Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#169701) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sracok!
Van egy ilyen Sony mp3 lejatszom: [link]
Ezt tudnam valami kutyuvel bluetooth-ositani?

(#169702) Dluinet válasza zolikaDB (#169701) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hol használnád?
Autó, lakás?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#169703) zolikaDB válasza Dluinet (#169702) üzenetére


zolikaDB
veterán

Lakas elsosorban! De ha igy kerded, talan autoba is bevinnem.

(#169706) Jabby válasza zolikaDB (#169701) üzenetére


Jabby
őstag

Én ezt használom, de létezik ennél minőségibb darab is, mint pl. ez, vagy ez.

(#169707) Dzsolo válasza fradi81 (#169689) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nem az a lényeg, hanem, hogy bárhonnan bármit tudok kapcsolni. Nem kell többet programoznom a klímát, egy új WiFi-s egység 25e lett volna hozzá ez meg meg volt fillérekből.
Most már elég 2 nappal hazaérkezés előtt megnyomnom egy gombot a telefonomon, hogy kellemes idő fogadjon.

[ Szerkesztve ]

(#169708) szpeti40 válasza Dzsolo (#169707) üzenetére


szpeti40
addikt

Ezek hogy működnek?
Rá kell látnia az irányitandó eszközökre?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#169709) Beni2360 válasza szpeti40 (#169708) üzenetére


Beni2360
félisten

Kb így üzemel.
Videó.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#169710) Whynot? válasza Dzsolo (#169707) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Nem kell azonos wifin lenni a távirányításhoz? Mert ha igen, akkor nincs távolról gomb megnyomás...

(#169711) #94529552 válasza lsebestyen (#169696) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem rossz az, nekem is egy olyan van felkötözve kábelrögzítővel előre, vagy 2 éve, és még tölteni sem kellett. Hátulra meg nagy prizmás, 3 ledest tettem. Még egy rögzíthető kellene pl ilyen féklámpás: KATT

(#169712) pulutodurumo válasza Whynot? (#169710) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kivéve ha foglalkozol vele. Dinamikus DNS, (esetleg egy VPN) és meg is vagyunk.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#169713) vargalex válasza Whynot? (#169710) üzenetére


vargalex
félisten

Ezek jellemzően valami felhő szolgáltatáson keresztül mennek, nem közvetlen kapcsolattal...

Alex

(#169715) Beni2360 válasza vargalex (#169713) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen ezek egy kínai szerveren keresztül kapcsolódnak össze (Alexa vagy hasonló) a telefonod és a cucc között a Reutereden át. Modil neten is működik mert anélkül csonka volna.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#169716) w.miki válasza Dzsolo (#169687) üzenetére


w.miki
veterán

ez miben más a broadlink-es IR-hez képest?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169717) Imy


Imy
veterán

Aktív, azaz külső megtáplálásos USB HUB-ot tudna valaki ajánlani? Elég az USB 2.0 is, csak lehesen rá külső tápegységet kötni, mert az USB által szolgáltatott 500mA (3.0 esetén a 900mA) kevés több portnak.

(#169718) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Mi band 4-hez megbízható eladótól szíjat tudnátok ajánlani? :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#169719) DJGABI válasza w.miki (#169716) üzenetére


DJGABI
addikt

olcsóbb? :DDD

Meg hát más a szoft, ez Tuya-s, alapból kínának jelent. De eddig nálam is mindent felismert.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#169720) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Spanyolból mennyi idő alatt jönnek meg a cuccok? :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#169721) r0by válasza enginev3.0 (#169720) üzenetére


r0by
addikt

Nekem két héttel ezelőtti rendeléskor 5 nap volt. GLS hozta.

[ Szerkesztve ]

(#169722) sambenez válasza enginev3.0 (#169720) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most 9 nap alatt jött meg. GLS hozta. De gondolom attól is függ milyen szállítással rendeled.

(#169723) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Szakertok lenne egy kerdesem,ami kicsi penz vs. draga. Alvasi apnoet szeretnek merni,parom szerint ejszaka neha elfelejtek levegot venni. TUDOM ORVOS,mielott megpusztulok. Ezt valamelyik miband ki tudja mutatni szerintetek,vagy vegre megjelent ez es inkabb ebben bizzak? Nyilvan ki szetetnem hagyni az orvost,de ha nem akkor sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

(#169724) citkar válasza enginev3.0 (#169720) üzenetére


citkar
addikt

Elég változó, nekem Spanyolországból volt kb egy hetes szállítás, máskor meg Franciaországból kellemes meglepetés ért egyszer, hogy karácsonyi ünnepnap megrendelt csomagot az első munkanap, két ünnep közt ki is hozták.

[ Szerkesztve ]

(#169725) DJGABI válasza Bendegúz98 (#169723) üzenetére


DJGABI
addikt

Vér-oxigént kb még a leggagyibb 5 dolláros is tud már mérni. Kérdés milyen pontossággal

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#169726) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#169720) üzenetére


enginev3.0
félisten

29.en adták fel (banggood), azt nem tudom hogy milyen futár hozza, lehet hogy posta, egy vezetéknélküli fülhallgató

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#169727) citkar válasza Bendegúz98 (#169723) üzenetére


citkar
addikt

Ha tényleg van (határozottan állítja a párod) visszatérően némi szünet egyes légvételek közt, majd egy nagy horkantás, nem is számít mit mutat egy otthoni eszköz, az egészséged érdekében ki kell vizsgálni.

(#169728) w.miki válasza Bendegúz98 (#169723) üzenetére


w.miki
veterán

Szerintem orvos, honvédkórház.
nekem is el kéne menni, de tőlem elég messze van, és én is sajnálom rászánni az időt :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169729) w.miki


w.miki
veterán

Hordozható, aksis turmixgép 65W
kupon: BGHU949
kupon ár:15,99$

Autós porszívó - 7000Pa 120W
Kupon: BGPMCLU
Kupon ár:16,99$

50 darab maszk - HUN 3,34$
33% értékelés!

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169730) gyapo11 válasza Bendegúz98 (#169723) üzenetére


gyapo11
őstag

Én voltam orvosnál, párom is, ő légzéssegítő géppel alszik, szóval van orvosi tapasztalat. Az ujjamon volt egy vér oxigén mérő, ezzel mértek, szerintem ilyeneket lehet kapni nem sok pénzért. Ami biztosan alkalmazható otthoni eszközökkel, az a hangfelvétel. Simán meglátni a görbén a horkolásokat, apnoet meg főleg, bár az én pár mérésemben nem volt. Sima okostelóval vettem föl a fejemtől 40 cm-re. A kérdés inkább az, mit tudunk kezdeni az eredménnyel. Az az orvosi tapasztalat, ami egy ebben a szakmában dolgozó orvosnál összejön, azt nem lehet megvenni. Ettől függetlenül ha vannak apnoek, én ajánlom a légzéssegítőt. Elvileg ugye beállítja az orvos, hogy mekkora legyen a rásegítés, de szerintem ez könnyen pótolható pár éjszakai hangfelvétellel, és utánállítással. Próbáltam kiszedni az orvosokból, hogy a gépen a 8-as fokozat (ami páromnak kell), az a gyárilag megadott nyomáson mekkora légáramot jelent, nem sikerült. Szerintem fogalmuk nincs, nézik a számítógépen a programot, az kiír valamit és az a fokozat kell. Ők is csak meg tudják állapítani az ott alváskor, hogy van apnoe vagy nincs, van-e horkolás vagy nincs, mit mutat a vér oxigén mérő, és addig emelik ameddig a jó adatok be nem állnak.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#169731) w.miki


w.miki
veterán

HydroGel kijelző védő fóliákról mi a véleményetek? Jó lehet ez, vagy van jobb?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169732) vgyuri válasza w.miki (#169731) üzenetére


vgyuri
őstag

Nekem volt ilyen az egyik telefonomon, ha valaki jól fel tudja rakni, akkor nincs gond. Olyat vásároltam, amit egy fóliára kellett felkenni, így nem a telefon kijelzőjére került rá. Sajnos az enyémet nem jól rakták fel, egy folyadék ami 1-2 nap alatt szilárdul meg teljesen, és egy bankkártyás suhintás jó nagy "foltott" hagyott rajta. Egyszerűbb az üvegfólia, könnyebb felrakni, olcsóbb is.

(#169733) krisztianAMG válasza w.miki (#169731) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem sokkal jobban bejön, mint az üveg. Puha, sokkal jobb a tapintása. Köröm, vagy bármi kemény nyomot hagy benne, de másnapra eltűnik. Nyilván nem minden 100%-osan, idővel ugyan úgy összeszed sérüléseket, de nem lesz olyan ocsmány a felülete, mint az üvegnek.
Próbára mindenképpen ajánlom, és vagy bejön, vagy nem. Munkahelyemen, akinek eddig ajánlottam, mindenkinek bejött. (Asszem' négy ember.)

(#169734) The DJ


The DJ
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani bevált, szivargyújtós autós kompresszort? Volt egy nagyon jó a kocsiban, de ellopták (hogy száradjon le a keze...), azóta nem tudom mit és merre érdemes venni. Nagyon sokszor jött már jól, ezzel fújtam fel anno a medencét a kertben, ha kell és leereszt a gumi, akkor szintén sokszor jött már jól. Nyilván olyat szeretnék, ami tartós és nem megy szét 2 használat alatt, plusz nem 20 perc nyösztetés után ér el látható eredményt. Nem feltétlenül ebayes érdekel, jöhet itthoni is, csak bevált, megbízható és normális termék legyen. Túl sok a gagyi.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#169735) KaitouP válasza MADcat (#169718) üzenetére


KaitouP
veterán

Ilyet rendeltem, megjött, nem rossz: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#169736) Dluinet válasza The DJ (#169734) üzenetére


Dluinet
nagyúr

autóbontóból defektjavító szett
az autókhoz gyárilag nagyon jó minőségű kompresszort adnak
például

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#169737) band válasza The DJ (#169734) üzenetére


band
csendes tag

én ilyet vettem (a mechanikus változatot) , eléggé egyben van, sok "végződést" adnak hozzá. hogy mennyire tartós, azt nem tudom, de általában ezeknél a kicsiknél az a szabály, hogy 10p -nél többet 1xre nem szabad működtetni, mert túlmelexenek.
[link]

(#169738) gyemipapa válasza The DJ (#169734) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Én [ILYET] használo9k, épp csak az ebédet nem főzi meg. Nincs vezetékelgetés, nem kell görnyedeznem, előre beállítom, milyenre akarom fújni a kereket, és magátol kikapcsol, ha eléri a nyomást. Mindenhez jó, tartalék adapterek is vannak hozzá.

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#169739) CHIPman válasza w.miki (#169731) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ha már úgyis összekened a telót, akkor rakj inkább UV ragasztós üveget, én lekerekített szélű telefonon használok ilyet, és nagyon sokszor jól jött már, hogy nem csak egy random fólia volt rajta.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#169740) yuing


yuing
őstag

Megjött a Blitzwolf forgószéke, össze is pattintottam.

Az első benyomások nagyon pozitívak. Baromi masszív, nagyszerű az anyaghasználat, jó hozzáérni. Olyan extrákkal rendelkezik, mint a dönthető háttámla, lábtartó, és az állítható, forgatható karfa.
Összeszerelés közben már érezni lehetett, hogy simán megugorja az elvárásaimat. A felhasznált alkatrészek anyaga is minőségről árulkodott.

Nem túl széles az ülőlapja, testesebb embereknek talán nem megfelelő. Ennyit vettem észre egyelőre.

Kuponnal, biztosítással EU raktárból 31k, szvsz kiváló vétel. BGHU0831 remélem még működik, ha valaki kedvet kapott hozzá.

(#169741) chatran válasza yuing (#169740) üzenetére


chatran
őstag

Kár, hogy csak ilyen papagáj színekben van. :( A görgők laminált parketta barátak?

(#169742) yuing válasza chatran (#169741) üzenetére


yuing
őstag

Igen, gumizottak a görgők. Én a kék verziót rendeltem, nem túl rikító szerintem, egész jól néz ki.

(#169743) w.miki válasza krisztianAMG (#169733) üzenetére


w.miki
veterán

Pontosan melyik fajta fóliát rendelted, ami ajánlott?
(#169739) CHIPman : gondolkoztam azon is, de azt talán még könnyebb elrontani felrakásnál, egyenletesen elosztani a ragasztót.
Halottam, hogy valakinek az UV ragasztó belefolyt a hangszóróba, aztán vihette szervizbe.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#169744) fradi81 válasza yuing (#169740) üzenetére


fradi81
veterán

Még jó a kupon :) Megjött egy héten belül?

moto g72, Ninebot d28e

(#169745) Imy válasza Imy (#169717) üzenetére


Imy
veterán

Valaki esetleg nem vett az általam kérdésben feltett eszközt? :R

(#169746) yuing válasza fradi81 (#169744) üzenetére


yuing
őstag

Jaja, 4 munkanap volt.

(#169747) Mr.Csizmás válasza yuing (#169740) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C a műbőrről lehet kérni közeli képet? ha lehet a varrások környékén, csak kíváncsiságból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#169748) krisztianAMG válasza w.miki (#169743) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

[link]
Xiaomi Mi9T Pro

(#169749) Silent77


Silent77
veterán

Ne legyen igazam, de szerintem gyorsan tönkre fognak menni ezek a székek. A műbőr nem fogja bírni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#169750) Beni2360 válasza Silent77 (#169749) üzenetére


Beni2360
félisten

Még ha műbőr lenne, de inkább textilbőr ami 2-3 év múlva peregni kezd. Nekem van egy relax székem ami felül bivalybőr és az alsó részén van műbőr amit nem használunk. na de az 80 rugó volt akcióban. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.