Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169251) tupacamaru válasza sambenez (#169249) üzenetére


tupacamaru
veterán

Írtam volna ilyet?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#169252) p.t.r válasza zeon.hu (#169246) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Nekünk ilyen mérlegünk van, a 15kg-os. Nem egy csúcsminőség érzet, viszont lassan 2 éve használjuk. Pontosságot nem ellenőríztem, de szerintem konyhába megfelel. 2xAAA hajta.

(#169253) Silent77 válasza zeon.hu (#169241) üzenetére


Silent77
veterán

14 éve van meg, hibátlan és pontos. [link]

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#169254) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Köszönöm a tippeket!

#?*@&!

(#169255) nagysz válasza zeon.hu (#169250) üzenetére


nagysz
tag

nekem ez van, a 3kg-os, kaját méricskélek vele, de csak kicsi adagokat. egy mini tányér ráfér, a nagyobbal már bűvészkedni kell, hogy lásd a számokat. eléggé pontosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#169256) #94529552 válasza zeon.hu (#169250) üzenetére


#94529552
törölt tag

Én ezt a mérleget néztem ki, és 5kg-ig mér. Ha kisebb kell, vannak 0,5kg-tól, akár 15 kg-ig, például itt is.

(#169257) Whynot? válasza enginev3.0 (#169231) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Nekem ezt akkor csinálja, ha 5GHZ-en van a router. A beállításig visszavettem 2,4-re és megint ment rendesen.

(#169258) bul07 válasza bul07 (#169059) üzenetére


bul07
nagyúr

Van ez a Kínai eladó aki DPD-vel küldi a maszkot (Válaszolt hozzászólásban kép a maszkokról)
Na most van most nála 10/1kupon
1nap múlva még pár centtel olcsóbb lesz
És a kuponnal 9.45$ megvehető lesz a 100db-os
(Rányomtam és nálam már nem látszik a 10/1 kupon de tuti van vagy volt nála, mert most is levonja [kép])

[link]

Mondjuk én nem arról a linkről rendeltem ami itt feljebb van hanem erről , pár centtel többe kerül, de sehogy nem tudok rájönni hogy miben más a két maszk
Esetleg aki felfedez különbséget az beírhatná

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#169259) gyapo11 válasza Silent77 (#169253) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekünk is ilyen van és a ki/bekapcsolója nem működik. Kb. 5-6 év után lett ilyen. Pattan, de nem történik semmi. Minden használat előtt elemtartó fedő le, elem kicsit elmozdít hogy megszűnjön az érintkezés, elenged, ekkor bekapcsol, használat után meg hagyni kell és majd valamikor kikapcsol magától. :(

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169260) Janusz001


Janusz001
őstag

Kültérre való hőmérséklet és páratartalommérőt keresnék, ami lényeges, hogy wifin applikáción keresztül hozzá tudjak férni az adatokhoz akár visszamenőleg is dátum/idő szerint.

(#169261) chatran válasza zeon.hu (#169254) üzenetére


chatran
őstag

Beszállok én is a mérlegajánlásba ezzel [link] az egyszerű típussal. 4 éve működik hibátlanul, asszony naponta használja kaja méricskélésre. A két aaa elem egész sokáig bírja.
Hátránya méretéből adódóan, ha nagyobb tálat rakunk rà akkor nem látszik az érték. Ez a probléma megoldható ha először egy vékonyabb poharat teszünk rá és utána a tálat.

(#169262) Degeczi válasza #94529552 (#169256) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem ilyesmit inkább Lidiben, Aldiban célszerű venni a 3 év gar miatt (és nem is drágább)
Persze csak évente párszor van kínálatban.

[ Szerkesztve ]

(#169263) sambenez válasza chatran (#169261) üzenetére


sambenez
addikt

Na amit én linkeltem és nem túl olcsó az pont tud ilyen beállítást, megjegyzi a mért értéket.

(#169264) sysrq


sysrq
őstag

Használ valaki Baseus FM Transmitter -t? A roidmi 3S-hez képest van előny hátrány?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#169265) fulton


fulton
addikt

Sziasztok. Van tapasztalat a járváhnyhelyzet miatt kinából hogy érkeznek a csomagok? Mennyi csúszással lehet számolni.
Illetve van e kitolva az ebay nél határidő a szállításra?

(#169266) Skillet


Skillet
addikt

Új telefonom van, végre type-c-s. Vennék néhány kábelt, csak Ugreen jöhet szóba, mert bennük még nem csalódtam. De most látom az olyan töltőfejeket, amin csak type-c csatlakozó van, meg az olyan kábeleket, aminek mindkét fele type-c. Van értelme ezeket venni? Árban erősebbek. Mondjuk jó is lenne, ha eltűnne a normál nagy usb csati, de azért az még biztos odébb van.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#169267) azbest válasza Skillet (#169266) üzenetére


azbest
félisten

Gondolom elsősorban akkor van értelme, ha a készüléked ki tud használni olyan képességet, amihez kifejezetten typec töltő kell és a töltő is képes azt az extrát nyújtani.

Ha csak sima usb2 port van rajta typec alakban, akkor lehet nem vagy előrébb. Esetleg annak nézz utána, hogy milyen gyorstöltést támogat a telefon és mit támogat a sima és mit a type-c töltő.

A mindkét végén typec csatolós kábelekből is van többfajta. Van ami sima usb, van ami mást is tud. Van aktív és van rövid passzív... nagy a kavar, mert egy állatorvosi ló a type-c.

[ Szerkesztve ]

(#169268) gyapo11 válasza fulton (#169265) üzenetére


gyapo11
őstag

Június eleji alis vásárlás 52 nap alatt ért ide, Sincerity 18 nap, ebay 35 nap, június második fele ali 23 nap, július vége banggood 13 nap, ali 11 nap, banggood 19 nap, és úton van egy ebayes 27 napja.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169269) ace22 válasza Skillet (#169266) üzenetére


ace22
tag

Baseus és Ugreen kábelek eddig mindennel kompatibilisak volt, de az USLION pl. Samsung telefonokkal NEM!

A mindkét végén USB Type-C csatlakozójú töltőfejek általában PD kompatibilisek, a USB type-A Male - USB type-C pedig QC 3.0, de a specifikációt érdemes előbb megnézni, hogy a telefonod mivel kompatibilis és mekkora feszültséget / áramerősséget kér.

(#169270) fulton válasza gyapo11 (#169268) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm az infot. Es ilyenkor hogy van ebay nél a 30 napos cash indítás?

[ Szerkesztve ]

(#169271) varmi2 válasza Skillet (#169266) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az hogy a telódon type-c port van, az nem jelent semmit. A type-c csak egy fizikai kialakítás, hogy mi van oda bekötve az meg már más kérdés, lehet hogy csak usb 2.0. Azt kell megnézned, hogy milyen györstöltési szabványt támogat a mobil.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#169272) ace22 válasza varmi2 (#169271) üzenetére


ace22
tag

A Wuben C8 zseblámpán USB Type-C csatlakozó van, de QC 3.0-s töltőfejjel sem vesz fel 1 A-nál többet. :(

(#169273) varmi2 válasza ace22 (#169272) üzenetére


varmi2
nagyúr

Mert nem támogat semmilyen gyorstöltési szabványt.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#169274) Jarod1 válasza ace22 (#169272) üzenetére


Jarod1
addikt

Zseblámpára nem kell gyorstöltés..

(#169275) Skillet válasza varmi2 (#169271) üzenetére


Skillet
addikt

Ez egy Poco F2 Pro. 30W max.
Kábel KATT
Töltőfej KATT
Ezekre gondolok. De ahogy nézem, ezeknek a PD szabványhoz van közük.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#169276) #94529552 válasza Degeczi (#169262) üzenetére


#94529552
törölt tag

Úgy volt, ahogy mondod, pontosan a Lidl-ből vettem jó néhány éve, de az sem tart örökké, és ezeknek jobban tetszik a negatív lcd típusú kijelzője is, ahol sötét alapon csak a számok fehérek, talán még takarékosabb is a réginél, mert hogy nem kell fullos háttér világítás neki. Az is ilyen 2,5-3k Ft. volt, és ez is ~10$, és nem egy űrtechnika, hogy annyira rettegnem kellene, hogy elromlik.

[ Szerkesztve ]

(#169277) krisztianAMG válasza #94529552 (#169276) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ugyan úgy kell neki a teljes háttérvilágítás. Nekem is jobban bejön az inverz LCD, de a leolvashatósága sokkal rosszabb.

(#169278) citkar válasza Skillet (#169275) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem hasznos lehet ez a typeC-typeC kábel, kisebb, praktikus , de én is azért nem váltottam, mert még úgy is szükség van type A-ra és egyszerre nem is olcsó lecserélni az összes töltőd és kábeled (otthon, autóban a munkahelyen, tartalékot), de nem sokára megérheti, lassan összeszedi az ember ilyen-olyan akciókban.

(#169279) gyapo11 válasza Jarod1 (#169274) üzenetére


gyapo11
őstag

Dehogynem. Egy 5000 mAh-ás telefon 18.5 Wh. Egy elemlámpa 3500-as akkuval 12.9 Wh, egy kétakkus 26650-es lámpa 37 Wh, a három db 18650-es akkus lámpa 38.8 Wh és a 4 db 18650-es Q8 lámpa 51.8 Wh. Két-háromszor annyira kell a gyorstöltés mint a telefonnak, hogy azonos idő alatt feltöltődjenek.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169280) Skillet válasza citkar (#169278) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, én is most azt nézem, olvasom, hogy ez a jövő. És tetszetős jövő lenne valóban, ha ilyen vezetékkel mindent meg lehetne oldani. A typeA annyira lejárt lemez :U
Mától vannak akciók Alin, Ugreen-nél is. Agyalok rajta, de ahogy te is írtad, azért egyszerre mindent lecserélni... Hát eléggé húzós lenne. :(

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#169281) macilaci78 válasza fulton (#169265) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezt a Baseus töltőt rendeltem augusztus 16.-án, ma jött a mail, hogy az országban van, a posta.hu is látja a tracking numbert most már.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#169282) Tim82 válasza macilaci78 (#169281) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem továbbra is csak te látod a saját Alis rendelésed snapshotját. :)

Egyébként ha jól gondolom, hogy a lokáltopikunkban emlegetett GaN töltő, nos, attól még, mert a magyar posta rendszere is már kapott infót, még sajnos legalább 3 hét meglesz, mire ténylegesen kézbesítik.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#169283) macilaci78 válasza Tim82 (#169282) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Javítottam a linket. :R
Könnyen lehet, hogy ezzel még csak az EU-ba érkezett meg. A lényeg, hogy kínai barátaink nem tökölnek sokat, inkább az európai ügymenet fogja meg a dolgot, de csekélyke tapasztalataim szerint nem csúsznak ki az alap határidőkből.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#169284) fecus válasza fulton (#169270) üzenetére


fecus
őstag

2019 (nap):
Átlag: 31
Max: 57
Min: 10
2020 (nap):
Átlag:42
Max: 123
Min: 14

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#169285) citkar válasza macilaci78 (#169283) üzenetére


citkar
addikt

Nekem június 22-én érkezett be pár fém szívószál az országba, a magyar posta nyomkövetése szerint június 24. óta készítik elő szállításhoz, de itt meg is rekedt a dolog. Ettől függetlenül lehet te rövid időn belül megkapod, de biztosra nem mennék.

(#169286) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
ilyen szappanadagolot keresek...jobban mondva olcsositast vagy kupont hozza :)
anno meg 11 euro korul vettem...most picit magasabb az ara...
elore is koszonom!

(#169287) Dluinet válasza bazsimano (#169286) üzenetére


Dluinet
nagyúr

itthon kapsz dettol szappan adagolót

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#169288) Degeczi válasza bazsimano (#169286) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont most akciós az Alin egy topiktárs által ajánlott 350 ml-es változat, postával $14.5

Dluinet: az asszem nem habosító

(#169289) sambenez válasza bazsimano (#169286) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem pont most ment tönkre egy ilyen fél évet bírt.

(#169290) macilaci78 válasza citkar (#169285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért írtam, hogy csekélyke tapasztalatom van, tán 10 rendelésem volt idén.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#169291) bazsimano válasza Degeczi (#169288) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi! ez is felvillant smileyt? :D :D :D mert kollegam gyerekenek az tetszett :D :D :D

(#169292) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ti találkoztatok már olyannal hogy telefonon aliexpressz appban más fiókja jelenik meg?

Ma vettem észre.
Nem tudom kié lehet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#169293) mgy válasza mgy (#168673) üzenetére


mgy
senior tag

Megjött az UM25C töltésmonitor, hát, komoly cucc. :-O Méretre sem kicsi, de tudásra több, mint amit elsőre gondoltam. Annyira, hogy nincs most időm/kedvem olvasgatni a leírását, melyik lyukon keresztül mit lehet/nem lehet vele csinálni. :)
Van hozzá (play store-os!) app, pc alkalmazás (kösz nem), elsőre működik, ahogy elvártam, átmegy rajta az OP 4+A-s töltése, illetve a kommunikáció a teló meg a töltő között.

Jön persze a kérdés egyből, nagy áramot tényleg átvinni képes kábelra adnátok javaslatot? Vagy a szokásos baseus, ugreen, csak legyen PD, aztán annyi?
Köszi!

(#169294) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Alin vannak kuponok 2/15, 7/50.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#169295) Bendegúz98 válasza xcvbxcvb (#169294) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

? 2/15 barmire barhol?

[ Szerkesztve ]

(#169296) farkas-j


farkas-j
őstag

Korábban téma volt, hogy valaki keresett itt jó csavarhúzót bitekkel. Korábban erre írtam, hogy a Lidl-ben lehet időnként jó csavarhúzót venni. Na most megint lesz csütörtöktől ilyen csavarhúzó, átszámolva ~8$-ért, így nem igazán éri meg kintről rendelni és várni rá.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#169297) TheProb válasza bazsimano (#169286) üzenetére


TheProb
veterán

Xiaomi, kettőt is használok jó egy éve. Teljesen jó, xiaomi minőség.
Utántöltést gyakorolni kell, de nem kell beszarni tőle.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169298) Flashback válasza TheProb (#169297) üzenetére


Flashback
addikt

Ezt mivel töltöd fel?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#169299) TheProb válasza Flashback (#169298) üzenetére


TheProb
veterán

Sima szappan, csak meg kell találni a megfelelő víz:szappan arányt. Átlagban 1:2 - 1:1 szokott lenni a jó. De nyílván minden szappan más.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#169300) tomazin válasza xcvbxcvb (#169294) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt hol lehet megtalalni?
Appban egy 5/1-et kaptam, de ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.