Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68451) Bandus99 válasza Bandus99 (#68430) üzenetére


Bandus99
őstag

Senki nem vasarolt meg hasonlo kutyut ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#68452) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Mi a véleményetek erről? Led zseblámpa

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#68453) BullZeye válasza BullZeye (#68450) üzenetére


BullZeye
veterán

(#68454) csabooooo válasza BullZeye (#68450) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Pont ezért vettem anno piros fényűt, azzal nincs ilyen probléma.

(#68455) Druss válasza BullZeye (#68453) üzenetére


Druss
aktív tag

A beállításokban nincs lehetőség állítani? Nekem a kockaórában van 3 fokozat választás (igaz néha random visszaáll a legnagyobbra).

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#68456) KTU válasza Bandus99 (#68430) üzenetére


KTU
addikt

Gyerek Q50 GPS órából rendeltem, van belőle oled és sima kijelzős.
Még pár hét míg ideér, oled.
Konkrét linket most nem tudom. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68457) balazs1956 válasza pocokxx (#68452) üzenetére


balazs1956
senior tag

Itt tedd fel a kérdésedet, korrekt választ fogsz kapni rá.
Én semmiképpen nem ajánlanám.
Inkább ezt
vagy ezt
Ezeket használhatod AA elemmel, vagy 14500-as li-ion akkuval is. (ekkor + töltő+akku)

(#68458) macilaci78 válasza pocokxx (#68452) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szaktopik

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#68459) BullZeye válasza Druss (#68455) üzenetére


BullZeye
veterán

Auto brightness van (időhöz kötött, 6/18/23, de sajnos az sem veszi le eléggé a fényerőt.

(#68454) csabooooo
Értem, csak az meg nem túl szép, és semmihez sem illik a piros led itthon sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#68460) spidersoft


spidersoft
senior tag

Megérkezett a Banggoodos óramechanika: valóban nagyon csendes szerkezet, kb. kétarasznyira kell eltávolítani a fülemtől, hogy ne halljam abszolút a hangját. Részemről *egyelőre* ajánlott termék annak ellenére, hogy feleennyiért is van ebayen (ki tudja, hogy milyen). Hogy valóban ajánlott-e, az majd néháény hét múlva derül ki: ha még akkor is csendes lesz és pontos, akkor ajánlott marad. A mutatói matt fehér festésű nagyon vékony (0,4mm) alulemezből vannak, amik ugyanolyan könnyen görbülnek, mint amilyen könnyen egyenesednek -- ezt be kell vállalni a kínai szállítással, de ebben nem különbözik a többi termék sem. A hátoldal felirata: Sangtai 6168S.

Vettem régebben számlap nélküli faliórát (lézervágott plexi számokat lehet a falra ragasztgatni, a közepébe meg betenni az órát, így custom átmérőjűre lehet kirakni), no, annak nagyon zajos a nem-másodpercegő, folyamatos járású mechanizmusa, azt leváltani vásároltam november elsején (25 napot futott). $1.98, pontozva $1.68.

Befutott az ezerforintos töltött szőlőlevél/káposzta készítő is. Vagy ez vagy ez, mert kollégámnak is rendeltem egyet -- mindkettőt november hetedikén, és a csomag címkéjéről nem derül ki, hogy melyik példány lehet -- ha nincs tracking, akkor van esély kideríteni?... végülis mindegy, ha megérkezik a másik is, csak ha nem/sérülten/stb., akkor honnan tudjam, hogy melyik eladót zargassam, dobjak fel pénzt? :D

Kipróbáltam papírtörlővel és az ebédről megmaradt kenyérdarabokkal: hejre kis csomagocskát hengerített belőle (nem ehhez a töltésmérethez vagyok szokva: a három beállítás közül a legnagyobbikon kb. 6cm hosszú, 3cm átmérőjű adagokat gyárt). Egyébként ránézésre fahinul működik :) A szalag, ami az egész mókát végzi sűrű szövésű műszálas anyag, ránézésre elég erős.

Tegnap kaptam kézhez a Jakemy csavarhúzó készlet is: szokásos minőség, kaparós sorsjegy kódja meg a weboldal alapján eredeti termék. $1.69-et simán megért, a jelenlegi árát már nem biztos (biztos, hogy nem :D). A nyélben a hatszögletű üreg fenekén kis mágnes cuppantja a helyére a bitet, a nyél kupakja lecsavarható, és az összes bit belefér. Ez azért lehet érdekes, mert volt már olyan csavarhúzóm, ahol elspórolták a nyél gyomrát gondolván, hogy egy bit úgyis a csavarhúzóban van -- hát nem, mert ha megyek valahova vele, akkor nem hagyok kilógni egyet se. Szóval annál a csavarhúzónál direkt kihagytam a készletből a legkevésbé fontos (valamelyik "lapos") bitet. November elsejétől 24 napot utazott.

(#68461) Breki


Breki
veterán

BENJIE S5 OLED 8GB Digital Voice Recorder MP3 Audio Player

Ilyet rendelt már valaki?

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#68462) hodostamas


hodostamas
addikt

Sziasztok,

milyen HMDI/USB-s Androidos mini lejátszót ajánlanátok TV okosításra? Amire használva lenne:
Youtube
DLNA/Plex(ha lehetséges)

Másodlagos TV-re lesz, amolyan néha jó ha tudok majd lejátszani NAS-ról :)

Köszi :R

(#68463) Saccco válasza hodostamas (#68462) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én arra inkább a Raspberry Pi-t mondanám, Kodival.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68464) #56573440 válasza Saccco (#68463) üzenetére


#56573440
törölt tag

Vagy rasplex-el

[ Szerkesztve ]

(#68465) MonRo válasza Bandus99 (#68430) üzenetére


MonRo
tag

Ez engem is érdekelne, ha az amire gondolok. (Gyerek elveszik, megtalálom.😀)

(#68466) Tim82 válasza Breki (#68461) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#68467) vizimento


vizimento
senior tag

Van most valami kütyü GB EU raktár postaköltség csökkentéshez?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#68468) 206 cc válasza Breki (#68461) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Kb. Három hete érkezett meg és azt kell mondjam nagyon jó vétel volt! Az árához képest jól szól kicsit buta a menű része,de jó a ház a gombok a kijelző sőt az érintős gombok is rendben vannak! Az akkut én 4 naponta töltöm kb. Napi 2órát használom az utazás alatt ....így bírja bőven ezt az igénybevételt. Érdemes egy jó fülest beszerezni pl.ma a telekomnál van egy-két jo ajánlat....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#68469) tboy93


tboy93
nagyúr

Sincerititől samsung evo vagy evo+ micro sd-t érdemes rendelni? Melyik a jobb kártya? Esetleg sandisk? 64,128gb-osat néztem. Másik kérdés, tabletbe melyik a javallottabb méret? Belassulhat a tab egy nagy sd kártyától?

(#68470) KTU válasza MonRo (#68465) üzenetére


KTU
addikt

Közben ma érkezett az extrémtől gyerek GPS óra. Egy hete 2eFt-al volt olcsóbb, (7490Ft)
Még nem tudom milyen. Nem értem még haza.

"Gyerek elveszik, megtalálom"

Igen azt tudja, ha leveszi, azt is jelzi. Itt a manualja

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68471) havri1 válasza tboy93 (#68469) üzenetére


havri1
félisten

Memóriakártya topic

Nézz be ide, hátha több infó van.

havri

(#68472) tboy93 válasza havri1 (#68471) üzenetére


tboy93
nagyúr

Thx :R

(#68473) MonRo válasza KTU (#68470) üzenetére


MonRo
tag

Elég ígéretesnek látszik (nyilván ezért vetted meg Te is... 😊). Egy értékelés van hozzá, az leírja a beállítását. Azért természetesen várom a véleményedet erről az óráról.🙌

(#68474) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Tele a hócipőm (jelenleg) az Aliexpressel. :W
Ebayen, Banggoodon "zaklat" felugró ablakokkal az Ali.

Mondjuk régebben meg a Banggood csinálta ugyanezt nálam. :((( :W

Miért mindig én???

(#68475) dugesz77 válasza AndrewBlase (#68474) üzenetére


dugesz77
őstag

Benyeltél egy hirdetős trójait. Nem az Ali bűne.Elég nehéz leszedni. Ilyenkor szoktam a Chrom-nál egy "Beállítások visszaállítása alapértelmezettre" nyomni. Ha ez sem segít újratelepíteni a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

(#68476) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok!

Okos karkötő, vagy okos óra akciót láttatok már valami értelemeset. 23 dollár alatt? Én a gearbest-en láttam a Mi band 2-t, de nem tudok hozzá pontokat beváltani :W

A többi márkát Zeblaze, SMR... nem ismerem.

(#68477) tboy93 válasza gatesz (#68476) üzenetére


tboy93
nagyúr

Miband2 link

Megbizhato shop, par hete innen vettem en is.

(#68478) Ittnemaz válasza dugesz77 (#68475) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

megabugifacát.

adware tools 5.1

(#68479) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Free scrollwheel-es egeret (vagyis ahol a görgető racsni kikapcsolható és meggörgetve magától megy) nem "találtak" ki az ügyes kínaiak? Mint amilyen a Logitech M705, csak nem tízezerért.

4 8 15 16 23 42

(#68480) spidersoft válasza tonyrulez (#68479) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha sokat kell gurítani, akkor középső gombbal katt egy olyan területen, ahol nincs semmi aktív elem, aztán az egér mozgatásával lehet lassabb-gyorsabb autoscrollt okozni, újabb középső kattal funkció kikapcs. Egyébként úgy rémlik, hogy egy időben az ilyen egerekből jópár fajta volt a hazai kínálatban, persze lehet, hogy rosszul emlékszek...

(#68481) gatesz


gatesz
tag

Sziasztok!

Lehet most nagy balgaságot kérdezek, de az Angliából rendelt termékekkel mi most a helyzet Áfa, és Vám szempontjából?

(#68482) tom2085


tom2085
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy tabletet. Egész nap szemezgettem egy CHUWI Hi10 Pro 2 in 1 Ultrabook Tablet-el, most vitték le 181 dollárra az árát dokkolós billentyűzettel együtt. Mennyire számít ez akciós árnak Gearbest EU raktárról ? Lehet ezt még lentebb vinni, vagy ennyiért nagyon is jó ár érte?

(#68483) tboy93 válasza tom2085 (#68482) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bill tuti jar hozza?

(#68484) TommyX_


TommyX_
őstag

Jól gondolom, hogy ez a csomag "elveszett"? Mivel légipostával, itt kéne legyen nálam már a rendelt dolog.
2016-11-03 17:02
INCHEON, Flight number : OK4191
2016-11-03 14:11
INTERNATIONAL POST OFFICE, Departure from outward office of exchange, Dispatch number : 221
2016-11-01 22:21
INTERNATIONAL POST OFFICE
2016-11-01 21:33
Goyang Mail Center
2016-11-01 14:31
Goyang Mail Center
2016-11-01 13:56
SL.AHYEON
2016-11-01 10:34
SL.AHYEON, Posting/Collection, Posting office zip code : 04116, Transit or Destination country : HUNGARY(REP)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#68485) tom2085 válasza tboy93 (#68483) üzenetére


tom2085
csendes tag

Igen, ott van a kosárban plusz elemként.

(#68486) dugesz77 válasza tboy93 (#68483) üzenetére


dugesz77
őstag

Ott alul az akció:

(#68482) tom2085 én egy HiBook Prot használok,de nem felhőtlen az öröm. Sok ez a felbontás ennek a SOC-nak . Windows alatt megnegyedeltem(1280x800) így sokkal fürgébb. Android alatt is képes gondolkodni játék betöltéséknél.

[ Szerkesztve ]

(#68487) Saccco válasza gatesz (#68481) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nincs plusz teher.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68488) tboy93 válasza dugesz77 (#68486) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem az eu raktarra 210$-t ir, csak kinabol 180 dodo.

(#68489) zoltan6 válasza tboy93 (#68488) üzenetére


zoltan6
őstag

gearbesten nézed?

(#68490) tboy93 válasza zoltan6 (#68489) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, mobilappbol.

(#68491) dugesz77 válasza tom2085 (#68482) üzenetére


dugesz77
őstag

A billentyűzet 40-50$ körül mozog. A gép maga 200 alatt sem volt idáig. Tehát jó ez az akciós ár érte. Amúgy ne ijedj meg amit az előbb írtam. Jó kis masina csak a "szokásos" kínai feeling benne van. Kicsit gyenge a wifi, windows alá nem írtak a billentyűzet tapipadjához drivert ezért egérnek ismeri fel a windows, kicsit kell vele szüttyögni de használható. Viszont full alu ház, normálisan össze van rakva, gyönyörű a kijelző,egész jó az üzemidő.

(#68492) DeFranco válasza tonyrulez (#68479) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én már sok egeret alakítottam át "szabadonfutóvá". ha szétszeded és kicsit megkínzod a görgőnél a felelős pöcköt (ami racsnizik egy fogaskeréken) akkor nem vagy jóval kevésbé fog racsnizni (igény szerint)

kicsit fura először, mert nincs súlyozva, mint a logi de szokható, én szeretem.

(#68493) anorche1


anorche1
őstag

DD4 -en 616L1K088VZXD50525 kuponnal 3.59 usd a xiaomi toll. Szerintetek megér ennyit?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#68494) chatran válasza anorche1 (#68493) üzenetére


chatran
őstag

Azt nem tudom, hogy ér-e ennyit, de azért berendeltem egyet. :) Köszi a tippet. Első rendelésem a didi4-ről, remélem ez csak a kezdet. :)

[ Szerkesztve ]

(#68495) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Vettem egy ilyen ebresztoorat. Namarmost a szundi üzemmóddal van problémám, hogy a harmadik lenyomásnál vége, szóval 3 hosszabbítást enged csak. Vajon így van ez a többi órával is? Olyat szeretnék amit akármeddig lehet nyomkodni.
....
Aki hasonló órát szeretne. Az érintésre nem kapcsolja le az ébresztést, mint logikus lenne, hanem csak bekapcsolja a háttérvilágítást kis időre. Az alarmot a hátsó gombok valamelyikével lehet szundira kapcsolni, de vigyázat :Y Van két gomb ami kikapcsolja fixen az ébresztést, tehát azokat el kell kerülni. Egyébként nájsz meg tetszik, éjjel nem világít vagy be lehet kapcsolni ilyen kis decens háttérfényt, csak éppen ébresztésre nem megbízható.

(#68496) csucsotke válasza KyeX (#68402) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Olyan szépen megszedték magukat azon, hogy 4watt helyett 5w-al árulták, hogy igazán belefér neked egy ingyen lámpa azt gondolom. Még olyat nem láttam, hogy kevesebbet írnak ki mint a valóságban, szóval ne aggódj, nem te csaltál.

(#68497) chatran


chatran
őstag

Most néztem, hogy a fidget cube akciós Gearbest-en.
Valakinek megérkezett már esetleg, akik Aliról vagy E-bay-ről rendelték?

(#68498) Game-over


Game-over
aktív tag

Aliexpress-en mit érdemesebb ha nem jött meg a termék: visszakérni az árát vagy újraküldetni?

A Choetech kábel nem jött meg, és 4 napom van még a 60-ból.

(#68499) KTU válasza AndrewBlase (#68474) üzenetére


KTU
addikt

. semmi

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68500) gatesz válasza tboy93 (#68477) üzenetére


gatesz
tag

Mi a különbség a Globális és a nem globális verzió között? :) Ha véletlenül megfogják vámon a terméket, akkor a 6600Ft-ba beleszámít a szállítási díj is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.