Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51601) musli26 válasza beg (#51598) üzenetére


musli26
tag

Várható VALÓS akció rá?
Mert felszeretném használni a 10/5kuponomat.
Minél jobban megérje.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#51602) Janos250 válasza A.Market.hu (#51597) üzenetére


Janos250
őstag

Kb. egy éve egy tablettel én is így jártam. Az árust törölték, az árát rendben visszafizették. Akkoriban valahol a neten azt olvastam, hogy ezek általában abból származnak, hogy az illető tévesen adja meg a valutát.
Érdekesen jártam egy WIN 7 licensszel is: az árát Paypalon kifizettem, majd jött egy üzenet, hogy adjam meg a bankkártya adataimat, a kóddal együtt. Visszakérdeztem, hogy ha már egyszer kifizettem, akkor miért kéri a bankkártya adataimat. Válasz nem jött, helyette azonnal törölte a megrendelést, és visszautalta a pénzt.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#51603) beg válasza musli26 (#51601) üzenetére


beg
veterán

Nem valószínű. Ennyiért is nagyon jó vétel. Én is az akció előtt vittem le 5-el, annál jobb árért nem fogod megkapni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51604) A.Market.hu válasza Janos250 (#51602) üzenetére


A.Market.hu
tag

Szerintem ez direkt csinálja ezt , mármint akit linkeltem .

Üzenetre nem válaszol de terméket azt tölt fel .

Ugyan ebayen nem ritka, de egy az egyben mástól lenyúlt leírás és kép ...

A termék franciából jönnek de az eladó kínai és még sorolhatnám .

Érdekesség , mind 3 eladó nem adott el ebben az évben még semmit , " most a napokban kezdtek el kereskedni "

Minden napra van egy.....

(#51605) Silent77 válasza beg (#51603) üzenetére


Silent77
veterán

Xiaomihoz képest milyen?
Persze ha volt... :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51606) beg válasza Silent77 (#51605) üzenetére


beg
veterán

Nem volt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51607) denko


denko
senior tag

Sziasztok!

Keresek DUAL USB charger-t.
Ezt találtam olcsónak:

[link]

Ez is feltölti a nem quick charge-es eszközöket probléma nélkül, ök nem használják ki a funkciot, ennyi a külömbség?

(#51608) interstate76 válasza dugesz77 (#51568) üzenetére


interstate76
addikt

Kösz a tippet! :R Alin találtam mobil applikációval 1,96 USD-ért. :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51609) anorche1


anorche1
őstag

Tud valaki ajánlani egy férfi pénztárcát apró tartóval?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#51610) KL48 válasza elszabi (#51521) üzenetére


KL48
tag

Engem simán elhajtottak, hogy ők bizony nem! :F Sikerült valakinek mostanában. Meséljen, hogy intézte?

(#51611) wwenigma válasza KL48 (#51610) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Irsz a Transcend-nek hogy lenne egy ilyen meg ilyen hibas kartyad, ki a magyar helyi hivatalos disztributor vagy más aki jogosult ugyintezni. Ha megadják a CHS-t, forwardolod a levelet és beleirod hogy akkor csinaljuk, Ha elhajtanak, az elhajtós levelet és pár könnycsepppet forwardolsz a Transzcendnek.

Szankcio lesz a vége, hivatalos disztributor ilyet nem tehet...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51612) elszabi válasza DJ. Ru$y (#51588) üzenetére


elszabi
tag

Sosem tudtam eldönteni, hogy ezek tényleg ilyen idióták vagy csak rájátszanak és mindenkit hülyére vesznek. De az biztos, hogy én még egy videójukat sem tudtam végignézni anélkül, hogy ne röhögtem volna fel hangosan.

(#51613) tipuka válasza elszabi (#51612) üzenetére


tipuka
addikt

ennek a tagnak minden "awesome" "awesome" "awesome" :DDD

(#51614) elszabi válasza tipuka (#51613) üzenetére


elszabi
tag

boom :)

(#51615) Mr.Grey válasza A.Market.hu (#51600) üzenetére


Mr.Grey
tag

Én olyanba futottam bele, hogy kb. harmadáron vettem egy androidos lejátszót. Gyanúsan olcsó volt, de az eladó kb. 97%-os volt, több ezer adásvétellel. Kb. másfél hónap volt a postázásra megadott idő, amit becsülettel kivártam és utána érdeklődtem. Az eladó szabadkozott, hogy a szállítók trehány disznók és a kisebb áruk 30%-át elszórják út közben, de Ő nagyon rendes, elnézését kér, még ma visszautalja a vételárat (ami meg is történt) és reméli, hogy barátok maradunk... Az egésznek az lehet a lényege, legalábbis az én esetemben, hogy másfél hónapig ingyen használta a pénzem...
Szerintem elég sok a lopott account, amin ezelőtt 2-3 vagy több évvel vásároltak pár apróságot és most trendi cuccokat árulnak bagóért. Az árak annyira nevetségesen olcsók, hogy pillanatok alatt megvan többszáz vásárlás, majd a pénzzel gyorsan lelépnek.
Sz'al mindig érdemes lecsekkolni a túl olcsó czucczokat!!!

(#51616) betyarr


betyarr
veterán

én most egy ilyet vettem féláron az ebayen.nem tudom,hogy az ebayes lenne valami hamisítvány,vagy a gearbest adja drágán?valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#51617) maestro87 válasza Mr.Grey (#51615) üzenetére


maestro87
őstag

PayPal-ról talán nem szedhetik le a pénzt míg le nem telik a vásárló védelem. De javítsatok ki ha tévedek.

(#51618) LógaGéza válasza maestro87 (#51617) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az Alipay-nél van, hogy amíg vissza nem igazolod, hogy megérkezett, addig nem kapja meg a pénzt. PayPalnál megkapja, de ha vissza kell téríteni, akkor zárolja a számlájáról.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#51619) macilacus válasza anorche1 (#51609) üzenetére


macilacus
senior tag

Én ezt használom több mint fél éve és jó :D

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#51620) Vangelis válasza macilacus (#51619) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is néztem..

De rájöttem felesleges.. úgysincs mit beletenni sajnos :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#51621) IG55


IG55
senior tag

Telefon töltő bölcsőt tud valaki ajánlani? 4,7" körüli méretben kéne. Valami univerzális.

(#51622) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Ilyet keresek, van ötletetek? Illetve ezek érhetnek valamit? Fogkrém kinyomó-1 , Fogkrém kinyomó-2 , Gyümölcs spray

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#51623) -secret- válasza pocokxx (#51622) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

2. fogkrém kinyomó lóf*szt sem ér, inkább az elsőt vedd!

(#51624) dugesz77 válasza pocokxx (#51622) üzenetére


dugesz77
őstag

Én meg ezt a fajta automata fogkrém adagolót tudom ajánlani. Majd egy éve megvan és elsőre nem tűnt tartósnak de tökéletesen teszi a dolgát.
Ilyen éjszakai lámpát talált valaki olcsóbban? Jól használhatónak tűnik egy gyerekszobába mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#51625) DJ. Ru$y válasza A.Market.hu (#51604) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Amióta van eBay azóta vannak ilyen "eladók", eBay védelem, Paypal védelem, de én alapból nem veszek meg semmit ami gyanúsat olcsó, az általában mindig szívatás. Ha 10-30%-kal olcsóbb valakinél az még oké, de, hogy negyed áron meg hasonlók az már képtelenség. Az eBay pedig jóhiszeműen feltételezi mindenkiről a jó indulatot, és lehet, hogy van néha egy "leesett a kamionról" pár darab termék, amit olcsón el is adnak ténylegesen, ezért sem léphet az eBay feltétlen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51626) Batib


Batib
őstag

Hali!
Megérkezett a BG-ról az itt sokat emlegetett BW LT-3
Május 30-án rendeltem, tegnap érkezett 1700ft volt. Jól működik.

Kérdésem az, hogy ez roncsolás nélkül bontható? Pusztán kiváncsi vagyok, milyen akksi van benne, esetleg cserélhető-e stb.
Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#51627) interstate76 válasza dugesz77 (#51624) üzenetére


interstate76
addikt

Nekünk is ilyen fogkrém-adagolónk van, kedvelem. :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51628) pocokxx válasza -secret- (#51623) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi! :R
(#51624) dugesz77
És neked is.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#51629) IG55


IG55
senior tag

Ez miben rosszabb egy 1000 FT feletti kábelnél? Leszámítva a minőséget.

(#51630) -secret- válasza IG55 (#51629) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmiben.

(#51631) Hurkafej válasza IG55 (#51629) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Szia.
Hasonlót vettem az ebay-ről, olyan merev, mintha tömör vezetékből lenne, és az örökkévalóságig tart, mire fel lehet vele tölteni bármiféle eszközt. Nem tudom ajánlani.

(#51632) DJ. Ru$y válasza IG55 (#51629) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha megveszed és van mérőd, majd meglátod. Nekem volt olyan, hogy az ilyen unbranded cuccok 200 mA-t sem vittek át, de közel sem volt az 1-1.5-2A.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51633) PainKiller13 válasza IG55 (#51629) üzenetére


PainKiller13
őstag

1000 ft alatt Nokia CA-101, 900 ft körül kapni itthon, átviszi a 2A-t illetve a QC-t is.

(#51634) DeFranco válasza PainKiller13 (#51633) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszönöm, ez nagyon jó tipp!

(#51635) PainKiller13 válasza DeFranco (#51634) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ezért vagyunk itt, szívesen :)

(#51636) baandii


baandii
senior tag

(#51637) zsolti72837 válasza Samus (#51556) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Én őt ajánlom. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51638) DJ. Ru$y válasza baandii (#51636) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Őszintén?! Szerinted, ha előrendelhető (nem volt még forgalomban) kinek lenne vele tapasztalata?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#51639) w.miki


w.miki
veterán

Zacskó lezáró kütyüt tudnátok ajánlani?
Az egyik videóban mintha láttam is volna, ahogy lezárt chipes, tésztás, és egyéb zacskókat, de nem tudom, honnan rendelte. Nem fóliahegesztőt, zacskó visszazárót.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51640) w.miki válasza PainKiller13 (#51633) üzenetére


w.miki
veterán

Ca-101 hol kapható 900Ftért?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51641) PainKiller13 válasza w.miki (#51640) üzenetére


PainKiller13
őstag

Itt csak 800 forint és a szállítás sem drága, postapontra 545 ft.

(#51642) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Hol tudom megnézni a következő két fülhallgatónál, hogy eredetiek-e?

Xiaomi Piston Basic Edition
Xiaomi Piston 3 Reddot Design

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51643) macilacus válasza Samus (#51556) üzenetére


macilacus
senior tag

Ezt nézd meg :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#51644) dugesz77 válasza zsolti72837 (#51642) üzenetére


dugesz77
őstag

Rendeld Banggood-ról vagy Gearbest-ről és tuti eredetit kapsz. Annyira nem drága a tuti eredeti,hogy ezen kelljen spórolni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#51645) elszabi válasza zsolti72837 (#51642) üzenetére


elszabi
tag

Hangzás, anyagminőség... Elég hamar kibukik, ha nem igazi. Mondanám, hogy QR címke a zsinóron, de a GB legutóbb olyat küldött nekem, amin nem volt. És természetesen mégis eredeti.

(#51646) zsolti72837 válasza dugesz77 (#51644) üzenetére


zsolti72837
őstag

Már van kaptam két faját, azért kérdeztem. :)
Nem rendeltem. :N :N :N

(#51645) elszabi: Kibontás nélkül meg lehet állapítani, mint a Power Bank-ot?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#51647) dugesz77 válasza zsolti72837 (#51646) üzenetére


dugesz77
őstag

Honnan kaptál két fajtát? Ugyanazt rendelted biztos?

(#51648) choco01


choco01
addikt

Hali.

Rendeltem 11 napja banggoodról egy fülest EU raktárról, és 12 napja ebayról Angliából egy üvegfóliát.

Szerintetek írjak nekik hogy hol van máár?Máskor 4-5 nap alatt megvolt a EU-s csomag.. :F :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#51649) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

13-án kaptam mailt az Expansystól, hogy feladták a töltőket. Ma adta át a postás a dobozt. :Y

[ Szerkesztve ]

(#51650) Nestor16 válasza choco01 (#51648) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szerintem ne. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.