Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51151) schawo


schawo
titán

Ebayről honnan szabad Veithdia szemüveget venni?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51152) huliganboy válasza twi452 (#51148) üzenetére


huliganboy
addikt

Akinek van belenézhetne :DDD

(#51153) #27813376 válasza schawo (#51151) üzenetére


#27813376
törölt tag

Innen jött már több ilyen szemüvegem, tökéletesek. Ajánlom.

(#51154) zeon.hu válasza #27813376 (#51153) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kéket is vettél már?
Minél sötétebb kellene.

#?*@&!

(#51155) Silent77


Silent77
veterán

Sziasztok!

Úgy néz ki az emagos multiméterem megadta magát, össze vissza mér.

Igazából csak akkumulátor mérésére lenne használva ( 18650, AA, AAA, autó akku)
Az itteni hozzászóláskosnál találkoztam az Uni T márkával.
Van belőle pár. :D [link]
Gearbestről venném, pontokat szeretnék beváltani. Persze ha máshol olcsóbb, az is jó. :)
Ezeket néztem, de nem tudom mi a különbség: UNI-T UT136A, UNI-T UT136B, UNI-T UT136C
Árban ez már nagyon max, az se baj ha lenne olcsóbb megbízható. :B

Előre is köszönöm! :R

zeon.hu: Én vettem kéket, igaz aliról. Tükrös, hogy milyen sötét, azt délután meg tudom nézni.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51156) Oldman2 válasza mirci18 (#51150) üzenetére


Oldman2
veterán

A postaköltséget se felejtsd el!

(#51157) zsiz válasza schawo (#51151) üzenetére


zsiz
őstag

Aliexpress nem jó? Official Store sem drágább sokkal és több mindent adnak a szemüveghez [kép]. (eBay-en, ha jól látom semmit. "Package included: 1x men's sunglasses")

Nekem is aliról jön egy ilyen (fekete). Tegnap továbbították belföldi feldolgozásra, hétfő-kedd környékén elvileg megkapom. Kíváncsi vagyok, mert nem szoktak jól állni a szemüvegek, ráadásul ezt még látatlanban is vettem.. De ha nem jó, akkor megy fel apróra, vagy elajándékozom legfeljebb :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51158) mirci18 válasza Oldman2 (#51156) üzenetére


mirci18
addikt

Nem felejtettem el.
10 db ilyen kütyünél már jobban megéri ezt venni mert a legolcsóbb töltő is olyan 220 dt az ebay-on.
10 db fölött meg főleg megéri.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#51159) schawo válasza #27813376 (#51153) üzenetére


schawo
titán

Végül aliról rendeltem én is, mert ott minden hülyeséget kapok hozzá, ebayen ugyanannyiért csak a szemüveget.

(#51157) zsiz
Így lett. Én is ezt a típust vettem, csak kék lencsével. Mikor rendelted, mennyi idő alatt ért mo-ra?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51160) zebede válasza schawo (#51159) üzenetére


zebede
őstag

Aliról, innen: [link]

Tehát holnap, vagy kedden hozza a postás.

(#51161) zsiz válasza schawo (#51159) üzenetére


zsiz
őstag

Szemeztem én is a kékkel, plusz kellene egy sárga a vezetéshez. Azért lett végül fekete, mert azt több helyre fel tudom venni. De először is megvárom ezt, mielőtt másikat vennék, hogy egyáltalán beválik-e nekem.

05.29.-én rendeltem meg, a TN szerint 06.01. a feladás dátuma, és 06.11.-én megérkezett kis hazánkba. Már csak a postást kell várnom vele jövő héten. Egész jó időt fog futni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51162) mrobes válasza Silent77 (#51155) üzenetére


mrobes
tag

Szia!

UT136C-t használok, szerintem teljesen vállalható, jó minőségű.
A változatok között annyi a különbség, hogy a C verzió hőmérsékletet is mér, a B kondenzátor kapacitást, az A meg az alap.
A C-hez jár egy hőfok szenzor is.

(#51163) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

nekem is az lenne a kérdésem, hogy ilyen folyamatosanjáróóóós óramechanikából tudok szemezgetni alin ebayen vagy bgn vagy valahol? kaptam kedvesemtől egy nagyon szuper ajándékot, aminél azt állitotta a készitője, hogy halk a mechanikája az órának, de nem nem az :) esetleg tudok valami minőségi darabot venni a neten, vagy menjek be óráshoz és kérdezzek rá nála?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#51164) daniel2121


daniel2121
senior tag

Kerti solarlámpába milyen kapacitású akkut javasoltok?Rendeltem az aliról minden oké vele csak nem adtak hozzá .AAA való hozzá.

(#51165) huliganboy válasza daniel2121 (#51164) üzenetére


huliganboy
addikt

Megérte kintről rendelni? Milyet mennyiért? :R

(#51166) daniel2121 válasza zsiz (#51157) üzenetére


daniel2121
senior tag

Majd írd már meg légyszi a tapasztalot én is szemezek vele. UV szempontjából minden oké vele mármint szabvány szerint?

(#51167) schawo válasza daniel2121 (#51166) üzenetére


schawo
titán

uv-ra már többen elvitték tesztre, teljesen oké.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51168) daniel2121 válasza huliganboy (#51165) üzenetére


daniel2121
senior tag

Szerintem igen mert itthon nem láttam ilyet.Nagyon jó fénye van 6 led van benne.
Waterproof 6 LED Solar Light Garden Decoration Light Sensor Solar Power Panel Lamp Mounted Outdoor Fence Pathway Wall

(#51169) zebede válasza zsolt19900 (#51163) üzenetére


zebede
őstag

Itt próbálkozz: [link]

(#51170) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy az expansyson lehet-e paypallal fizetni?
Köszönöm a segítséget előre is.

(#51171) zsiz válasza daniel2121 (#51166) üzenetére


zsiz
őstag

Ha megjön, írok róla. Az UV védelem elvileg rendben, többek tapasztalata (bevizsgálás) alapján. Én is ezért mertem rendelni egyet.

(#51170) balazs1956: csak bankkártyás és utalásos fizetést látok expansys.hu-n.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51172) huliganboy válasza daniel2121 (#51168) üzenetére


huliganboy
addikt

Rákeresek köszi!

(#51173) PainKiller13 válasza balazs1956 (#51170) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nem, csak mastercard / visa.

(#51174) #27813376 válasza zeon.hu (#51154) üzenetére


#27813376
törölt tag

Olyat nem, de a sötétszürke lencsés az full sötét, garantálom.

(#51175) balazs1956 válasza zsiz (#51171) üzenetére


balazs1956
senior tag

:R

(#51176) 206 cc válasza Silent77 (#51155) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia! Akkumulátort nem lehet multiméterrel mérni illetve a feszültséget mérheted ugyan de az kb olyan mint a távolságot saccolni..😃😃
Kisebb akkuk aa,aaa esetleg 18650.18350.18500 stb li-ion,life,lipo akkukat inkább [link] ezzel....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#51177) maestro87 válasza Silent77 (#51155) üzenetére


maestro87
őstag

Banggood-on táblázat is szokott mellékelve lenni. Nézd ki ott és vedd meg GearBest-en.:)
De én olyat ajánlanék amin van kikapcsoló gomb is, mert nem egészséges egy műszernél sem a sok tekerés.

(#51178) Silent77 válasza 206 cc (#51176) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi, ezt most olvastam épp, hogy akku feszültségre nem a legjobb.
Találkoztam már amit linkeltél, de arra is azt írták pontatlan, talán pont ebbe a totyikba.
Neked van, ajánlod? :R
Inkább digitális kéne.

maestro87: Neked is! Nem is figyeltem...
Ha nem muszáj, nem veszek multit, mert kizárólag akkuk feszültségét mérném.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#51179) zeon.hu válasza Silent77 (#51155) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

(#51155) Silent77 és (#51174) đension köszönöm!

#?*@&!

(#51180) DeFranco válasza schawo (#51167) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tudom, megint én vagyok a dementor, de:

indulásnak mindegyik tudja a 400-as UV-t, egy év múlva már egyáltalán nem biztos. ugyanis az olcsó hemüket olyan anyaggal vonják be, ami úgy szűri az UV-t, hogy anyagában megköti, és ez a réteg folyamatosan bomlik (az UV sugárzás hatására).

érdemes tehát azért legalább évente ellenőriztetni.

(#51181) 206 cc válasza Silent77 (#51178) üzenetére


206 cc
senior tag

Nekem többek között a kis akkuknál ez bevált [link]

Sajna autóba való nagy kapacitású akkukhoz vagy komolyabb teszter kell vagy egy őreg szaki akinél van terheléses sönttel ellátott régi teszter ..... Némi egyszerű barkácsolással meg egy elektronikus szaki tanácsai alapján össze lehet dobni egy egyszerű terheléses vizsgálót de ugye ez többnyire csak viszonyítási alapot ad.
Pontosabb vizsgálatra csak sok tíz ezres kütyük képesek....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#51182) drowns


drowns
csendes tag

sziasztok! konyhai mérlegre tipp?

(#51183) mirci18 válasza drowns (#51182) üzenetére


mirci18
addikt

Piac.
Évek óta működőképes gépet vettem ott.
Az ilyen cuccokat itthon kell megvenni 2500-3000 ft egy jól működő garis példány.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#51184) Blaise


Blaise
veterán

A héten megjött a Gearbestről rendelt Jakemy JM-PJ1003 9 in 1 Multifunctional Folding Tool 145mm verzió.

Jött mellé egy övre rakható fekete szövet táska, ennyiért nagyon megéri, minőségi a cucc!

[ Szerkesztve ]

(#51185) RBJ válasza Blaise (#51184) üzenetére


RBJ
addikt

Nem is tudtam, hogy a jakemy csinál ilyet. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#51186) retesz147


retesz147
addikt

sziasztok!

A három között mi a különbség? Mert árban van, de másban nem fedeztem fel:

1. 2. 3.

Szeretnék rendelni és most nem tudom melyiket, nem gond, ha drágább, csak tuti jó legyen....

Kellene hozzá kábel is, tudtok ajánlani olyat, ami átviszi a 2.1A-t és nem olyan BW amit mind1 hogy dugok be, hanem sima, de megbízható minőség 0,7-1 m hosszú kellene kb.

Köszi! :R

Xiaomi 13 eu dev...

(#51187) cs.david94


cs.david94
tag

Élég rég vásároltam ebay-en, konkrétan április elsején, azóta nem kellett semmi.
Ma vásárolni akartam, és nem tudok.
Paypalos megerősítő oldalon ezt írja fenn: You cannot use this credit card for this transaction. Please use another funding source.
Ha rámegyek a confirm and payre kiírja hogy nem jött létre a dolog.
Kártyám-számlám nem változott, fedezet van rajt sokszorosa, tegnap vettem fel utoljára kp-t, meg vásároltam vele 2x.
Kártya lejárata is még egy év.
Tanácstalan vagyok.
Esetleg megoldás a problémára?

[ Szerkesztve ]

(#51188) mirci18 válasza retesz147 (#51186) üzenetére


mirci18
addikt

Ugyanaz mind a három megveheted bármelyiket.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#51189) Tomi0703 válasza Hurkafej (#51126) üzenetére


Tomi0703
őstag

Kamerát még nem rendeltem, de szvsz átjön.
Valakik azt mondják ,ha nicns rajta TN talán nagyobb az esély. Igazából megerősíteni vagy cáfolni nem tudom, mivel ez a quadkopter volt az első rendelésem ami 22EUR feletti volt.

(#51190) havri1 válasza Hurkafej (#51126) üzenetére


havri1
félisten

Én összesen 4 akciókamerát, és 8 autósat rendeltem, mind átjött. Legolcsóbb 9e volt, legdrágább pedig 24e.

Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz.

[ Szerkesztve ]

havri

(#51191) kenand


kenand
veterán

Egy USB C USB 3-as HUB-hoz kellene tápellátó kábel, sajna nem microUSB-vel oldották meg az idétlenek.

Kép szerint egy 3.5mmx1.5mm to USB kábel kellene, hogy egy sima 2A-s adapterrel tudjam megtápolni.

Sajna a Chuwi Hi 8 pro táblagép nem hajlandó USB 3.0 módban felismerni, csak 2.0-ban, hátha kevés tápot kap a táblagép USB C portjából...

Láttatok már ilyen kábelt?

(#51192) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Valaki amúgy rendelt már távirányítós autót? BG-on látom vannak szép számmal, de nem tudom melyiket kellene. Öcséimnek kellene. Olyan 50-60 dollárig kb. Inkább valami terepre való kellene.

[ Szerkesztve ]

(#51193) Zeki válasza Tomi0703 (#51192) üzenetére


Zeki
nagyúr

TESCO!
Hogy még van-e nem tudom, de a múlt héten is volt még kiárusítás ezekből, terepre valós is volt 10 ezer Ft alatt, meg 5 körül is.. Garanciával ugyebár.

(#51194) Csepe


Csepe
aktív tag

Sziasztok!

Új telefont vettem, de a füleseim jack csatlakozói nem passzolnak bele, kilóg pár mm, így a fele oldalon van csak hang. Van erre valamilyen adapter? :)

[ Szerkesztve ]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#51195) schawo válasza Csepe (#51194) üzenetére


schawo
titán

izom

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51196) Csepe válasza schawo (#51195) üzenetére


Csepe
aktív tag

Ha jobban nyomom eltörik valami. :DDD

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#51197) schawo válasza Csepe (#51196) üzenetére


schawo
titán

Akkor ott az aljzattal valami gebasz van.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#51198) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Na én ezzel kicsit befürödtem... A kábel nem akar működni. Se lapiról, se hálózati töltőről nem ad áramot a telefonnak. Legalább is semmit se vesz fel róla a telefon. Ellenben a külön rendelt szóló blitzwolf kábel simán működik, az hibátlan.
Az autós töltőt még nem sikerült kipróbálnom, nem érkeztem oda.

Az gáz, ha nincs kicsomagoló videó? Nem gondoltam, hogy nem működik egy blitzwolf :Y :O

Más:

Én rendeltem már úgy, hogy külön külön 2-4e Ft-okért. Az eladó viszont egy csomagba küldte (külön eladótól vettük elvileg :DD ). A végösszeg 12-15e Ft volt és nem volt ÁFA, se vám pedig a csomira az idiot 50$-t írt... :W :DDD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#51199) interstate76 válasza mirci18 (#51143) üzenetére


interstate76
addikt

Nem, nincs ugyanannyi esély. Sem a TV-m, sem a STB, sem a mini PC-m adaptere, sem az IP-telefonom (ezeket hagyom állandóan bedugva) nem olyan, mint a legolcsóbb, eBay-es, Ali-s töltők. És amúgy tök normális arcnak tűnsz, szóval nem értem, miért vagy ebben a kérdésben ennyire fafejű (ne haragudj, nem akarlak sértegetni, de nem tudok finomabb jelzőt találni).

Részemről over: mki olyan töltőt vesz, amilyet akar, és azt hagy bedugva, amit akar, de légyszi, ne győzködjünk már másokat arról, hogy az olcsó mindig ugyanolyan, mint a drágább (egyébként előfordul).

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#51200) betyarr válasza Blaise (#51184) üzenetére


betyarr
veterán

a kés pengéje hány centis?a fogó részével bátran meg lehet szorítani bármit?nem hajlik el a nyél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.