Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51901) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

BG-on az értékelésért, képekért járó pontokat mennyi idő alatt írják jóvá általában?
Vagy 7végén nem dolgoznak? :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#51902) fant0mi válasza zeon.hu (#51901) üzenetére


fant0mi
addikt

Van, hogy pára napba beletelik, mert átnézik. De eddig még sosem maradt el.

(#51903) zeon.hu válasza fant0mi (#51902) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

#?*@&!

(#51904) anorche1


anorche1
őstag

Van valami ajánlott sport szemüveg márka? Egy olcsóbb fotokróm kellene

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#51905) Mr.Csizmás válasza anorche1 (#51904) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

veithida, kétnaponta van róla szó, vagy kereső fent :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51906) anorche1 válasza Mr.Csizmás (#51905) üzenetére


anorche1
őstag

Igen tudom, köszi, de nem találtam az alin a VEITHDIA Glasses Official Store hirdetőnél fotokróm (photochromic) szemüveget.

Egyébként hogy kell szépen kimondani ezt a márkát? Mert 'h' nélkül én "véjtdia" -nak mondanám, de a h nekem bekavar.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#51907) Mr.Csizmás válasza anorche1 (#51906) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a fene tudja, angolul csak írásban beszélek kb. :U :DD

fotokróm ügyben meg a helyi optikus fog segíteni, ha erre téved, és olvassa a hsz-t :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51908) lac14548


lac14548
aktív tag

A honey -kuponkódkereső- (chrome) pluginról tud valaki bővebb információt?
Konkrétan az érdekel, hogy miért csak 10 kódot próbál, annak ellenére hogy írja, hogy az adott oldalhoz többet talál (akár 25-30 is van néha)...

[ Szerkesztve ]

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#51909) andrisbandi válasza lac14548 (#51908) üzenetére


andrisbandi
őstag

Itt szoktam meglesni a kuponokat.
ozbargain

- Eddig fel sem tűnt, h a Honey csak 10 kódot próbál, pedig kiírja :-)

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#51910) DJGABI


DJGABI
addikt

szépen sorban adják fel a GB-s 10 centes cuccokat. nem is értem miért ne tennék. a tojásos kód alapján direkt ezekre voltak a promókódok kitalálva, nem?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#51911) Sanki


Sanki
addikt

Akik vettek veithdia napszemüveget (esetleg pont a 6108-at): minden oké a lencsével? Az enyémen van két "megfolyás", a tükrös részről nem nagyon látszik, hordás közben viszont, amikor lefele néztem akkor homályosnak tűnt 1-2 helyen. Most reggel szemügyre vettem és látszik is a hiba, csak jól kell forgatni.

(#51912) Ra3 válasza Sanki (#51911) üzenetére


Ra3
őstag

Egyik munkatársam vett wayfarer stílusút az ebayről a sok kiegészítő nélkül, annak a lencséjén is van ilyen megfolyás-szerűség, kívűlről nem látszik, de ha belülről keresztülnézel rajta akkor jól látszik hogy nem homogén a lencse.
Most nézem hogy pont az a stílus a 6108, kék foncsor van rajta.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51913) Sanki válasza Ra3 (#51912) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem is ugyanaz a kék van...
Kívülről annyi látszik nekem, hogy kicsit torzul a kép (pl. az egyenes ablakkeret görbül).
Másik oldalról meg fehér lapnál jól látszik. Mindjárt rakok fel képet.
Szerk. : A kép.

[ Szerkesztve ]

(#51914) Ra3 válasza Sanki (#51913) üzenetére


Ra3
őstag

Ugyanez van neki is, aliról vetted vagy ebayről?

más: akik gearbestről rendelnek mostanában azokak feltűnt hogy a paypal-es levélben ami a fizetésről jön nem a support@gearbest.com van, hanem payment.mini@gmail.com? Remélem nem csak nálam, bár már feladtak egy rendelést amin ez szerepelt.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51915) Sanki válasza Ra3 (#51914) üzenetére


Sanki
addikt

Ali, veithdia store-tól.

Szerk. : nekem is a mini-s email cím van a levélbe.

[ Szerkesztve ]

(#51916) pela03 válasza Ra3 (#51914) üzenetére


pela03
csendes tag

Szia!
nekem ez:
service@intl.paypal.com a feladó
a levélbe a mini-s.
De mindegy honnan rendelek

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#51917) Ra3 válasza Sanki (#51915) üzenetére


Ra3
őstag

Én először arra gondoltam hogy belefutott a srác egy hamisba, de akkor ez valami gyártási hiba lehet, majd legfeljebb bepróbálkozik valami részleges refunddal.

(#51916) pela03 : a feladó az nálam is mindig az természetesen, a levélben viszont más hogy kinek ment a pénz, ott eddig a support-os email cím volt, most meg ez a gmail-es mini.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51918) Beni2360 válasza Ra3 (#51914) üzenetére


Beni2360
félisten

Miért te azt hitted,hogy a gearbest.com az egy személyes vállalat,
Nem az olyan mint a CBA amiben sok különböző nagy és kicsi vállalkozás működik.
És való színű, hogy ez a mini-s cégnél voltak ezek az apróságok fillérért.
Habár most kaptam kettő tételről levelet a feladásról de fa: system@newsletter.gearbest.com volt. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51919) Sanki válasza Ra3 (#51917) üzenetére


Sanki
addikt

Lehet, hogy gyártási hiba akkor...
Én teljes refundot fogok kérni, így hordhatatlan a szemüveg..

(#51920) Ra3 válasza Beni2360 (#51918) üzenetére


Ra3
őstag

Hát őszintén, én azt hittem hogy egy nagy cég, mint pl. a banggood, de köszi az infót, megint tanultam valamit.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51921) Druss


Druss
aktív tag

Mobil alkalmazásból vásárlásnál próbálnék fizetni, de hibának azt írja a ”pénzforgalmi szolgáltatás nem érhető el (157) próbálja később”. OTP-s virtuális kártyám van hozzá rendelve a paypal-hez, pénz van rajta. Eddig mindig tudtam hétvégén is fizetni. Találkoztatok már ilyennel? Ráérek holnap is fizetni?

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#51922) Beni2360 válasza Ra3 (#51920) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát arra sem vennék mérget, hogy a banggood.com egy egyszemélyes cég.
Ha találsz egy bizonyos terméket több áron (és igen vannak) akkor ott több eladó van. Csak ezeknél válogatott eladók vannak jó referenciával.
Már volt róla szó, hogy EBYos eladótól kapta a terméket innen vagy a gearbestől rendelve.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51923) w.miki


w.miki
veterán

Teljesen off, de... hirtelen nem tudok jobb topikot rá.
Papucsot, milyet ajánlanátok?
Olyan helyen dolgozom, ahol sokat kell állni.
A vékony talpú nem jó. Vettem vastagabb, 3cm parafa talpút, az már tűrhető, de nap végére abban is elfárad a lában. Memória habos cipőm van, az sokkal kényelmesebb, de nem akarok egész nap cipőben lenni.
Van olyan papucs, amiben állni is öröm?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51924) schawo válasza Ra3 (#51920) üzenetére


schawo
titán

ő is ezt mondta

A nagy cégek jellemzője, hogy belsőleg kisebb részekre vannak osztva a könnyebb működtetés érdekében.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51925) RBJ


RBJ
addikt

olyan usm micro usb kábelt keresek aminek a micro vége 90' fokos. Hogyan keresem?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#51926) Druss válasza Druss (#51921) üzenetére


Druss
aktív tag

Megpróbáltam böngészőből is a vételt, de ott sem engedi, gondolom valami ebay probléma lehet, mert közben gearbest-ről sikerült vásárolnom.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#51927) dugesz77


dugesz77
őstag

Livolo falikapcsolóban tud valaki segíteni? Banggood-ról sajnos nem engedi hozzánk megrendelni :((( . Itthon jóval drágább :W Nem találtam olcsó beszerzési helyet.

(#51928) Ra3 válasza dugesz77 (#51927) üzenetére


Ra3
őstag

Nekem pár napja úgy sikerült megrendelni hogy android alatt a chrome-ban be van kapcsolva az adatforgalom-csökkentő, így ott engedi berakni a kosárba mert azt hiszi hogy máshol vagy nem Mo.-on (gyakorlatilag olyan mint egy proxy).
Ha bent van a kosárban onnan meg már mindegy, lehet pontozni, kuponozni, fizetni akár pc-ről is.
Csütörtökön már fel is adták.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#51929) Beni2360 válasza w.miki (#51923) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát a Memória habos cipőben egész nap lenni nem is ajánlott mert a hab vissza adja a tested melegét és ez nem egészséges és nem is szellőzik. Aki azt írja hogy igen az marketing dumát nyom. Még a memhab-s párnán is egy idő után már forró kezd lenni a talaj.
Nagyon jó minőségű gyógypapucsot kell venni. De márkásat, meg fogja hálálni én ezt tapasztalatból tudom. De hogy milyet azt már a lábad tulajdonsága,anatómiája és a testsúlyod fogja meghatározni.
Nekem a SHOL márka jött be abból is a fatalpú de már nem gyártják.10 éve kaptam az utolsó 13500 Ft volt. Az APOLLO cég volt az itthoni gyártója most saját gyártmányként APOLLO név alatt lehet megtalálni. Kb 5 éve még tudtam rendelni náluk 2 pár papucsot de már csak viszont eladónak adnak el így duplája az ára. :W
Kínai gyógypapucsokat végig próbáltam kint vannak a raktárban max 1-2 órát tudtam benne lenni. :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51930) tahepa válasza dugesz77 (#51927) üzenetére


tahepa
senior tag

Most akciós
ingyen postával

(#51931) draco31


draco31
veterán

Hasonlóról valakinek tapasztalata?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51932) Beni2360 válasza dugesz77 (#51927) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott van az oldalon a kérdésedre a válasz:
Sajnáljuk ezt a tételt nem lehet elküldeni, ez a márka már kizárólagos szerződést kötött egy másik forgalmazó az Ön országában.

Ez nem jó helyette?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51933) dugesz77 válasza Beni2360 (#51932) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont ezt írtam,hogy hozzánk (Magyarországra)nem engedi rendelni. Pedig náluk a legolcsóbb. Alin néztem én is de az EU-s változat 20-22$ sajnos ez meg UK standad. Bár így ránézve lehet csak a felfogatása más ,mert amúgy megfelelne "Max. Voltage:AC 110-250V/50Hz-60Hz" még utána nézek köszi. A sima 65-ös kötődobozba nem biztos,hogy befér a szögletes hátulja.
Ra3 köszi a tippet megpróbálom akkor onnan én is. :R

[ Szerkesztve ]

(#51934) Mr.Csizmás válasza draco31 (#51931) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mikey 300 ft-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51935) vtechun válasza draco31 (#51931) üzenetére


vtechun
veterán

Hmm, ez nagyon jónak tűnik. Ha nagy az adatbázisa.

(#51936) dugesz77 válasza dugesz77 (#51933) üzenetére


dugesz77
őstag

tahepa Köszönöm neked is. Ez sem rossz ár, el is rakom ezt az oldalt tele van jó akciókkal :R

Ra3 Sikerült :D De amíg nincs bekapcsolva az adatforgalom csökkentő addig onnan is azt írja,hogy ide nem szállítható, bekapcsolva semmi gond, kosárba rakható jó kis tipp köszi.

(#51937) Beni2360 válasza dugesz77 (#51933) üzenetére


Beni2360
félisten

Találtam ott EU az az kőrdobozost is van bőven.
Kérdezném, hogy ezek állítható fényerősségűek? vagyis le lehet velük halványabbra is venni?
Volt nekem vagy 30 éve olyan csúszkás kapcsolóm a csillárhoz amiben 3 db égő van. Erre kellene valami megoldás kisebb fényerőre. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51938) DJGABI válasza draco31 (#51931) üzenetére


DJGABI
addikt

eddig aki rendelt annak nem működött [link] lehet a kínaitelóban más a lábkiosztás, de nem erőltettem, azóta is a fiókban pihen.

ha csak tévéhez kell akkor az 1 dolláros távirányítóval többre mész, ezt sokan dicsérték a topicban [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#51939) Dluinet válasza dugesz77 (#51927) üzenetére


Dluinet
nagyúr

opera böngésző, turbo mód és rendelést megpróbálni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#51940) draco31 válasza Mr.Csizmás (#51934) üzenetére


draco31
veterán

Az plusz gomb, ez meg infra távirányítózni. De csinálok sajátot, úgy is meg van minden eszköz hozzá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#51941) maestro87


maestro87
őstag

Banggood-on meddig lehet értékelést leadni? Most adnék értékelést pár régebben rendelt termékre de nem engedi, azt írja rendeljem meg először. :F :W

(#51942) baandii


baandii
senior tag

hellosztok,

tudnátok ajánlani jóárasított 2m-es töltő kábelt telefonhoz.

a válaszolóknak előre is köszönet!

(#51943) XtremLor válasza Beni2360 (#51937) üzenetére


XtremLor
őstag

Ez lesz az [link] ebben van dimmer.
A tipusszamban ott van VL-C701D-11 (A D jeloli hogy szabalyozhato ha a D utan van egy R akkor van taviranyito is hozza)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#51944) nimfas válasza dugesz77 (#51933) üzenetére


nimfas
addikt

Azt tudod ugye hogy régi kapcsoló helyett csak a 101(egyes kapcsoló) és a 105(csillár kapcsoló) tehető fel?
Az alternatív (106) kapcsolók között nem lengő szál, hanem kommunikációs kapcsolat van.... Egy bekötési rajzot nézzél előtte, nehogy meglepetés legyen a vége és újra kelljen vezetékelni a házat hozzá. ;]

(#51945) dugesz77 válasza Beni2360 (#51937) üzenetére


dugesz77
őstag

Van belőle dimmelhető/fényerő szabályzós változat . Azt dimmer jelzővel jelzik.

(#51946) w.miki válasza Beni2360 (#51929) üzenetére


w.miki
veterán

Tehát akkor a gyógypapucsok közül nézelődjek...
itt szemben van egy Batz/Scholl, majd megnézem... persze az is 15e- feletti árakon

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51947) dugesz77 válasza nimfas (#51944) üzenetére


dugesz77
őstag

Nincs gond csak két villanyszerelő vesz körül..(apám+bátyám) Livilo kapcsolóból van már itthon sima is meg két áramkőrös is ,ajánlom is mindenkinek mert,szép is jó is. Kellett volna még kettő csak az utolsó rendelés óta BG-nem postázz Magyarországra. Szerencsére megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#51948) Mr.Csizmás válasza draco31 (#51940) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ok, legközelebb kommentelés előtt iszok kaffet :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#51949) mirci18


mirci18
addikt

A múltkor jeleztem nektek hogy gond van a samsung micro sd kártyámmal.
Amit sincerity-től vettem.
Sincerity válaszolt.
Azt mondta beszéljek a magyar Samsung ügyfélszolgálattal.
Írtam nekik.
Ők azt mondták garancia papír kiséretében cserélnék a kártyát de így hogy külföldi a kártya beszéljek a kinti bolttal.

Sincerity erre azt írta küldjem vissza a kártyát és megvizsgálják.
Szerintetek vissza tudom valahogy kapni a pénzem visszapostázás nélkül?
Mert egy 1200 ft-os kártyánál nem hiszem hogy lenne érdemes postázni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#51950) Minstrel válasza mirci18 (#51949) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nem hiszem, hogy belemegy a visszaküldés nélküli refundba, én már kettőt küldtem vissza neki és a paypal visszafizette a postaköltséget, feladáskor kérj nemzetközi követési számot és ezzel tudod igazolni paypal-nak. A topikban le van írva részletesen a dolog menete. Sincerity megkapja és utána refundol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.