Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68501) csmat


csmat
senior tag

Nem tudtok valami univerzális kapunyitót? Vettem egy 433 Mhz est banggoodról az a garázst nyitja de a kertkaput nem :(

(#68502) zoltan6 válasza csmat (#68501) üzenetére


zoltan6
őstag

Aztán majd jól rádrugja az ajtót a TEK. :N

(#68503) Demokatona válasza spidersoft (#68460) üzenetére


Demokatona
tag

Jakemy csavarhúzó készlet Hol találok hozzá kaparós sorsjegyet?

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#68504) andrisbandi válasza gatesz (#68500) üzenetére


andrisbandi
őstag

Mb2.
Az egyikhez kínai használati jár - a másikhoz angol nyelvű.
Szerverhez kapcsolódáskor a kínai kínait keres, a globális kínán kívülit.

Vámoláskor beleszámít a szállítási díj is. De sima postával, egy darabot általában nem szoktak elkapni.
Gyorspostánál, pl DHL úgy hallottam 100% a vámeljárás alá vonás, és a Magyar Posta 2.500 forintos ügyintézési díja a gyorspostásoknál minimum a duplája.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#68505) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Feleségemmel szoktunk mindenféle filléres hülyeséget rendelni kínából, erre a héten jött neki egy telefontok, rendesen a munkahelye címére, nevével (ahogy szokott rendelni), ami nem is a telefonjára való, meg nem is rendeltünk.. :)

Előtte pár hónappal valóban rendelt szilikontokot, de az megjött, értékeltem, mindenki heppi.

Ilyenkor mi van, hogy lehetne kideríteni, ez mi és miért jött? Vagy valahol a kiskínai elnézte a dolgokat, és törődjünk bele? :)

(#68506) finest válasza KrAt (#68505) üzenetére


finest
őstag

Szerintem kár vele foglalkozni. Felejtsétek el!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#68507) Imy válasza anorche1 (#68493) üzenetére


Imy
veterán

Egy sima tollért.... max ha xiaomi fan vagy.

(#68508) Skillet


Skillet
addikt

Nem biztos, hogy igazán itt a helye a kérdésnek.... de
Plexi lapot hol lehet jó áron beszerezni?
12e ft /m2 a 3mm-es, amit én tudok. Horror.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#68509) bzoley válasza Skillet (#68508) üzenetére


bzoley
veterán

A plexi sajnos drága. Én innen vásárolok, talán kicsit olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#68510) macilaci78 válasza tboy93 (#68469) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én egy Op3nDott tabban használok Samsung EVO 64 GB-ot kb 20 GB adattal. Nincs vele gondom.
Persze, egy szempillantásnál több idő, míg egy-egy mappába belemegy, de egy merevlemezes PC szintjét hozza.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#68511) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Itt a nagy akciózásokban tud valaki mondani esetleg bestbuy gamer fejhallgatót?
Ugye olyat amin van mikrofon.
Madzagos lenne jó és olyan 20 dodóig.
köszönöm

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#68512) DJGABI válasza chatran (#68497) üzenetére


DJGABI
addikt

óbakker jó ára van.

amúgy nem jött még, pedig lassan ideje lenne (11.13). bár a 9-i GB rendelés se...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68513) andrisbandi válasza cikasz (#68511) üzenetére


andrisbandi
őstag

gamer fejhallgatók topikban
a Kingston HyperX Cloud-ot ajánlják. Az Edigiben 17 ropi.

Létezik drágább, jobb is, a kettes.
Azt írták, akkor érdemes ezt venni, ha van, vagy lesz normális hangkari a gépben.
Kingston HyperX Cloud II Pro
Pl az Aquaban 26.000 Ft

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#68514) cikasz válasza tom2085 (#68482) üzenetére


cikasz
őstag

Nekem a postára Shipping Cost:$11.14-et ír az EU raktárból, de az ára $180.99.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#68515) fateless válasza cikasz (#68511) üzenetére


fateless
veterán

Én nem értek a gamer fejesekhez, ezért OFF-ba rakom, de hátha ez jó neked...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#68516) #04441088


#04441088
törölt tag

Lehet, hogy én vagyok agyilag alultáplált, de a srác írta, hogy 20 dodóig kellene neki fejhallgató, nálam a 20 dodó az 20 dolcsi, ami olyan 5800-6000 Ft, erre ti linkelgettek itt 17,20,26 ezres fejeseket. :DDD
Bár tudom itt ph-n megszokott, ha az ember akar valami normális dolgot venni 10k-ért, akkor tegyen még hozzá 30-at és vegye meg azt.

[ Szerkesztve ]

(#68517) andrisbandi válasza #04441088 (#68516) üzenetére


andrisbandi
őstag

Upsz... ezt tényleg benéztem... :D

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#68518) tboy93 válasza macilaci78 (#68510) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hmm, akkor lehet en is maradok inkabb a 64gb-nal, nem veszek 128-ast. Thx az infot :R

(#68519) macilaci78 válasza tboy93 (#68518) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem tudom, milyen eszközbe szánod, nekem ez a saját tapasztalatom, 128-asat még nem próbáltam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#68520) tboy93 válasza macilaci78 (#68519) üzenetére


tboy93
nagyúr

Asus Z300M. Ez is tobb mint a semmi, nekem egyáltalán nincs tapasztalatom ilyen nagy kartyakkal :B

(#68521) Czimby


Czimby
addikt

18650-es akku (1db) + töltő érdekelne, a lehető legolcsóbb de még valamire való verzióban, egy sima lámpához kellenének.
Tudtok valamit ajánlani?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68522) tboy93 válasza Czimby (#68521) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gearbest-en vannak panasonic akksik, azok ajanlottak :K

(#68523) Saccco válasza cikasz (#68511) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sokkal jobban jársz egy Superlux fejhallgatóval és egy mikrofonnal, van olyan ami ki is jön ennyiből.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68524) fateless válasza #04441088 (#68516) üzenetére


fateless
veterán

Én valamiért 20 ezrest olvastam a kacsa helyett. :B
20 dollárnyi forintért Megnézném ezt a JBL-t vagy ezt a Sony-t.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#68525) dugesz77 válasza Czimby (#68521) üzenetére


dugesz77
őstag

Töltőből az első normális ami ajánlható a Lii100-as. Ez működik fordítva is tehát a feltöltött akkuval powerbanként használható. Akku rendelésnél vigyázz felvitték a postázás árát :F (5$ fölött van) Talán most Fasttech-ről érdemes ott ingyenes a posta. Bár két darab de ilyesmit ajánlanék.

[ Szerkesztve ]

(#68526) cikasz válasza #04441088 (#68516) üzenetére


cikasz
őstag

Nem akartam beszólni, gondoltam csak el is olvassa valaki rendesen amit kérdeztem! :DDD
Mert ha tizen-huszon ezrekért keresnék dolgokat akkor nem az "olcsó" topicba jövök először! ;]
Nem beszélve arról, hogy "gamer" tehát mikrofonost keresek :D

Szerk: De látom a dodó megzavarhatott egyeseket! :U :B

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#68527) csmat válasza zoltan6 (#68502) üzenetére


csmat
senior tag

Persze olyanra gondolok, amit a meglévő saját távirányítóval még tudom "tanítani" , klónozni tudnám a saját távirányítómat

(#68528) Czimby válasza dugesz77 (#68525) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi ezt a töltőt találtam én is ami szimpatikusnak nézett ki. :))

Aksiból a SONY/SAMSUNG/LG-k is vállalhatóak?

Ahogy olvasom nekem olyan kell ami le tudja adni az 5A-t és protected.

tboy93, köszi az infót!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68529) Tarek El-Ali válasza csmat (#68527) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Univerzális vevő kapuhoz 2 db távnyitóval 6000 köröl szokott lenni (ITTHON), ha beszerzel egy ilyet arra még az újkicsikínait is rá tudod tanítani , és akkor lesz +3 db távnyitód , de ha mindeképpen a régit akarod klnózoni akkor azt áruld el hogy ugró vagy fix kódos illetve ha ugrókódos akkor a milyen benne a chip ami adja a kódokat sorban .
Illetve ha csak klónozásban gondolkodsz akkor mutasd meg milyened van jelenleg , keresd ki itt :[link].

Szerk: Ha az univerzális vevőt raksz be a kertkapu vezérléséhez akkor a garázs eredeti távirányítóját is el fogja fogadni .

Nekünk is így lett megoldva mert a 2G és 2K
után vettünk még egy K távnyitót , aztán csak kellet még egy G de oda csak univerzálist kaptunk ,
ami nem kezelte a K-t ,
mindenkinél 2 db távnyitó volt
és amikor kellet egy újabb K nyitó akkor döntöttünk úgy ,
hogy univerzális vevővel közösítjük a rendszert , jelenleg az összes Garázs nyitó tudja nyitni a kertkaput , az eredeti kertkapu távirányítók meg félre vannak rakva de ha esetleg akkor jönne a kertész amikor üres a ház akkor a kapun be tud jönni de máshoz nem tud hozzá férni .

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#68530) balazs1956 válasza tboy93 (#68522) üzenetére


balazs1956
senior tag

A Gearbest az akkukat most aranyárban szállítja. Inkább a Bestgood.
Töltőnek meg a Liitokala tökéletes

Most láttam, mindenben szóltak helyettem:))

Viszont, ha valami egyszerű cuccba kéne, talán érdemes lenne áldozni a védett akkura.

[ Szerkesztve ]

(#68531) royalka


royalka
őstag

Sziasztok. Megadta magát a tabletem usb csatlajozoja. Kiakarom cserélni és valami hőlégfújót erre a feladatra ajánlanátok? Ha lehet valami occso, de 1 perc alatt kigyulladó/felrobbano fajta kellen.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#68532) Digitalpimp válasza pocokxx (#68452) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Mivel ebben is Q5-ös LED van, ezért a megadott 2000 lumen kamu. Viszont jó kis lámpa, nekem már kb. 4 éve megvan, megy 3X AAA-ról vagy toldalékkal lítium akksiról is. Amiket alább linkeltek, azokban is Q5-ös van, tehát semmivel sem tudnak többet.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#68533) dugesz77 válasza Czimby (#68528) üzenetére


dugesz77
őstag

Ezekből a nagy márkákból(Sanyo,LG,Sony,Samsung) szinte mindegy melyiket veszed mind megbízható. Ha nagy áramú kell akkor IMR,INR, Illetve sony-t érdemes nézni azok tudnak 20-30A folyamatosan is leadni (a sony 80A pillanatnyival most a legerősebb). Mivel védett kell ezért eléggé leszűkül a kör, mert azok a védelem miatt nem tudják a nagy áramerősséget és 5A alatt is letilt a védelem. Nem lehetetlen ,hogy legyen ilyen akku csak ritka. Itt a Fasttech keresője a védett akkukból, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#68534) #04441088 válasza royalka (#68531) üzenetére


#04441088
törölt tag

Inkább kérd kölcsön valami haverodtól hátha van neki, ha úgyis olyat akarsz venni ami 1 perc alatt kigyullad/felrobban. ;]

(#68535) Digitalpimp válasza BullZeye (#68453) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Amennyiben nincs benne fényerő állítás és akarod az USB feszültséget csökkenteni, akkor a legegyszerűbb megoldás az, hogy a +5V-os ággal sorba kötsz egy 1A-es diódát. Azon kb. 0.7V fesz. esik, így elég közel leszel a 4V-hoz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#68536) royalka válasza #04441088 (#68534) üzenetére


royalka
őstag

Nah jól van... :DDD Ez tényleg érhetőre sikerült. Szal egy megbízható darab kéne nem csillagászati áron. Már a környezetem mindenkit megkérdeztem, senki nem mokolászik ilyenekkel.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#68537) Szoszo94 válasza royalka (#68536) üzenetére


Szoszo94
őstag

Én ezt a hőlégfúvót használom, 30+ telefont szereltem már meg vele, gyorsan felmelegszik, elég magas hőt tud tartani (még a ragasztott LCD-s telefonok UV fényre kötő ragasztóját is képes megfelelő hőmérsékletre felmelegíteni), most már kijelenthetem, hogy megbízható darab :K

Előtte 2kW-os hajszárítót használtam, az is tökéletesen megfelel, csak macerás használni a méretéből adódóan :)

hőlégfúvó, heat gun

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68538) retesz147


retesz147
addikt

Keresgéltem ajánlott eladót, vagy bevált notebook akkus eladót, de nem igazán találtam.

Notebookba keresek akkumulátort, ezeket néztem ki: akku 1, akku 2, akku 3

Szerintetek meg merjem venni? A német nagyon csábító. Igaz csak 4400-as a gyári 5200 helyett.
Itthon az utángyártott 9-10eFt a gyári 15-17eFt.
Ha 5-6eFt-ért bír 1-1,5 évet, akkor kb 2x vehetek a magyar utángyártott árán kínából.
A gyári egyébként 4 évig bírta korrekt üzemidővel.

Van valakinek tapasztalata, esetleg bejáratott eladója (mint pl. sincerity)? Nem baj, ha ettől drágább, csak legyen megbízható és a magyar ár alatt maradjon.
:R

#laptop #notebook# akkumilátor #akksi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#68539) alázógyík válasza retesz147 (#68538) üzenetére


alázógyík
őstag

Vhbw-s akkut nyugodtan megveheted, sose volt még gondom velük. :K

(#68540) retesz147 válasza alázógyík (#68539) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi! :R

Találtam 6600-ast Aqua-nál 1év garival 11000Ft, ugyan ez VHBW-nél 9400 Ft. Azt hiszem az 1 év garit megér 1500Ft, csak még meg kell kérdeznem a tulajt, hogy akar e fizikailag(méret) nagyobb akksit, ha nem, akkor marad a vhbw 4400-as...

Köszi még egyszer a tippet.

Esetleg van valakinek tapasztalata a Qoltec márkával?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#68541) maestro87 válasza Szoszo94 (#68537) üzenetére


maestro87
őstag

Hajszárító hogy tud felmelegedni ~250 fok felé? :F
A miénkből maximum 60-70 fokos levegő jön ki egész közel tartva és attól nem fog megolvadni az ón...

(#68542) Szoszo94 válasza maestro87 (#68541) üzenetére


Szoszo94
őstag

Hőlégfúvót keresett, nem forrasztópákát :DDD Gondoltam a szétszereléshez kell neki, ragasztás elengedéséhez. Forrasztáshoz természetesen nem hajszárító, vagy hőlégfúvó kell, de akkor várjuk meg mit is akar pontosan csinálni a kérdező :)

Mondjuk meglepő lenne egy 250°C-ot tudó hajszárító, asszem' gyorsan megszáradna az ember haja :C ;]

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68543) Czimby válasza dugesz77 (#68533) üzenetére


Czimby
addikt

Végül is egyáltalán nem biztos, hogy protected kell bele, gondolom csak a saját maguk felelősségmentesítésre írta bele a gyártó a manuálba.

Itt is sima aksikkal tesztelik őket.

Szerintem marad a Pana + Lii töltő, olcsók de mégis valamennyire minőségiek már.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68544) csmat válasza Tarek El-Ali (#68529) üzenetére


csmat
senior tag

ilyen a távirányító aza gond h nem tudom milyen a vevő egység és kicserélni sem tudom mert 2 ház kertkapuja sok lakással.
ezt vettem, ez nyitja csak a garázst. Lehet hogy ugrókódos?

[ Szerkesztve ]

(#68545) retesz147


retesz147
addikt

Régebb óta gondolkodom az öreg routerem lecserélésén. Belebotlottam egy ilyenbe:
Xiaomi mi r1d.
Használható NAS-ként is?
Ezt gondolom VÁM-on megfognák?
Milyen lehet a wi-fi jel erőssége?

Megéri belefektetni (38e Ft-t), vagy inkább egy RPI3 és egy 1TB-s 2,5-ös külső HDD NAS funkcióra (25-30e ft+ a régi router TP link WR8471ND)?

Vagy ennyiből kijön egy rpi3+külső hdd+új AC-os router itthonról?
:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#68546) tboy93 válasza csmat (#68544) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez full ugyanolyan mint a miénk, szerintem ugyan az a fószer csinálta. Egy öreg magas csóka jött ki hozzátok is?

(#68547) csmat válasza tboy93 (#68546) üzenetére


csmat
senior tag

Nem tudom ki csinálta, de jó régen..
A közös képviselő se tudja

[ Szerkesztve ]

(#68548) tboy93 válasza csmat (#68547) üzenetére


tboy93
nagyúr

A mienkkel allando nyug van, az a f@sz szarul kototte be, kihagyta a foldelest es most tonkrement a panel :W. Mazli hogy garis, most elvitetjuk vele a panelt, de visszaszerelni mar nem o fogja az tuti :(((

[ Szerkesztve ]

(#68549) Tarek El-Ali válasza csmat (#68544) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Amit vettél fix kódos , ami a tolókaput vezérli az gyári vevővel az ugrókódos.

Talán ez jó [link] , de egy eredeti távirányítóból kellene kinézni magát a chipet hogy biztosat mondjak .

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#68550) dugesz77 válasza Czimby (#68543) üzenetére


dugesz77
őstag

Ja BLF A6 ba vagy Astrolux S1 -ba kell? Akkor azokba felesleges a védett csak a túlmerülés ellen ajánlják.
Nekem BLF A6 és Convoy s2+-ban is jól teljesít a Pana. Van itthon zöld Sony-m is semmivel sem világít jobban vele (gondolom amit kér a led azt tudja a Pana is) cserében hamarabb lemerül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.