Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68551) nimfas válasza Tarek El-Ali (#68529) üzenetére


nimfas
addikt

Szia, Hátha tudsz nekem is segíteni, ilyen[link] távirányítóm van a kapuhoz, de 5 hónapnál nem igen tart tovább, pedig nem sűrűn van használva (anyámék kapujához van). Érthető okokból nem szívesen dobnék ki évente 2x6eFt-ot ilyen vacakra... Van esetleg valami tartósabb alternatíva?

(#68552) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok.
Gondolkoztam egy Honor 8 telefon vásárlásán.
Ehhez már type c töltő kell.

Ti milyen kábel és töltőt tudtok ehhez a telefonhoz ajánlani.
Másik kérdés. Ti a sima micro usb type c átalakítót ajánljátok az ilyen telefonokhoz?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#68553) csmat válasza nimfas (#68551) üzenetére


csmat
senior tag

Nekem is ilyen a garázs kapu nyitóm. Amit utoljára linkeltem, nekem működik, igaz csak 2 hónapja kb.

Tarek El-Ali: köszi, lehet bepróbálkozom vele, egy próbát megérhet...
Egyébként a piros gombos házba többféle egység is lehet? (Csak kinézet alapján azonosították be)

[ Szerkesztve ]

(#68554) Sanki válasza mirci18 (#68552) üzenetére


Sanki
addikt

Én csak kábelt rendeltem még, ugyanilyen telefonhoz. Aliexpress ugreen, még nem érkezett meg, de itteni ajánlásra rendeltem ilyet.

USB Type C Cable,Ugreen USB C 3.1 Type-C Fast Sync
http://www.aliexpress.com/item/32421088643/32421088643.html

(#68555) Czimby válasza dugesz77 (#68550) üzenetére


Czimby
addikt

Igen abba kellene, egyébként mi a véleményed magáról a lámpáról?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68556) nimfas válasza csmat (#68553) üzenetére


nimfas
addikt


Mint kiderült van ilyen távom mint amit a fórumtárs linkelt, csak én a mellette lévő okos vezérlőhöz kaptam.
Ki fogom próbálni, hogy működteti-e anyáméknál a kaput, megpróbálom programozni. Egy próbát megér :)

=======================================================
Más:

Ilyen foglalatú a munkás fejlámpám, ez a kamu 4000mAh akksi van hozzá, ez ha jól látom protected (van kupakja...) a kérdés az, hogy a képen látható, hogy van a lámpatest foglalaton bütyök.... Vajon működne nem protected akksival is? csak mert az lehet olcsóbb lenne....

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#68557) tupacamaru válasza mirci18 (#68552) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem adnak hozzá töltőkábelt?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#68558) mirci18 válasza tupacamaru (#68557) üzenetére


mirci18
addikt

Dehogynem.
De nem csak egy helyen szeretném a telefont tölteni.
Kell egy a hálószobába. egy a munkahelyre egy az autóba egy a lakás más pontjára.
S mindezt azért mert átáll az ember egy más tipusú kábelra.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#68559) spidersoft válasza Demokatona (#68503) üzenetére


spidersoft
senior tag

A rajta lévő lekaparós matricán szereplő kódról van szó -- jellemzően szokott a Jakemy/Jackly (egy cég, két brand) szerszámokon, be lehet írni a weboldalon, és kiírja, hogy eredeti a termék, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#68560) Beni2360 válasza nimfas (#68551) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát pedig nekem is ilyen van több mint 5 éve és csak elem lett benne cserélve. Olasz két motoros kapunyitóhoz kaptuk. :F Azóta a kiskaput sem nyitom kulccsal, hanem ezt használom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#68561) dugesz77 válasza Czimby (#68555) üzenetére


dugesz77
őstag

Brutál :D . S2+ is szeretem de ez rátesz egy lapáttal. Turbó módba nem hagyja sokáig világítani,magától visszaveszi a fényerejét de arra nagyon ritkán van szükség. A vetített fény közepe fókuszáltabb a szélén viszont jobban terít mint az s2+, tehát messzebbre visz, mégis marad elég szórt fény. Én elégedett vagyok vele.

(#68562) mirci18 válasza Sanki (#68554) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#68563) anorche1


anorche1
őstag

Ingyen ora, csak a $2.5 szallitast kell fizetni
[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#68564) royalka válasza Szoszo94 (#68542) üzenetére


royalka
őstag

Arra kell most nekem ez az eszköz hogy az usb portot el tudjam távolítani az alaplapról. Mivel nincs minden érintkezőnek látható helyen a forrasztása. Igy az egész portot felmelegitem. Videóba igy volt :D. De nem akrom offolni nagyon a topikot.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#68565) XtremLor válasza anorche1 (#68563) üzenetére


XtremLor
őstag

Ebay-n pedig 1-2$ [link] [link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#68566) Czimby válasza dugesz77 (#68561) üzenetére


Czimby
addikt

Akkor falura jó lesz :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68567) maestro87 válasza Szoszo94 (#68542) üzenetére


maestro87
őstag

Miért, ragasztva vannak a tabletek? Szerintem csak pattintósak.

Forrasztópákával elég nehéz leszedni a micro USB csatlakozót, így ahhoz is elkél egy forrólevegős páka. Ebből a legolcsóbb és ami talán a vámon sem akadna fenn az ez a fajta.
Amúgy ez is hiába 300°C felett fújja a levegőt, pár cm-ről már csak 35-40°C. :K

[ Szerkesztve ]

(#68568) Szoszo94 válasza maestro87 (#68567) üzenetére


Szoszo94
őstag

Is-is.Sajátom pattintós, de javítottam már több ragasztott típust is, illetve olyant is, ahol az USB port kis NYÁK lappal együtt cserélhető volt, csak ragasztva volt a NYÁK, hogy a helyén is maradjon. Ezért gondoltam egyből erre, aminél USB portot kellett cserélnem és forrasztani is kellett, azt pákával és olyan heggyel csináltam, ami oda kellett. Nem tudom mennyire jó ötlet a hőlégfúvó, én félteném a körülötte lévő alkatrészeket, mivel ugye azt teljesen egy pontba nehéz koncentrálni. Mindenesetre ha csak ez a megoldás tud szóba jönni, akkor az általam linkeltnél erősebb teljesítményű fog kelleni, az szerintem többszáz fokot nem éri el. Pláne, ha magas olvadáspontó ónnal van gyárilag forrasztva. Na OFF vége :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68569) gulac12 válasza mirci18 (#68552) üzenetére


gulac12
tag

Nekem Nexus5x van, annak a topikjában olvastam:

Az USB Tpye-C eszközökhöz megfelelő mennyiségű USB Type-C kiegészítő hiányában egyelőre legegyszerűbben USB 2.0 A vagy USB 2.0 micro B típusú perifériákat, hubokat vagy töltőket lehet csatlakoztatni, így átalakító kábel használatára van szükség. Természetesen a gyártók felismerték a vásárlói igényeket, így már olcsó átalakító kábeleket is szerepelnek a kínálatukban, ám a spórolás ezúttal nem biztos, hogy kifizetődő. A teszt alapján a 22 megvizsgált kábelből és adapterből összesen 3 felelt meg a szabványnak. Ha a szabványt betartják, akkor az átalakító kábeleken egy 56 kΩ (+/-5%) értékű felhúzó ellenállást kell alkalmazni annak érdekében, hogy a régebbi eszközökkel való kompatibilitás biztosított legyen. A gyártók ezzel szemben kisebb, 10 kΩ értékű ellenállást használnak, vagy éppen teljesen lespórolják az említett ellenállást, ami veszélyt jelent, hisz így az USB 3.1 Type-C eszköz 3 ampert próbál felvenni az adott USB porton (például hubon vagy töltőn) keresztül, márpedig ekkora áramerősség leadására a régebbi portok nem képesek. A nem megfelelő kábel alkalmazásával mind az USB 3.1 Type-C porttal ellátott eszköz, mind pedig az átalakító kábel másik végére kapcsolt töltő vagy USB hub sérülhet, így érdemes megbízható kábelt választani.

Van Benson Leung a Google mérnöke által bevizsgált kábelekről és kiegészítőkről egy oldal, érdemes ezekből válogatni (amit 5 csillagra értékelt)

(#68570) nimfas


nimfas
addikt

Hali!

Mi a difi a kettő 18650 akksi között???

[link] $18.21

[link] $25.03

Gearbest posta nem számít, mert más is lenne rendelve, egyébként fejlámpába lenne, 2db kell bele.

Elég lehet az olcsóbb is???

(#68571) Feketelaszlo válasza nimfas (#68570) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Az elég nyílvánvaló, hogy külön batchből (s valószínűleg külön gyártási helyről) származnak, de ennél okosabbat csak az tud mondani, aki vásárolt mindkettőből. Vakon én már csak az értékelések száma miatt is az olcsóbbra böködnék.

(#68572) csmat válasza mirci18 (#68558) üzenetére


csmat
senior tag

Szerintem nem fog kelleni olyan sok, iszonyú gyorsan feltölthető ;)

(#68573) Szoszo94 válasza nimfas (#68570) üzenetére


Szoszo94
őstag

Elsőre arra gondoltam, hogy az olcsóbb unprotected, de nem. Valószínűleg csak nagyobb az akció GB-n :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68574) spidersoft válasza Szoszo94 (#68573) üzenetére


spidersoft
senior tag

GB-ről vettem anno két valami ilyesmi zöld aksit. 2db aksi egy közös ajándék dobozban drágább volt, mint az 1db aksi ugyanolyan kétfészkes ajándék dobozzal termékből kettő. Szóval lett olcsóbban ugyanúgy két aksim meg egy plusz dobozom :D Szerintem kiszámíthatatlan... lehet attól függ, hogy melyik terméket mikor szerezték be utoljára, és akkor mennyi volt a beszerzési ára.

(#68542) Szoszo94: nekem 858D forró levegős pákám van, egész korrekt. 14.500Ft körül jön állítólag a britektől, én innen vettem, de nekem bő egy hónap alatt érkezett meg, szóval fene tudja, hogy tényleg GB-e... mindenesetre nem FÁzták meg. Hőfokot és légmennyiséget lehet állítani rajta (ez utóbbi azért lényeges, hogy ne röpdössenek le a panelre forrasztott egyéb mákok meg morzsák), bár ez is a nyélben készíti a levegőt meg a meleget is (tartásnál figyelni kell, hogy ne markoljunk rá a beszívó nyílásokra, de adja magát, alapból nincs útban). Tetszik benne, hogy van egy mágnes az állványban, így ha a pákát a helyére teszed elhallgat, ha felveszed rázendít :) Kedvenc villanyásztesztelőemberünk reviewja a cuccról.

[ Szerkesztve ]

(#68575) mirci18 válasza csmat (#68572) üzenetére


mirci18
addikt

Miért ne kellene?
Vagy egy töltőt hurcollásszak mindenhova.
A hálószobai folyamatosan be van dugva.
Ha a munkahelyre hordanám akkor előbb utóbb valószínűleg ott vagy otthon hagynám.

A lakásban meg kell egy plusz hogy ne kelljen kihúzogatnom mindíg a hálószobait.
A kocsiban meg dettó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#68576) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Sziasztok!
Látom szóba került a hőlégfúvó téma. ~18 USD-ig keresek olyat ami legalább 2 állapotban szabályozható és nem a leggagyibb. Ahogy figyeltem jópár fajta van, bár nem sok különbség van köztük, főleg Ali-n néztem. Ötlet?

(#68577) betyarr


betyarr
veterán

telefonhoz szeretnék kijelzőt rendelni.van valami ajánlott eladó az alin vagy az ebayen?banggood,gearbest most nem játszana,mert meglehetősen drága és annyi lét nem érne meg nekem.

(#68578) vacs válasza BullZeye (#68450) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

A kék led-es (éjszaka egész szobát bevilágító) Wooden Clock-hoz vegyél egy állítható áramerősségű adaptert, ilyenen tudsz állítani pl 4,5V-ot is (ezt csak gyorsba kerestem, lehet van olcsóbb is)!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#68579) andrisbandi válasza betyarr (#68577) üzenetére


andrisbandi
őstag

Nem írtál típust.
- A teló saját fórumában érdemes rákeresni.
Pl a Z1C-nél több bevált ebayes eladó is van, gyári alkatrészekkel.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#68580) betyarr válasza andrisbandi (#68579) üzenetére


betyarr
veterán

redmi note 2 a teló.a saját fórumában gearbest vagy banggood van ajánlva (hirtelen nem ugrik be melyik),de ott 10k környéke.lehet sokkal olcsóbban is kapni alin,de a fene tudja,hogy azok mennyire minőségiek.

(#68581) Imy válasza vacs (#68578) üzenetére


Imy
veterán

A Volt az feszültség, nem áramerősség. ;)

(#68582) AndrewBlase válasza dugesz77 (#68475) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az lehet. De akkor mi a fészkes fenét csinál a vírusírtó meg a malware fighter a gépen? Nem éppen ezeket kellene távol tartaniuk? :F

Miért mindig én???

(#68583) Szivacs85 válasza Game-over (#68498) üzenetére


Szivacs85
tag

Szia! Nekem már múlt héten megjött mindkettő.
Gondolom te is akkor rendelted, amikor 1euró volt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ: MSI 1050TI 4GB OC és egy hibátlan Ati HD 4670 videokártya

(#68584) Szoszo94 válasza spidersoft (#68574) üzenetére


Szoszo94
őstag

Na ez már komoly cucc, nem is tudtam, hogy ilyenek léteznek direkt forrasztásokhoz :Y
Elfogott a must have érzés, majd megpróbálok olcsóbban keríteni valahonnan egy ilyen állomást :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68585) Gsx-rr válasza Breki (#68431) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Es ilyen szij van hozza ,mint ebben az ismertetoben van?

(#68586) Silent77


Silent77
veterán

Ezek jöttek múlthéten.

Telefonról macerás lesz linkelni, de megpróbálom.

Mi Band 2 páromnak. [link]
Az egyet megörököltem, kék, rózsaszín, sárga szíjjal. :D
Persze megvan a gyári fekete is. :)
Rögtön megszerette, szerintem a legtöbben ismerik.
Ennyiért jó vétel volt.

Miband 2 fólia 2db [link]
A gombnál nincs kivágva, direkt ilyet akartam.

Fülbevaló, postaköltség csökkentés miatt. :)
[link]

Szurka piszka hőmérő. Kb 10 éve a kutyám szétrágta, ideje volt újat szerezni.[link]
Nem ajánlom, lassú, és szerintem nagyon pontatlan.
Majd még tesztelem.

KZ-EDR1
KZ-EDR2
Páromnak vettem őket, megérik árukat.
Igaz nem sok lehetőségem volt tesztelni.
Elnézést, hogy nem linkelem, nem akarja az igazságot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#68587) Saccco


Saccco
nagyúr

LOZ házak - LEGO hasonmás, van KFC, McDonalds, Starbucks, Apple... :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68588) dugesz77 válasza Silent77 (#68586) üzenetére


dugesz77
őstag

Azzal a hőmérővel én is benyaltam.. Szerintem nem az elejétől mér,hanem a tűrész közepe fele lehet az érzékelője ezért lassan mér. Ami nagyobb gond,hogy vékony hússzeleteknél így meg főleg pontatlan.
Ami bevált és tényleg jó az az IKEA Fantast húshőmérő+időzítő. Mágneses,pontos lehet állítani a riasztást időre/hőmérsékletre és mivel itt külön van a szenzor rész azt a sütőbe be lehet rakni sütés közben meg az ára is jó. Grillezéshez,hamburgerhús sütéshez nem is állok neki nélküle.

[ Szerkesztve ]

(#68589) tahepa válasza betyarr (#68577) üzenetére


tahepa
senior tag

(#68590) nimfas válasza dugesz77 (#68588) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem ebből az ikea-sból van 2db. Régen lehet kapni, én csak az időzítő részét használom. Oda-vissza tud számolni. 1490-ert ajándék. :)

(#68591) dugesz77


dugesz77
őstag

Fenébe az oroszoknak külön milyen jó akciókat csinált a GB :W Ezt nem lehet átverni valahogy?5,55$ jönne is egy H36 meg egy s2+ lámpicsek

[ Szerkesztve ]

(#68592) dugesz77 válasza dugesz77 (#68591) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat nem igazán a fórum fő témájához tartozik de UBI adventi naptárjában egész jó cuccokat lehet nyitogatni. Hátha érdekel valakit (leírás mik lesznek)

[ Szerkesztve ]

(#68593) bul07 válasza dugesz77 (#68591) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán jó lehet a kupon , nyáron már volt hogy orosz linkről lett rendelve

22óra múlva kiderül lehet egy S2+ benevezek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#68594) spidersoft


spidersoft
senior tag

Az előrendeléses Digoo kameráról most szólt a banggood, hogy gyártás elhúzódott, később fogjuk megkapni. Vagy full refund, vagy ha várunk, akkor majd kapunk pár pontot: ha egy héten belül tudják szállítani, akkor 50-et, ha több, mint egy hét lesz a csúszás, akkor 100-at.

A GB ajánlatnál nem tudom, hogy tényleg csak oroszoknak lesz-e, holnap kiderül. Rápróbáltam egy termékre a kódot, és írta, hogy 28-ától 30-ig próbálkozzak, de azt egy szóval se, hogy nem vagyok nekik eléggé orosz :U

(#68595) Czimby válasza dugesz77 (#68592) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! :R

Király vagy! Meg az Ubisoft is UBI30 keretében egész jó játékokat osztogattak, kíváncsi vagyok mi lesz a Decemberi..

Adventiben 2.-ik nap mit adtak? Sajnos az one day offer volt, lecsúsztam.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68596) dugesz77 válasza Czimby (#68595) üzenetére


dugesz77
őstag

"2: 30% off selected Ubisoft games" gondolom ezért volt csak egynapos.

(#68597) betyarr válasza tahepa (#68589) üzenetére


betyarr
veterán

köszi!azonban úgy látom sokan panaszkodnak,hogy nem teljesít túl jól.azt írják,hogy rosszabb mint az eredeti :(

(#68598) gatesz válasza andrisbandi (#68504) üzenetére


gatesz
tag

Köszönöm! És miért nem tudok pontot felhasználni Miband2 vásárláshoz Gearbesten? Mert így postával mindennel majdnem 25$ és már eustock-on is 9900Ft garival. Nem tudom megéri-e?

(#68599) tboy93 válasza gatesz (#68598) üzenetére


tboy93
nagyúr

En par hete meg 8.000Ft-ert vettem geekbuyingrol.

(#68600) dugesz77 válasza nimfas (#68296) üzenetére


dugesz77
őstag

Napi akcióban az új Xiaomi 10k Power bank 16,99$ Joybuy-nál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.