Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68751) nimfas válasza w.miki (#68748) üzenetére


nimfas
addikt

"0 available / 30 sold "

Nincs készleten.... kb 1 hónapja felvásárolták a magyarok :)
Alap állapotban samba megosztást tud, sőtt NTFS rendszer is jó neki, de sokkal lassabb mint átbuherálva. Film nézésre még úgy is elég szerintem.
Ha találsz még készleten emberi áron akkor szólj akár privátban is :)

(#68749) GIJoe:
Annyiért rendeltem volna én is :D Itthon 240Gb-ost kapsz annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#68752) w.miki válasza Tarek El-Ali (#68750) üzenetére


w.miki
veterán

tehát ha nem akarok torrentezni, csak filmet tárolni, másolni, és streamelni Pcre, akkor jó, ahogy van?
Lakapcsolja magát, ha nincs használatban?

Ha nincs készleten, akkor mégis marad a box, és éjjelre kilövöm.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#68753) cris78 válasza cris78 (#68680) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem megfejtettem és nem azért mert XP van a munkahelyi gépen :))
A Digoo-tól nyertem egy hajnyírót és mondták belerakják ebbe a csomagba. Mondtam ok... közben számoltam, hogy ezek mire raktáron lesznek, meg a 3 termék már 30$, nehogy plusz költségek legyenek, szóltam nekik, hogy legyen külön a nyeremény. Na így van már 2 megrendelő számom. Az egyik már shipped is lett és kaptam 14 pontot is. Gondolom ez a hajnyíró. Viszont nem szerepel a megrendelt tételek között.... most úgy néz ki, hogy 2-szer jön a hőmérő + mérleg.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68754) GZoli7 válasza nimfas (#68751) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nekem nem vált be, úgyhogy megy az apróra mindkettő.

(#68755) dugynok válasza nimfas (#68751) üzenetére


dugynok
senior tag

Amazonon láttam szállítással együtt 11ezerért. Gondolkodom én is egyen.

(#68756) dugesz77 válasza GZoli7 (#68754) üzenetére


dugesz77
őstag

Én is inkább egy használt NAS-t ajánlanék ha az a lényeg,hogy minél olcsóbb legyen. Aprón bőven vannak 10 körül egylemezesek 15 körül két lemezesek . Újonnan 20-25 indulnak . Filmekhez ,torrenthez ,házi tartalom megosztáshoz bőven jó egy alap zyxel , D-link és nincs vele gebasz ez arra lett kitalálva(gigabites lan,transmission,stb). Bele egy HDD és fél perc beállítani .

(#68757) maestro87 válasza bugizozi (#68716) üzenetére


maestro87
őstag

Ez a Jakemy minőségben hol áll az ALDI-s/LIDL-s szerszámokhoz képest? Valaki már írta itt korábban, hogy kicsorbulnak a bitek nagyobb erőkifejtésnél. Ez mennyire igaz? Vagy a Parkside bitek is csak ennyit bírnának?

[ Szerkesztve ]

(#68758) DJ. Ru$y válasza maestro87 (#68757) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én mini bites szettjét használom a Jakemynek eredeti, többször linkeltem már, fém száras, még nem sikerült elnyalatnom sem a torxokat sem a csillagokat, pedig mostanában szedett szét ezt azt, merevlemezek géppel jól megtépett csavarjait is simán kikapta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#68759) w.miki válasza dugesz77 (#68756) üzenetére


w.miki
veterán

mondjuk ez? Thecus N299
olcsóbban nem találtam :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#68760) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem tudjátok esetleg, hogy Converse és Vans (jellegű) cipőket hol lehet kapni olcsóért? Régebben tele volt velük az ali meg az ebay, de most sehol se találok.

(#68761) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lakásokosítóknak!

Banggoodon is most egész korrekt áron van a Xiaomi hőmérséklet és páramérő (amihez ugye gateway szükségeltetik). Ajándék is jár hozzá...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68762) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Routerhez 0/24 üzemre 12V 1,5A adapter van ajánlott vétel ami aránylag jobb minőségű de olcsóbb mint az itthoniak?

(#68763) jjeahh válasza r3dsnake (#68760) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Én ebayről szoktam venni, mert olyan márkákat is meg lehet kapni amiket nálunk "offline" esélytelen, de tapasztalataim szerint nyár közepén a legnagyobb a kínálat :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#68764) spidersoft válasza maestro87 (#68757) üzenetére


spidersoft
senior tag

A kis csatlakozó méretű bitek precíziós munkához valók, kis csavarokhoz, a nagyobbak elbírnak kicsit nagyobb csavart is -- nem a szokvány kínai azonnal tönkremenő lágyvas vackok, viszont azért még ezek sem ipari cuccok. Ha masszív csavarhúzó bitet szeretnél, akkor jön elő az ipari vonal: wera, apex, gedore, stb... viszont ott 500Ft lesz egy darab bit :U

(#68765) dugesz77 válasza w.miki (#68759) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem tűnik rossznak,bár elég öregecske . Ami így feltűnt,hogy csak 500 GB lemezeket kezel. Lehet van rá frissítés, rá kéne kérdezni az eladónál.
Ha nem annyira sürgős kivárnék egy ZYXEL NSA-310/325 , vagy D-link 320/323-at ezek viszonylag olcsó elterjedt gépek.

(#68766) sambenez válasza Real_Necro (#68761) üzenetére


sambenez
addikt

Ezeket egyébként mire lehet használni egy háztartásban. Értem én, hogy rögzíti a hőmérsékletet amit vissza tudok nézni, de mi értelme van? Bocs ha hülyeséget kérdezek de még nem tudtam rájönni mi a gyakorlati haszna.

(#68767) nimfas válasza spidersoft (#68764) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem van egy Wecador készletem, annó kb 8 éve került 5000 Ft-ba, 1 db pz2-es hegy tört el belőle, mondjuk az van az esetek 90%-ában használva nálunk. Ipari felhasználás 5*50-5*90 csavarok betonba... Szóval örök életű kb hobbi célra. 😀

A lényeg hogy érdemesebb egy normálisabb készletbe beruházni.

[ Szerkesztve ]

(#68768) DeFranco válasza sambenez (#68766) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én örülnék, ha lenne ilyenem, ami valid hőmérséklet és páratartalom adatokat mér, és logolja is, meg le tudom olvasni akár távolról is (de az se baj, ha csak otthonról)

azt nem tudom, hogy itt ennél a kis korongnál ez hogy néz ki meg milyen feltétele van, de nekem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

(#68769) sambenez válasza DeFranco (#68768) üzenetére


sambenez
addikt

De mi a gyakorlati haszna? Mert csak nézegetni az értékeket szerintem drága.

(#68770) nimfas válasza sambenez (#68766) üzenetére


nimfas
addikt

Pl kazán vezérlés, párátlanító készüléket bedugod egy szintén smart dugaljba, és ha a szenzor jelez akkor kapcsol be. (Mondjuk az én párátlanítóm alapból tudja ezt) De ha száraz a levegő akkor még a párásítót kapcs. be. :C

(#68771) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Type-C kábelt vagy adaptert rendelt mostanában valaki? Van esetleg konkrétan valami amit ajánlanátok?
Ezt találtam hirtelen, nem tűnik rossznak.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68772) pprod94 válasza TheProb (#68771) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia!Ezt szokták ajánlani, tudod a 10k-56k dolog miatt. :) Nekem van egy ilyen, semmi gond nincs vele. Igaz, csak töltésre használtam!

(#68773) Real_Necro válasza sambenez (#68769) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én pl tele fogom szórni az egész házat ilyenekkel (8 darab már úton van), és ezekkel fogom feltérképezni a hőmérsékletet az egyes területeken, majd a kapott értékek alapján fogom a fűtő köröket finomhangolni, hogy egyenletesebb hőmérsékletet, meg optimalizáltabb gázfogyasztást hozzak össze. Szóval fűtéskorszerűsítés.
Ugyanakkor nyáron meg majd a klímákat tesztelem vele.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68774) werszomjas válasza TheProb (#68771) üzenetére


werszomjas
őstag

Én inkább kábelt vennék, és vettem is.

A telefonhoz kaptam adaptert (nexus 5x), de lassan tölt, navi közben kb arra jó, hogy szinten tart, szóval ha adaptert veszel ne ilyen nevenincs vackot vegyél, mert lassú lesz, keress valami letesztelt márkás típust.

Én vettem egy blitzwolfot, tökéletes, gyorsan tölt, nem lötyög.

Az adapterben még azt sem szerettem, hogy túl nagy, kevésbé mozgatható közben a telefon, nincs úgy tartása, mint egy gyári kábelnek.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#68775) 0021666


0021666
tag

Android TV boxhoz (K1 plus) keresek vezeték nélküli egeret. Kb. 3 méteres hatótáv jeldobás nélkül lenne a szempont, más igazából nem. Van valami óccsó kínaji alternatíva egy ilyen egérre, személyes tapasztalatok alapján?

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#68776) Skillet válasza Real_Necro (#68761) üzenetére


Skillet
addikt

Mi kell ehhez, rúter? Monitorozáshoz Androidos app van?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#68777) KTU válasza 0021666 (#68775) üzenetére


KTU
addikt

Inkább ilyen air mouse-t nézz, TV boxhoz jobb választás mint a "klasszikus egér"

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#68778) TheProb válasza werszomjas (#68774) üzenetére


TheProb
veterán

adapter alatt micro usb-type-c adapterre gondoltam. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68779) werszomjas válasza TheProb (#68778) üzenetére


werszomjas
őstag

igen, én is, ilyenre, amit írtam, természetesen erre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#68780) TheProb válasza pprod94 (#68772) üzenetére


TheProb
veterán

ez a 10k-56k amúgy micsoda?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#68781) 0021666 válasza KTU (#68777) üzenetére


0021666
tag

Egy Logitech egérrel próbáltam már, tökéletesen működött vezeték nélkül, csak azt az egeret nem szeretném feláldozni a tv boxhoz. Nem kell billentyűzet, csak Plexben kattintgatnék, arra pedig számomra egyszerűbb és olcsóbb is az egér.

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#68782) Szoszo94 válasza TheProb (#68780) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nézz be a Nexus 5X topikba, összefoglaló írja és van ott link is az ajánlott kábelekhez és adapterekhez :)

Én két fajta Choetech kábelt is vettem, mindkettő ajánlott CheckR szerint, gyorstöltés tökéletesen megy velük, PC-vel szintén hiba nélkül üzemelnek:
1, USB Type C Cable,CHOETECH Fast Charging Data Sync Cable with 56k Resistor
2, USB Type C Cable 3.1 Fast Charging
#: type c, type-c, kábel, 56k

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#68783) Real_Necro válasza Skillet (#68776) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mint mar tobbszor is volt rola szo, valamint a termek leirasaban is olvashato, van sajat gateway hozza.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#68784) spiky03 válasza Szoszo94 (#68782) üzenetére


spiky03
veterán

Gondolom ezek jók más telefonokhoz is nem csak a Nexushoz?
Ami type-cvel rendelkezik?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#68785) Herczi


Herczi
senior tag

Gearbestről tudnátok ajánlani egy Convoy lámpát (15 USD alatt)? Csak S2-ből van vagy 6 típus. Övön hordom, éjszaka kell kocsik kiintésére, átvizsgálására, íráshoz stb.

(#68786) pprod94 válasza TheProb (#68780) üzenetére


pprod94
aktív tag

Most nem találtam a szükséges irományt, a lényeg, kisebb ellenállást tesznek a kábelbe/átalakítóba, így tönkre teheti az érintett eszközöket. Érdemes utána nézni, melyiket veszed.

(#68787) balazs1956 válasza Herczi (#68785) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#68788) cris78


cris78
őstag

Megérkezett a 0,85$-os kábel rendező :))
A lego érzés, hogy meglegyen nekem kellett a tenyerét és a karját összerakni, csak tudnám miért kaptam 3 tenyeret....

És még jött a 0,13$-os mini USB lámpa. Erős fénye van.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68789) Monoton


Monoton
tag

Tegnap végre megjött az akciós (1$), 4 méteres "fénydrót?:DDD". Sötétben nagyon jól néz ki. :D

(#68790) bugizozi válasza bugizozi (#68716) üzenetére


bugizozi
őstag

Van esetleg valakinek ilyen JAKEMY JM-6111 69 in 1 csavarhúzó készlete? Elgondolkodtam hogy lehet jó lenne egy ilyen :D

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#68791) PainKiller13 válasza cris78 (#68788) üzenetére


PainKiller13
őstag

Linket tudsz adni ezekhez?

(#68792) cris78 válasza PainKiller13 (#68791) üzenetére


cris78
őstag

0,56$ volt a rohamosztagos :))
[link]

A led már 0,45$
[link]

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#68793) snpetit válasza spidersoft (#68742) üzenetére


snpetit
aktív tag

Szia ózongenerátorhoz ez a venti nálam működik:
278g Black Metal Industrial 120 x 120 x 25mm 0.1A AC 220-240V Cooling Fan ED

(#68794) dugesz77 válasza bugizozi (#68790) üzenetére


dugesz77
őstag

Van ilyenem. Sokat használom, igényesen meg van csinálva. Racsnis mind a két hajtószár. Bár egy negatívuma van talán a nagyobb résznek ha erőt kell kifejteni akkor a hajlítható résznél van egy kis játéka.

(#68795) HornedReaper válasza snpetit (#68793) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Nekem pont valami jó erős 220V AC ventilátor kéne, minél nagyobb légszállítással. Érdemes ezt is Kínából rendelni? Csőventi is jó lehet (2 fokozatú, az jó erős), de az kb. onnan is annyi mint itthon..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#68796) dugesz77 válasza dugesz77 (#68794) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocsánat nekem a Jakemy JM-6108 van. :B Kb. pont ezt tudja mint amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#68797) bugizozi válasza dugesz77 (#68794) üzenetére


bugizozi
őstag

A kisebbik csavarhúzó mennyire kicsit?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#68798) snpetit válasza HornedReaper (#68795) üzenetére


snpetit
aktív tag

huh abban nem tudok segíteni, én direkt az ózongenerátorhoz vettem ezt, mert a 230-as ventik drágák voltak itthon. Ez biztos nem túl erős légszállítású, de ehhez elég volt. Viszont fém keretes meglepően jó minőségűnek tűnik.

(#68799) dugesz77


dugesz77
őstag

Banggood új karácsonyi játékai.

(#68797) bugizozi Talán így jól kivehető a kicsomagolós videóból.

[ Szerkesztve ]

(#68800) Szoszo94 válasza spiky03 (#68784) üzenetére


Szoszo94
őstag

Természetesen, de ha van már otthon USB to type C kábeled, a CheckR programmal (Play áruház, ingyenes) tudod ellenőizni :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.