Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#166351) #31600896


#31600896
törölt tag

Már a 3. telefontokom veszett el a világban, eddig minden megérkezett Kínából. Február-márciusi rendelések voltak.

[ Szerkesztve ]

(#166352) Wajk válasza #31600896 (#166351) üzenetére


Wajk
addikt

simán van rá esély, hogy befut :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#166353) oszy


oszy
veterán

Tudtok olyan (tolató) kamera szettet (kijelzővel) ajánlani, ami vezeték nélkül működik? Akár tükörben lévő monitoros is jó.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166354) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hali!

HDMI switcher téren van valakinek tapasztalat? Ezt a vention-t néztem ki, szerintetek? Egy monitorra lenne kötve két eszköz (noti, asztali) és a két gép között kéne váltani a megjelenítendő képet.

(#166355) r0by válasza lsebestyen (#166354) üzenetére


r0by
addikt

Nekem ebből az utolsó van és teljesen elégedett vagyok vele.

(#166356) macilaci78 válasza oszy (#166353) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nézegettem egy időben, de lebeszéltem magam róla.
Passat kombi, a külön kijelzős nem tetszik, nem akarom elcsúfítani a műszerfalat. Az értelmes 1Din androidos fejegység meg drága. Néztem olyat, ami BT és a telefont használja a kijelzőnek, de sokáig tart, mire felépül a kapcsolat, kis krt-on párhuzamos parkolásnál tuti nem várja meg a forgalom. A tolatólámpáról szokták táplálni, minden korrigálásnál, sebességváltásnál bontja a kapcsolatot és kombi lévén még az ajtóátvezetőn keresztül kéne vinnem a madzagot... Rendszámtáblábakeretbe épített kamera, vagy rendszámtábla világítással egybeépített kivitel lenne nekem az igazi, mert helyzetjelzővel már áram alatt van, de előbbiben satnya a kamera, illetve a BT egység, utóbbiban meg a ledes világítás miatt kell cidrizni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166357) Beni2360 válasza lsebestyen (#166354) üzenetére


Beni2360
félisten

Éppen ma De üzemeltem be a drágábbik fajtát (update)
Simán ment át rajta 4K /60 fps is. teszteltem egy fél órát az ötödik ellem 4K HDR videóval. Az AVR kimenetelére kötöttem mert kipurcant a 2. HDMI kimenetem és a projektorra nem volt kimenetem cserélgetni meg nem szeretném a kábeleket.
Amit r0by ajánlott a minitorhoz biztosan elég.
Na de nem írtad mire kell és milyen a monitor.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#166358) oszy válasza macilaci78 (#166356) üzenetére


oszy
veterán

Én a 2 DIN-eseket néztem a kamera miatt. De van egy 1 DIN-es Alpine fejegységem, amit nem szívesen cserélnék le. :) A droidosok nem hinném, hogy olyan szépen szólnának, mint ez. :) 30.000 körül már van ajánlott. Nekem E12-be "kellene".

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#166359) ptesza


ptesza
senior tag

Esteleg tud valaki kódot Alira 60$ a végösszeg. RBI PI 4B akarok venni.

(#166360) lsebestyen válasza Beni2360 (#166357) üzenetére


lsebestyen
addikt

Dell 2717H, tehát mezei FHD. Arra kell, hogy a munkahelyi notit meg a saját használatú asztalit a user tudja használni képváltással, anélkül, hogy dugdosná a kábeleket ide-oda.

(#166361) edk- válasza lsebestyen (#166360) üzenetére


edk-
őstag

Minek ehhez HDMI switch? Hiszen van HDMI és DP bemenet is. Venni kell egy DP-HDMI kábelt 'szkész.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#166362) Beni2360 válasza lsebestyen (#166360) üzenetére


Beni2360
félisten

Te kérdezted én meg válaszoltam mivel pont a mai napon üzemeltem be. Aztán, hogy a végén mi lesz az már más kérdés. ha csak arra kell akkor az olcsóbb megoldás a jó megoldás.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#166363) lsebestyen válasza Beni2360 (#166362) üzenetére


lsebestyen
addikt

Köszi!

edk-: passz, nem nekem kell, megkértek, h segítsek, konkrétan ez volt a kérés, h szerezzek egy ilyen kütyüt. Gondolom az már másra van kötve, de igazad van, azert rakerdezek. :K

[ Szerkesztve ]

(#166364) DeFranco válasza Donki Hóte (#152527) üzenetére


DeFranco
nagyúr

újra kapható ez a hűtőtáska ma reggeltől az aldiban. ahol én voltam nyitáskor volt még soktíz darab.

[ Szerkesztve ]

(#166365) Siriusb válasza DeFranco (#166364) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem emlékszel, mennyiért adják?

(#166366) GZoli7 válasza Siriusb (#166365) üzenetére


GZoli7
senior tag

16990Ft.

[ Szerkesztve ]

(#166367) DeFranco válasza Siriusb (#166365) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Most telefonrol vagyok, bestbuyban linkeltem a konkret mai termeket. 17k

Szerk: itt is megvan

[ Szerkesztve ]

(#166368) lac14548 válasza ptesza (#166359) üzenetére


lac14548
aktív tag

A farnell.com nem jó Raspberry vásárlásra? Viszonylag jó árak vannak, és hamarabb is ideér...

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#166369) petipetya


petipetya
nagyúr

Frissen érkeztek és említésre méltóak:

6 colos ebook tok
03/27-i rendelés
Kívül-belül kiváló az anyagfelhasználás és a varrás, sehol egy apró hiba vagy bármi. Belül plüss borítású. A fotón nem jön át, de a navy kék a farmernál sokkalta sötétebb, kicsit szürkés beütéssel, amely nagyon komoly külsőt kölcsönöz neki. Szép és kiváló termék.

Xiaomi Youpin Kaco Gel ink Pen
03/07-i rendelés
Mert Xiaomi tollból sosem lehet elég... Mivel súlyra megegyezik az itt látható fehér polikarbonát Mijia tollal, így vsz. ez is ebből az anyagból van. Egyedül a clip mágnesezhető fém rajta, amely nagyon kényelmessé teszi a használatát. Eddig ez a leginkbb zsebbarát toll, mivel nem harap bele az anyagba, mint a hagyományos pax toll clipje, ennek a notesz toknak a tolltartó részével is kíméletesen bánik, emellett elég szoros. A betét megegyezik a műanyag Kaco tolléval.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#166370) Mr.Csizmás válasza ptesza (#166359) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amilyen erős a forint, jobban jársz itthonról venni. :U :( ilyen 500 meg 1000 ft difi van talán.

ui. és azt meg se vámolják, mert nem akadhat fenn.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#166371) szabifotos válasza ptesza (#166359) üzenetére


szabifotos
senior tag

Azt már vámolják is lehetséges. Én innen vettem. LINK Nem tudom máshol milyenek az árak.

(#166372) Siriusb válasza GZoli7 (#166366) üzenetére


Siriusb
veterán

és DeFranco ,
Kösz!

(#166373) G@ben


G@ben
addikt

Tudtok-e olyan csavarhúzót, ami biteket fogad, racsnis, mágneses, esetleg a hátulja elforog, hogy rá lehessen támasztani csavarozáskor? Az itteni szerszámboltokban azt mondják, nem láttak még ilyet.
Sima otthoni munkákhoz kellene, de azért ne essen szét egy év alatt!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166374) nyirzoz válasza lac14548 (#166368) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

És nagy plussz, hogy a Farnell ingyen szállít Mo.-ra 15.000 felett. :)

[ Szerkesztve ]

(#166375) pulutodurumo válasza G@ben (#166373) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Lidl, Aldi, egyéb láncok szoktak ilyet árulni. Nekem is onnan van.
De el nem tudom képzelni, hogy egy szerszámboltos nem tudja miről van szó.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#166376) G@ben válasza pulutodurumo (#166375) üzenetére


G@ben
addikt

Tudja, miről van szó, de olyat még nem látott. Én is végignéztem most a Stanley katalógust, de nincs ilyen.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166377) Zozzant válasza G@ben (#166376) üzenetére


Zozzant
addikt

[link] [link] [link] A teljesség igénye nélkül :) Nekem utolsó van, márkanév felirat nélkül, 15 éve.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#166378) G@ben válasza Zozzant (#166377) üzenetére


G@ben
addikt

És ezek közül melyiknek a hátulja forog, mint egy műszerész csavarhúzónál? :B

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166379) Zozzant válasza G@ben (#166378) üzenetére


Zozzant
addikt

Akkor stornó, bocs.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#166380) G@ben válasza Zozzant (#166379) üzenetére


G@ben
addikt

Sima mágneses, racsnis van egy csomó, de ha akadna normális minőségben ilyen forgós, azt venném, mert sokszor jól jönne.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166381) pulutodurumo válasza G@ben (#166380) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vegyél inkább egy ilyet. Nekem már fél éve a kosárban van, de még mindig nem tudtam magamnak megindokolni, hogy miért van rá szükségem. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#166382) G@ben válasza pulutodurumo (#166381) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem nincs rá szükségem, nagyon nem ilyet keresek. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166383) szabi__memo válasza pulutodurumo (#166381) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Dettó :DDD

(#166384) petipetya


petipetya
nagyúr

Xiaomi N95 maszk
Elviekben hiába 10 órás a szűrője, és veszem fel-le csak alaposan megmosott kézzel, akkor sem használható úgy, hogy félórás vásárlásokat számítva (lakásból-lakásba nézve az időt) csak 20 alkalom után mosom ki, amikor szűrőt kell benne cserélni, igaz?

"nincs rá lezsóidő"

(#166385) szabi__memo válasza petipetya (#166384) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet ezekben levegőt kapni??

(#166386) petipetya válasza szabi__memo (#166385) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez érdekel engem is, hogy mennyire lehet benne levegőt kapni egy többrétegű textil maszkhoz viszonyítva, melyekben nehéz a lélegzés terhelés közben (lépcsőn felfelé a házban, roller enyhe emelkedőn felfelé stb.).

"nincs rá lezsóidő"

(#166387) ot93


ot93
senior tag

Üdv, aki még nem vett ts100-at, most viszonylag tűrhető áron beszerezhető UK raktárból. Kínából most drágább CN: 42$ + posta, tehát 45$.
UK raktárból nincs vámolás és gyorsan megjön (elvileg :) ). Bár az ár csak úgy olcsóbb, ha van 20%-os kuponotok. Ezt mostanában 200pontért cserébe lehet behúzni. Na a lényeg, hogy 20%-os kuponnal a vége 43,90$ (shipping insurance -el a biztonság kedvéért :) ) TS100 (Sapphire version, elvileg ez a legújabb kiadás).
Én asszem berendelek egyet, mert hamarosan úgy is kell valami komolyabb forrasztó az 5V 8W-oson kívül, ami mellesleg tök jó már vagy 2 éve, tehát azt is ajánlom, csak hát vastagabb kábelekhez, tehát ahol nagy a forrasztási felület, oda már nem elég na...

MÁS:
Valaki tud arra megoldást, hogy 6db 18650 akkut miként lehetne egy powerbankba foglalni úgy, hogy a cellák kivehetőek legyenek. Gondoltam, hogy mivel itthon van 6db felesleges 18650 cella, azokból csinálnék egy 5 vagy 6 cellás powerbankot, amiről a ts100 majd üzemelhetne. De nem akarom a cellákat forrasztani, mert néha máshoz is kellenek és akkor ki lehessen szedni. Néztem ezeket, van is ilyenem itthon, de hát ennek a csatlakozójára nem igazán lehet normálisan ráforrasztani a kábeleket (vagy én vagyok béna? :D) . Esetleg valami board ha lenne hozzá és a lábakat abba beleforrasztani... :F
Na mind1, tud erre valaki valami megoldást? Lényeg, hogy 5 vagy 6 cella powerbankként üzemelhessen és kivehetőek legyenek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#166388) Mr.Csizmás válasza ot93 (#166387) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#166389) G@ben válasza ot93 (#166387) üzenetére


G@ben
addikt

[link] [link]
Pont nem hatos, de olyan is csak akad. :)
diy power bank case néven keress rá!
A 6x18650 is csomó találatot hozott. :)

[ Szerkesztve ]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#166390) ot93 válasza G@ben (#166389) üzenetére


ot93
senior tag

Ja azt elfelejtettem, hogy nem 5v kimenet kell, hanem az eredeti, tehát pl. 4,2V *6 = 25,2V (illetve ahogy merül úgy a kimenet is csökken). Elektronika nem kell rá, csak a fizikai befogatás a lényeg.

Mr.Csizmás
Érdekes megoldás de elvileg jó lenne. Akár én is tudok tervezni ilyen tartót, valakivel meg kinyomtattatom. Közben találtam egy olyant, ami még jó is lehet. [link] Ezen mondjuk ránézésre pont ugyanolyan tartók vannak mint ami 1db van nekem is, de itt egy board-ra vannak ráforrasztva és még xt60 illetve balance csati is van. Hát igazából ha valami board lenne a tartókhoz, akkor lehet, hogy ez is megoldható házilag. Csak akkor kell olyan board, amire rámegy a 18650 tartó. Valami ilyesmi :F [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#166391) macilaci78 válasza szabi__memo (#166385) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt írja, light breathing breath mask, szóval csak lájtosan. :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#166392) fjudors válasza ot93 (#166390) üzenetére


fjudors
aktív tag

valahol errefele keresgélj:
nekem ilyenem van

tudom, ez csak négyes

battery pack house

(#166393) fjudors válasza petipetya (#166384) üzenetére


fjudors
aktív tag

én ezt a típust használom, annyi, hix belülre pluszban még raktam egy pm2.5-ös réteget a gyári mellé

több órát kibírok benne, melóba

(#166394) petipetya válasza fjudors (#166393) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. Az a kis ventilátor forog lélegzés közben, könnyebben áramlik befelé a evegő, vagy mi a szerepe?

"nincs rá lezsóidő"

(#166395) vince válasza petipetya (#166394) üzenetére


vince
őstag

Az nem ventilátor, hanem két membrános szelep, szerintem ott fújod ki a levegőt és nem párásodik a szemüveg.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#166396) szabi__memo válasza fjudors (#166393) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nehéz elhinni hogy ezek 20 fok felett jók lehetnek. Persze nem tudom, de furcsa

(#166397) w.miki válasza fjudors (#166393) üzenetére


w.miki
veterán

Mennyi az a több óra? 8-12?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#166398) fjudors válasza w.miki (#166397) üzenetére


fjudors
aktív tag

volt olyan, de ennek az a hátránya, hogy felszívja az izzadságot.
a hőmérséklet inkább 28-30...5-6 óra után már azért idegesítő

de oda mostmár 3M 6200-ast használok, ezt eltettem utcai bevásárlósnak..mert megjött a nagy

(#166399) mrrr74 válasza petipetya (#166386) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Lehet benne levegőt kapni ha nem fordítva veszed fel (komolyan). A feleségem is ezt hordja, nem rosszak, a fülkampó megnyúlik kicsit, pont úgy, hogy kényelmes legyen, de van összefogató horog és stabil, nem nyúlkálsz hozzá minden percben. Ebben kapsz levegőt a szilikon membránon keresztül, de csak Téged véd, ha beteg vagy, kilégzésnél nyit és kimegy a kilélegzett levegő is. Nagyon jó anyaga van, belül van egy 3D merevítő, ami fel tudja venni az arcod alakját, minél tovább hordod, annál kényelmesebb. Én keveset, de a feleségem többet hordja és nem panaszkodik. A maszk 10 óra használat VAGY maximum 7 nap után cserélendő, ami hamarabb eljön. Ha porban dolgoznál észrevennéd ha megtelt, mert akkor már nehezebben kapsz benne levegőt, mert a por eldugítja a membránt, de a vírus nem így működik sajnos.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#166400) petipetya válasza mrrr74 (#166399) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.