Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Degeczi válasza petipetya (#10298) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez nem igazán érthető: hol kapcsolódik a véletlenszerű színválasztás vmilyen profilképhez?

(#10302) #27813376 válasza sto1911 (#10284) üzenetére


#27813376
törölt tag

Kukába vágtam. Első knyarban majd kiütötte az oldalablakot a teló, úgy esett ki belőle. Ne vegyél, csak dísznek való.

(#10303) sto1911 válasza #27813376 (#10302) üzenetére


sto1911
veterán

:R nem veszek.

(#10304) Minstrel


Minstrel
senior tag

Jöttek elemes led füzérek [link] Egész jól világítanak, ablakba jó lesz vagy a fejemre és legalább nem ég le tőle a ház, bár kitudja ezeknél. Nov 8-án fizettem érte és már itt is van, begyorsultak a dolgok. :)

(#10305) tboy93 válasza sto1911 (#10284) üzenetére


tboy93
nagyúr

ha olcsó és jó autós tartót keresel, akkor ezt tudom ajánlani:

faternak vettem ilyet, 3x jobb mint amit én itthon vettem 3500-ért ... neki egy majd' 25dkg-os 5.7"-os teló van benne és nem csúszik ki :N

felrement a link, fuss neki meg egyszer :) - doc

[ Módosította: doc ]

(#10307) Siriusb válasza Minstrel (#10304) üzenetére


Siriusb
veterán

Mi a titkod? Nálam csak várakozás van :(

(#10308) Silent77 válasza Siriusb (#10307) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam is, a héten még nem jött semmi. :O
Egy gyanítom már nem is fog, 14.-e volt a határidő.

tboy93: Várom a linket. ;)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10309) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Szerintetek ez a Belkin autós töltő eredeti lehet? Vagy ilyen árban mozognak? :F Az eladó meg a leírás is megbízhatónak tűnik :K

(#10310) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

[link] ez viszont jó!

الغريبة في هذا الكوكب

(#10311) masterful87 válasza cs.david94 (#9918) üzenetére


masterful87
senior tag

Üdv!

Olvastam az írásodat, ezért 14-én, pénteken rendeltem is kettőt, amit ma végre kézhez vehettem!
CSAKHOGY az egyik készülék alapból 3 sokszorosát mutatja! Szinte akárhova forgatom, előbb utóbb felmászik ilyen 3, 30, 0.3-ra. Pl. Váltó feszültség, -30-at mutat, rámérek a konnektorra, az meg 210 körül van, eközben a másik 240, egy régebbi szintén 240 körül mutat.

Amúgy tényleg jó cucc, hatalmas kijelző, szakadás fény és hangjelzéssel (a hang önmagában is extrának számít a legolcsóbb típusokon), külön ki/bekapcs gomb, data hold, kitámasztó, gumi borítás, amin szintén van kitámasztó, mondjuk a hozzáadott kábelek ritka gagyik (vékony kábel, kicsi tű), és én is kaptam bónusz 9 voltos elemet! :D

Most rendeltem először az EMAG-tól, és hát khm... a hirdetésben DT-9205 van a képen, a cucc dobozán DT-9205M, a dobozban meg DT-9205A+ van! Jójó, külső forgalmazótól van (bonzoportal.hu), ezért az EMAG nem tudhatja hogy mi lesz a dobozban, jó-e a kép hozzá az oldalon.
Az viszont már nem oké, hogy ez a cég Budapestre van bejegyezve (World-Net), közben sehol egy magyar leírás! (tudtommal Mo.-n forgalomba hozni csak magyar nyelvű leírással lehet). Ha valakinek lenne magyar leírása, egy linket adhatna hozzá! :)
Meg csak egy számlát kaptam, semmi papírt az 1 év gariról, akkor gondolom elég lesz a számla, ha 1 éven belül úgy alakulna (ne alakuljon!).

Ennyi negatívum után most én is kipróbálom az EMAG garancia kezelését, remélem hasonlóan jó tapasztalatom lesz velük, mint neked! :)

És köszi a tippet a készülékre!

[ Szerkesztve ]

(#10312) Outlander válasza masterful87 (#10311) üzenetére


Outlander
őstag

Románia cég... multiméterhez nem különösebben van leírás... mert érteni kell hozzá, azt meg tanítják vagy felszeded innen onnan. :DDD :P

ui: a számla egyben gari is, rá is van írva, illetve ha elhagynád a másolat a felhasználó fiókban is bent van.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#10313) Minstrel válasza Siriusb (#10307) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ezek az október végi, november eleji rendelések jönnek most gyorsabban, amiket szeptemberben és október elején rendeltem azokat épp most refundoltattam, mert már 10 napja lejárt a szállítási idő.

(#10314) tboy93


tboy93
nagyúr

Az autós tartó linkje: [link] :))

(#10315) Outlander válasza tboy93 (#10314) üzenetére


Outlander
őstag

Itthon valamiért kicsit a drága a "hülye azért nem vagyok?!" bótban. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#10316) masterful87 válasza Outlander (#10312) üzenetére


masterful87
senior tag

Így működne, ha az EMAG forgalmazná!

A leírás tényleg szükségtelen, semmi extra nincs rajta, max, az, hogy a kábeleket miszerint kell dugdosni. Én inkább a felmerülő jogi aggályok miatt "aggódom".

Ez ugye egy külső cég, úgyhogy az EMAG fiókomba se digitális számla, se garancia, gondolom ez minden külső forgalmazónál így van. Az a papír van, amit a csomag mellé tesznek, más nincs.

[ Szerkesztve ]

(#10317) wwenigma válasza masterful87 (#10311) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az egyertelmuen rossz. A legolcsobb multi is azert maximum par szazalekos turessel dolgozik.... esetleg meg kellene nezni a kalibralasat, de ahhoz meg kell egy pontos táp.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10318) Silent77 válasza masterful87 (#10311) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem 9205B, dobozon 9250B, eddig ez fel sem tűnt.
Hálózati feszültség 236V, mivel az előző megadta magát, csak remélni merem, hogy nagyjából pontos.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10319) masterful87 válasza wwenigma (#10317) üzenetére


masterful87
senior tag

Ilyesmire gondolsz?

Sanszos, hogy neki kell esnem, és megnézni azt a pótmétert!

Mert ha nekem kell visszaküldenem a World-Netnek pestre, hogy aztán szállítsanak egy újat a saját költségükre, akkor ott vagyok, hogy a 2000 forintos mérőre költök még vagy 1000-1500-at. :D

Ahelyett, hogy két pillanat alatt beállítanám! Ezt nem is gondoltam volna, hogy ezekben van egy ilyen "finomhangolás"! Köszönöm a tippet! :R

(#10320) sto1911 válasza tboy93 (#10314) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi, ennyiert beszerzek egyet!

(#10321) szabifotos válasza Outlander (#10315) üzenetére


szabifotos
senior tag

:Y Úristen!! :D

[ Szerkesztve ]

(#10322) wwenigma válasza masterful87 (#10319) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen valami ilyesmi, nekem a dt830-nal a kiskönyve is irja hogy hol van es hogy kell csinalni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10323) sto1911


sto1911
veterán

GU10 LED-et keresnenk, spotlampaba. Tud valaki megbizhatot ajanlani?

(#10324) kmarci25 válasza Outlander (#10315) üzenetére


kmarci25
veterán

Na jó, de nem látod a különbséget. Ez azért nem 1 dollár, hanem 10 ezer forint, mert ez Exomount2 márkájú. Ráadásul nem akármilyen kínai, hanem a világ legjobb univerzális tartója!!! :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#10325) havri1 válasza sto1911 (#10323) üzenetére


havri1
félisten

Én már rendeltem, de kalap szar. Kíváncsi vagyok tud e valaki jót, tényleg jót ajánlani.
Ennek semmi fénye..

havri

(#10326) Siriusb válasza sto1911 (#10323) üzenetére


Siriusb
veterán

Egy évvel ezelőtt én tőle rendeltem, 4 db 60 led-es melegfényűt, de csak 4W-ost. Jobb lett volna nagyobb teljesítményű, de bizonytalan voltam, s $14-nál nem akartam többet bukni. Elég sokat mentek, jól bírják, de kicsivel több fényt is el tudnék képzelni, persze lehet a hideg fényű változat is segített volna, de 1-2 W-tal nagyobb biztosan.

(#10327) cs.david94 válasza masterful87 (#10311) üzenetére


cs.david94
tag

Elsőre én is gyári hibásat kaptam, telefon és email váltás a céggel(bonzoportal, magyarul world net group), és postafordultával jött a másik. Tehát nulla posta, postás hozta az újat, én meg adtam neki a régit. Ebből a részből teljesen korrekt cég volt, de abban is benne lettek volna, hogy bevitetem valakivel a készüléket, csak hát egy egyetemistával nehéz időpontot egyeztetni, hogy be is érjen, így maradt a postás módszer.
De a lényeg, hogy működik, és nem került plusz költségembe ez a hiba.

(#10328) Gépötty válasza Heimdallr75 (#10310) üzenetére


Gépötty
senior tag

Elvesztettem a fonalat: "...PayPal will now give US buyers up to 180 days from payment...".
A policy updates szerint pedig: "PayPal’s Seller Protection and Buyer Protection policies may vary from country to country."
Aztán mire végigolvastam, teljesen összezavarodtam.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10329) Gépötty válasza sto1911 (#10323) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezzel a meghatározással leszűkítetted a kört 10 000+ találatra :)
Itt van olyan topik, ami kifejezetten ezzel foglalkozik, én pedig ilyeneket vettem, és beváltak:

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10330) spidersoft válasza havri1 (#10050) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ugye vettem két diy órát, amiből csak egy volt a csomagban -- tegnap lejárt az idő (illendőségből ezt még megvártam), és írtam az eladónak, hogy az egy lemaradt óráért akkor kérném a refundot. Írt vissza, hogy újraküldi az órát (gondolom azóta már rég feladta), várjak türelemmel (25-40 munkanap, talán előbb, ha a posta is úgy akarja).

Az épp bevezetett 180 nap vajon erre a rendelésre is vonatkozik? ;) Jó lenne, ha ilyen esetekre tudna új szállítási időablakot beállítani az adott rendelésre... mittomén a vásárló konfirmálhatná, hogy nem zsiványság, télleg közös megegyezés alapján, no problem, vagy efféle, és akkor az újraküldésre is lenne időablak, illetve vásárlóvédelem.

(#10331) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a 7 darabos tépőzáras kábelkötegelő. A töltő kábeléhez tökéletes, habár kicsit nagy rá, így többször kell körbetekerni.

"nincs rá lezsóidő"

(#10332) Gépötty válasza spidersoft (#10330) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nekem azóta sem sikerült feldolgoznom a kapott információt. Azzal kezdi ugye, hogy a US buyers kaptak 180 napot, aztán ott folytatódik, hogy országról országra változhat ennek az ideje. Namost, hogy Magyarországon ez hogyan működik, arról már halvány lila fingom fogalmam sincs, mert a következőkben már keverednek az eladói és a vevői jogok, és az agyam ledobja az ékszíjat.
Szerintem kérd vissza a pénzt, és vedd meg újra, különben egy fél éve lesz veled játszani.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10333) petipetya válasza Degeczi (#10301) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez csak az én agyszüleményem, hogy megnézte az ebay profilképemet és tudta hogy ne rózsaszínt adjon. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#10334) Outlander válasza petipetya (#10333) üzenetére


Outlander
őstag

Csak a tied.... Nem vatera, heti 1 vevővel... :U :DD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#10335) Degeczi válasza Silent77 (#10318) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nekem is DT-9205B,
amin sajnos nincsen data-hold, de szerencsére legalább teljesen pontosnak tűnik, 9-12V-on nézve 1 század Volt eltérést mutat egy sokkal komolyabb műszerhez képest, az itthoni konnektort is mindkettő 231V-nak mérte

(#10336) Gépötty


Gépötty
senior tag

Ajándékötlet, hátha valakinek megtetszik.
Képeket kell kirakni kis, műanyagból öntött "gyémántokból". Ennyit tudnak, és nem is kell több - szellemi fáradtság ellen szerintem kifejezetten jó lehet egy ilyen.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10337) krisztianAMG válasza Degeczi (#10335) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Én egy ilyet rendeltem épp ma, majd meglátjuk, hogy milyen. Kár, hogy induktivitást nem tud mérni.
Ezzel lehet induktivitást is mérni, csak nem automata. Én pedig kényelmes vagyok. Majd veszek az automatához egy ilyet is, és ez még pontosabb is.

(#10338) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Most akkor ez a lámpa milyen akksival/elemmel üzemeltethető?

Azt írja, hogy:
1x AA / 1x 14500 3.6v Battery (not included)

Az AA az 1,2v. Vagy megy erről is, arról is?

.

(#10339) Dluinet válasza 426os (#10338) üzenetére


Dluinet
nagyúr

AA az sima elem, vagy AA méretű 1,2V-os aku

a LED drive felismeri mi van belerakva

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10340) 426os válasza Dluinet (#10339) üzenetére


426os
őstag

Értem, köszi. Kisebb fénye lesz vele, vagy csak kevesebb ideig fogja bírni egy töltéssel?

.

(#10341) kerekfej válasza 426os (#10338) üzenetére


kerekfej
addikt

14500 3.6v Li-ion akksit rakj bele inkább, azzal biztosan jobban világít.

AA elemet meg felejtsd el ilyen lámpáknál, de egyébként azzal is üzemel (mert két perc alatt lemerül)!

[ Szerkesztve ]

(#10342) 426os


426os
őstag

Esetleg egy bevált, jó minőségű ilyen akksiról kaphatok linket? Nem magamnak veszem, ezért nem szeretnék kísérletezgetni.

.

(#10343) Silent77 válasza Degeczi (#10335) üzenetére


Silent77
veterán

Mivel tudnám itthon másik műszer hiányában megnézni, mennyire pontos? :B
Néztem most AA akkut ami elméletbe 1,2 V, műszer szerint 1,4 körül van mind.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10344) krisztianAMG válasza Silent77 (#10343) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ha leterheled, le fog az esni 1,2-re.

(#10345) Gépötty


Gépötty
senior tag

Hát én ezt most csakazértis meg fogom osztani most, hogy szénné röhögtem magam.
Nem eBay. Nem kína. Problem? :D
Tartsd melegben a Pitont!

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10346) Silent77 válasza Gépötty (#10345) üzenetére


Silent77
veterán

Nem kell, sperma ölő. :DDD
Ez a név sokkal jobban illik rá.
Amúgy mit kerestél? :DDD

krisztianAMG: Köszi, akkor ezek szerint ez az érték megfelelő, és nem csal.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#10347) Gépötty válasza Silent77 (#10346) üzenetére


Gépötty
senior tag

Egy haverom küldte, és nekem is eszembe jutott, hogy megkérdezem, de inkább úgy döntöttem, hogy nem akarom tudni :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#10348) erzol válasza Gépötty (#10345) üzenetére


erzol
őstag

:C

Ez ugyanolyan pöcstarisznya? :F

[ Szerkesztve ]

(#10349) kerekfej válasza Gépötty (#10345) üzenetére


kerekfej
addikt

Ennek miért Willy a neve?

(#10350) RBJ


RBJ
addikt

És kinek szokott fázni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.