Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166101) fateless válasza w.miki (#166068) üzenetére


fateless
veterán

Ilyesmire gondolsz?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#166102) oszy válasza Ra3 (#166092) üzenetére


oszy
veterán

Akkor beszélek vele. :) Mondjuk már mondtam neki, hogy én amiatt nem vennék, mert ki tudja mit fognak kitalálni rá. Ahogy a drónokra is úgymond rászálltak. :)
Az irányíthatatlanságról ezzel kapcsolatban eddig még nem hallottam. Ma beszélek vele mindenképpen! Köszönöm a jó tanácsokat!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166103) kurion


kurion
senior tag

Sziasztok, ilyen vagy ehhez hasonló táskát keresek 10$ áron. Hátha látott valaki valahol ;)
[link]
[link]
[link]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#166104) Wajk válasza kurion (#166103) üzenetére


Wajk
addikt

használd a fotós keresőt ha még nem tetted volna... ha nagyon nem akkor egy kuponos időszakra érdemes várni....

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#166105) kurion válasza Wajk (#166104) üzenetére


kurion
senior tag

mármint aliexpressen vagy van máshol is ilyen opció? :D Eddig nem nagyon használtam.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#166106) macilaci78 válasza AndrewBlase (#166098) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sose szerettem a válltáskákat, aktatáskákat, elhúzza a vállam és fáj a derekam már párszáz méter után.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166107) citkar válasza kurion (#166105) üzenetére


citkar
addikt

Ali mobilalkalmazasaban van rá lehetőség .

(#166108) A214


A214
aktív tag

Sziasztok,

Sincerity -röl rendelt sd kártyák honnan érkeznek? Itt is figyelembe kell venni az áfa- vámhatárt?

(#166109) Degeczi válasza A214 (#166108) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze. Mindenre, ami nem EU-ból jön.

(#166110) MADcat válasza macilaci78 (#166094) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Melóba kellene nekünk. Egy darab, vagy pár. Igazából a cég nem tud adni erősebbet, többet, beszerzési idiotizmus miatt.
Néha jól jönne egy plusz darab. Akksi mindegy.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#166111) Digitalpimp válasza Remekelek28 (#166061) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én nem tudtam működésre bírni. Driver fent, eszközök között megjelenik, csak éppen a pad nem működik.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#166112) Beni2360


Beni2360
félisten

Most olvastam a csomagok szállításáról.
Remélem még nem volt fent.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#166113) Papa-Georgo válasza mrrr74 (#166084) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

WoW! Köszi! :R

Azthiszem ez lett igazán karantén/impulzus vásárlás :DDD
Be is rendeltem... EU raktár, elvileg hamar megérkezik... kíváncsi vagyok.
Igazából tetszik, hogy lehet kicsit szerelgetni rajta, csinosítgatni, stb.
Végülis van a ház alatt elég nagy teremgarázs is, ott lehet bármilyen időben csapatni vele...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#166114) macilaci78 válasza MADcat (#166110) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha csak a 8 főcsatornát használjátok, akkor bármi jó.
Bevált típusok: Puxing 777, Puxing 888, Baofeng UV-5R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166115) oszy válasza Papa-Georgo (#166113) üzenetére


oszy
veterán

Mennyi lett a kuponnal csökkentett ára? Rendeltél valami plusz alkatrészt hozzá? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166116) macilaci78 válasza Beni2360 (#166112) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én 90 kg fa cuccot rendeltem alibabáról cégnek, vasúton jött Varsóba, onnan jön Budapestre kamionnal. Varsóba már megérkezett, Budapestre még nem.
Húsvétkor zárták le a konténert, a vonat április 20 körül indult el.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166117) MADcat válasza macilaci78 (#166116) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ennek mennyi a postája? :Y

Köszi. Walkie talkie tippet. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#166118) #65537792


#65537792
törölt tag

A 30 napos vevő védelem mikortól indul? Mikor átvettem az ebayről rendelt árut vagy, ha az ebay azt írja "This item has been shipped".

(#166119) macilaci78 válasza MADcat (#166117) üzenetére


macilaci78
nagyúr

348 $

És így kerül a harmadába, mint amennyiért itthon lehet kapni ugyanazt, de készlethiány miatt nem lehet kapni a szükséges mennyiségben, Magyarországon gyártatni pedig 8× ennyibe lenne és tovább is tartana, mint megvárni a készlethiányt végét.
Mivel sürgősen kellett, ezért megrendeltem direktbe, aztán most sűrűn reméljük, hogy azt kapjuk, amit kértünk és abban a minőségben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166120) Vagany


Vagany
őstag

Sziasztok nincs mostanában aliexpress-re kupon 20$ feletti vásárlásra. Pontom van rengeteg, de a select kupon meg a store kupon nem jó, az appban meg hiába látom a piros színű általános (pl:3$/9$) kupont 150 pontért, azt már nem találom, hogy hol tudom beváltani.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#166121) mrrr74 válasza Papa-Georgo (#166113) üzenetére


mrrr74
aktív tag

:))

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#166122) oszy válasza macilaci78 (#166119) üzenetére


oszy
veterán

Ha megvan, azért jelezd nekünk. ;)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166123) macilaci78 válasza oszy (#166122) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Már 1,5 hete a magyar speditőr jelentkezett, hogy kéri be a dokumentumokat. Szóval van már pozitzív visszacsatolás.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166124) Papa-Georgo válasza oszy (#166115) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

90$-s kupon működött rá, alkatrészt ott nem lehet kapni hozá.
Azt majd AE-ről sztem.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#166125) vince válasza Papa-Georgo (#166124) üzenetére


vince
őstag

A dupla akkus verzióra működik a 4UN0IW8Q kupon, így $99.99 az ára, én most ezen tépelődök :W

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#166126) Flashback válasza vince (#166125) üzenetére


Flashback
addikt

Feletsétek el ezeket a kefés szörnyeket. Drág súlynehezék lesz.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#166127) vince válasza Flashback (#166126) üzenetére


vince
őstag

$10 körül lehet kapni új motort hozzá, de érdekelne akkor valami hasonló kategóriájú brushless modell :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#166128) albert8


albert8
addikt

Sziasztok!
Autós mobiltartót tudtok ajánlani? jó ár érték arány szempont, illetve 3 oldalrol megfogási lehetőség

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#166129) V/


V/
titán

Némi anomália került elő az EU-n kívülről vásárolt termékek vámeljárása és áfa fizetése körül. Amíg a Vámhivatal állásfoglalása nem érkezik meg, az alábbiakat javaslom figyelembe venni.
A magánszemélyek esetén a 10 €-t meg nem haladó Áfa elengedéséről van szó, amit az uniós vámjog végrehajtásáról szóló 2017. évi CLII. törvény 162 § (5) bekezdése határoz meg.

Az új számolási módszerük (nem az ami leírva a jogszabályban) miatt az elengedhető ÁFA 2020 május hónapban az érvényes árfolyamok miatt 9,45 €-ra jön ki, ez most 3348 Ft és a bruttó értéke a termék árának 35 € vagy 38,01 $ lehet maximum.

(#166130) Degeczi válasza V/ (#166129) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ezt meg hogyan hozták össze? :Y
Hiszen a törvény 10 EUR-t említ, így max. az USD kiszámítása lehetne kérdéses, az EUR érték nem...

(#166131) AndrewBlase válasza Ra3 (#166099) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Igazából nekem is jobb/praktikusabb lenne a cipzáros kialakítás, de nem láttam ilyen "fekvő" táskát (vagy csak vak voltam). Fontos lenne a rendszerezhető pakolási lehetőség, hogy ne csak behányva legyenek a dolgok.

Jelenleg ilyen, vietnámi boltban vásárolt tatyót használok (jól megtömve, mint látható :DDD ), már a másodikat. Az elődje, ami ugyanilyen volt, 2 évet bírt, és ez is 4000 Huf feletti árral rendelkezett. Gondoltam, hátha az Oiwas többet bír.

(#166106) macilaci78
Napi szinten lenne kb 100 métert a vállamon, míg a kocsiból kiszállva elviszem a vállalati járműhöz a dolgaimat. Annyit kibírok. :)

Miért mindig én???

(#166132) V/ válasza Degeczi (#166130) üzenetére


V/
titán

A forint érték más árfolyammal van számolva, ezért 10 €-az továbbra is, csak épp alacsonyabb forinttal. Én technikai hibának gondolom. Ha megérkezik a válaszuk akkor jelzem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#166133) sambenez válasza V/ (#166132) üzenetére


sambenez
addikt

Biztos NER kompatibilis árfolyammal számolnak. :C :Y

Egyébként érdekes talán rájuk nem vonatkozik a jogszabály?
Bár tudom a NERben mindig a jogszabályokat igazítják az elvárásokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#166134) oszy válasza Flashback (#166126) üzenetére


oszy
veterán

Akkor mégsem ajánlott kategória???

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166135) bul07


bul07
nagyúr

Ha ebben a fejlámpában lenre infrás kapcsoló akkor már megrendeltem volna, de berakom hátha másnak így is jó

Waterproof LED headlamp COB work light 2 light mode with magnet headlight built-in 18650 battery suit for fishing, camping, etc.
[link]
US $4.19

Pár előny, 18650-es cellával megy, nem kell kivenni tölteni, könnyen kipattintható és mágneses végével fémre tapasztható

Van még egy zokni akció is
De lehet nem jó ötlet beraknom
Na mindegy, de mindenki csak saját felelősségére simán lehet hogy nem küldi el, vagy kamu számot ad és 2hónapra beragad a pénz

Men summer socks UTRA-THIN man coolest casual socks Breathable Bamboo Male CREW Socks Meias
[link]
20Pár US $4.99

Elég kezdő eladó 350 körüli értékelése van, így fentebb írtakat vegyétek figyelembe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#166136) Papa-Georgo válasza vince (#166125) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Mostmár megrendeltem... :W

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#166137) Flashback válasza oszy (#166134) üzenetére


Flashback
addikt

Semmilyen model sem ajánlott amit kefés motorral működik.
Persze ha csak hülyülni kell meg évente kétszer elővenni, gyereknek összetörni akkor OK. De pénzkidobás minden más esetben. Gyanítom a szervók is full műanyagok lesznek.

Nem lehe "finoman" vezérelni, kopik, erőtlen, gyorsan merül, fűt... Viszont olcsó mert alig kell hozzá vezérlés.

Azt csodálom hogy még vannak kefés cuccok. A kézi szerszámoknál szerencsére már pár éve elkezdték lecserélni a kefés motorokat de ott még mindíg nagy a kínálát.
De modeleknél kb nem is látsz ilyeneket a gyerek cuccok kivételével. Nézzetek szét a HobbyKingen pl ez már jó lehet csak ehhez kell még lipo meg táv. De 160 dodó körül megáll. Ezekhez még alkatrészt is kapsz.

Persze ez csak magánvélemény 10évnyi modellezés, repülőzés, helikopterezés után.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#166138) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, endoszkóp kamerából van olcsón valami jófajta, ami bevált? Ezer féle van...

-

(#166139) JoinR válasza Flashback (#166137) üzenetére


JoinR
senior tag

Épp az olcsó brushless motorokat nem lehet finoman vezérelni, pl. crawlerek mind kefések vagy szenzoros brushless - ami teljesen más árkategória.
"persze csak ha hülyülni kell" - igen a 99% nem versenyre készül, szóval mi másra kéne??
Wltoys-hoz is kapsz bármilyen alkatrészt, ár/érték arányban kimagaslóan a legjobb 144001, igaz 70-80$ körül is hozzá lehetett jutni pár hónapja, ezért most nem bestbuy.
Magánvélemény 25 év RC-zés után :P

[ Szerkesztve ]

(#166140) Flashback válasza JoinR (#166139) üzenetére


Flashback
addikt

:R
...mindekni azt vesz amit akar természetesen.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#166141) Istv@n válasza AndrewBlase (#166131) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Hello!

Nekem olyan Oiwas táskám van, mint ami után érdeklődsz. Életem táskája! :) Tényleg elég nagy, de nekem ez inkább előny mint hátrány. A "laptoptartó" részébe belefér egy vékonyabb 15.6"-os laptop is. (úgy rémlik, hogy amikor én vettem, még 14" volt a leírásban)
Rengeteg zsebe van. hátul (a feléd eső része, ha a válladon van) a laptop zseb, előtte egy jó nagy "rekesz", belül zsebekkel: 1-1 a rövid oldalon, 2 nagyobb a hosszú oldalon + ezek mögött egy cipzáras, kb A4 méretű. Az elején a lehajtható rész alatt egy közepes méretű zseb, (kicsit szélesebb mint a fényvisszaverő csík a táska elején. Mögötte egy ugyan ekkora méretű cipzáras zseb. Plusz a külső ferde nagy zseb.... Szerintem rohadt jól pakolható.
Ja, és a csatokat sosem szoktam bekapcsolni, nem nyílik ki a táska a válladon, úgy van varrva a felfogatása. A tépőzár meg annyit tart rajta, hogy a szél nem lobogtatja.
Szóval szerintem nagyon jó táska.

(#166142) Tressy válasza dethroner (#166047) üzenetére


Tressy
senior tag

Vegyél egy ilyet és nem kell dugdosni a telefonba kábelt csak 5V kell neki
alt="" title=""

[link]

[ Szerkesztve ]

(#166143) G@ben


G@ben
addikt

21700-as akksihoz létezik ilyen jellegű tok? Vinném magammal a tartalék akksit, de néha jól jön, ha power bankként is használhatom. :)
[link]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166144) hodostamas válasza G@ben (#166143) üzenetére


hodostamas
addikt

Óvatosan az ilyen olcsó tokokkal, nekem is van egy, és pl telótöltésnél ahol van amper tűzforró :) Kisebb eszközöknél viszont használható, pl okosora..

[ Szerkesztve ]

(#166145) szuszinho válasza bul07 (#165960) üzenetére


szuszinho
őstag

Él még a kupon?

(#166146) G@ben válasza hodostamas (#166144) üzenetére


G@ben
addikt

18650-es akksihoz van hasonló olcsó tokom, az bevált. Melegszik az is, de nem vészesen. Telefon töltéséhez kéne, bár nagyon ritkán, inkább a tartalékakksi tárolására.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166147) emre válasza bul07 (#166135) üzenetére


emre
veterán

Ez a lámpa ipari hulladék a boruit rj03-hoz képest.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#166148) bul07 válasza emre (#166147) üzenetére


bul07
nagyúr

De nem is 13$ mint az :)
Én is vettem már BORUiT fejlámpát igaz ajándékba

Amúgy a mágneses tartója miatt is linkeltem, kocsiba szerelős lámpának tartalékba pont jó egy ilyen 4$ lámpa, hogy hónapokig hozzá se nyúlva csak úgy leleddzen a kocsiba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#166149) pocokxx válasza AndrewBlase (#166098) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem is van, igaz nem napi használatban. Nagynak nagy, sok minden elfér benne, és érzetre minőségi. Nekem egy bajom van vele (ezért sem használom annyira), nincs igazán "tartása", ha puha kötésű könyvet, mappát, stb. raksz bele, azok gyűrődnek.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#166150) nightzone


nightzone
aktív tag

Ha már táska téma, engem olyan táska érdekelne ami:

- Üzleti és elegáns
- Bőr, vagy vmi jó minőségű anyag
-Vállra akasztható és kézben is hordható
-Legalább 3 belső nagy rekesz van benne iratoknak, 2 külső kisebb rekesz van kívűl powerbanknak, telefonnak, tollaknak
-Sok A4 doksi és egy 10-es tablet is belefér
-Nem túl nagy és nem túl nehéz, szóval patent

Tudtok ilyesmit ajánlani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.