Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60351) Silent77


Silent77
veterán

Sardine bluetooth hangszóró 19,99.
Szerintem ennyiért best buy.
Gondolkozok is, hogy veszek még egyet.

[link]
37 cent, fülhallgató tartó

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#60352) w.miki


w.miki
veterán

Telefon csörgés hangosítására tudnátok tippeket adni?
Ismerősöm egy műhelyben dolgozik, hangos gépekkel.
Néha nem hallja meg, ha csörög, és rezeg a telefon.
Jó lenne valami hangosabb eszköz, ami jelezné, ha hívják.

Amit próbáltunk:
Huawei B0 okosóra.
Nem vált be, egyrészt beleakadhat a gépekbe, másrészt annak rezgése, és hatótávolsága is elég gyenge, ha egy gépen dolgozik, nem érzi meg.
Amit nem próbáltunk:
BT hangszóró.
Úgy tudom, hogy ez zenére jó, de a hívásnál a telefon csörgés hangját (még) nem adja át

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60353) Depression válasza w.miki (#60352) üzenetére


Depression
veterán

blutooth füles?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#60354) CoolBoy323 válasza w.miki (#60352) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Xiaomi Mi band 1(s) karkoto?

Nekem eleg erosen rezeg.

Vagy mp3 csengohangot megmokolni, de nem lenne egrszseges a hangszoron.

Bt hangfal is jo 5let

(#60355) draco31 válasza w.miki (#60352) üzenetére


draco31
veterán

Szerintem is bluetooth füles lenne a legegyszerűbb.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60356) Freddycom válasza w.miki (#60352) üzenetére


Freddycom
őstag

Egy ilyen?

QCY Q26 Super Mini In-ear Universal Wireless Bluetooth 4.1

https://banggood.app.link/cKpWLPYwnw

(#60357) bippeti válasza Silent77 (#60351) üzenetére


bippeti
tag

Ugyanilyen BT-t kerestem, azt olvastam, hogy létezik utánzat verziója olcsóbban, nem tudom, hogy ez így van-e és hogy az általad linkelt az eredeti-e, vagy a másolat.
A BT topic-ban pár hete éppen erről a készülékről kérdeztem, majd az utánaolvasás után rendeltem is egyet, még az előtt, mielőtt megérkeztek a kontra érvek. :C
Ugyanakkor azt sem tudom, hogy a kontraérvek az eredeti, vagy az utánzatok alapján születtek, szóval a döntéshez való infók olyan nesze-semmi...
De az is lehet, hogy 20 dodóért még az utánzat is megérheti, ez nyilván igény-függő dolog.

(#60358) w.miki válasza Freddycom (#60356) üzenetére


w.miki
veterán

köszi, egy ilyen lehet jó lenne...
esetleg... van még ajánlott BT headset hasonló árban?
Stereo is érdekelne, akkor egyrészt zenét is hallgathatna munka közben, másrészt védi a hallását, amikor egy hangos géppel használja... persze csak ha nem kényelmetlen, és felveszi...
Szóval akkor a sportoláshoz való BT headsetek közül mi ajánlott, könnyen használható?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60359) draco31 válasza w.miki (#60358) üzenetére


draco31
veterán

Ha már tudna zenét hallgatni meló közben, akkor vezetékes füles nem jó? Rua alatt is el lehet azt vezetni, nem muszáj kívül lennie a vezetéknek.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60360) w.miki válasza draco31 (#60359) üzenetére


w.miki
veterán

szerintem jobb lenne a vezeték nélküli, akkor ha félreteszi a telefont, úgy is működhet a dolog

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60361) XtremLor válasza w.miki (#60360) üzenetére


XtremLor
őstag

Bt headset? Igy a telefont se kell elovenni ha hivjak.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60362) w.miki válasza XtremLor (#60361) üzenetére


w.miki
veterán

Igen, egy stereo, ami sportoláshoz is jó, az jó lenne, de nem tudom melyik ajánlott 10 dodo körül kínából.
Ami kényelmes, nagy hatótávolságú, és bírja a port.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60363) Laca1212 válasza maestro87 (#60203) üzenetére


Laca1212
őstag

Most reggel kettőt raktam kosárba. Egy feketét és egy fehéret. 4,993 HUF-ot fizettem a kettőért kóddal.

(#60364) pinkrain válasza Saccco (#59449) üzenetére


pinkrain
csendes tag

Szia!

Nem kötözködésként írom, de ez a Vip ár jónak számít? Én nézegettem ilyen kamerákat és hát lehet találni olcsóbban is vagy hasonló árban.

Valaki esetleg tud ajánlani jó HDMI kábel márkát? Vagy inkább érdemes beszerezni itthon?

Köszi!

(#60365) Fredo78 válasza 0021666 (#60326) üzenetére


Fredo78
aktív tag

A XtremLor által linkelt gyüjtőoldalon van 5-s pack 7 dollárért. Elég best buy. Van benne 2méteres is meg 30 cm-es is.

(#60366) maestro87 válasza Laca1212 (#60363) üzenetére


maestro87
őstag

Azóta már rájöttem én is, de inkább nem vettem belőle. Aliexpress-en 15$ körül lehet venni Aukey-t is 5 portosba, szóval annyira nem nagy biznisz, főleg úgy hogy jobban szeretem a fali kivitelt. Kereskedni sem nagyon lehet vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60367) havri1 válasza draco31 (#60359) üzenetére


havri1
félisten

Ha gépekkel dolgozik, nem szabad. Pl esztergályos. Nagyon balesetveszelyes.

[ Szerkesztve ]

havri

(#60368) twine válasza w.miki (#60352) üzenetére


twine
addikt

...esetleg, ha nem "hangból" , hanem értesítésből indulunk ki, egy alkalmazás ami villogtatja a "vakut" éretsítés/hívás közben a telefonon? (Light Flow , és társai) Az elég feltűnő szokott lenni...

(#60369) norbert1998


norbert1998
veterán

Pár tapasztalat:

Blitzwolf reversible USB-vel kapcsolatban: mindkét oldala széthullott. Leesett a foganytú, és már nem is tölt, csak bizonyos pozícióban, pedig töltőn soha nem lett a telefonhoz nyúlva. cirka 2-3 hónapos volt :(((

Winner mechanikus óra: 2-3 nappal hírdeti az eladó, 7 órát nem bír ki egy egész napos lengetés uután :W

(#60370) havri1 válasza twine (#60368) üzenetére


havri1
félisten

Adott helyiségben nekem a Miband kb 5m-es körzetben jelez, messzebb már nem nagyon működik.. De ettől még bevalhat, zsebben pl, övön, akárhol.

[ Szerkesztve ]

havri

(#60371) Saccco válasza pinkrain (#60364) üzenetére


Saccco
nagyúr

Komplett megoldásban nem találsz olcsóbbat. Egyébként a VIP ár még pontokkal csökkenthető, az úgy kapott ~5.000 Ft-os ár verhetetlen. Hacsak nem csinál az ember egyet DIY módon (kamera, TX5813 (10mW) vagy FX758-2 (ez jobb, mint a 200-as Boscam), RG316 1m ).

DIY kamera kb. így néz ki:

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60372) havri1 válasza Saccco (#60371) üzenetére


havri1
félisten

Többször olvastam már ezt a vip árat. Ez hogy van? Nem jöttem még rá.
Azt hiszen vip4 vagyok. Köszi

havri

(#60373) Ittnemaz válasza Silent77 (#60351) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

én inkább ezen agyalok:
ilyet vett egy barát,bár 20 körül jön ki,de kicsit más mint a 6-8,000 kategoria.
érdemes elgondolkozni, ha a hordozhatoság picit háttérbe szorul.

(#60374) pocokxx válasza pinkrain (#60364) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

UGreen-re nem szokott panasz lenni.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#60375) Saccco válasza havri1 (#60372) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyes jelölt termékekre VIP rangtól függően kedvezményt adnak.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60376) havri1 válasza Saccco (#60375) üzenetére


havri1
félisten

És ezt észre lehet venni, vagy honnan tudom? Nem láttam még jelölést.

havri

(#60377) 0021666 válasza Fredo78 (#60365) üzenetére


0021666
tag

Köszi, hogy szóltál! Észre sem vettem volna, de így már meg is rendeltem! Remélem egyszerre érkezik meg az 5 portos bw töltővel :D

Aviation is proof, that given the will, we have the capacity to achieve the impossible.

(#60378) Saccco válasza havri1 (#60376) üzenetére


Saccco
nagyúr

Itt van pár VIP áras termék.

Úgy nézem, most semmire se ad VIP árat. :F
Gondolom az egyéb akció miatt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60379) biokill1


biokill1
tag

Sziasztok!
Szívtam már meg párszor azzal, hogy kb hajszál vékony USB micro kábelt sikerült rendelnem ebay-ről. Mielőtt értékes száz forintokat lövök el ismért, gondoltam hátha van tapasztalatotok, hogy melyik eladó, vagy márka termékét érdemes venni.
A cél: 1.5A-el legyen képes tölteni a Blackberry Calssic-om.
Ajánlanátok pár beszerzési forrást?
Köszönöm!

rejtett up! :D

(#60380) Vikusz77 válasza XtremLor (#60325) üzenetére


Vikusz77
tag

Nekem a készletben árult tronsmartból az összes használhatatlan lett pár hét alatt. A micro USB csatlakozóján az a két kis "pöcök" gyakorlatilag benyomódik, eltűnik, emiatt a csatlakozó lötyög, nem érintkezik normálisan, kiesik a telefonokból, .

[ Szerkesztve ]

(#60381) Saccco válasza biokill1 (#60379) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ugreen - Aliexpress flagship store
Blitzwolf - Banggood
Tronsmart 6-pack - Gearbest (ez néhány embernek tönkrement)
Choetech - Aliexpress

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60382) DJGABI válasza biokill1 (#60379) üzenetére


DJGABI
addikt

ugreen, choetech, mygeek. ezek inkább ár/értékben jók. ha tartósabb kell xiaomi, tronsmart, blitzwolf

szerk: lassú voltam :(

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60383) Minstrel


Minstrel
senior tag

Gearbest csomagfotóm nagyon jól sikerült :D [kép]
De legalább gyorsan feladták, tegnap ilyenkor rendeltem ezt [Sunvell T95M 4K HD TV Box]

(#60384) g4bb3r


g4bb3r
tag

Megjött a tagsághz járó VR szemcsi, Jackly készlet és LED-es elemlámpa.. :C

Sajnos egy másik csomagom amit 1 héttel korában adtak fel és 4 nappal korábban érkezett meg a Magyar Postához még mindig ott csücsül pedig az lenne a fontosabb :(((

(#60385) cris78 válasza g4bb3r (#60384) üzenetére


cris78
őstag

Ezek már kifutott VIP termékek, dobd ki őket ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#60386) g4bb3r válasza cris78 (#60385) üzenetére


g4bb3r
tag

:O

viszont ha tudna valaki adni egy linket hogyan kell setupilni a vr szemcsit megköszönném.. google hulyesegeket dob ki. akarhogy allitgatom duplan latok :D

(#60387) DJGABI válasza g4bb3r (#60384) üzenetére


DJGABI
addikt

egy Jackly 1$-s készlet nekem is jött ma, és tényleg eredeti, rajt a matrica meg Jakemy oldalon kell ellenőrizni.[link]

tegnap meg a lazy arm futott be [link], annyira nem jó mint vártam, baromi merev a "cső", de attól még hintázik benn a mobil ha hozzáér az ember. még járatom azért :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60388) Ra3 válasza Vikusz77 (#60380) üzenetére


Ra3
őstag

Ugyanezt írtam pár hónapja, azóta is serényen ajánlgatják a topicban, ja és ez nem csak a készletben árultra igaz, hanem arra az egyre is amit a ciripelő 3 portos Tronsmart qc2-es töltőfejhez adtak.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#60389) Real_Necro


Real_Necro
veterán

3528-as led szalagot vásárlóktól kérdezem, akik esetleg 44key vezérlővel használják.
Ha áramot kap a rendszer, egyből világít, vagy minden esetben távirányítóval kapcsolható? Létezik olyan megoldás, hogy lakás dekorfényként használva egy előre beállított színben kapcsoljon fel?

Most számoltam össze, hogy a jelenlegi dekorfényem durván 4-500W-ot eszik. Ezt akarom ledesre cserélni. Durván 25 méterről van szó, 5 méteres szalagokkal gondoltam 5 helyen megtápozva 12V 3A-el, valamint signal repeaterrel összekötve, hogy együtt lehessen állítani őket. A kérdés a tápra kapcsolás... :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#60390) asdasdasd válasza biokill1 (#60379) üzenetére


asdasdasd
tag

Itt egy teszt USB kábelekre:

(#60391) dugesz77


dugesz77
őstag

DD4- en akciós a vezetékes selfiebot. 1,4$.

(#60392) DavidQ válasza Real_Necro (#60389) üzenetére


DavidQ
tag

Nekem non-stop be van dugva a konnektorba a led szalag tápja. Van a távkapcsolón ki-bekapcs gomb, bekapcsoláskor ugyanolyan színnel világít, amilyen színnel világított kikapcsolás előtt, tehát "megjegyzi".

Ha összeforrasztgatod az 5x5 méter szalagot, akkor elég a legelső ledszalagon meghagyni az IR-vevőt, és egyszerre tudod állítani az összeset - soros kapcsolás. (Bár szerintem 3A lehet hogy kevés 25 méterre, én 10m-re használtam 2A tápot.)

Nem minden kínai szirszar szar!

(#60393) g4bb3r válasza g4bb3r (#60386) üzenetére


g4bb3r
tag

azt meg tudja monani valaki hogy a DD4-en akcios vr szemcsinek melyik ezek körül a qr kódja? Nem tudom az istennek se beállítani, a dobozban egy spanyol "manual" volt csak qr kód nélkül..

(#60394) Ombre85 válasza Real_Necro (#60389) üzenetére


Ombre85
tag

Nekem 5050-es van, de a vezérlőjük ugyanaz. Áramtalanításkor megjegyzi az utolsó állapotot, azt is, hogy be volt-e kapcsolva előtte, vagy nem.
Az egyetlen nagy hátránya, hogy elég egyszerű IR kódokat használ, emiatt a TV irányítójának és a hifi irányítójának is több gombjára regálni képes. Hangerő le, és csak pislogok amikor kék színben bekapcsol (olyan kék, ami a távján nincs is : :DDD ) Emiatt ilyen készülékkel szerelt szobába jobb megoldás valami wifis vagy bluetooth-os cucc.

Plusz amit alább írtak, hogy egy betáppal szerintem már az 5M-t sem javasolt elérni, rá kell kötni a tápot több helyen.

(#60395) Real_Necro válasza Ombre85 (#60394) üzenetére


Real_Necro
veterán

+DavidQ:

mint írtam 5 helyen lesz tápozva, 5 méterenként 3-3A-es táppal, szóval nem lesz alulméretezve. A 3028-as áramfelvétele is kevesebb ugye mint az 5050, lásd nem egy tokban van a 3 led.
A jeltovábbítást repeaterrel megoldom, azzal sincsen gond, kontroller meg a legelejére kerülne. A nagy kérdés, hogy miként tudom azt megoldani, hogy egy villanykapcsolóval/mozgásérzékelővel tudjam kapcsolni, ne pedig távval kelljen. Piszkálva nem igazán lesz, azért kerülne be RGB, hogy ha van valami party, karácsony stb, akkor lehessen hangulatra szabni a fényeket. Szóval a lényeg, hogy áramot kap, világítson az utoljára beállítot módon, távszabályzó használata nélkül. ;) Erre keresek kütyüt vagy megoldást.

Szerk.: Ellenben ha áramtalanításkor megjegyzi, hogy be volt kapcsolva, akkor oké is lehet. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#60396) Fredo78 válasza Vikusz77 (#60380) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Szia! Nálam is előfordult, hogy a kis pöcök miatt használhatatlan lett, de az nem lehet, hogy valamelyik töltendő szerkezet micro USB-je teszi tönkre őket? Nálam amelyik a cégnél van bennt az nagyon hosszú idő óta jó, otthon meg a tablet a gyanúsítottam aki tönkreteszi (tette eddig) a kábeleket nem csak a tronsmartot. Most tesztelem az elméletemet: ő már nem kap jó kábelt, és ha a többiek nem nyírják ki a jó kábeleket akkor megvan a bűnös.

[ Szerkesztve ]

(#60397) Ra3 válasza Fredo78 (#60396) üzenetére


Ra3
őstag

Én a munkahelyen használom a kiszopósodott Tronsmartot, napi egyszer van rákötve, otthon a gyári Samsungnak semmi baja, pedig régebbóta megvan, és legalább ugyanannyiszor be van dugva napi szinten.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#60398) DougButabi válasza g4bb3r (#60393) üzenetére


DougButabi
tag

Nem bonyolult dolog.
Két mozgórész van a szemed felett egyben,
Recés valamit előre hátra amíg élesen nem látsz, a recés közepén lévő bigyót jobbra balra, amíg össze nem áll rendesen a kép.
Szerintem ennyi, ha tévedek, akkor valaki kijavít.

(#60399) Fredo78 válasza Ra3 (#60397) üzenetére


Fredo78
aktív tag

és csak egy készülék használja őket?

(#60400) DJGABI válasza g4bb3r (#60393) üzenetére


DJGABI
addikt

tippre bármelyik VR box klón setup jó lesz hozzá. ahogy írták is inkább fizikailag kell azt beállítani. szoftveresen nem tud annyit kompenzálni ezekkel a beállításokkal

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.