Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) kristof_ válasza zebede (#68199) üzenetére


kristof_
tag

Mennyire ritka eszközöd van? Szerintem próbálj meg rákeresni először különböző fórumokon, biztos nem te vagy az első akinek ilyen kéne, hátha találsz valami hasznos tapasztalatot.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#68202) zebede válasza kristof_ (#68201) üzenetére


zebede
őstag

Teclast tablet.
Azt hittem lesz olyan itt a topikban aki használ ilyen hubot.
Most az a pár száz, ezer forint nem számít hogy kipróbáljam, csak olyan MicroUSB OTG Hub kellene ami, biztos hogy tudja ezt a funkciót.
Aztán majd kiderül a próbánál hogy maga a Teclast tablet támogatja e.

(#68203) kristof_ válasza zebede (#68202) üzenetére


kristof_
tag

Nekem egy Teclast X98 Air 3G (android+win) tabletem van és olyanokat olvastam róla, hogy elég bizonytalan a működése. Valakinek pl csak úgy működik a töltés, ha bedugja és utána újraindítja a tabletet. Viszont, ha rendelsz és kipróbálod én is kíváncsi lennék, hogy működik-e neked :D

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#68204) dugesz77 válasza trebrona (#68200) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi akkor rendelem is a következőt :R

(#68205) trebrona válasza dugesz77 (#68204) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nincs mit, annyiban kiegészíteném, hogy asszony részéről takarítás szempontjából ajánlott, csak nekem van rá szükségem. :DDD

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#68206) GIJoe válasza #56573440 (#68131) üzenetére


GIJoe
addikt

22$ért jobb vétel vol ue a GBtől...

(#68207) zebede válasza kristof_ (#68203) üzenetére


zebede
őstag

:DDD Értelek.

Megrendeltem ezt.
Ezen van egy OTG/Charge kapcsoló, ha minden jól megy csak át kell kattintani... aztán majd kiderül. :)

(#68208) Bambuszpro válasza TheProb (#68183) üzenetére


Bambuszpro
tag

Egy ilyenen én is gondolkodtam. Majd ha megérkezett akkor írj néhány sort róla.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#68209) Donki Hóte válasza trebrona (#68200) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem egyik linken sem jön be semmi :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#68210) #56573440 válasza GIJoe (#68206) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szoktam ott is nézni, ill körbenéztem, és jellemzően ennél olcsóbban nem találtam 2 giga rommal amikor rendeltem. most kb 30 körül áll az 1 gigás náluk de az -mivel első körben tuti marad a natív droid rajta- karcsú a tapasztalatok szerint... most pont ez 37 usd náluk "akciósan".

Tuti pont ez volt az? Akkor mennyiért adhatták a kistesót :)

[ Szerkesztve ]

(#68211) Donki Hóte válasza zebede (#68199) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kipróbálod, de csakis az adott eszközzel, mert mindegyik más és más.

Nekem van egy Samsung TabS 8.4 tabletem, a barátnőmnek egy TabA 7.0 tabletje (SM-T280), meg egy TabA 10.1 (SM-T580) tabletje. Mindegyik másképpen kezeli OTG-n keresztül a külső meghajtót :( .

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#68212) Bambuszpro válasza zebede (#68202) üzenetére


Bambuszpro
tag

Nekem volt egy Op3n Dott tabletem (átcimkézett teclast) azt tudtam úgy használni ,hogy rákötve egy aktív elosztó, arra pedig egy billentyűzet + egér+ 1 terrás merevlemez. A tabletet nem töltötte viszont nem merült olyan gyorsan. Sajnos egy időben rá voltam kényszerítve ,hogy ezt a kombinációt használjam PC helyett.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#68213) trebrona válasza Donki Hóte (#68209) üzenetére


trebrona
nagyúr

A hiba az ön készülékében van. :K

Normál kép linkek.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#68214) tboy93 válasza trebrona (#68213) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem se jonnek be :F

(#68215) KTU válasza trebrona (#68213) üzenetére


KTU
addikt

:N :N

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68216) trebrona válasza KTU (#68215) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor tényleg nem értem. :F Asztali chrome, ie, mobil chrome + inkognitó mód működik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#68217) zebede válasza trebrona (#68216) üzenetére


zebede
őstag

Nekem bejön mind, tableten, chrome böngészővel.

[ Szerkesztve ]

(#68218) KTU válasza trebrona (#68216) üzenetére


KTU
addikt

[link] :F

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68219) trebrona válasza zebede (#68217) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor megnyugodtam. :)

Többieknek: onedrive

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#68220) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Nem igazán találok kütyüs posztokat. Nincs valakinek pár linkje mikulás/karácsony ajándékokról?
Olyasmire gondoltam ami kiválthatja a bor/deo/borotvakészlet/nyakkendő/zokni uralmat :))

Nem feltétlen kellene hasznos cucc, habár ez mindenképp előnyt élvez, inkább olyasmi ami talán érdekes, agy különleges, stb. De nem is a dísztárgyra gondolok, mert nincs sok közöm ahhoz hogy miként rendezik be a rokonok a lakásukat.

Kösz

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#68221) GIJoe válasza #56573440 (#68210) üzenetére


GIJoe
addikt

valóban a kistesó volt ennyi...

(#68222) TheProb válasza TheProb (#68183) üzenetére


TheProb
veterán

Senki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68223) IldiH válasza zebede (#68199) üzenetére


IldiH
aktív tag

Azt hiszem csak a winesek tudják. Nekem van egy dualos Onda tabletem és a wines részére lehet ilyen hubot rakni, működik közben a töltés. Ugyanez az androidon nem.

Ha jól emlékszem ez volt.

[ Szerkesztve ]

(#68224) g4bb3r válasza tboy93 (#68194) üzenetére


g4bb3r
tag

Nekem AUSDOM M06 van ilyen , nagyon meg vagyok vele elégedve. Prémium minőség, kényelmes , baromi jól szól kb 6k volt Gearbest-ről. Ha találsz valamelyik kínai webáruházban / ebayen erősen ajánlott.

BTW 1az1ben az USA-ban agyonra hypeolt Photive füles (szerintem csak a rászitázott márkanév a különbség) :C

(#68225) DJ. Ru$y válasza zebede (#68207) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem ez pont arra nem lesz jó, amire te akarod használni, együttes töltésre és OTG-re, mivel vagy ez lesz vagy az, nem véletlen a kapcsoló rajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68226) AndrewBlase válasza TheProb (#68222) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ha már olvasta volna olyan személy a délután 3-kor feltett kérdésedet, akinek van ilyen, nyilván válaszolt volna.

De azért a 4265 rendelésből 112 értékelés "elég bőbeszédű" szerintem. :U

Miért mindig én???

(#68227) tboy93 válasza trialboj (#68220) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mikulasra kizart hogy ideerjen kinabol barmi. Karacsonyra se rendelnek mar :N

(#68228) DJGABI


DJGABI
addikt

hmm eddig tartott a jóvilág? vagy lehet csak eladó függő...

humble bundle-nél jött szembe:
"You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source." hibát dobott, ha nem a paypalos konverziót választottam. Eddig simán működött a banki váltással is. :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#68229) trialboj válasza tboy93 (#68227) üzenetére


trialboj
őstag

inkább csak EUban gondolkodnék.

Kínából más oldalon rendelek, mert sokkal precízebbnek találom a Banggoodot.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#68230) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Ha már szóba jött, kérdeznék én is tablet töltéssel kapcsolatban. Onda v101w tabot szeretném út közben is tölthetővé tenni, ez egy külön töltő csatlakozós tab ( mint a régi nokia telefonok töltője, nem tudom a nevét ). Szóval olyan kábel kellene aminek egyik fele usb ( powerbankról töltés végett ) a másik pedig ez nokiás fej. Csak ebből viszont rengeteg féle hossz és átmérő létezik. Hogy lehetne kideríteni mi jó hozzá, vagy ha van egyszerűbb megoldás az is jöhet.

(#68231) TheProb válasza AndrewBlase (#68226) üzenetére


TheProb
veterán

vagy mondjuk nem tekert vissza addig a user, ne az UP-on akadj fent...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68232) zebede válasza DJ. Ru$y (#68225) üzenetére


zebede
őstag

Úgy értettem, amikor nem használom az egeret/billentyűzetet akkor átkattintom a kapcsolót töltésre.
Sajnos nem kaptam használható javaslatot, így ezt láttam célszerűnek, de ha te tudsz olyat ami biztosan tudja a töltést használat közben, akkor oszd meg velem és rendelem azt is. :R

(#68233) IldiH válasza zebede (#68232) üzenetére


IldiH
aktív tag

Az enyémet olvastad?

(#68234) AndrewBlase válasza TheProb (#68231) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Félre értesz, nem az UP-on akadok fent.
De... aki olvassa a fórumot, az nyilván ott folytatja, ahol abbahagyta. Ergo, ha olvasta MÁR olyan személy, akinek van vele tapasztalata, válaszolni fog. Ha meg nincs még senkinek, akkor hiába utalgatsz pár óránként a kérdésedre "Senki?" felkiáltással, akkor se fog senki válaszolni, hiszen nem fogja itt 100 ember beírogatni, hogy nem, nekem nincs ilyen ketyerém. Szerintem.

Nem kell rá válaszolni. :R

Miért mindig én???

(#68235) Skillet


Skillet
addikt

KATT
Jópofa cuccnak tűnik. Belemegy a vastag ugreen kábel is? Van ajánlottabb vétel ennél, ár érték arányban? Érdemes lehet ilyesmivel megvárni a black friday-t?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#68236) zebede válasza IldiH (#68233) üzenetére


zebede
őstag

Igen, köszi!
Sajnos az a leírás szerint is csak WinTabra jó és bár javarészt én is a Windows-t tenném ki a TV-re, azért jó lenne ha az Android részével is működne.
A majd 3k-t így picit sokallom érte.

[ Szerkesztve ]

(#68237) Dluinet válasza Skillet (#68235) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kicsit olcsóbban 1 2

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#68238) #04441088


#04441088
törölt tag

Egy ilyen csomag kézbesítése mikorra várható?
:R

RB116424124SG

(#68239) DavidQ válasza #04441088 (#68238) üzenetére


DavidQ
tag

2nap és 2hetes időintervallumban bármikor ;)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#68240) wentworth


wentworth
tag

Azt tudja valaki, hogy a németországból elküldött DHL csomagomat, miért a magyar posta trackingjébe látom? DHL-ében meg nem? Eddig mindig DHL-el hozták...

Vi10 32G Q32G221510...

(#68241) sambenez válasza wentworth (#68240) üzenetére


sambenez
addikt

Mert a németeknél a DHL a posta is. Csak amit DHL expresszel adnak fel azt kézbesíti itthon is a DHL amit meg nem azt a posta.

(#68242) azbest válasza zebede (#68207) üzenetére


azbest
félisten

Nekem egy hasonló, más forrásból való megolvadt, amikor használni akartam. Szerencsére kárt nem okozott, az árát is visszakaptam. A chuwi vi8 topicban ajánlottak olyat ami állítólag megy. De lehet az is csak win alatt, mert androidon másképp kezeli az usb-t.

[ Szerkesztve ]

(#68243) zoltan6


zoltan6
őstag

Ez az orico 2,5-ös HDD ház ajánlott? vagy van ennél jobb,olcsóbb valahol?

(#68244) air válasza Donki Hóte (#68211) üzenetére


air
nagyúr

Hogy másképpen? :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#68245) miroon válasza kekigyu (#68230) üzenetére


miroon
aktív tag

szerintem ez jó lehet hozzá, bár azt nem tudom hogy hány ampert visz át...de a csatlakozó elvileg ilyen a tableteden.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Midnight Black

(#68246) BullZeye válasza #04441088 (#68238) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha olyan jól halad mint az enyém, akkor még ráérsz figyelni a csengőt, ezt még azóta se kaptam meg. :)

2016.11.12 - 14:16
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2016.11.19 - 00:11
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

(#68247) N3gro


N3gro
aktív tag

Sziasztok! Van egy csomó 18650-es akksim, amelyeket power bankként is fel tudnék használni. Van valami best-buy ebben a kategóriában ebay vagy banggoodról? Power Bank DIY-re keresve temérdek a találat.

(#68248) tlala válasza twine (#68162) üzenetére


tlala
addikt

Nekem is hosszú idő után először tűnt el egy cucc - naná, hogy ismerősnek szivességből rendelt bt füles.
Viszont a 60 nap lejárta után nyitottam ügyet, és az aliexpress 2 vagy 3 napon belül visszaadta a pénzem.

(#68249) DJ. Ru$y válasza zebede (#68232) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Neked linkelték, ezt, nem használok ilyet, de úgy nézem ez lenne az alternatíva neked.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68250) twine válasza tlala (#68248) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Köszönöm, a biztató szavakat!
Épp most nyitottam én is ügyet! Első ilyen mondhatni "jelenetős" anyagiakkal járó problémám nekem is! Utolsó volt , hogy rendeltem bárkinek bármit...semmi kedvem ilyesmivel foglalkozni...
2 db párszázas apróság nem érkezett eddig nekem meg, azokat le is sz@rtam, nem foglalkoztam velük...
Ha nekem van ilyen anyagiakkal járó problémám, elintézem...de hogy más miatt írogassak, meg "harcoljak" a pénzért, ahhoz igazán semmi kedvem...

Már csak abban bízom, hogy így 60 nap után nálam is szó nélkül működik majd a visszatérítés... :((

Szerk:
Amitől még a hideg rázott, hoyg a pulóver rendelésénél sehol nem lehetett színt választani, csak méretet, és feliratot! A képen pedig egy fekete fehér színű pulóver szerepelt!
Erre most, miközben nyomtam a dispute-ra, látom az áru tulajdonságai mellet hogy green!!!

Ha ebből valamikor még áru is lesz, azaz megérkezik, de valami zöld szar.....na akkor aztán tényleg eret vágok magamon :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.