Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60401) cris78


cris78
őstag

Srácok segítség kellene!
Érintőképernyős okos óra. Telefon nélkül működne. Ami kell, hogy több ébresztés(riasztást) be lehessen állítani. Kis, fiú gyereknek. U8 megfelelne?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#60402) gbela válasza g4bb3r (#60393) üzenetére


gbela
senior tag

VR Box 2 amit vettél. Ott szerepel a listában ezen a néven, ugyanazon képpel mint amit vettél. Nehéz eltéveszteni:)

(#60403) zoltan6


zoltan6
őstag

Én is írtam,hogy gond van a tronsmart készlettel,de utána is ajánlgatta mindenki,(mert hogy hülye vagy te,user error,évek óta 100db-ot használok,semmi baja,stb szöveggel) nekem az ötös készletből 2 db annyira durva volt,hogy elhajlította az aljzat belsejét,szerencsére csak powerbank volt,nem egy 200 ezres telefon.
Azóta beszereztem egy tesz micro usb aljzatot,egy utcán talált törött telefont,aztán azon tesztelem a kábeleket.
Most nagy reményt fűzök a rendelt ugreen kábelekhez,várom hogy érkezzenek.

(#60404) Ra3 válasza Fredo78 (#60399) üzenetére


Ra3
őstag

Igen, egy ~két éves Galaxy Tab 3 8.0, más nem használja ezeket, a telefonom buta, heti egyszer kell tölteni.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#60405) Ombre85 válasza Real_Necro (#60395) üzenetére


Ombre85
tag

Abban igazad van, hogy kisebb, mint az 5050-es, akkor simán jó lehet 5M-el is :)
Az előbb kipróbáltam, ugyanoda kapcsol vissza, ahol elvesztette az áramot. Lehet, hogy pár óra múlva elfelejtené, nem tudom, milyen memóriája van. Ha ráér, éjjelre kihúzom és kiderül.

(#60406) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Találkoztatok már olyan orrszőr nyíróval, ami nem csak AA-s elemmel, hanem 19650-es akkuval is megy?
Esetleg 220voltról?

Előre is köszönöm.

(#60407) Vikusz77 válasza Fredo78 (#60396) üzenetére


Vikusz77
tag

Két telefonnal használtam őket, amikhez egyidejűleg másik háromféle gyártmányú kábelt is használtam. Azoknak nem lett bajuk, szóval, szerintem a tronsmart kábeljeimmel van a gond.

(#60408) g4bb3r


g4bb3r
tag

Köszi a tanácsokat. Sajnos nem tudom sehogy se beállítani úgy hogy ne legyen a kép elcsúszva / duplázódva :( Se szemüveggel se anélkül. 47x próbáltam a csúszkákkal beállítani kb. Egyenlőre bekerül a "használhatatlan kinai kacatok" fiókba ami egyszer megy a tűzre , sajnos ez így f*s.

(#60409) Fredo78 válasza Vikusz77 (#60407) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Akkor megállapítható, hogy a Tronsmart geekbuying-os kábelei elég változó minőségűek.
Én is ajánlottam őket minap nálam ezért elnézést kérek.
Az én rendelésemből 5-ből 3 most is megfelelően üzemel hosszú idő óta. Egy a pöckei miatt kuka egyet pedig egy közepes minőségű töltő elfüstölt.

(#60410) dugesz77


dugesz77
őstag

Mostanában ezek érkeztek:
8GB fém mini diktafon. Kellemes meglepetés,hogy milyen igényesen össze van rakva súlyos tényleg fémből készült ház. A beépített hangszóró sajnos elég halk viszont fülhallgatóval visszahallgatva nagyon korrekt a felvétel minősége. Egyszerű kezelni. Augusztus 20. rendelés.
Lazy Bed mobil tartó. Hát annyira nem vagyok tőle elájulva. Bár nem egy tepsi a telefonom(P9Lite) ha nagyon messzire van állítva a kar nem bírja a súlyát el. Nem mindegy hogy van beállítva. A csipeszes része az viszont tetszik. Van egy törött autós tartóm,lehet arra ráoperálom. Augusztus 23.-án adták fel. Csak 2$ volt de kaptam hozzá működő TN-t. Megint csak jól vizsgázott a DD4.
Beelink Mini MX TV Android box. Akcióban pontokkal 15,5$ nagyon jó áron volt. Kellemes kis kütyü. Este dobok rá egy LE rendszert de Android alatt is használhatóbbnak tűnik mint az A95X. Sajnos nem figyeltem és cseh postát választottam és Augusztus 12 óta úton volt. Hiába a TN semmit nem mutatott szinte.

(#60411) Bendegúz98 válasza biokill1 (#60379) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

[link]Ezt nezd meg a vége a lényeg.
Maga a kábel lágy hiába tűnik vaskosnak, ne ijedj meg tőle

(#60412) Real_Necro válasza Ombre85 (#60405) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönöm, 44-es vezérlőd van? Az nagy segítség lenne, ha kipróbálod, hogy beállítasz egy fényt, majd kihúzod konnektorból, aztán 1-2 órával később vissza. Ha bekapcsolt állapotban marad és vissza áll arra a fényre, az szuper. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#60413) Tomi0703 válasza Silent77 (#60351) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na, neked tuti van Xiaomi vagy BW BT hangszóród is. Azokhoz képest ez a Sardine milyen? :R Akksija mennyit bír?

[ Szerkesztve ]

(#60414) Silent77 válasza Tomi0703 (#60413) üzenetére


Silent77
veterán

Xiaomi van, szerintem annál jobb. :K
Párom használja leginkább, így akkuról nem tudok nyilatkozni.
Eddig azt hiszem egyszer lett töltve, pedig elég sokat hallgatja. Mondjuk főleg rádió megy.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#60415) chatran


chatran
őstag

Autós töltőből melyik a jobb, Xiaomi metal vagy Blitzwolf c4?
Xperia Z3-at és Z5-öt akarok tölteni vele.

(#60416) bul07


bul07
nagyúr

Na ráfog valaki repülni erre a 1334$ drónra 10$-ért
(link e-mailből nyitva, rákerestem a termékre hogy ne ilyen link legyen de akkor nem hozza elő a 10$ lehetőséget)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60417) tboy93 válasza chatran (#60415) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem blitzwolf van, csak a c6-os modell, magyon elegedett vagyok vele. Jol tolt, szep, pici. Gondolom a c4 se lehet rossz :))

(#60418) silver-pda válasza chatran (#60415) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Tegnap rendeltem egy ilyen C4-et, ma állítólag fel is adták. Remélem jó.
(az asztali 2 portos Blitzwolfom ciripel)

(#60419) Tomi0703 válasza Silent77 (#60414) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ó, ez király, köszi. :R 528WQXI67C6XS60900 - ezt a kupont beírva 15,5$ lesz az ára. Asszem veszek is egyet.

(#60416) bul07: A dugesz módszerrel megpróbálom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60420) tboy93 válasza silver-pda (#60418) üzenetére


tboy93
nagyúr

A c6 és az öcsémnek rendelt 2 portos bw töltő sem ciripel, lehet rosszat fogtál ki :(

(#60421) kisskd válasza chatran (#60415) üzenetére


kisskd
tag

Ezeket nem próbáltam, de eddigi rendelések alapján erősen autófüggő is a kérdés. Az ilyenek, amiknek "félgömb" alakú oldalsó pöckei vannak, nekünk a Toyotákban, egy Peugeotban, egy Daewooban, és egy PT-ben még sosem váltak be, ellenben a két Renault közül egyben, vagy mindkettőben működtek. A lemezes "pöcökkel" rendelkezők jobban beváltak, de ott sem biztos az autókkal való keresztkompatibilitás.

A láblécben található sárga boltban (Váci út - Klapka sarok) kapsz azonnal, posta nélkül, de számlával, garival 2500-ért bevált lemezes verziót (habár a képen ott is "félgömbös" szerepel). Keresd a TR203-at. ;)

[ Szerkesztve ]

(#60422) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Ez a WiFi router jó áron van? Van valakinek tapasztalata vele? Illetve ilyet láttok valahol olcsóbban?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#60423) maestro87 válasza bul07 (#60416) üzenetére


maestro87
őstag

Nem, drága a szállítási költség. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60424) vacs válasza vizimento (#60350) üzenetére


vacs
veterán

Sűrített levegőt én nemrég vettem 707 Ft-ért az ebolt-ból.
3 darabot vettem szállítással együtt 2611 Ft-ért.
Felesleges külföldről rendelgetni, de te tudod. Én "feltúrtam" a netet és itt találtam legolcsóbban (a helyi pc boltban 1500 darabja)!

(^)(>.<)(^)

(#60425) zoltan6 válasza vacs (#60424) üzenetére


zoltan6
őstag

Meg fennáll a veszélye egy jó kis kínai SARS vírusnak is. :N

(#60426) lupus_l válasza pocokxx (#60422) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Szerintem a kicsit drágább változatával jobban jársz, ez már ez már a 16MB ROM helyett 128MB-ot kapott, kétsávos és támogatja az ac szabványt is.

(#60427) maestro87 válasza Tomi0703 (#60419) üzenetére


maestro87
őstag

A kupon kód augusztus 30-án lejárt. Pedig ennyiért már én is vettem volna egyet. Neked hogy sikerült?

Amúgy innen futár hozza a cuccokat? Mintha múltkor a VR szemüvegeket az hozta volna ki nektek. Vagy rosszul emlékszem?

(#60428) bul07 válasza maestro87 (#60423) üzenetére


bul07
nagyúr

Hozd el nekem én kifizetem a posta díjat :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#60429) DJGABI válasza g4bb3r (#60408) üzenetére


DJGABI
addikt

egyébként én is duplán láttam benn, pedig a cardboard-dal még anno perfektül működött a telóm. de nincs benn gyro úgyhogy inkább hagytam a fenébe

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60430) Tomi0703 válasza maestro87 (#60427) üzenetére


Tomi0703
őstag

Meg nem vettem meg meg, csak fizetes elott ahova a kupon kodot beirod, ott engedte.

[ Szerkesztve ]

(#60431) g4bb3r válasza DJGABI (#60429) üzenetére


g4bb3r
tag

el nem tudom mondani mennyire idegesítő.. meg kicsit szenvedek vele aztán kuka , elajandekozom.

(#60432) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Xiaomi piston-t szeretnék venni a Banggood-on, mert ott eredetit árulnak, de nem tudok kiigazodni, hogy melyik a jó, mi a különbség a típusok között.
Segítsetek kérlek!?

(^)(>.<)(^)

(#60433) chatran válasza kisskd (#60421) üzenetére


chatran
őstag

Köszi. Végül Blitzwolf-ot rendeltem, az nem félgömb, remélem a Lancer-be jó lesz. Kuponnal 1600 körül volt.

(#60434) DJGABI válasza vacs (#60432) üzenetére


DJGABI
addikt

a 3 jó, a hybrid jó, az a kapszulás elvileg annyira nem. a youth/colorful is okés, de az az olcsóbb kategória.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#60435) zsiz válasza Saccco (#60381) üzenetére


zsiz
őstag

Blitzwolf nekem és másoknak is megadta magát pár hónap után. (A 2-ből 1, bár az is van mikor jó, van mikor nem.)
Tronsmart is, mint írtad, többeknek tönkremennek hamar. Saját tapasztalatom nincs.
Choetech is nálam legutóbb okozott meglepetést.. meló előtt észrevettem, hogy le akar merülni a telefon, így itthon hagytam rádugva a gépre, mire hazaértem, kikapcsolásig merült úgy, hogy be volt dugva.
Ugreen-ről talán kevesebb rosszat olvastam itt, bár lehet azért mert kevesebb embernek is van belőle. (Pl nekem sincs.)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60436) tboy93 válasza zsiz (#60435) üzenetére


tboy93
nagyúr

Zsír, akkor milyen kábelt vegyen az ember ami tutira jó?! :DDD

(#60437) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Megjött ma a Syma drónóm.

Tökéletes! Végre eredeti! Egy csavart elhagytak valahogy egyik protektorból, de annyi baj legyen, az a legkevesebb! :C

(#60438) XtremLor válasza tboy93 (#60436) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem a legtobbet hasznalt kabelek a regi nokiak, ez viszi a 2A-t, es nem tort meg eddig, de lekopogom nalam a nillkin is huzza ami masnal megadta magat(szinte naponta hasznalom), pedig akkor vettem amikor elkezdtek hypolni.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#60439) zoltan6 válasza tboy93 (#60436) üzenetére


zoltan6
őstag

bízom az ugreenben,pár nap és itt van,de kb fél éve vettem ebay-en liciten 350ft-ért 4db fehér samsung utángyártottat,meglepően jó még mindíg.
[link]

(#60440) w.miki válasza Keeperv85 (#60437) üzenetére


w.miki
veterán

vám, áfa ment rá?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#60441) zsiz válasza tboy93 (#60436) üzenetére


zsiz
őstag

Olyat nem tudsz venni, ami tuti jó. Mindenhol becsúszik selejt. :D Most mondjam azt, hogy a noname kábeleim hibátlanok? :D (Na jó, ez nem igaz. Egy világítós csoda megadta magát, stabil adatkapcsolatot nem volt képes tartani a PC-vel, viszont a kocsiban még mindig jó szolgálatot tesz a szivargyújtós töltőmmel.) Van köztük, amit telefonnal adtak, van köztük ebay-es 100-200 Ft-os, meg van amit már azt se tudom honnan van, van amelyik jó pár éves már.
Persze nem méregetek, lehet hogy nem tudnak 2A-t, de nekem amúgy is mindegy, mivel én PC USB portjáról töltöm a telefonjaimat, egész éjszaka ráérnek töltődni.

Bár most beálltam a sorba, és rendeltem én is egy ilyen BlitzWolf töltőt. Két telefon töltésére, meg egy LED szalag tápjának akarom használni majd. A másik két port meg jó lesz majd valamire :D (Esélyes, hogy lesz még pár LED szalagom a későbbiekben. :U )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60442) Tomi0703 válasza maestro87 (#60427) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na, már nekem sem engedi. Akkor ez csak 1szerhasználatos kupon volt. Innen volt. Kellett nekem beírni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#60443) Watcher45 válasza DJGABI (#60387) üzenetére


Watcher45
tag

Nálam is ma futott be. Tagnap este bosszankodtam mert a MP azt írta a nyomkövetésénél, hogy sikertelen kézbesítés pedig munkahelyi címre rendeltem és ott ez gyakorlatilag lehetetlen. Ma akartam bemenni a postára erre reggel szólnak a segédhivatalból, hogy megjött a csomagom. A kaparós alatt olyan kicsik a karakterek, hogy így este szemüveggel is problémás a leolvasása talán majd nappali fénynél megfuttatom az ellenőrzést a Jakemy oldalán. A szárban frankó erős a mágnes, a csavarhúzó fejek elég kicsik, lehet, hogy be kell majd ruháznom valami nagyobb készletbe is ahol méretesebbek is vannak.

(#60444) Keeperv85 válasza w.miki (#60440) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Sem vám, sem ÁFA. Mondjuk az igaz, hogy pont ezért vettem a legolcsóbb szettet...

(#60445) zsiz válasza Keeperv85 (#60437) üzenetére


zsiz
őstag

Jó kis gép, én is szerettem... lehet, hogy venni kéne újra egyet :U 1-2 dolog hiányzott belőle nekem, de olyasmik, amit csak a minimum 10x ennyibe kerülő gépek tudnak.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#60446) bally4 válasza st6969 (#60249) üzenetére


bally4
tag

Teljesen igazatok van LED témában. Sajnos mostanában nem követtem a hazai árakat, pár éve 2-3 $ körül vettem Kínából, itthon jóval drágább volt. Sajna kicsit csőlátás alakult ki, meg sem néztem az itthoni választékot, csak azt, hogy Kínában is egyre olcsóbb a kukorica LED. Köszi mindenkinek a tippeket, ezután biztos, hogy itthon fogok venni LED-et.

(#60447) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !

A banggod-on egy rendelésem státusza Back Order.
Megnéztem, azt jelenti, hogy nincs még raktáron, tudom, hogy ez így volt.
Viszont két napja már in stock, de nekem csak nem küldik.Írjak nekik? És egyébként hol lehet írni a supportjuknak ?

Köszi .

(#60448) KaiotEch válasza New Bluestar (#60447) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szia. Írj! Jobb felül Help / Live chat.

[ Szerkesztve ]

(#60449) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok a multkor linkelt Jackyl keszletbol vettem 5db-ot (kollegaknak karacsonyra jo ajandek lesz) erre ma jott az SMS h megfogtak a vamon es h vam koteles?!?! :F 15dodo?!? ilyenkor kuldeken nyomtatvanyt v nekem kell letoltenem v csak emailbe kell elkuldeni? :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#60450) Beni2360 válasza dugesz77 (#60410) üzenetére


Beni2360
félisten

Beelink Mini MX TV Android box. - nekem vagy egy hete itt van de még nem üzemeltem be. Amit hiányolok az a Beelink felirat a dobozról. Máshonnan rendelve rajta van a dobozon piros felirattal. :F
Kíváncsi leszek az eredményekre.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.