Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51451) csadi0011


csadi0011
őstag

Hátha érdekel valakit:
Snap-up-on lesz BlitzWolf® BW-P1 10400mAh QC2.0 power bank. 1 darab 1 hét múlva. ~3400 HUF
Meg lesz EU raktárról BlitzWolf® BW-CB8 2.1A Reversible Braided Micro USB 1m/3.33ft kábel. ~1000 HUF. 200 forinttal olcsóbb, mint alapból. :D 20 darab 2 nap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#51452) maestro87 válasza Tomi0703 (#51413) üzenetére


maestro87
őstag

Én egy Xiaomi USB lámpát jelen pillanatban billentyűzet világításnak használok. :) Monitor USB portjába be van dugva egy kis hosszabbító és abba bedugva teszem le az asztal szélére úgy, hogy a feje a billentyűzet felett legyen. Ráadásul szabályozni is tudom a fényerőt azzal, hogy mennyire hagyom kint a fejét. :DDD
Mondjuk mindehhez nem árt egy kihúzható billentyűzet tartós asztal is.:)
De a többi USB lámpámat én sem tudom mire használni. A legújabb verziót meg majd megcsípem az augusztusi snap-up-on 1$-ért (vagy 10 cent-ért:D) csak mert kell. :DDD

(#51453) zsiz válasza cikasz (#51443) üzenetére


zsiz
őstag

Ez mondjuk egy. Olyan nincs, hogy ne csússzon be 1-2 selejt a gyártásba. Ezért aztán még kár volna leírni a márkát :U Nekem kettő van itthon ebből a mindkét végén fordíthatóból, igaz nincsenek agyon használva, de semmi bajuk. Bár mondjuk nálam a legolcsóbb, többéves, gagyi, stb... kábeleimnek sincs baja.

Hol vetted amúgy a kábelt?

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51454) fant0mi


fant0mi
addikt

Egy ilyen egyszerű van. [link]
Ez fix. Aztán úgy magnetizálod rá a telót, ahogy tetszik.

(#51455) Sanki


Sanki
addikt

Megérkezett nekem is a jakemy 8127 készlet és egy veithdia 6108 szemüveg.
Elégedett vagyok mind a kettővel, a csavarhúzót egyelőre nem kellett tesztelni, majd kiderül milyen használat közben.

Szemüveg 1
Szemüveg 2

Jakemy csavarhúzó

(#51456) windlord válasza fant0mi (#51454) üzenetére


windlord
őstag

Meg vagy vele elegedve?

(#51457) xxxjjjkkk válasza beg (#51439) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

kösz a tippet rendeltem is egyet.
Alirol vettem, mert 19,5 trackingel, + egy kabellel, kuponnal 21,5 a vége.

Ha már ajándékötletelünk:
penny board utánzat 8,5 volt [link]
8 nap alatt megjött DPD hozta

[kép]
[kép]

anyag jónak tűnik, csapágyazás is rendbe szerintem

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#51458) fant0mi válasza windlord (#51456) üzenetére


fant0mi
addikt

Igen. Ez végre nem került első nap után a kacatos fiókba.
Volt karos. A rövid karos rövid volt, nem értem el a telót. A hosszú karos nagyon remegett. Voltaz a karos tapadós felülettel, annak is rövid volt a karja. Aztán használtam az autórádióra tapadó ragacspadod, de akkor nem tudtam kezelni normálisan a rádiót. Aztán vettem olyat, amit be lehetett akasztani a szellőzőrácsokba, de az a kocsimhoz nem volt jó, nem fértek be a karmantyúi. Aztán végre megvettem ezt. Ez jó. Annyi, hogy nagyon vastag ütésálló tok mögé nem jó, mert ahhoz már gyenge a mágnes.

Nem pont ettől az eladótól vettem, de ilyen mint amit linkeltem.

(#51459) beg válasza xxxjjjkkk (#51457) üzenetére


beg
veterán

De ugye nem micro usb vagy jack kábel? Mert az alapból van a dobozban :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51460) xxxjjjkkk válasza beg (#51459) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

de, de nem hozzá, amúgy is rendeltem volna, csak így -2$ +tracking

Amúgy milyen van benne?

[link]

ilyet rendeltem, ugyan ez vagy valami egyszerűbb?

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#51461) beg válasza xxxjjjkkk (#51460) üzenetére


beg
veterán

Teljesen egyszerű, rövid mindkettő. Kb. 30 cm.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51462) balazs1956 válasza PainKiller13 (#51408) üzenetére


balazs1956
senior tag

Akcióban 4000, egyébként 7000 korül

(#51463) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Jakemy akció, pár darab (2-8 db) még van belőlük: (@22:36-kor)

[link] [link] [link] [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51464) zoltan6


zoltan6
őstag

Gearbest oldalán hol keressem a számlát? ismerősömnek rendeltem egy tabletet,kellene vinnem neki a számlát,de nem találom,emailben küldték,de nem mellékletben,így nem tudom kinyomtatni. :F

(#51465) zsolt19900


zsolt19900
őstag

olyan esetben mi tévő legyek, ha ebayen nyertem 2 terméket ugyan attól az eladótól, megbeszéltem vele fizetés előtt, hogy -mivel az ebay külön külön felszámolta a szállítási költséget- visszautalja a szállítási költség felét részemre, de azóta se kép se hang a részéről

indíthatok ilyenkor ügyet? és másoljam be a levelezést, vagy mi ilyenkor szerintetek a helytálló? nem kevés 8-9 euróról van szó, szóval nem pár forintról

mivel ha negatívat adok neki akkor azzal nem vagyok előrébb, vagy pedig jelentsem csak simán pl. hogy nem jött meg és akkor küldje vissza a pénzt?

nem genyó akarok lenni, csak szépen szinte óránként váltottunk levelet amíg ki nem fizettem, okés el is küldte, csak azért majd' 3000ft lóg a levegőben részéről és egy nem is kicsi matricabombás store-ról van szó

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#51466) air


air
nagyúr

Ha valaki lát akciósan BW QC2.0-ás powerbanket, kiabáljon!
Köszi.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51467) Sterilzona válasza Mr.Csizmás (#51463) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Itthonra milyet erdemes? Annyi fele van. Melyik a legegyszerubb? Egyelore itthon egy kis keszlet van, ilyen mini csavarhuzokbol. Fem, szazforintos ertekben. Olyan is,de idaig az is eleg volt.

[ Szerkesztve ]

(#51468) Mr.Csizmás válasza Sterilzona (#51467) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

múltkori akcióban egy 79in1-et vettem 9,9-ért, valszeg a felét nem fogom használni, de lényeg hogy lesz otthon valami minőségi cucc.

csavargatni az ilyen 46in1, 53, stb. teljesen jók, de van más készlet is, pl. csipeszes, kifejezetten telefonszerelős, stb. :))

jakemy set keresés - pl. van még ilyen is: forrasztós készlet

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51469) DeFranco válasza Sterilzona (#51467) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem van vagy 3 féle bitkészletem itthon, ezekből is kellene pár bit (főleg a triwingek, hogy ki tudjam takarítani a gameboyt), de az a tapasztalatom, hogy ezek csak az esetek 60%-ában jók. pont amikor a legjobban kellene, akkor nem fér be a bitfejes csavarhúzó szára a megfelelő helyre, mert szűk a lyuk, pont akkora mint a csavar feje.

éppen ezért én már csak normál hosszú száras csavarhúzókat veszek.

félreértés ne essék, ezek is jók, de a normál bitek (egyenes, philips) helyett inkább érdemes hagyományos fixben gondolkodni.

(#51470) macilacus


macilacus
senior tag

Sziasztok!
Valaki esetleg tud megbízható függönyöst az eBayon vagy a Banggoodon, az asszonykám függönyt akar venni :DDD
Előre is köszi :))

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#51471) GIJoe


GIJoe
addikt

Tudom nem filléres cucc, de nagyon megéri
Ilyen feltöltő/letöltő gépem van, 2-3W eszik ajánlom...

(#51472) atyca válasza 206 cc (#51415) üzenetére


atyca
senior tag

Szia!
Nyomtató szerverként nem használható ugye?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#51473) Mr.Grey válasza GIJoe (#51471) üzenetére


Mr.Grey
tag

Mennyire melexik ez a cucc? Nem hinném, hogy aktív hűtés lenne benne. Nyáron nem fog ez elfüstölni?
Esetleg megnéznéd, hogy terhelés alatt hány fokig megy fel a proci hőmérséklete?

[ Szerkesztve ]

(#51474) Mr.Csizmás válasza Mr.Grey (#51473) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csomó tabletben is ilyen proci van, Chuwi W8i, Teclast X80, stb.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51475) LógaGéza válasza Mr.Grey (#51473) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hamarabb képbe jön a throttling, mint hogy elfüstöljön.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#51476) Sterilzona válasza DeFranco (#51469) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Mondjuk van nekem is ilyen, fix, hosszu es a vege forog. Olyan 15-20 centi hosszu lehet. Tulajdonkepp en is mindig ahhoz nyulok elsore. S ez is par szaz forint lehetett anno. Csak sajnos 4db-bol all a keszlet. Csillag es lapos.

http://m.gearbest.com/screwdriver-screwdriver-set/pp_230627.html

[ Szerkesztve ]

(#51477) joe-ker válasza GIJoe (#51471) üzenetére


joe-ker
senior tag

Gondolkodom egy ilyen vételén szintén letöltő gépnek. Ilyesmi használható hozzá?

(#51478) havri1 válasza zsolt19900 (#51465) üzenetére


havri1
félisten

Ez nem egészen így van.
A szállítási költséget nem az eBay, hanem az eladó állítja be. Főleg licites terméknél. Sokszor van, hogy pár $ a termék, és a haszon a szállításba van beépítve.
Ha te külön licitáltál, és külön van a szállítási költség, és te előtte ezt nem levelezted le az eladóval, akkor felesleges is ügyet nyitnod, veszett ügy.

havri

(#51479) cris78


cris78
őstag

Ma érkeztek!
Eken h9 kamerához akkuk.
és ezek az órák. Nem tudom, hogy ez kinek jó, meg miért. Az még egy dolog, hogy nagy a számlap, de magas is...és a női, férfi egy méret.... Már várom, hogy mikor jön divatba a Public Enemy-ből Flavor Flav nyakban hordott ébresztő órája....
Az akkuk, töltővel és az órák pontokkal csökkentve 12,45 USD.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#51480) szakalistvan válasza joe-ker (#51477) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Én is most nézegetem ezeket.Végül egy Logi K360 lesz csak még találnom kell jó áron:) Mivel a gép BT-s is,jobban járnál egy tablethez való billel,ezt két kézbe kell fogni,nem túl praktikus.

(#51481) wwenigma válasza joe-ker (#51477) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Seagate Goflex Net / Pogoplug E02 / Pogoplug Series4

Nekem elobbi van, masfel eve linuxiso-t seedel, samba/DLNA-t oszt, openVPN kapcsolatom adja telóra, etc...25€ volt amikor vettem, most olcsobb de nehezebb beszerezni. 2 sata notivinyót fogad, a keves lenne akkor egy 22$-os kartyaval 6ot, kettővel meg 10et tudok rakotni még...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51482) interstate76 válasza LógaGéza (#51475) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem egy Wintel W8-asom van és ott összefüggött a 2 dolog: a gyári "hűtéssel" sokkal hamarabb throttlingolt, módosítottal viszont már ki lehet használni, amit maga a vas tud (ami egyébként számomra meglepően sok). Az itt tárgyalt Wintel Pro-ban már Cherry Trail CPU van, ami - állítólag - nem melegszik. Én még csak tabletben próbáltam, ott is csak futólag - jól működött.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51483) LógaGéza válasza interstate76 (#51482) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem W8 Pro-m van, bár annyira még nem terheltem, de ha kell pörgetek rajta egy adak Furmarkot megnézni, hogy mennyire melegszik.
A válasz arra vonatkozott, hogy nem fog leégni :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#51484) Outlander válasza KTU (#51449) üzenetére


Outlander
őstag

biztos?! én nem láttam.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#51485) LógaGéza válasza LógaGéza (#51483) üzenetére


LógaGéza
addikt

Prime-ot, nem Furmarkot, és egy adagot :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#51486) interstate76 válasza LógaGéza (#51483) üzenetére


interstate76
addikt

Értelek. :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51487) Silent77


Silent77
veterán

100mm-es tolómérő: 3,99 USD!
Pontokkal, mobil app+pp kedvezménnyel 2,67 usd!
Ennyiért vettem most egyet, remélem használható lesz.

Fejlámpa, tegnap vettem ebből is. Utólag már bánom, hogy nem a vízállót vettem ugyanennyiért igaz ahhoz nincs akku, de az amúgy is van itthon.
További világítós eszközök.

Nem kiröhögni, ezt is vettem véletlen. BRELONG E27 12W Bluetooth Music Bulb :DDD
Benne maradt a kosárba, és hajnalban nem figyeltem. :U

Ezeket csak azért írom, hátha megteszik valakinek.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51488) ben-ga válasza windlord (#51447) üzenetére


ben-ga
tag

én is az olcsót vettem, működik hibátlanul

(#51489) interstate76 válasza Silent77 (#51487) üzenetére


interstate76
addikt

Zenélő villanykörte! Hatalmas! :DD

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51490) Silent77 válasza interstate76 (#51489) üzenetére


Silent77
veterán

Mondom, nem röhög. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51491) Mr.Csizmás válasza Silent77 (#51490) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egyáltalán hogy került a kosárba, gyanús vagy te ;] dzseki pls :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51492) zeon.hu válasza Silent77 (#51487) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A zenélő lámpa ( :C ) időzíthető is vajon?

#?*@&!

(#51493) cris78 válasza Silent77 (#51490) üzenetére


cris78
őstag

A WC-be fogod rakni, tudom én ;] :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#51494) Silent77 válasza Mr.Csizmás (#51491) üzenetére


Silent77
veterán

Az úgy volt... :D

zeon.hu: Passz. :B

cris78: Nem is mondtál hülyeséget, de komolyan! :C
Itt gondolkoztam, hova tudnám rakni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51495) interstate76 válasza cris78 (#51493) üzenetére


interstate76
addikt

Na, most gondolkoztam el rajta, hogy tényleg kell egy ilyen! :DD

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51496) zeon.hu válasza Silent77 (#51494) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fürdőszoba adott, oda nem szívesen viszek BT hangfalat :)
(Tudom, van kimondottan zuhany alá való is)

#?*@&!

(#51497) dugesz77 válasza Silent77 (#51487) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálunk melóhelyen van bent hasonló bluetooth-os lámpa. Ott a háttérzene szól róla az egyik irodában. Arra tökéletes. Bár néha eldobja a bt jelet de az valami vad kínai gyártmány. Kíváncsi leszek ez a fajta milyen lesz. De ez megint olyan kütyü ,hogy kell de hova fogom rakni :D

[ Szerkesztve ]

(#51498) Imy


Imy
veterán

USB portba dugható AA elemtöltőt mit ajánlatok? Persze bevált töltőt, amit már valaki kipróbált. :D

(#51499) Imy válasza cikasz (#51443) üzenetére


Imy
veterán

Honnan vetted a BW kábelt?

(#51500) XP NINJA válasza Imy (#51498) üzenetére


XP NINJA
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.