Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60251) havri1 válasza maross (#60250) üzenetére


havri1
félisten

Én spotra cseréltem mindenhol, azokból jók vannak. Egy füstölt el, ami valóban gáz (jelenleg 24 db üzemel a lakásban, plafonon, nem beépített) , ha leég a lakás, de az Obi és társaiban is az olcsó ledek pont ugyanaz a kínai szarok. Nagyon sokat nézelődtem, de arra jutottam, hogy 1e alatt itthon garantáltan minőségi ledes fényforrást nem kapni.
Sajnos egyik üzletben sem tudják azt garantálni, hogy nem fog lefüstölni, max ha igen, 2 éven belül cserélik...

[ Szerkesztve ]

havri

(#60252) GIJoe válasza bally4 (#60247) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem ezek (5730, 89) jöttek be, (smart icsek) olyan 50darabot szórtam szét a családban, kollégák között. Direkt úgy hogy szóljanak ha kimegy valamelyik, 3-6 hónap az az intervallum amióta működnek eddig senki sem szólt (kopkop)
Jelenleg őt (5736,156) tesztelem, jó a színe, de tényleg 100W körüli a fényereje sok lesz a kicsi szobánkba.
Továbbá ő (4020 SMD) van úton későbbi tesztre.
Egyik sem villog, vibrál...

(#60253) maestro87 válasza maestro87 (#58738) üzenetére


maestro87
őstag

Sikeresen megérkezett fennakadás nélkül a snap-up-ban nyert tablet billentyűzet. :C
Viszont számomra csak most derült ki, hogy ez nem is bluetooth billentyűzet (meg se néztem mit vettem :DDD) és csak a Chuwi HiBook Pro-val használható. Ezért nagylelkűen úgy döntöttem, hogy hajlandó vagyok dugesz77-től átvenni a hozzávaló tabletet, az általa kifizetett összeg 1000-szereséért. ;]

(#60254) tboy93


tboy93
nagyúr

Ilyen izzókból a brelongot nem ajánlom. Otthon és nagyszüleimnél is hullanak, gyatra minőség.

(#60255) cris78 válasza maestro87 (#60253) üzenetére


cris78
őstag

Menő légycsapó lehet :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#60256) asdf_ válasza st6969 (#60249) üzenetére


asdf_
veterán

Mondjuk azert a hazai markas sem biztos, hogy fonyeremeny, nekem egy 10W-os Osram izzobol most epp a csere csereje doglott be (es a masodikat is csereltek mar egyszer, mert kettot vettem). Es az utolso garnitura mar nem a roman, hanem a nemet volt, aztan megis fos meg ez is :/

[ Szerkesztve ]

(#60257) havri1


havri1
félisten

Feladták a 2500ft-os bw töltőt. Nem cécóztak..

havri

(#60258) maross válasza GIJoe (#60252) üzenetére


maross
veterán

no, legalabb ilyen 5730-asok vannak az enyemen is :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60259) st6969 válasza asdf_ (#60256) üzenetére


st6969
őstag

nekem is volt már 1db csere, természetesen mindenből lehet hibás (bár szégyen, hogy az osramból egymás után kettő is). A kínaiaknál, amellett, hogy mind tönkrement, nem stimmelt sem a fényerő (fele se volt), sem a színhőmérséklet, szóval nagyjából semmi (kb. 2 éve rendeltem utoljára, nyilván azóta sok minden változhatott). Nekem az a tapasztalatom, hogy ha itthoni megbízható forrásból veszed, akkor fogja tudni azt, ami rá van írva (értem ez alatt, hogy a gyártó pl. 75W-nak megfelelő fényerőt ígér, és valóban inkább többet tud, mint kevesebbet). Van ledes topic itt, vtac márkát szokták ajánlani, tényleg jó és olcsó. Sok helyre (pl. konyha) egyszerűen kell a fényerő, ebben nem tudok kompromisszumot kötni, és nekem a kínaival ez nem jött össze.

(#60260) maestro87 válasza cris78 (#60255) üzenetére


maestro87
őstag

Nem is mondasz hülyeséget. Sokszor úgy összetörnék valamit. :DDD Na majd most. ;]

(#60261) maross válasza havri1 (#60251) üzenetére


maross
veterán

Spotbol ajanlhatnal valamit, konyhai 3 darabomat mar nagyon reg le akarom cserelni, csak nem hasznalom annyit hogy a jomagyar árat megfizessem erte (es meg is teruljon lehetoleg). Csak mosogatasnal van felkapcsolva, a konyha fenyerejerol vagy 3 mennyezeti + 4 oldalfali gondoskodik :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#60262) XtremLor válasza maestro87 (#60260) üzenetére


XtremLor
őstag

Vagy ha erdekli akkor atveszi a bill toled, ha nem is beszerzesi aron, de jutanyosan! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60263) Minstrel válasza tlala (#60234) üzenetére


Minstrel
senior tag

Á, szóval ilyen topik is van. Köszönet! :)

(#60264) air válasza tboy93 (#60254) üzenetére


air
nagyúr

"hajlandó vagyok dugesz77-től átvenni a hozzávaló tabletet, az általa kifizetett összeg 1000-szereséért."

Értjük a poént, de ez így is hirdetésnek számít. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60265) kisskd válasza choco01 (#60175) üzenetére


kisskd
tag

Gyári töltőhátlap, az S4-ben sincs/nincs benne alapból a töltő tekercs a Qi töltéshez. Cserélni kell gyári másik hátlapra, ami egy hangyapucányival vastagabbá teszi a telót.

(#60266) Vertigo18 válasza air (#60264) üzenetére


Vertigo18
addikt

Wow, "Egy troll!" :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#60267) draco31


draco31
veterán

Ezt jól értelmezem, hogy összekapcsolható az okostelefonnal, és Bluetooth headsetként használható vele?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60268) air válasza Vertigo18 (#60266) üzenetére


air
nagyúr

Vagy te! ;]

(#60267) draco31

Tulajdonképpen igen, de önálló készülékként is működik, mert lehet bele SIM kártyát tenni.
Kvázi olyan mint egy kínai "okos" óra, de ebben a formában én semmi értelmét nem látom.
Miért jobb egy ilyenen beszélni, mint a rendes telefonon?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60269) draco31 válasza air (#60268) üzenetére


draco31
veterán

Most igy hirtelen pl. esőben jobb egy ilyet elővenni, mint a nagy gépet, vagy hasonló helyzetekben, illetve ha pl. nyakig olajos vagyok, akkor aztán elsőnek anyázás, hogy miért akkor hív, aztán kézmosás, majd telefon elő, de addigra leteszi. Tudom, BT headset is létezik, de az már olyan megszokott. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60270) XP NINJA válasza tupacamaru (#60200) üzenetére


XP NINJA
őstag

Nekem is a napokban jön :)

(#60271) dugesz77 válasza maestro87 (#60260) üzenetére


dugesz77
őstag

Inkább beszéljünk meg valami jelképes összeget amennyiért eladnád nekem a billentyűzetet :D Tudod gondolsz egy összegre elosztod kettővel és a feléért megveszem.
szerk: Bocsánat a "hirdetés jellegű" hozzászólásért

[ Szerkesztve ]

(#60272) KrAt válasza havri1 (#60257) üzenetére


KrAt
veterán

Dettó :)

(#60273) Vagany válasza st6969 (#60259) üzenetére


Vagany
őstag

Egyet értek! Kukorica ledes kínai izzót soha többet! Itthon is találtam sokkal jobbat garanciával.
V-Tac a márkája neten is lehet rendelni, de én Debrecenben a Mixvillnél vettem (a Metro mellett). Nem messze van a melóhelyemtől, ki gondolta volna, hogy itt a közelemben van, ilyen jó led izzó forrás én meg kínából rendelgettem a vackokat :W .
Van mindenféle foglalatú erősségű és színhőmérsékletű V-Tac led izzójuk én 5db 10W-os neutralt vettem E27-be, ami tényleg kb egy hagyományos 75W-os izzónak felel meg, és 2db ha jól emlékszem 7W-os szintén neutrált, ez 40W körül van E14-be, a kínai kukoricaledesek-ből a 12W-os E14-nek sem volt ilyen fénye amíg ment addig sem, mint ennek a 7W-osnak, mert ráadásul a kínai kukoricaledesekből kb 5-ből 4 megdöglött, pedig még szellőzőfuratok is voltak a műanyag kupakjukon. A V-Tac-re 2 év cseregar van, asszem épp akciós volt, de az E27-es nem volt 500 Ft a környezetvédelmi termékdíjjal együtt sem, az E14-es gyertyák talán 700Ft-ért voltak. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#60274) tboy93 válasza havri1 (#60257) üzenetére


tboy93
nagyúr

:DD Tyű, én nagyon várom már hogy megérkezzen:C Nálam mindig van az asztalon 2-3 tablet, plusz telefon, power bank satöbbi, még kevés is lesz az 5 aljzat.

[ Szerkesztve ]

(#60275) Cyborg válasza GIJoe (#60252) üzenetére


Cyborg
őstag

220V GU10-re nincs Neked vagy valakinek valami tuti forrás?
A LÉNYEG, hogy 1-3 W között legyenek, ennél erősebb nekem is van, és lefele váltanék.

(#60276) dugesz77 válasza Cyborg (#60275) üzenetére


dugesz77
őstag

Ikea GU10 baráti árban van és jó(már ha el tudsz jutni egy áruházba érte). 200 lumen az olyan 2,5W körüli. Nálam a fürdőszobai tükörnél lett kettő berakva elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#60277) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Memória kártyából tudnátok olyat 64 Gb-os microSD-t ajánlani, ami gyakorlatban is eléri a 45 Mb/s-es írási sebességet? Kollégámnak kellene GoPro 3 Blackhez és ott a specifikációban 45 Mb/s van megadva, mint maximális írási sebesség.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60278) Nestor16 válasza Vagany (#60273) üzenetére


Nestor16
senior tag

Én nem is mertem bevállalni az olcsó kínai izzókat.
Viszont itthonról most próbáltunk ki egyet.
itmedia.sk oldalról: Ledes Lámpa izzó E27 Természetes fehér (4200K) 12W 1050 lumen (300° világítás) [75W] (IT11596)

Nem bántuk meg, nagyon jó fénye van, tényleg nem vakít, hanem szórja a fényt. Ha lesz kedvezmény még venni fogunk, bár lehet a többi ajánlottat is kipróbáljuk összehasonlításként. Szép természetes fénye van, mondjuk a spirál alakú meleg fehér izzók után picit furcsa, de szerintem szebb, jobb ez a szín.
Melyik a jobb színhőmérséklet vajon, hova melyiket érdemes venni? Gondolom mindegyiknek van létjogosúltsága, különben csak a természetes fényt árulnák.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#60279) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Én tényleg nem értem ezt a mizériát a kínai izzókkal kapcsolatban. Tényleg van itthon V-Tac is, olcsó is már szerencsére, de nekem semmi bajom a már korábban kínából rendeltekkel. Van a fürdőben G9-es, E14-es a hálóban, ledes, rögtön 3 darab... Van a konyhában, főzőfülkében E27-es ledes kukorica... Egyiktől sem gyulladt MÉG ki a lakás, sőt, egyik sem döglött még be. Igaz, egy éve mennek még csak, kicsit régebb óta vannak meg.

Én is láttam olyan videókat, képeket, amin szétégett, elfolyt, elfüstölt a belső része, de ennek az esélyét szerintem kis odafigyeléssel és az áru és az eladó helyes megválasztásával eléggé lehet redukálni.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#60280) w.miki válasza dugesz77 (#60204) üzenetére


w.miki
veterán

Ez mikrofonos, igaz?
BT hangszóró esetén lehet hátrány ha magasabb BT szabványú, mint a telefon?
Ha jól látom ez BT4.0.
Ha régebbi androidos telefonom van előfordulhat, lehet, hogy jobb neki egy régebbi BT2.1-es hangszóró?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60281) Ateszpapa válasza Vertigo18 (#60279) üzenetére


Ateszpapa
addikt

"Én is láttam olyan videókat, képeket, amin szétégett, elfolyt, elfüstölt a belső része, de ennek az esélyét szerintem kis odafigyeléssel és az áru és az eladó helyes megválasztásával eléggé lehet redukálni."

Kösz, azt ha leégett a lakás sokra megyek vele.

Inkább itthoni bevizsgáltat kell venni, nem ér annyit a különbség.

Ugyanez igaz a szénmonoxid érzékelőre, azt sem szabad kínából rendelni.

Vannak dolgok amiket nem rendelek onnan!

(#60282) havri1 válasza Vertigo18 (#60279) üzenetére


havri1
félisten

Ez zsákbamacska, már nem is azért..
Ha Te egy ebayes eladóról , meg annak képeiről el tudod dönteni, hogy az a led x hónap vagy év után nem fog e lefüstölni..meghajolok.
Csak jelzem, hogy az enyém, ami leégett, az pont a szemem láttára történt.
Led tovább világít, csak erős füst áradt ki a foglalatból. Ami műanyag (a led alja). Szerinted mi történt volna, ha nem szakítom meg az áramot?

[ Szerkesztve ]

havri

(#60283) draco31 válasza w.miki (#60280) üzenetére


draco31
veterán

Visszafelé kompatibilis, szóval egy 4.0-ás cucc működni fog, ha a másik oldal csak 2.1-es.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60284) vacs válasza CactuS (#60277) üzenetére


vacs
veterán

45 Mb/s van megadva, mint maximális írási sebesség

Ez nem a minimális sebesség akarna lenni?
Ha egy kártya gyorsabb az csak jó.

Innét rendeljetek.
Ha ragaszkodtok a 45 Mb/s-hez, akkor bőven elég egy Samsung EVO, ez maximum 48MB/SEC-t tud, de én ennél jobban vennék, legalább egy EVO Plus 80MB/SEC!
Nem muszáj a Samsung, csak a sebességek miatt írtam példának.

Én múlt héten vettem ezt a 64-es SanDisk Extreme-t.
Remélem tudtam segíteni.

(^)(>.<)(^)

(#60285) Vertigo18 válasza vacs (#60284) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem mindenki tőle rendel, vagy az alternatív acc-jától... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#60286) CactuS válasza vacs (#60284) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az adatfolyam, amit a kártyára ír, az maximum ennyi. Így ennél nagyobbnak kell lennie. Az Evo+ kizárt, hogy 80 Mb/s sebességgel tudjon írni. Az evo+ U1-es, ami csak 10 Mb/s garantált írást ad. Az szerintem az olvasási értéke lesz, viszont a videó esetében az írás az, ami inkább számít.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60287) w.miki válasza draco31 (#60283) üzenetére


w.miki
veterán

Hatótávolságban van különbség?
Előfordulhat, hogy egy BT2.1-es nagyobb távolságra visz el, mint a BT4.0?
(Okosóráknál volt, hogy néhánynak nagyon kicsi volt a hatótávolsága, de nem tudom, milyen BT szabvánnyal mentek...
Azt hiszem u8s volt a típus, ami elvileg BT3.0, míg egy M8, ami meg csak BT2.0, az elvitt 20m-t is.)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60288) draco31


draco31
veterán

Banggood-on egyébként várható más akció is, tehát van esély arra, hogy ez olcsóbb lesz csütörtökön, vagy épp ellenkezője várható? Vagy most azok akciósak, amiknek ott ez a logo a képén?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60289) draco31 válasza w.miki (#60287) üzenetére


draco31
veterán

Ehhez inkább a Mobilaréna cikkét linkelném:

A Bluetooth jelenleg a 4.0-s verziónál jár, a mai okostelefonokban kategóriától függően 2.0-s, 2.1-es, 3.0-s és 4.0-s chipeket lehet találni, melyek 3 és 24 Mbps-os elméleti maximális adatátviteli sebességet tesznek lehetővé (a 2.0 és a 2.1 3 Mbps-ot tud, a nagyobb verziószámok 24-et). A Bluetooth hatótávolsága viszont nem a verziószámtól, hanem az osztálytól függ, az határozza meg ugyanis a kütyük teljesítményfelvételét; 3-as osztálynál 1, 2-esnél 10, 1-esnél pedig 100 méter a maximális hatótávolság, telefonokban nyilván a 2-est használják (maximum 2,5 mW felvétel). Mobiltelefonoknál a Bluetooth kompatibilitását elősegítendő az Open Mobile Terminal Platform (OMTP) nevű szervezett kiadott egy ajánlást, melyet a legtöbben mértékadónak ítélnek meg.

De ha érdekel a véleményem, az újabbat venném, az kevesebbet fogyaszt többek között.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60290) w.miki válasza draco31 (#60289) üzenetére


w.miki
veterán

ez azt jelenti, hogy a 2-es szabványnak nagyobb a hatótávolsága? Vagy mi ez az osztály?
Ráadásul.... van olyan, ahol még melléírják, hogy +EDR, hogy teljesen belezavarodjunk.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60291) Vagany válasza Vertigo18 (#60279) üzenetére


Vagany
őstag

Örülj neki, ha nincs bajod velük, valószínűleg szerencséd volt vagy kisebb teljesítményű izzóid vannak. Én azért elmondhatom a rossz tapasztalataimat és hogy szerintem egyszerűbb és jobb a V-Tac itthonról, netről, vagy boltból. Ami nekem még üzemel a kukoricásokból az egy 6W-os a WC-ben elvan, amik meghaltak azok ettől erősebbek voltak, lehet ez az oka az elfüstőlésnek. Nálam se gyulladt ki semmi, simán elfeketedett egy-két led és nem világít. Az utolsó bekezdésed meg szimplán nem értem. Mire figyelsz oda egy izzónál? Betekerem megy. Az meg hogy honnan veszem? Volt BG, GB és Tinydeal-ről is 3$ körüli áron.

(#60281) Ateszpapa Teljesen igazad van :C .

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#60292) Saccco válasza vacs (#60284) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azok az értékek az olvasási sebességet jelentik. :U

Innen:
Samsung EVO+ 80/20MB/s írás/olvasás
Sandisk, amit linkeltél 90/40MB/s
Samsung PRO 90/80MB/s
Samsung PRO+ 95/90MB/s
esetleg:
Lexar 1800X 270/250MB/s :C

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#60293) KisApám


KisApám
addikt

A banggood Crazy Lottery nem nagyon jön be.
Összesen 10 pontot adott eddig... :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#60294) draco31 válasza w.miki (#60290) üzenetére


draco31
veterán

Nem, van a
Bluetooth 2.1
Bluetooth 2.2
Bluetooth 2.3
Bluetooth 3.0
Bluetooth 3.2
Bluetooth 4.0
Bluetooth 4.1
Bluetooth 4.2
és ezeknek van három osztálya
1 100 mW (20 dBm) 100 méter
2 2,5 mW (4 dBm) 10 méter
3 1 mW (0 dBm) 1 méter

A telefonokban órákban stb 98% ban a 10 méteres 2-es osztály van beszerelve.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60295) w.miki válasza draco31 (#60294) üzenetére


w.miki
veterán

és a hangszórókba melyik lehet?
Ha odaírják, hogy +EDR, az nagyobb hatótávolságú vajon?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60296) air válasza Saccco (#60292) üzenetére


air
nagyúr

"80/20MB/s írás/olvasás"

Nem fordítva? Az olvasás a gyorsabb, általában.
Mivel az a Lexar is U3-as, gyanítom, véletlenül sem tud annyit.
Vajon milyen eszközzel tesztelték, ami tud ilyen sebességgel írni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#60297) draco31 válasza w.miki (#60295) üzenetére


draco31
veterán

EDR: Enhanced Data Rate – megnövelt adatátviteli sebesség

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#60298) CactuS válasza Saccco (#60292) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#60299) bul07 válasza Saccco (#60240) üzenetére


bul07
nagyúr

Enyémet is feladták

De azért most nyelem a szitok szavakat, mert most akartam a másikat is megvenni 600pontért erre közli hogy
All prizes have been sent out. Thanks for your joining.

Nem értem akkor már nem élne ez a beváltási mód?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60300) bexinho23 válasza havri1 (#60282) üzenetére


bexinho23
őstag

Mi is és több rokonom is számos ebay-es led izzót használunk, de szerencsére eddig csak szimplán kiégtek (elfeketedtek) rajta a ledek, füstölni még egyik sem füstölt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.