Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161601) edk- válasza Digitalis (#161600) üzenetére


edk-
őstag

Semmit se kellett fizetni a két megfogott, 35-40 dollár közötti rendelésnél.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161602) janakbacsi


janakbacsi
őstag

tudna valaki linket adni jó minőségű körömvágó ollóról (ebay/ali)? vagy inkább vegyem meg itthon? mennyi lehet az árkülönbség? ha valaki vett már valamilyen bevált cuccot, akkor azt szívesen fogadom. köszönöm.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#161603) Mr.Csizmás válasza janakbacsi (#161602) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

márkásat érdemes, az olcsók gyorsan elkopnak. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#161604) -secret- válasza Mr.Csizmás (#161603) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

A filléresek sem kint sem itthon (DM, RM) semmit sem érnek.

(#161605) kulup


kulup
tag

Tracking szerint december 16.-án sikeresen kiszállítva de nem kaptam semmit. Lehet ezt valahogy kerestetni ? Attól félek, hogy erre hivatkozva az Ali nem téríti vissza a pénzt. Holland posta volt, LXxxxxxxxxxNL formátumú számmal.

(#161606) edk- válasza janakbacsi (#161602) üzenetére


edk-
őstag

Én egy (halkan írom) 10 ezer forintosat vettem pár éve itthoni boltban. Viszont ilyen jó körömvégó ollóm sose volt. Asszem ez az.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161607) edk- válasza kulup (#161605) üzenetére


edk-
őstag

Nekem nemrég volt, hogy Jackiechan nem küldte a cuccot és valaki más trackingjét adta meg. Az Ali először elutasította a reklamációt, de aztán megmutattam, hogy a tracking más településre kézbesített csomagra vonatkozik. Ha budapesti lett volna, lehet, hogy nem sikerül visszakapnom a pénzt.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161608) DeFranco válasza Samus (#161593) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi, megpróbálom, Te honnan rendelted? fekete és érdes érdekelne.

(#161609) finest


finest
őstag

Xinte-re nincs valami jó kupon? PCIE-Sata kártyát akarok hozatni, de sokallom az 5USD körüli trackinges szállítást.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#161610) farkas-j válasza gyulazsolti (#161580) üzenetére


farkas-j
őstag

Én rendeltem már ablaktörlőlapátot az Aliról, de találtam itthon egy megfelelő márkát Bosoko néven. Nekem az autómhoz a 11 adapteres verziós lett jó. Nagyon bevált és jó áron van! Én már csak ilyet használok-

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161611) gyulazsolti válasza farkas-j (#161610) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Én is Bosoko-t használok, csak ahol eddig vettem autósbolt, már nem árul, csak más milyet, 3X annyiért.
Köszi a linket.

(#161612) Samus válasza DeFranco (#161608) üzenetére


Samus
addikt

Én innen vettem, de ez mind a szimpla. Érdest akartam, azt mondta vissza a másik eladó. Keress rá, hátha most lesz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161613) farkas-j válasza fjudors (#161589) üzenetére


farkas-j
őstag

Én nem azt írtam, hogy profi gyártók nem készítenek rádiós eszközöket. Én azt írtam, hogy profik nem használnak vezeték nélküli eszközöket, mert nagyon egyszerűen és olcsón blokkolhatók, így a védelmi rendszerből kiiktathatók. Attól persze Te nyugodtan használj ilyen eszközöket, mert amatőr bűnözők ellen még megfelel.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161614) asdf_ válasza kulup (#161605) üzenetére


asdf_
veterán

Posta.hu/tracking mit mond az NL-es trackingre? Azon a tlepulesen lett atadva, ahol te laksz? Esetleg a kulfoldi tracking oldal csak azt latja, hogy odaert a celba, de a magyar azt is megmutatja, hogy ""elvileg" bedobtak neked ertesitot es ott csucusl a postan a csomag, hogy erte menj es felvedd (mar ha nem forditottak meg vissza).

(#161615) kulup válasza asdf_ (#161614) üzenetére


kulup
tag

A posta.hu szerint Budapest 70-es posta, sikeresen kézbesítve. A 17track-en ugyanez : Budapest 70 posta, Successfully delivered . Csakhogy az összes követős csomagomat, ami megjött, a Budapest 62-es posta kézbesítette. Tartok tőle, hogy ezt nehéz lesz elmagyarázni a supportnak.
Céges címre rendelek, postafiókból kihozza egy külön cég. Eddig semmi gond nem volt, egy halom cucc simán megjött. Ha csak egy pár dolláros vacak lenne, hagynám, de ez egy 20 dolláros fejhallgató.

(#161616) asdf_ válasza kulup (#161615) üzenetére


asdf_
veterán

En felhivnam a posta ugyfelszolgalatot hetfon, ok majd megmondjak, hogy elbasztak-e vagy a kozenso cegednek atadtak-e, ha az utobbi, akkor meg a kozbenso ceg es a recepcios kislany kozott kell keresni.

(#161617) farkas-j


farkas-j
őstag

Szeretnék vásárolni 10"-15" közötti TV-t. Amit feltétlenül tudnia kell, hogy a képminősége ne legyen olyan ratyi mint pl. a Sencor SPV 7010-nek. Megnéztem az MM-ban, és ennek pár fok elfordítás vagy megdöntés után már negatívosodik a képe. A másik fontos dolog, hogy tudja az analóg TV csatornák vételét. Az már hab lenne a tortán a DVB-T2 mellett a DVB-C vételre is alkalmas lenne. Lehetőleg itthoni elérhetőség lenne jó de kinti rendelés is szóba jöhet. Ezt néztem ki az Ali-n, de persze ez 1-2 hónap mire ideér, ráadásul nagy valószínűség szerint ÁFA és kezelési költség vonzata is lenne.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#161618) Beni2360 válasza zeon.hu (#161519) üzenetére


Beni2360
félisten

Kocsinkénti GPS modúl.
Az a tartó is 11 $. Rákerestem 3-5 $ drágább a modúl.
Ennél többet elcseszünk kacatokra, nyalánkságokra.
Én is próbaképen befogtam egy rövid csipeszes tartóba de remegett, nem az igazi megoldás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#161619) Beni2360 válasza farkas-j (#161617) üzenetére


Beni2360
félisten

Ami ennyi elfordításra már negatívos kép azok AV panelek. IPS panelest keressél ott nem lesz ez a gond.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#161620) fjudors válasza farkas-j (#161613) üzenetére


fjudors
aktív tag

de ez nem így van.
csak te állítod.
nem igaz, hogy egyszerűen blokkolhatóak.
és az sem igaz, hogy a „profik" nem használják.
ha nem értesz hozzá, ne formálj véleményt, és ne állíts tényeket.
és nem, én nem használom egyiket se...

(#161621) tucsok.


tucsok.
senior tag

Tudnátok ajánlani vezeték nélküli vízálló csengőt? Olyat amibe nem kell elem, és megbízható.

"So say we all"

(#161622) erdey_a válasza Digitalis (#161597) üzenetére


erdey_a
őstag

ez nem igaz...
soha nem csatoltam semmiféle extra, az érvényes jogszabályokra figyelmet felhívó kérelmet és soha nem is volt gond.
ne mondjuk már, hogy ha pistike csatolja, hogy lécci-lécci erre meg arra hivatkozva, meg telerajzolja a lapot szivecskékkel, akkor neki 40, a többinek meg 22 a határ...
nem óvoda ez

Vérboci

(#161623) petipetya válasza tucsok. (#161621) üzenetére


petipetya
nagyúr

A "self powered waterproof doorbell" kifejezéssel tudsz rákeresni. Egyszer olvastam erről: link

Ne kérdezz a termékkel kapcsolatban, mert nincs ilyenem és nem is lesz.

"nincs rá lezsóidő"

(#161624) Digitalis válasza erdey_a (#161622) üzenetére


Digitalis
senior tag

42$-alatt, posta, futárcégek vámeljárást akkor is elvégzik, ha nincs az adott terméknél fizetendő vám, csak áfa. Posta 3500 Ft, futárcégek 7000 Ft körüli díjjal számolnak! Általában elengedik. Általában. Inkább nekik szól ez a "figyelmet felhívó" uniós vámjog végrehajtásáról szóló emlékeztető…

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#161625) tucsok. válasza petipetya (#161623) üzenetére


tucsok.
senior tag

Szia! Köszi a választ. Van már pár kiszemelt, személyes tapasztalat megosztásra várok. Hátha van valakinek bevált hónapok óta működő készüléke.

"So say we all"

(#161626) erdey_a válasza Digitalis (#161624) üzenetére


erdey_a
őstag

aha, általában...
feldobják a pénzt, vagy hogyan döntenek?
majd ha mutatsz valakit, akinek kiszámlázta a posta a díjat úgy, hogy nem kellett fizetnie semmit, mert 40-41-42 alatt volt a cucc, akkor elhiszem neked, hogy ezzel ruletteznek a hivatalban.
mondom ezt kb. 20 rendeléssel a hátam mögött, ami 22 fölött, de 40 alatt volt.
a PH még nem fészbuk, nem kell a dezinformáció

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#161627) DJGABI válasza tucsok. (#161621) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ezt ajánlották anno, nálunk bevált. tényleg jó hangos, működik elem nélkül, elvileg vízálló. mi azért szerkesztettünk rá keretet, de kapni is: [link]

2018 év eleje óta van meg

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#161628) erdey_a válasza DJGABI (#161627) üzenetére


erdey_a
őstag

létezik vajon ilyen elem nélküli csengő olyan változatban, ahol a beltéri nem konnektoros, hanem elemes?
régóta szeretnék ilyet, de a kültéri közelében nincs értelmes hely, ahová be tudnám dugni, ahol meg van, ott félek, hogy már messze lenne. ezek a 150 méteres hatótávok 2-3 falon keresztül hamar csökkennek
jelige: hülye alakú ház :DDD

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#161629) zsiz válasza tucsok. (#161625) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem a fentebb linkelt digoo van. Igaz nincs felszerelve, mert még nincs kész teljesen a kerítésem. De próbáltam, működik, lehet dallamot és hangerőt állítani, bár nem volt egyértelmű, hogy hogyan is tudom elmenteni.. Az érintő része elég gagyi, szerintem jobb lett volna sima nyomógombokkal megoldani.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#161630) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok!

Van még valakinek meg nem érkezett nov.13-ai rendelése? Trackinges szammal jön, de december 5 óta departed country of origin van.
Ausztriába rendeltem hogy gyorsabban ideérjen, de a magyar posta azóta már többször verte az osztrákot. :) ( persze nem Bp-n)

(#161631) Digitalis válasza erdey_a (#161626) üzenetére


Digitalis
senior tag

PH még nem fészbuk, nem kell a dezinformáció :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#161632) Beni2360 válasza tucsok. (#161625) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem már egy éve van felszerelve egy ilyen és tökéletesen teszi a dolgát.
Kint a kerítésen a postaláda oldalára van egy fehér szerelő dobozba felszerelve.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#161633) Siriusb válasza bbsofficial (#161630) üzenetére


Siriusb
veterán

Még pár nappal korábbi rendelés is van. Az egyik éppen tegnap érkezett be az országba, de a többiről semmi hír.

(#161634) Samus válasza Beni2360 (#161632) üzenetére


Samus
addikt

Nekem ugyanennek a márkának egy elemes darabja van fent mostmár több, mint egy éve. Esőben, hóban (tavaly volt egy kevés), fagyban, kánikulában, jól bírja. Ha még egyszer vennék, ugyanez a márka lenne, csak elem nélküli, és memóriás vevővel (az nem veszti el a beállított csengőhangot és hangerőt áramszünetkor).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161635) Digitalis válasza Beni2360 (#161632) üzenetére


Digitalis
senior tag

Ha jól értem, ennek a csengőnyomónak nem kell semmilyen betáp? Ilyet még nem is láttam, mozgási energia hajtja meg, nagyon klassz!

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#161636) erdey_a válasza Digitalis (#161631) üzenetére


erdey_a
őstag

na hát oda is le van írva, hogy a magyar posta nem számol fel díjat. senkinek.
nem úgy van, hogy a szerencsések megúszták, mások meg nem.
akkor mi is a probléma? ;]

Vérboci

(#161637) Beni2360 válasza Samus (#161634) üzenetére


Beni2360
félisten

Az eredeti vásárlást már nem találom de nekem ha átviszem egy másik helyre akkor is a beállított dallam és hangerő fogad. Vittem már ki hátra az udvarba és a belső szobába ahonnan nem hallani a TV végett ha kint marad.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#161638) Ixion77 válasza bbsofficial (#161630) üzenetére


Ixion77
őstag

Szerintem rengetegen vagyunk így. A Nov.11-es rendelésekből a kisebbek megjöttek december első felében, a nagyobbakra azóta is csak várok. Mind közül ez a legviccesebb. Persze karácsonyi ajándék lett volna...

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#161639) sphe válasza kulup (#161615) üzenetére


sphe
senior tag

szerintem egyszerűen írni kell a postának hogy hivatalos választ kérsz értékes küldemény kapcsán hogy az adott postahivatal a te címedre nem kézbesít. valamint be tudsz menni a postára és aláírási címpéldányt megtekinteni és kérni egy nyilatkozatot arról hogy ezt a küldeményt nem te vetted át. azt pedig oda át nyugodtan meg lehet mondani hogy hivatalosan ez a postahivatal nem a te kerületedhez tartozik.

(#161640) Dolphine válasza Ixion77 (#161638) üzenetére


Dolphine
addikt

Ilyen nekem is van! Képtelen elhagyni Kínát! :(((

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#161641) Dolphine válasza DJGABI (#161627) üzenetére


Dolphine
addikt

+1 Nekünk is ilyen csengőnk van. :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#161642) tucsok.


tucsok.
senior tag

Köszi a válaszokat mindenkinek! :R

"So say we all"

(#161643) asdf_ válasza sphe (#161639) üzenetére


asdf_
veterán

Ha ír, majd a harmincadik napon válaszoknak, ami már rég késő . Telefonáljon csak.

(#161644) w.miki válasza asdf_ (#161643) üzenetére


w.miki
veterán

Ilyen kapcsolós kábelt láttatok valahol, de csak 1m-est, nem 3?
EU Plug Male To Female Power Supply AC Adapter Extension Cable Cord

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#161645) edk- válasza w.miki (#161644) üzenetére


edk-
őstag

Villamossági boltból dugó, alj, kapcsoló, vezeték összesen nem sokkal drágább és percek alatt összerakható annak, aki már fogott a kezében csavarhúzót.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161646) vince válasza Ixion77 (#161638) üzenetére


vince
őstag

Nekem is van ilyen küldeményem, november 2-án adták fel, eddig négy alkalommal fordították vissza Pekingből, képtelen elhagyni Kínát :( A fotó óta annyi változott, hogy december 21-én megjelent a szokásos Handed over to Airlines bejegyzés, most várom, hogy leszáll-e a repülő vele vagy megint visszafordítják...

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#161647) Donki Hóte válasza edk- (#161645) üzenetére


Donki Hóte
veterán

És amit a villamossági boltban (vagy OBI, Praktiker, Bauhaus) vett anyagokból raksz össze, az nem fogja megrázni az egész családot :K

(Csak azt nem értem, hogy azok, akik állandóan kikelnek a kínai mobiltöltők megbízhatósága ellen, azok miért nem indítanak atomtámadást, amikor meglátnak egy ilyen "hosszabbítót". Mert ez tényleg életveszélyes :( )

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#161648) KamuMazsola válasza farkas-j (#161610) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ezzel csak az a baj, hogy több a házhozszállítás, mint maga az ablaktörlő.

Üdv.: KamuMazsola

(#161649) Samus válasza KamuMazsola (#161648) üzenetére


Samus
addikt

Nézd meg a Metro-ban, két hónapja láttam ott, bánom is, hogy nem vettem. Anno én is rendeltem, három éve. Csíkoz, de még mindig töröl, pedig az autó csillaggarázsban áll.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#161650) KamuMazsola válasza Samus (#161649) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Oda nincs kártyám és ismeretségi körben sem.

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.