Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68151) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ez a kábel megjött 10 nap alatt ORICO Micro USB Cable Fast Charge 5V3A Elég vékonynak tűnik, méregetni mondjuk nem tudom a teljesítményét, de értékelésekben dicsérik.

(#68152) tonyrulez válasza ZS3NI (#68137) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem átjött áfa nélkül.
Libreelecet már várom, mert Android miatt néha megakad.

4 8 15 16 23 42

(#68154) szuszinho


szuszinho
őstag

Tudnátok bevált kártyaolvasót javasolni? Sajnos megadta magát a mostani.

(#68155) beg válasza #46372352 (#68153) üzenetére


beg
veterán

De nem ám. Már fénykorában elkezdte a hitegetést és a félrevezetést lassúsággal párosítva. Azóta csak vegetál.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#68156) Saccco válasza Minstrel (#68151) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is jön egy 50cm-es belőle, max 2A-ig tudom mérni. Fogom is. :K
11.11-én vettem $0,96-ért, most $1,31.

(#68154) szuszinho:
A tescoban lehet kapni egy matt fekete színűt, a hátuljába kell a kártyát tenni. Teljesen jól működik. Kb.7-800ft.
Egyébként a 2-300 Forintosakat nem feltétlen érdemes megvenni, mert kinyírhatják a kártyákat, sajnos saját tapasztalat (ilyesmi volt, ami gyilkolt).

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68157) bugizozi válasza Real_Necro (#68150) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 :K :DDD

Én ha ismerősnek rendelek mindig túlbecsülöm a szállítást, azt szoktam mondani, hogy több mint 1 hónap, de van hogy továbbig tart, vagy meg se jön. 1 percig nem idegeskedek rajta, ha sürgős akkor vegye meg itthon.. A pénzt meg mindig utólag kérem el ha már átadom a terméket, ennyiből jófej vagyok, de eddig csak ilyen pár ezres cuccokat kellett vennem.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#68158) szuszinho válasza Saccco (#68156) üzenetére


szuszinho
őstag

Sd kártyát is fogad?

(#68159) Saccco válasza szuszinho (#68158) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen, csak azt, adapterrel megy bele a microSD.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#68160) csadi0011 válasza Chimpy (#68148) üzenetére


csadi0011
őstag

2 PC-ben teszteltem: Egyiken WIn7 32 bit volt másikon Win7 64 bit és XP 32 bit. Észlelték az eszközt, de nem tűnik úgy, hogy működne.
Igen Mach programmal lenne használva itt is, de egyik oprendszeren sem működött. Parmon nevű programmal is néztük, de nem akarja látni a portot.

@PainKiller13: Köszi, erre nem is gondoltam. Elküldtem képként.

(#68161) Chimpy válasza csadi0011 (#68160) üzenetére


Chimpy
tag

Én aztán feladtam a küzdést, mert volt másik gép aminek alaplapi LPT-je volt, ez csak amolyan kiegészítő tesztgép lett volna. De ahogy leírtad valszeg a kártya lesz hibás.

(#68162) twine válasza bugizozi (#68157) üzenetére


twine
addikt

Itthon nem lehet kapni... A közel 10 rongyos pulcsit nem előlegezem meg senkinek! :N

(#68150) Real_Necro: :R

(#68163) cris78


cris78
őstag

Macska cucc 1$ :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68164) tboy93


tboy93
nagyúr

10"-os autós tablet tartóból van ajánlott?

[ Szerkesztve ]

(#68165) Minstrel


Minstrel
senior tag

Megjött ez az egér is:
[2.4GHz 6D 1600DPI USB Wireless Optical Gaming Mouse]

Egész használható, a felső felén csúszásgátlós bevonat van, ez majd lehet lekopik. Kicsit könnyű, de lehet bele valami súlyt rakni, az elem alig akart belemenni. A görgő túl mélyen van a házban, elég nehéz megnyomni a gombját, a két oldalsó gombbal előre és vissza lehet lépni böngészőben, a DPI gombra változik az érzékenység.

Ennyiért nem rossz és már van 0.99 USD változat is, legalábbis ugyanez a kép van ott is.

[Kép1] [Kép2]

(#68166) pajszer91


pajszer91
tag

Kis pozitívum: a "nagy" akciók közepette, 11.11-én Aliról rendelt, telefon tok, ma megérkezett. Lehet, hogy visszaáll lassan a szállítási idő?

(#68167) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Nem ipari célra, van valami ajánlott csavarbehajtó? valami ilyenre gondoltam: 1 és 2.
Vagy ezek már a kerülendő kategóriába tartoznak?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#68168) csadi0011 válasza Minstrel (#68165) üzenetére


csadi0011
őstag

Az egérpad 0,99 USD, az egerek 3,75 -be kerülnek. Ez viszont tényleg olcsóbbnak tűnik. Köszi a véleményezést, én is szemezgetek ezekkel. Vettem is ilyet: [link]

(#68169) Czimby válasza embe (#68167) üzenetére


Czimby
addikt

Nagyon gagyi az aksi bennük, keress egy akciós Bosch IXO-t Black Friday alatt és azzal boldog leszel.

Ezeket amiket linkeltél mindig tölteni kell mert álltában is lemerül, az IXO pedig lítium aksis.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68170) Minstrel válasza csadi0011 (#68168) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ja bocs, csak a képet néztem hirtelen. Amúgy most nézem, hogy azért ment bele nehezen az elem, mert AAA való bele, de végül is belefért az AA is. :D

(#68171) Czimby válasza tboy93 (#68164) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem van egy ami bitang masszív, csak az én 8.4-es Tabomat nem tudja befogni mert annyira nem zár össze, ha érdekel megbeszélhetjük.

Keresek hozzá linket.

Ez lenne az, sajnos a leírásban nincs benne mennyire tud összezárni-kinyitni, de 9.7"-től felfelé jó.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#68172) GZoli7 válasza embe (#68167) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nekem a második linken lévő van. Hosszú évek óta használom.
Itthon olcsóbb volt, asszem tesco/obi/auchan 2000Ft. Nem túl erős, de tisztességes AA akkuval nekem bevált.

(#68173) Szoszo94 válasza Minstrel (#68170) üzenetére


Szoszo94
őstag

Bakker :DDD :C
Nekem is jött egy, hétvégén tudom majd kipróbálni :)
Pont kapóra jött, a main egerem (Mionix Avior 7000) elektronikája bemondta az unalmast múlt héten és épp Svédországban van, tegnap ért ki :D Ma átveszik, ránéznek és küldik a cseredarabot (nem javítják, elmondtam nekik a problémát, még bootloader módba sem lehet rakni annyira behalt rajt valami....jobb is, hogy most, 3 hó gari volt még rá, a görgő alatti gomb pedig már kezdett rakoncátlankodni :K ).

Azt viszont nem hiszem, hogy ezzel fogok CS-zni, de a PCS-t azért majd lemérem :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68174) Imy válasza Minstrel (#68165) üzenetére


Imy
veterán

Nekem is egy hete jött meg. A vezeték is elég vékony... De ennyi pénzért vállalható. Nekem is az elem volt a problémás, nem igazán akar benne jól állni.

(#68175) embe válasza GZoli7 (#68172) üzenetére


embe
nagyúr

és Czimby Köszi!
Nekem nem napi használatra kell.
Épp tegnap állapítottam meg, hogy a Praktikeres Budget csavarbehajtó egyik akksija megadta magát. Most lehet mehet ki.
Ha AA akksi kell bele, akkor azokat egyszerű cserélni. De meglesem a javasolt Bosch-t is.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#68176) atyca válasza twine (#68146) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Nem a kicsi malájok felé jön?Merthogy akkor egyszer átpakolják....
Próbáld meg itt követni.
Nekem új TN-t kapott,és már a királyi posta is látja.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68177) GZoli7 válasza embe (#68175) üzenetére


GZoli7
senior tag

A bosch egy másik kategória. Olcsóbban volt hasonlóan kicsi fúró-csavarozó pénteken, két akkuval, kofferrel. Lidl, Aldi is szokott jókat árulni, olyanom is van. LSD (Ladda, Varta lsd, Eneloop) AA akkuk nem merülnek le állásban, ha az olcsóbb mellett döntesz.

(#68178) embe válasza GZoli7 (#68177) üzenetére


embe
nagyúr

Valszeg ez lesz, hisz mint mondtam nem napi használatra kell. Igen már körbenéztem a Lidl és az Aldi jelenlegi katalógusait, jelenleg nincs ilyen akció. Lehet várok vele. Már vettem 1-2 dolgot a Lidl/Aldiban. Mivel 3 év gari van rájuk, én nem idegenkedek tőlük.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#68179) twine válasza atyca (#68176) üzenetére


twine
addikt

Szia!

Köszönöm a hozzászólást! :R
Azt én honnan tudhatom merre jön?

Lehet, hogy nem jeleníti meg nálad a képeimet a böngésző?
A Magyar Posta tracking oldalán rögzített képernyő mentést raktam ide be, és az általad linkelt "követő oldalt", ahol jól látszik mi is történik a csomaggal, csak csekély értelmű vagyok, és nem fogom fel, amit látok a global.cainiao.com-on :(
"Fordítózom" a kínai tracking pontokat, de nem bírja az agyam feldolgozni mi is történik a csomaggal, ezért is kérdeztem itt a nálam gyakorlottabb, és nagyobb tudású emberektől...

[ Szerkesztve ]

(#68180) GZoli7 válasza embe (#68178) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nagyon jók a cuccaik, de az a 13000Ft-os kategória, ez meg 2000Ft volt valamelyik hiperben. Egy csomag ladda AA +2000Ft, ha van töltőd, különben az is kell. Mondjuk kuplung az nincs benne, kis csavarokkal óvatosan kell bánni. A Lidl-ös természetesen kuplungos, Lithiumos.

(#68181) embe válasza GZoli7 (#68180) üzenetére


embe
nagyúr

Van töltőm, kettő is, de most tervezek venni egy komolyabb töltőt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#68182) atyca válasza twine (#68179) üzenetére


atyca
senior tag

Persze,hogy megjelenik...
Csak én nem látok...
Mert ha látnék,talán nem írnék baromságot.Talán..
Mit fordít a google a felső két sorra?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68183) TheProb


TheProb
veterán

Van valakinek ilyen? Rendeltem egy ilyet, remélem nem lesz szar a hangminősége. Értékelések alapján egész jó.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68184) twine válasza atyca (#68182) üzenetére


twine
addikt

Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2016-10-09 20:36:00

[Shanghai] [] széles körű üzleti nemzetközi csomagküldő elfogadása (hazai tranzit)
2016/10/09 20:36:22

[Shanghai] [] széles körű üzleti nemzetközi parcellán tömítés (belső árutovábbítás)
2016/10/09 20:36:27

[Shanghai] [Shanghai] megnyitotta pénzváltó
2016/10/10 23:30:48

[Shanghai] [Shanghai pénzváltó] már tömítő
2016/10/11 08:57:46

Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-10-11 15:08:00

[Shanghai] [Shanghai Pudong érkezés]
2016/10/23 02:05:00

[Shanghai] [Shanghai Pudong bal hozzászólás] Air
2016/10/25 02:08:22

Félkövérrel szedtem azt amit nem fordítóztam kínairól...ezek így jelentek meg "gyárilag" a global.cainiao.com-on!
Egyébként pedig most néztem,szept.23.-án adtam le a rendelésem,és fizettem ki az árut, azaz holnap lesz pontosan 2 hónapja!

Jól értem, hogy lassan 2 hónapja kínában kering ez a nyomorult csomag, és még csak most indult el felénk légi postán? :F

illetve a Magyar Posta tracking oldalán ez a "plusz infó" sem egyértelmű nekem:
2016.11.15
01:12
Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad

[ Szerkesztve ]

(#68185) atyca válasza twine (#68184) üzenetére


atyca
senior tag

Áááá!Pudong reptér.
Más is szív vele.
Talán a harmadik hozzászólás nyújt egy kis vigaszt.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#68186) miroon válasza twine (#68184) üzenetére


miroon
aktív tag

Nekem is van 10.20 óta egy csomagom ilyen állapotban... ugyanez a reptér. :))

iPhone 13 Midnight Black

(#68187) twine válasza atyca (#68185) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#68188) Donki Hóte válasza embe (#68167) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A második linken mutatott csavarbehajtóm van (bár az enyém nem piros, hanem narancssárga). Elég erős, de érdemesebb akkuval használni, mert elég nagy áramot vesz fel, gyorsan meríti az elemeket.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#68189) pimmi válasza Donki Hóte (#68188) üzenetére


pimmi
senior tag

ilyenben van olyan ami tokmányos, kis fúrót befogni fához? ugyan ez a verzió lenne jó hogy AA akkurol és ilyen kicsi...

(#68190) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

Sziasztok , tudtok nekem bevált BT-s fejhallgatót ajánlani?
Árat nem határozok meg (de mégis max 10k) , igazából minőségre kellene olyan mint a Xiaomi Piston 3 .
Valami tipp ?
Előre is köszönöm ! :)

Szerk:
Amiért ide írtam és nem az audiofilek topicjába mert ott egy ilyen kérdéssel népharagot inditok el meg amugy is rendelni szeretném, BG ,GB Ali vagy ebay esetleg Amazon

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#68191) tboy93 válasza Tarek El-Ali (#68190) üzenetére


tboy93
nagyúr

En multkor az audiofil topikba tettem fel szögre ugyan ezt a kerdest, kb. mintha direkt nem irtak volna vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68192) havri1 válasza Tarek El-Ali (#68190) üzenetére


havri1
félisten

De azért tisztázzuk, fej vagy fül?

havri

(#68193) Tarek El-Ali válasza havri1 (#68192) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Fej

Szerk : azért hoztam a jelenlegi fül-t mintának mert a hangképe és a tisztasága tetszik . Valamilyen hasonlóan kiegyenlített hangzásúra lenne szükségem .

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#68194) tboy93 válasza Tarek El-Ali (#68193) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bluedio T3-at ajanlotta nekem egy srac priviben, allitolag eleg korrekt motyo :K Kicsit tobb mint a kereted, de ez alatt csak muanyag pantos vackok vannak amik tornek mint a ropi.

[ Szerkesztve ]

(#68195) dugesz77


dugesz77
őstag

Hát ezzel a Snap-up-al már megint nem erőltette meg magát a BG :U Már az egy darabos fő akció is "csak" 50% kedvezményt ad. A többi meg nem akció.. ilyen árak bárhol összehozhatók.

[ Szerkesztve ]

(#68196) zebede


zebede
őstag

Tudtok olyan micro USB-s OTG Hubot, ami használat közben tölti is a tabletet?
Tehát beledugom a tabletbe, rádugva egy töltőt ami tölti is aközben hogy a szintén rádugott egeret és billentyűzetet is használom.

Vagy ez technikailag nem megoldott?

Ilyesmire gondolok, csak ennél is azt írják az értékelésekben hogy nem tölt használat közben.

[ Szerkesztve ]

(#68197) kristof_ válasza zebede (#68196) üzenetére


kristof_
tag

Technikailag megoldott a dolog, létezik ilyen, a kérdés, hogy a tabeted képes-e rá. Azt próbáld meg kideríteni először.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#68198) zoltan6 válasza zebede (#68196) üzenetére


zoltan6
őstag

ez inkább tablet függő,amelyik nem támogatja ezt a funkciót,ahhoz vehetsz bármit,nem fog menni,nekem a lenovo miix 2 8-am,megy ezzel a sima 1 dolláros elosztóval is.[link]

(#68199) zebede


zebede
őstag

Mégis hogyan tudnám kideríteni máskép, minthogy kipróbálom? :)
Ehhez viszont kellene egy ajánlott eszköz.

Akkor elképzelhető pl. hogy az általam fentebb linkelt elosztó is azért nem tölt néhány értékelőnél, mert nem támogatja a funkciót a telefonjuk, tabletjük?
Másoknál viszont megy a töltés használat közben?

[ Szerkesztve ]

(#68200) trebrona válasza dugesz77 (#68128) üzenetére


trebrona
nagyúr

Többször használtam már, részemről (és az asszony részéről is :D ) ajánlott. Anyaga jó, nem hártyavékony, tépőzár, akasztó fülek rendben. Tapadókorongok erősek, nem egyszerű leszedni felrakás után. Képek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.