Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60651) vizimento válasza Imy (#60648) üzenetére


vizimento
senior tag

Van itt olyan aki hallotta már szólni az "ipig"-et, és egy "tégla bluetooth hangszórót" az ajánlottak közül?
Melyik a jobb és miben?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60652) Imy válasza vizimento (#60651) üzenetére


Imy
veterán

Barátnőmnek a "tégla" van. Az szépen szól. A kicsit nem hallottam sosem, de mivel túl kicsi, lehet nem is szól annyira szépen. Habár meglepően szépen szól akár egy iPad is. Szóval akár lehet hogy jó. Az értékelésekben a banggoodon dicsérik a hangszórót.

(#60653) pimmi válasza cris78 (#60626) üzenetére


pimmi
senior tag

CUBOT Z100 US$ 59.99 pontozva szállítva eu, pontokkal US$65.00 ez milyen szerintetek?

(#60654) PainKiller13 válasza pimmi (#60653) üzenetére


PainKiller13
őstag

Snapupban 13440 forintért ütöttem egyet, speci alapján elég jó, sima 1 simes mobilként alap mindennapi használatra szerintem bőven alkalmas, jövőhéten megjön, utána írok véleményt.

(#60655) Mr.Csizmás válasza pimmi (#60653) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1gb ram? biztos? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60656) maestro87 válasza vizimento (#60651) üzenetére


maestro87
őstag

A cut-price-hoz. Ez nem úgy működik, hogy csak az kaphatja meg a terméket aki kreálta a linket? Vagyis ha vágok másnak az áron, akkor én nem kapom meg 10$-ért csak ha az én linkemen is vágnak. Ha értitek mire gondolok.
A tablet amúgy elfogyott, már nem tudtam kattintani.

(#60657) tonyrulez válasza beg (#60594) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ez még nem jelent semmit. Flying3D 2S 1000mAh 20C akksi 4400HUF(!), bezzeg Tarantula-hoz való 2S 1200mAh 30C akksi meg 2100HUF. És Tarantula tovább is bírja mint a Flying3D. Szóval van külnbség akksi és akksi között is, mármint a gyártó részéről túlárazásra értve.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#60658) Czimby


Czimby
addikt

Bevált keréknyomás mérőt tudna valaki ajánlani?
Analóg vagy digitális is lehet, egyéb extra funkciókra nincs szükségem.
Legyen pontos amennyire lehet és strapabíró.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#60659) maestro87 válasza beg (#60649) üzenetére


maestro87
őstag

És mi a helyzet az aláírással? ;]

Nem tudom kinek, de köszi. :R Már csak 1 ember kellene szerintem. 12.98$

[ Szerkesztve ]

(#60660) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a pörgetős nem egyszerű. Eddig semmit nem adott ma meg 3x100 pont és 7 db kupon. Persze maradt pontom de már a 10 pörgetés elment.. Van 357 pontom de nem tudok vele mit kezdeni :W Holnap meg már vége?
Snap upon ugye mindenki az 999$-os quadra megy. A xiaomi lámpa akkor esélyesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#60661) beg válasza maestro87 (#60659) üzenetére


beg
veterán

Azzal semmi gond, ott maradhat :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60662) vizimento válasza maestro87 (#60659) üzenetére


vizimento
senior tag

Szívesen! :)

Amúgy szerintem úgy működik, hogy amíg van, addig indíthatsz ilyen cut-price-t. De még messze nem biztos, hogy a tiéd lesz. Ha valakinek már lecsökken az ár, mert megvan az elég gombnyomás, megveszi, ezzel csökken a raktárkészlet. De maga a kattintásgyűjtést akárhány ember elindíthatja (nem csak annyi amennyi termék van, mert nem biztos, hogy összegyűlik és meg is veszi...)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60663) maestro87 válasza beg (#60661) üzenetére


maestro87
őstag

Akkor akinek kell bármit vágni árat vagy esetleg fát, az tegye be az aláírásába. A kamerához elég volt 3 ember segítsége, ezúton is köszönöm nekik. :R

(#60662) vizimento: Már megrendeltem 10$-ért.:) Szóval csak ennyi. Akinek van vagy 4 fiókja az előnnyel indul.:)

[ Szerkesztve ]

(#60664) Saccco válasza maestro87 (#60663) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez jó ötlet. :K

Szerk.: Amíg engedi mindenkinek benyomom.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60665) dugesz77


dugesz77
őstag

Az ár vágásra én is szívesen beneveznék engedelmetekkel. Köszönöm előre is a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#60666) vizimento válasza maestro87 (#60663) üzenetére


vizimento
senior tag

A tablet nem sikerült, de hátha egy kari-aji összejön a gyereknek :)

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60667) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

snap-up:

ha mondjuk megnyerem, akkor továbbít a paypalra...akkor már mindegy, hogy be vagyok jelentkezve, vagy nem? jól mondom?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60668) maestro87 válasza Mr.Csizmás (#60667) üzenetére


maestro87
őstag

Jól mondod. A rendeléseid között látni fogod a paypal gombot. 30 percen belül kell fizetni.

Ha jól látom mindenkinek összejött a vagdosás. :C Kár, hogy nem kezdtük hamarabb. Én azt hittem, hogy csak közösségi oldalon lehet megosztani így nem is foglalkoztam vele. :(((

[ Szerkesztve ]

(#60669) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Ilyen légfotellal van valakinek tapasztalata? Füvön mennyire lehet használni? Nem szúrja ki könnyen? :F

(#60670) dugesz77 válasza dugesz77 (#60665) üzenetére


dugesz77
őstag

Még volt egy Rc terepjáró. Lehetek még pofátlan és kérhetnék egy kis vágást? A kamera összejött, nagyon köszönöm. IP kamera még van 7db, gyorsan valaki
Elfogyott az rc..
Ezt minden nap feltöltik vagy egyszeri dolog volt?

[ Szerkesztve ]

(#60671) vizimento válasza maestro87 (#60668) üzenetére


vizimento
senior tag

Nekem még kéne segítség... Előbb el...tam a linket...

dugesz77: A terepjárót én (is) szeretném :) - De már sol out :(

Akkor nekem nem jött össze. Megint :(

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60672) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ez a vagdosós mikor indult? Csak mert már teljesen megkeveredtem annyi minden van... Mondjuk egy tab 10 dodóért jó is lett volna... :D

(#60673) #56573440 válasza XP NINJA (#60669) üzenetére


#56573440
törölt tag

Néztem én is, de a kommentek alapján marha nehéz "felfújni" ha épp nincs szél. simán füvön nem kéne gondja legyen, de én tuti eltakarítanék mindent alóla. Szemeztem vele, de ennyiért azért nem lett túl izgalmas.

(#60674) maestro87 válasza dugesz77 (#60670) üzenetére


maestro87
őstag

Már régóta megy és mindennap feltöltötték szerintem, de holnap már vége a mókának így ezek voltak az utolsók.

(#60675) g4bb3r


g4bb3r
tag

Sziasztok,

Rendeltem egy nagyobb értékű dolgot kinából (telefon) ami már áfa köteles. Posta oldalán a trackingnál irja is szépen hogy

Küldemény információ:
Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure

Innen hogyan tovább? Nekem kell bemenni a postára intézkedni? Vagy ők küldik meg mi kell nekik?

Haver DHL-el rendelt telefon (DHL alapból leadja a vámnak) ő emailen keresztül intézte (elküldte pdf-ben a szamlakat etc) és a postásnak fizette ki átvételkor a megállapított áfa értékét. De itt ugye a DHL besegített.

Az én esetemben mire kell számítani? Biztos volt már valakinek itt ilyen... Köszi. Posta telefonos ügyfélszolgálatát 3 napja nem tudom elérni , folyamatosan foglalt , emailre nem válaszolnak..

(#60676) beg válasza beg (#60661) üzenetére


beg
veterán

Tévedtem, reflink aláírásban sem maradhat. Szépen megkérnék minden érintettet, hogy vegye ki onnan. Köszi. :R

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60677) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Cubot S600 pipa :C melós IE10 trágyadomb csodákra képes :U

mire végetér a snapup, felhúzhatom a görög zászlót ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60678) csadi0011


csadi0011
őstag

Na lett valaki boldog drón vagy xiaomi lámpa tulajdonos? Elég gyorsan felugrott a szöveg, hogy elvitték.

(#60679) vizimento válasza beg (#60676) üzenetére


vizimento
senior tag

Abban tudsz esetleg segíteni, hogy ilyen játéknál pl miként/hogyan lehetne megoldani, hogy tudjunk egymásnak segíteni? Mert akkor ugye másik topik nyitása sem elég... Egyéb ötlet?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#60680) havri1 válasza beg (#60661) üzenetére


havri1
félisten

Ott se lehet, reflink nem jó sehol sem.

Ja látom már később írtad :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#60681) maestro87 válasza beg (#60676) üzenetére


maestro87
őstag

Azért ez nem szép PH-tól. Ők jól járhatnak a reklámokkal, de a mi kezünket meg megköti holott más fórumon nem szólnak érte. Semmi értelme ennek a tiltásnak.
Ilyen alapon a saját cégedet sem hirdethetnéd az aláírásban pedig ezt elég sokan teszik. Akkor az miért nem számít reflink-nek? :F

És 70% az esélye, hogy ezt a hozzászólásomat is törlik.

(#60682) Flashback


Flashback
addikt

18650.es power bank házat keresek ami tud legalább 2 amperrel tölteni esetleg QC...

Valaki tud ilyet?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#60683) Tressy válasza g4bb3r (#60675) üzenetére


Tressy
senior tag

Emailben megküldöd az adatokat.Paypal vagy a megrendelés képernyő mentése.Majd a postán kifizeted átvételkor

(#60684) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

BlitzWolf® BW-LT5 app only 12.99$

ez mennyire jó ár érte?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60685) Laci4 válasza maestro87 (#60674) üzenetére


Laci4
senior tag

Akkor erről jól lemaradtunk..
Azért még egy kamerát lehet bepróbálnék.. megéri vajon a 10 dodót? :U
Ha igen, ne kíméljétek.. ;) :B

Upsz.. most olvasom az utsó hszt.. akkor ezt már buktam...

(#60686) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#60684) üzenetére


Silent77
veterán

5000 felett volt eddig az ára, ennyiért még nem láttam.
De lesz snap-up-ban. [link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#60687) beg válasza maestro87 (#60681) üzenetére


beg
veterán

Ezt ne tőlem, modkerben tudnak rá válaszolni szerintem.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#60688) Szoszo94 válasza Flashback (#60682) üzenetére


Szoszo94
őstag

Mobilról vagyok, nekem egy TOMO van (14$ volt GB-n mikor vettem), négy cellát tud intelligensen tölteni (LG HG2-kkel és Sanyo cellákkal használom, tényleg külön-külön tölti fel őket), tökéletesen működik. Z1C-m 1,3-1,4A-t vesz fel belőle, bármelyik USB portról.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#60689) w.miki válasza vizimento (#60679) üzenetére


w.miki
veterán

Régen csinált valaki drive-os táblázatot a Bangoodhoz, lehetne most is egy ilyen.

VÁMolás esetén milyen email címre kell küldeni az adatokat?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60690) XtremLor válasza w.miki (#60689) üzenetére


XtremLor
őstag

Ha sima posta akkor postaimport@posta.hu

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60691) Laci4


Laci4
senior tag

Bangin ha EU áruháznak van jelölve, az tényleg EU-n belülinek számít VÁM szempontjából?
Mintha lett volna szó régebben róla, de nem ugrik be.. telefonnál nem mindegy, hogy plusz fa, vagy nincs fa.. :U

(#60692) Mr.Csizmás válasza Laci4 (#60691) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem a múltkor london mellől adták fel TN szerint.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#60693) Dashes válasza Laci4 (#60691) üzenetére


Dashes
őstag

igen.
nem jön rá semmi és hamarabb itt van.

(#60694) #56573440


#56573440
törölt tag

Az normális hogy bg kínai raktárból rendelt cucc 4 napja áll a holland tranzitban pre advised megjelöléssel?

(#60695) g4bb3r válasza w.miki (#60689) üzenetére


g4bb3r
tag

https://www.posta.hu/vam

Én is most csinálom egy telefonhoz amit elkaptak.

blackrulz: lesz az hosszabb is. Amíg nem éri el Hollandiát (amennyiben Kinából rendelted) addig nem fog frissülni a tracking nr.

[ Szerkesztve ]

(#60696) Flashback válasza Szoszo94 (#60688) üzenetére


Flashback
addikt

Látom de ennyiért már ott a Blitwolf QC-s töltéssel, cellákkal.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#60697) Laci4


Laci4
senior tag

Köszi mindkettőtöknek!

Elfilóztam a MI4-en, de az S4 hez képest nem lenne nagy ugrás, ahogy olvasom "csak" nyers erőben jobb.
4G B20 vagy mi hiányzik.. bár nem tudom mennyire vágna mellbe, az viszont már inkább, hogy nem bővíthető a memó.. a 16Giga nekem elég karcsú..

Esetleg asszonynak.. bár ő meg nem okostelefon párti..
Mondjuk olyan 35 ezer körül még lehet meg is érné kipróbálni, aztán max. tovább passzolni.. :U
Vagy inkább aludni még 1-2-3 órát.. éjszakás voltam, és eddig vagy 3 órát aludtam 1 órás részletekben :D

Ez a snap up nem egészséges.. :DDD
Plusz a fórum se.. költök én is rendesen.. (nem nagyon írok, általában olvasni van csak időm, de a legtöbb fórum alap termék megvan.. rendeltem csomó kütyüt, van amit még ki se próbáltam :D)

Tegnap pl. ez a TV okosító jött meg.. TM95M
Kíváncsi leszek rá.. bár előző snapiból is van már egy, az még 805-ös..
Igaz, szinte nem is használtam.. talán 4-5 ször az elmúlt 8 hónapban..

Hiába.. ha elkap a hév, meg a kíváncsiság.. :B :U

Egy dolog biztos, rendeltem én is néhány fajta USB-micro usb kábelt, Blitzwolf épp kimaradt, meg Tronsmart is, a be-becsúszó negatív vélemények miatt.. szóval a lényeg, hogy nekem eddigiek közül az Ugreen viszi a pálmát, utána a CHOETECH

Asszem szakítok valahogy időt,és irkálok én is egy-két sort, bár a legtöbb dologról már írtak, írtatok előttem..

(#60698) g4bb3r válasza Laci4 (#60697) üzenetére


g4bb3r
tag

Próbáltam tegnap lecsapni a Mr Csizmás által linkelt BT hangszóróra de +2 másodperc mulva már sold out volt a 20db.. kicsit kamuszagú ez nekem..

(#60699) maestro87


maestro87
őstag

Banggood alkalmazásban termék megosztásért ma 100 pont jár!

(#60700) Szoszo94 válasza Flashback (#60696) üzenetére


Szoszo94
őstag

18650-est kerestél, ez elsősorban egy ilyen töltő és másodsorban power bank. Döntsd el akkor mi a fontosabb és aszerint válassz, nekem is van Xiaomi 10000-es de azzal nehezen tudnám feltölteni az ecigimhez való akksikat, ellenben a TOMO akkora kapacitású lehet amekkorát akarok és akkor veszek ki/rakok be cellát mikor jól esik. Ha ragaszkodsz a 18650-hez és nem csak az 1-2$-os egy slotos tartókat keresed, akkor ez egy jó alternatíva és a tudásához képest olcsó is.
Ha csak néha-néha töltenél vele cellát IS de a FŐ felhasználási terület a power bankként való működés lenne, akkor overkill lesz neked természetesen. Helyén kell kezelni, mi micsoda :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.