Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169051) gtamate2 válasza MittuDomain_ (#169049) üzenetére


gtamate2
veterán

Nincs kontroll, aktívan hirdetnek scam oldalakat. Amíg nem reportolják őket, addig a FB magasról tesz rá. Egy vadiúj FB page is tud hirdetni azonnal.

A kinézett termék pedig 200 dollár a Millclock oldalán, szerintem átverésről van szó.

Az allin a tube clock kulcsszóra én találtam többet is, köztük egy olcsóbb variánst.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#169052) petipetya válasza MittuDomain_ (#169049) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az átverések ugyanúgy megjelennek, mint egy normál hirdetés. Idehaza egy híres esetre emlékszem (persze volt több is), amikor ingyes Sansung telefont hirdettek 1 Ft-ért (és persze a bankkártya adataiért). Vicces, hogy a banggood-ra vivő hirdetésekben bízhatsz, de amúgy jobb ha elfelejted a facebook/insta ezen funkcióját, és telepítesz egy adblockert.

Ha letöltöd a fotót, akkor az alis appban simán rá tudsz keresni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#169053) Imy


Imy
veterán

Blitz Wolf kapcsoló ha van akinek kell csoportban olcsóbb, már csak egy fonek kellene csatlakoznia
link

(#169054) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Értem, köszi mindenkinek.
Elengedem ezt az oldalt.
Sajnos az "olcsó" alis variáns sem nixie, sem olcsó. Szállítással 70$, ami már BG ár, náluk pedig van áfamentes opció.

Egy valódi nixie diy csomagra 40-50$ért vevő lennék. Nem kellenek nagy számok sem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#169055) Imy válasza Imy (#169053) üzenetére


Imy
veterán

Mobilról kell a linkre kattintani, és a group details mellett egy vissza nyilat kellene nyomni. ;)

(#169056) Sunnam válasza Imy (#169055) üzenetére


Sunnam
tag

Szóval az, hogy "Mobilról kell a linkre kattintani" azt jelenti, hogy rakjam fel a Banggood applikációját és akkor jutok el az általad linkelt csoportba? Mert ha jól látom a link az app link. Mobilról vagyok, de nincs fent az applikáció.

(#169057) spileraaa válasza w.miki (#169018) üzenetére


spileraaa
senior tag

elfogyott?
nálam csak cn van

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#169058) asdasdasd


asdasdasd
tag

Kínából mask 7 nap alatt jött meg.

(#169059) bul07 válasza DJ. Ru$y (#168852) üzenetére


bul07
nagyúr

Jelentem tényleg a DPD kézbesítette

Ilyen csomagszámmal adta fel UF3468*****YP, de mégis a DPD ma meg is hozta

Gyorsan ideér múlt hét csütörtök reggel vettem meg és péntek hajnalba jött hogy feladta a csomagot
7nap alatt ide is ért

[link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#169060) sagesz93


sagesz93
addikt

Sziasztok
Érdekes Kínából kés élezőt venni? Van valami bevált? Olvastam egy xiaomiról, valaki használ ilyet? [link]

(#169061) bul07 válasza sagesz93 (#169060) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem egy ehhez hasonló van (nem a zöld)

De drága késhez nem ajánlom mert rendesen faragja a fémet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#169062) petipetya válasza sagesz93 (#169060) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem nem jobb vagy rosszabb az idehaza 0-10e Ft-os sávban kapható, hasonló jellegű élezőknél, ha éppen ilyen kialakításút keresel.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#169063) p.t.r válasza sagesz93 (#169060) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Én ezt a tipust nagyon nem ajánlom. Ha egy kis csorbulás keletkezik az élen és nem veszed észre időben, akkor nagyon csúnyán el tudja cseszni a kést. Én emiatt vágtam a kukába hirtelen felindulásból a hasonló élezőmet. Soha többet nem akarok ilyet látni. :)

(#169064) MittuDomain_ válasza sagesz93 (#169060) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Az ikea olcsó sajátmárkás élezőjét elvileg a Fiskars gyártja nekik, ha messze élsz az áruháztól, kérj valakit hogy vegyen egyet neked. Alap dolgokra elég és olcsó, gyorsan megvan.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#169065) trebrona válasza bul07 (#169061) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ilyet használunk: [link] , asszony elégedett vele, kések élesek itthon.

Eggyel elcsúszott a válasz.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#169066) p.t.r válasza trebrona (#169065) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Na ez a jó változat. Ez nem csak egy pici ponton érintkezik az éllel.

(#169067) bul07 válasza trebrona (#169065) üzenetére


bul07
nagyúr

Amit linkeltem az is élesé teszi a késeket, csak közben rendesen forgácsolja a kés anyagát
És ez drága kés esetén nem igazán kívánatos

De nekünk nincs drága késünk így nekünk tökéletes :DDD

Amúgy én még rosegal 5$ időszakában vettem 0.72$-ért ([link])

Aki használ NoScript kiegészítőt nem vett olyat észre hogy blokkolja a BG és most hogy megnyitottam rosegal oldal normális betöltődését

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#169068) petipetya válasza sagesz93 (#169060) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kést is vegyél hozzá:
BGSP724

"nincs rá lezsóidő"

(#169069) gyapo11 válasza MittuDomain_ (#169064) üzenetére


gyapo11
őstag

Igen, ez használható, problémás a penge töve és a hegye, és csak szintentartásra ajánlott, élezésre nem. Arra kétoldalas kő (pl. 400/1000 finomságú), vizes köszörű, Lansky és másolatai pálcás, Sharpmaker és Lansky Turnbox ferde köves simogatós. És kő helyett lehet egy sima sík felület+gyémánypaszta, ebből sokféle finomságút lehet kapni.
Kifejezetten kerülendők a száraz elektromos motoros megoldások, a keményfém lapkás, acélkorongos és egyéb anyag lemaró késgyilkos szerszámok.
Nem csak leszed sok anyagot, hanem nem egyenletesen szedi le, hanem a tövénél többet, a hegynél kevesebbet. Ettől a szép domború ív homorú lesz, és nem vágja el a deszkán a dolgokat, rettentő bosszantó.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169070) dugesz77 válasza gyapo11 (#169069) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam ami manapság bevált az előbb linkelt ikeás élezővel lenagyolom ha életlen és utána nyeles fenőbőr+Tormek PA-70 paszta. Ha nem nagyon életlen elég bőrözni is.

(#169071) grizlisandor válasza petipetya (#169068) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem fogadja el a kuponkódot. :O

(#169072) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Srácok!
Ajánlott szájzuhany van Kínából?

(#169073) gyapo11 válasza dugesz77 (#169070) üzenetére


gyapo11
őstag

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169074) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi a fülhallgató minőségével,üzemidejével kapcsolatban. Valaki vásárolt közületek ilyet? Értékelések alapján nem olyan rossz. [link]

Üdv: Attila

(#169075) cof válasza tillatrilla (#169074) üzenetére


cof
veterán

Igen.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#169076) DJGABI válasza tillatrilla (#169074) üzenetére


DJGABI
addikt

főleg ha jó lenne a link [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#169077) tillatrilla válasza DJGABI (#169076) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Mobilról nehezen sikerül... bocsi!! [link]

Üdv: Attila

(#169078) Imy


Imy
veterán

Mixza pendriveokat és SD kártyákat rendeltem eddig, a jó ára, és a viszonylag jó sebessége miatt. SD-ből már 1db bedöglött, kb 10-12db-ot használok. Pendriveből van 5db, és már a 2. mondta be akulcsot.
Mi az ami ajánlott? 4Gb-tól már jó, mert 3D nyomtatóba menne.... Egy ajánlott eladó/pendrive jól jönne. ;)

(#169080) janakbacsi válasza Imy (#169078) üzenetére


janakbacsi
őstag

Ebay en keress rá arra hogy: sincerity trading

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#169081) Siriusb


Siriusb
veterán

E-bay-en sincerity vagy courtesy-re miért nem kapok találatot? Ha a tavalyi vásárlásomból rákattintok a termékre, akkor pedig felhozza a terméket és meg is vásárolható.
Persze használhatom a saját oldalát is, csak kíváncsi vagyok.

(#169082) azbest válasza Siriusb (#169081) üzenetére


azbest
félisten

mert az termékekre keres, az advanced searchnál például lehet keresni store nevére [link]

de elég gagyi, a courtesytrading -re megtalálta, de courtesy -re nem. Hamarabb van meg google-vel rákeresve.

[ Szerkesztve ]

(#169083) Siriusb válasza azbest (#169082) üzenetére


Siriusb
veterán

De nem listáz ki egy terméket sem.

[kép]

(#169084) DJGABI válasza Siriusb (#169083) üzenetére


DJGABI
addikt

nem volt tőle elveszett csomagod és kértél refundot? volt már rá példa h amiatt letiltott valakit

szerk: nekem se hoz most semmit

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#169085) Imy válasza janakbacsi (#169080) üzenetére


Imy
veterán

Nem dob ki a storejukban semmi terméket....

(#169086) azbest válasza Siriusb (#169083) üzenetére


azbest
félisten

vagy csak bugos az ebay, máskor is panaszkodtak már rá.

Úgy látom, hogy az items for sale listánál is csak úgy jönnek elő a termékek, ha item location-ként kiválasztom ázsiát. Anélkül 0. Ott is lehet szűkíteni a termékeket vagy szűrni azokon belül.

[ Szerkesztve ]

(#169087) sambenez válasza Imy (#169085) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor vedd innen. Ha jól emlékszem SAVE5 kódra ad 5% engedményt is.

(#169088) Siriusb válasza DJGABI (#169084) üzenetére


Siriusb
veterán

Tavaly ebay-en vásároltam tőle párszor, de nem volt gond.

(#169086) azbest
Elképzelhető.

Kösz, hogy megnéztétek!

(#169089) petipetya válasza grizlisandor (#169071) üzenetére


petipetya
nagyúr

BGSE726

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#169090) tillatrilla válasza SzabóTamàs90 (#169079) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszi!!

Üdv: Attila

(#169091) w.miki


w.miki
veterán

Bakeey B5 wireless bluetooth 5.0 TWS Earbuds - CZ - 9 USD
Teszt (Jó, vagy csak reklám?)

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169092) domerator válasza w.miki (#169091) üzenetére


domerator
veterán

Majd elmondom... :D rendeltem egyet. (a legtöbb efféle kütyü kb. dupla áron van)

Köszi a tippet! :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#169093) Vertigo18 válasza w.miki (#169091) üzenetére


Vertigo18
addikt

Hogy lett neked 9$?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#169094) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Akciókamera mi a best buy?
Gyereknek kéne, de azért használható legyen :D

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#169095) grizlisandor válasza petipetya (#169089) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi, még előtte megkaptam privátba. :)

Rendelés leadása előtt rákerestem a késekre és valahogy elmúlt a kell nekem érzés. :DDD

(#169096) pulutodurumo válasza zeon.hu (#169094) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én tavaly a német Amazonról vettem egy Crosstour valamit. 1080p 60 FPS megy neki EIS-sel. Gyorsan itt volt, és hetente egyszer akciós.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#169097) GIJoe


GIJoe
addikt

Tefal Easy Fry Precision EY401840 £65.00

(#169098) zeon.hu válasza pulutodurumo (#169096) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ilyet találtam, majd nézek róla tesztet.
Thx!

#?*@&!

(#169099) erdey_a válasza zeon.hu (#169098) üzenetére


erdey_a
őstag

ilyen tizenkettő egy tucat kamera van 10-11 ezerért itthon is, 2 év garanciával
[link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#169100) silvergod


silvergod
őstag

Aliról,van esetleg ajánlott forrasztó állomás+hegyek+ón ?készletben,vagy külön is akár. Sima otthoni felhasználásra kellene,semmi extra..
Köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.