések: Infravörös, ibolyán túli, lézer, éles fény (kék hullámhossz). ... Védelmet nyújt a leggyakrabban előforduló veszélyek ellen.

[ Szerkesztve ]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10458) Gépötty válasza Trespa (#10457) üzenetére


Gépötty
senior tag

Mint írtam, a műanyagok (amikből ezek készülnek), alapból nagyon jól szűrik az UV sugarakat.
Ne találgass bitte a munkavédelmi szemüvegekről se, [L=http://munkavedelem-munkaruha.hu/ZEKLER_106_szemuveg_:itt az enyém (na, most meglátjuk tudok-e fejből linket kódolni).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10459) KaiotEch válasza Gépötty (#10458) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Egyébként anno én munkavédelmi boltban vettem a snowboard-os kabátomat. Kb féláron, és ugyan úgy vagy talán jobban megállja a helyét. Ezzel csak azt akartam írni, hogy olyan helyen talál az ember minőségi terméket, ahol soha nem gondolná.

(#10460) sto1911 válasza KaiotEch (#10451) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, de kinabol nem vennek napszemuveget, ha meg igen, akkor bemeretnem tobb optikusnal is :K Nalam se nagyobb ember az, aki rejbennel meg ajfonnal maszkal :D

(#10461) Trespa válasza Gépötty (#10458) üzenetére


Trespa
tag

Nem rossz :D

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10462) Trespa válasza sto1911 (#10460) üzenetére


Trespa
tag

Ennyi .
Nem csak az UV szűrő a lényeg maga az anyag. Barátnőm pilóta szemüvege ami krómozott volt 1-2 hét után durván kopásnak indult . Jó mondjuk 400 ft volt :D
De 400 ft ? Ha ingyen elküldi és haszna legyen mennyiért szerzi ? és mennyi az előállítás akkor ? :D
Jó sorozatban jobban megéri az anyag ,de akkor is .

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10463) DeFranco válasza KaiotEch (#10448) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs benne uv szűrés, megvakulsz
olyan geometriai torzítás van a lencsében, amit az agyad mire kikorrigál leolvad, egy idő után megvakulsz

vegyél 10k környékén (6-8k-ra le is szokták akciózni sok helyen ilyen naphemüs szigeteken a plázákban) egy polaroidot aztán jóvilág.

a szemed nem játék.

uv szűrés: persze, a kínai is szűri az uv-t eleinte kiválóan. viszont az azon levő olcsó uv-réteg tulajdonsága, hogy a fény hatására idővel elbomlik (gyak bomlással szűri az uv-t) így 1-2 év múlva lesz meglepi.

[ Szerkesztve ]

(#10464) trebrona


trebrona
nagyúr

Csipeszes telefontartó
ingyenes szállítással.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10465) Gépötty válasza trebrona (#10464) üzenetére


Gépötty
senior tag

A vélemények ellenére ennyit simán megér.
Az ingyenes szállításról annyit találtam, hogy még 14.510 Ft értékben kell hozzá vásárolnom valamit :)

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10466) Silent77 válasza trebrona (#10464) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, rendeltem is! :R Bár sztem Note 3-nak kicsi lesz.

wwenigma: Ha megjön az USB töltőd számolj be kérlek, hogy jó-e. :R
Feleslegesen nem akarom megrendelni.

Gépötty: Most ingyenes hétvégén! :K

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10467) Gépötty válasza Silent77 (#10466) üzenetére


Gépötty
senior tag

Köszönöm, közben néztem felülre is, és észrevettem :)
Egyelőre arra várok, hogy újrainduljon a 15 perc, ami a megszakadt fizetés folytatásához kell :D
Természetesen köszönöm trebrona kollégának a tippet :R

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10468) trebrona


trebrona
nagyúr

Van még, érdemes nézelődni.
Tegnapi tegnap előtti black fridayt "hosszabbították" a sok reklamáció miatt.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#10469) szabifotos válasza trebrona (#10468) üzenetére


szabifotos
senior tag

Azok a fotópapírok is elég jó árúak így. A ColorWay márkát amúgy is már régen ki akartam próbálni. Bár van itthon fotópapír dögivel, de megrendeltem 2 csomagot. :U

[ Szerkesztve ]

(#10470) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Miért van olyan érzésem, hogy ez nem az eredeti? :U

5500mAh-s :D

[ Szerkesztve ]

(#10471) Trespa válasza KaiotEch (#10470) üzenetére


Trespa
tag

Szerintem nem egy hosszú élettartamra gyártották :D

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10472) KaiotEch válasza Trespa (#10471) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nem az a baj, hanem, hogy a MI logó mit keres rajta... :F

(#10473) Trespa válasza KaiotEch (#10472) üzenetére


Trespa
tag

Nem tudom . De nem dugnám rá a dolgaim az biztos .
javaslom : [link]

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10474) KaiotEch válasza Trespa (#10473) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja nem keresek külső akkut, csak néztem az árát.

(#10475) wwenigma válasza KaiotEch (#10470) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez akár még eredeti is lehet. :U Ára stimmel, közelről kellene megnezni. A logó is stimmel rajta. A képek alapjan egyes kulso azonositok rendben vannak.

Trespa: mi a bajod a Xiaomi powerbankokkal? :U ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10476) KaiotEch válasza wwenigma (#10475) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én úgy tudom, hogy Xiaomi-nak nincs 5500-asa, csak 10400-asa. Most nézem 5200-as már kapható.

[ Szerkesztve ]

(#10477) wwenigma válasza KaiotEch (#10476) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En is ezert neztem hogy valszeg eliras az 5500 AMENNYIBEN HA eredeti. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10478) Tika79 válasza wwenigma (#10477) üzenetére


Tika79
tag

Akkor ezt nagyon elírhatták, mert a fényképen egy 10400mAh -os van és a feltüntettet méret is ennek felel meg... ;]

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#10479) vacs


vacs
veterán

Párszor már olvastam, hogy többen rendeltetek Belkin autós töltőt (a topik keresés nem hozott normális találatot).
Ez tényleg tudja a 2×2,1 Amper-t, androidhoz is jó?

Tudnátok linkelni egyet, ahol normális áron kapok eredetit (edigital sajnos nem akciózta most le) !?
Ja és jó minőségű usb kábelt is rendelnék, ami elbírja ezt az áramerősséget.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#10480) wwenigma válasza vacs (#10479) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Miert ne lenne jo? Ez egy szimpla 2 portos USB csatlakozós táp. A kompatibilitas csak marketingrizsa, a mellékelt kabelre vonatkozik.

A kábel majdnemhogy teljesenmindegy, veszel egyet egy szamtechboltban oszt csókolom. Ne legyen kék meg ne legyen csillámpónis űbertuning kinaiusbkábel, azok jo esellyel vezetőt csak nyomokban tartalmaznak.

Mivel ez almas eszközhöz keszult, olcsobb nem lesz, az iDiotak barmit kifizetnek... Kulfoldon is minimum 40$, alatta csak masolatot fogsz kapni.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10481) nelsonmanian válasza Trespa (#10442) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

rendeltem egy feketét meg egy fehéret, legfeljebb elpasszolom karácsonyra :D

(#10482) Trespa válasza nelsonmanian (#10481) üzenetére


Trespa
tag

Sokat ne várj az órától mutatós órák,de ménőség nulla .. koppintások ..:D

LG G4->Samsung GS4->Nokia Lumia 800->SE Xperia X10 Mini-Mini Pro->X8->Nokia N97-N97mini->Thosiba TG01->Nokia 5300 xpress music-> és már ki tudja ..:D

(#10483) nelsonmanian válasza Trespa (#10482) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

vannak eredeti óráim, de csak acél színűek, kicsit feldobom a választékot :D
Se dátum funkció se semmi nem működik ezeken, dísznek lesz meg az időt mutassa, ennyi kell...

(#10484) XtremLor


XtremLor
őstag

Milyen ertekelest adnatok az olyan eladonak aki nem kuldte el a termeket ez 100%, azonnal visszafizette semmi kerdes nem volt,meg valaszt se irt? Felcseszte az agyam, pedig kellene nagyon az a vacak tolto! :))

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10485) nelsonmanian válasza XtremLor (#10484) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

vagy semmilyen, vagy semleges szerintem

(#10486) Dluinet válasza XtremLor (#10484) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ha azonnal szó nélkül adja vissza a pénzt, akkor pozívtivot, mert megbízható

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10487) DeFranco válasza Dluinet (#10486) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megbízhatóan várhat az ember 4-5 hetet hiába adott esetben olyan cuccra amire szüksége is lenne? hat csillag nyilván.

(#10488) Dluinet válasza DeFranco (#10487) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem volt olyan, hogy a postai feladás után 54 napra érkezett meg, erről az eladó nem igazán tehet, főleg ha valaki az ingyen postát választja

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10489) KaiotEch válasza XtremLor (#10484) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Adj neki jó értékelést, igaz a cuccot nem kaptad meg(még?!), de visszafizette. Legyünk kedvesek az embertársainkkal(bár a kínaiak szerintem már Androidok), és az élet visszafizeti a jót. :K

(#10490) cs.david94 válasza KaiotEch (#10489) üzenetére


cs.david94
tag

Ha már az értékelések vannak szóban. Rendeltem egy led égőt, meg is jött, csak gyengébb volt mint kellett volna. eladónak írtam, semmi(persze képekkel alátámasztva, nem kamu "gyenge aztán kell a refund". Szóval az ebay visszautalta a vételárat. Ilyenkor az eladónak mit illik adni. egyáltalán meddig lehet értekélni?

(#10491) Dluinet válasza cs.david94 (#10490) üzenetére


Dluinet
nagyúr

visszakaptad a pénzt az eladó nem kommunikált, akkor semleges

negatívot akkor adok, ha megkárosítanak

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10492) XtremLor


XtremLor
őstag

Koszonom mindenkinek a valaszat! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#10493) gabx76 válasza XtremLor (#10484) üzenetére


gabx76
senior tag

Lehet, hogy ezért megvetnek egyesek, de ilyen esetben egyszerűen nem szoktam értékelni, mivel az én szempontomból adás-vétel nem történt. (viszont hetekig vártam valamire, ami kellett volna + a pénz sem nálam tanyázott)
Megeshet, hogy valóban a posta a ludas, de az az érzésem, hogy az esetek nagy százalékában az eladó is kihasználja a lehetőségeit. (épp nincs is neki raktáron, túl olcsón sikerült lecsapnom, vagy csak valódi forgalom nélkül gyűjtene értékeléseket ... nem tudhatom.)

(#10494) Degeczi válasza gabx76 (#10493) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs ezzel gond, nem kötelező értékelni (eladók sem mindig teszik meg), talán tényleg így a legkorrektebb

(#10495) Flexy90 válasza XtremLor (#10484) üzenetére


Flexy90
senior tag

Most, hogy írtad eszembe jutott, hogy én is így jártam egy termékkel.

Ilyen értékelést adtam neki:

Xiaomi Fan

(#10496) htc07 válasza Flexy90 (#10495) üzenetére


htc07
addikt

már az is baj ha egyből visszaküldik a pénzt? :F

(#10497) spidersoft


spidersoft
senior tag

Vajon ezek mennyire megbízható szerkezetek? Sajnos a beléről nem készült kép... :F Rám gyújtja a házat, vagy csak megúszom annyival, hogy mikor lejár a szavatossága elpukkan? Élelmiszermoly ellen kellene valami a kamrába... feromonos ragacs-csapda van kitéve, de gondolom az csak a kanokat fogdossa össze, jó volna valami átfogóbb hatásfokú cucc ;) A kaja miatt egyelőre nem akarok mérgezni...

[ Szerkesztve ]

(#10498) htc07 válasza spidersoft (#10497) üzenetére


htc07
addikt

én inkább vennék valami normálisat, 20 másodperc google után ~1800-2000 forint + szállítás áron már találtam is, pl. árgépen.

[ Szerkesztve ]

(#10499) e=mc² válasza htc07 (#10496) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem. A baj az, hogy minimum egy honapig biztosan naluk van a penzed.

Erre kamatot szoktak adni erre szakosodott helyeken (bank).

Tobbszor elofordult velem is mar nem csak $1-os cuccok eseteben. Kicsit rohadtul bosszanto, hogy ez ellen Te semmit nem tudsz tenni, sem az Ebay.

Az utolagos ertekelest meg leszarom, nekem a termek kell, amit megvettem.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#10500) Matykoh válasza Dluinet (#10491) üzenetére


Matykoh
tag

Lényegében ez is megkárosítás, hiszen ha nem tévedek ez sikkasztásnak minősül. A büdös életben nem adják fel azokat szerintem, amiket egyből zokszó nélkül visszafizetnek. Négy-öt hétig meg én is tudom más pénzét használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.