Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161251) Salex1


Salex1
senior tag

Van valami ajánlott multiméter a kínai barátainktól?
DT9205A volt, de nem sokat bírt.

(#161252) band válasza tillatrilla (#161250) üzenetére


band
csendes tag

Nekem erről van tapasztalatom, ez rendben van:
https://www.aliexpress.com/item/32991507429.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d7FJOJb

(#161253) bul07 válasza MADcat (#161222) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor ha nekem nem tetszik valami pár hozzászólás után érezzem magamat felhatalmazottnak hogy elküldjek mindenkit (majdnem az írtam hogy hova) máshova

Szerintem ez nem járható út, sima tagoknak szerintem nincs joga senkit sehova küldeni

Zokni, nem tudom milyen minőség

J-BOX 5 Pairs/Lot Men's Cotton Socks 2019 New styles Black Business Men Socks Breathable Autumn Winter for Male US size(7.5-12)
[link]
2/2.01$ kupon
2,99$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#161254) MADcat válasza bul07 (#161253) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Klasszikusan az ON - OFF dologra gondoltam. Azért valami rendet tartsunk már be.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#161255) Sanyesz. válasza Salex1 (#161251) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Márciusban vettem ezt a kettőt. Sokat ugyan nem használtuk őket, de még működnek:
Meterk 2000
Richmeters RM113D

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#161256) tucsok. válasza tillatrilla (#161250) üzenetére


tucsok.
senior tag

Én ezt vettem [link] a párom imádja.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#161257) bul07 válasza MADcat (#161254) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja az persze

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#161258) Janaboy válasza bul07 (#161253) üzenetére


Janaboy
veterán

Akkor a te értelmezésedben egy ember nem szolhat rá egy másikra ha pl ittasan akar vezetni, mert nem rendőr?
Remelem érted a párhuzamot.
Btw mas topikban is szoktak szolni masok, akkor az is gáz?
És én nem utasitottam, hiszen én pl úgy írtam, hogy szerintem..

Janaboy

(#161259) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

#158242 ez megérkezett már valakinek?

¯\_(ツ)_/¯

(#161260) ANOka válasza Salex1 (#161251) üzenetére


ANOka
őstag

Laikusként MUSTOOL-MT108T típust "használgatok".

(#161261) edk- válasza Salex1 (#161251) üzenetére


edk-
őstag

Nekem valami ilyesmi multiméterem van Jackie-től. Régóta működik.
Egy Mustool 108T-t is rendeltem, de az még nem érkezett meg.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#161262) kulup válasza ANOka (#161260) üzenetére


kulup
tag

Nekem még nem ért ide.

[ Szerkesztve ]

(#161263) Imy válasza Salex1 (#161251) üzenetére


Imy
veterán

Én nem vennék kintről, 15$-ból magyarországon is van már akár szállítással is, ha át tudod venni, akkor pedig még olcsóbb is.
[link]

(#161264) tupacamaru válasza Imy (#161263) üzenetére


tupacamaru
veterán

Azért én egy ilyet kipróbálnék.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#161265) asdf_ válasza tupacamaru (#161264) üzenetére


asdf_
veterán

Jo az, csak:
- a hatuljan a ket talpa (ami amugy nem gumitalp, csak ket muanyagbutyok) bentebb van, mint a keszulek ket szelen a range meg a hold gomb, ennek egyenes kovetkezmenyekent minden egyes gombnyomaskor felfordul a keszulek
- a hattervilagitas 15 masodperces, aminek timer-et nem reseteli, a modvalaszto kapcsolo elforgatasa, vagy akar az, hogy semmi helyett erteket mersz, majd pedig ismet semmit. Emiatt 15 masodpercenkent hosszan nyomni kivannad a bal oldali gombot, ami beklapcsolja a vilagitast, itt viszont visszaerunk a szelesebb a gomb mint a talp problemahoz, felfordul a keszulek ,es kesz is a vegtelen ciklus :D
(asszem i2c-vel ra lehet valahogy gyogyulni a cuccra, atirni benne ertekeket es akkor mondjuk egy percig vilagit, neadjisten folyamatosan, de az mar pilotavizsgas, a true rms-t meg persze el ne hggyuk, az full kamu)

[ Szerkesztve ]

(#161266) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

sziasztok
Ha már multimeter uni-t lesgettem az ajánlott? olyan 20$ szánnék rá. Amit szeretnék háttérvillágítás meg automata. Otthoni használatra lenne.

Üdv SRicsi

(#161267) bul07 válasza RicsiSuly (#161266) üzenetére


bul07
nagyúr

Automaták közül én ezt a kicsikét nézegetem egy ideje
ZOYI ZT-S1

Csak még nem találtam megfelelő indokot hogy miért nem jók azok amik itthon vannak hogy megrendeljem :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#161268) RicsiSuly válasza bul07 (#161267) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

nekem egy fo*csi van itthon ugyhogy érik már. Annyival kiegésziteném nem muszáj automata. ut136c de az már 7ezer ut33D 6ezer

Üdv SRicsi

(#161269) sambenez válasza RicsiSuly (#161266) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem van uni-t, elégedett vagyok vele. (UT61C)

(#161270) RicsiSuly válasza sambenez (#161269) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

köszi akkot Uni-t lesz csak meg kell szülnöm melyik legyen

Üdv SRicsi

(#161271) Imy válasza RicsiSuly (#161270) üzenetére


Imy
veterán

Kérdés, hogy mire kell?
Miért Mo-ról?:
- azért ha 230V-ot (fázisfeszültség) méregetsz vele, akkor nem mindegy mivel teszed, az már veszélyes, főleg ha 400V-ot (vonali feszültséget). Illetve ha csöves erősítőt, vagy olyat ahol ennél nagyobb egyenfeszültség van, az sem elhanyagolható.
- Az uni-t biztosan tudja azt amit kiírnak, az alisokkal szemben, habár nem ígér annyi extrát
Nekem is van kínai 5$-os lakatfogóm, ha éppen lemerült a fő műszerem akkor használom, de minőségben érzésre is elég nagy a különbség. Ha használom, akkor óvatosan....

(#161272) Salex1 válasza Imy (#161271) üzenetére


Salex1
senior tag

Tegnap láttam egy egész jót az Aldi-ban, 4xxxFt-ért. Csak akkor még működött az enyém...Ez a Murphy gonosz tud lenni.

(#161273) Flexy90 válasza zeon.hu (#161211) üzenetére


Flexy90
senior tag

Sajnos már nem működik.
Továbbra is keresek 1,5m-es usb - usb C kábelt, ha láttatok jó áron, légyszi linkeljétek.

Xiaomi Fan

(#161274) #53667584 válasza Flexy90 (#161273) üzenetére


#53667584
törölt tag

[link] van hozzá 1/1 kupon

(#161275) Flexy90 válasza #53667584 (#161274) üzenetére


Flexy90
senior tag

Szuper, köszi szépen!

Van valami bevált módszer hogy megtaláljátok ezeket az 1/1 kuponokat, vagy csak a véletlen műve?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#161276) tillatrilla válasza tucsok. (#161256) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Köszönöm a választ,meg a linkeket is!

Band,neked is!!
Berendelve :DD

Üdv: Attila

(#161277) -secret- válasza Flexy90 (#161275) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Semmi extra. Oldalak, csoportok...

(#161278) gyapo11 válasza asdf_ (#161265) üzenetére


gyapo11
őstag

ZT 102-nél ha nyomva tartjuk valamelyik gombot bekapcsoláskor, akkor vagy a háttérvilágítás lesz stabil (HOLD), vagy az auto power offot kapcsolja ki (SELECT), és elem merülésig bekapcsolva marad.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#161279) RicsiSuly válasza Imy (#161271) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

Otthoni használatra kellene 230v 12v ellenálásmérés szakadás :) Csak van egy hülye szokásom, normálisat szeretek venni inkább egy picit drágábbat. Most ahogy nézem Uni-t 139C itthon 11+áfa. áfát vissza tudom igényelni úgy érzem ez lesz a befutó. Tudom drágább, mint 20$.

Üdv SRicsi

(#161280) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Rendeltem egy terméket Aliról, és a rendelés után kb 2 héttel írt az eladó, hogy összetört a termék, vissza érkezett hozzájuk.
Megkérdezte, hogy kérem-e vissza a pénzt, vagy újraküldjék, én a pénz visszafizetését választottam.
És vártam...Gondoltam majd ír, hogy visszautalja vagy valami. Aztán semmi.
Azóta eltelt másfél hónap, megint ráírtam, hogy visszafizetik-e vagy újraküldték vagy mi történt, erre ennyi válasz jött: "hi friend, sorry my later, we do not send it, because you told me refunding before, should me refund or resend?"

Ilyenkor mi van? Kérvényeznem kell valahol, hogy visszaküldje a pénzt? Vagy hol kell jeleznem az Ali felé, hogy a terméket sosem kaptam meg? (Magát az eladót nem szeretném lehúzni, ő időben szólt, csak én nem tudtam, mit kell csinálnom.)

(#161281) ANOka válasza Zsírkrétamen (#161280) üzenetére


ANOka
őstag

Nemzetközi TN-nel küldte a terméket? Mekkora értékű volt?
(Ha nem,) miért érkezett volna vissza hozzá? Melyik szállító/cég olyan "kegyes" és észreveszi, hogy a termék megsérült és menet közben visszafordítja? (Én egyről sem tudok.)
Szerintem kamuzik: nem volt raktáron termék és így inkább csinált egy kamu szállítást! (Pár dolláros vackokkal szívtam manapság ilyet. :W )

[ Szerkesztve ]

(#161282) asdf_ válasza gyapo11 (#161278) üzenetére


asdf_
veterán

Nekem Richmeters klon van (RM102), az sajnos nem igy mukoidk. :/

(#161283) Zsírkrétamen válasza ANOka (#161281) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

11$ volt, és kamu trackinget kaptam, se Alin se 17track-el nem láttam, hogy valaha elindult volna a csomag (ezen mondjuk nem lepődtem meg, mostanság volt 1-2 ilyen csomagom, de ott az eladó nyugtatgatott, hogy meg fog jönni, és 3 hónap elteltével, de tényleg megérkezett a termék).
Viszont ez a termék már olyan értékű, ami után szeretném visszakapni a pénzem, 1-2 dolláros termékek ha eltűnnek, nem szokott érdekelni, előfordul.

(#161284) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Üdv!
Ulefone armor x5 telefonnal van valakinek tapasztalata? Vállalható telefon? Egy ismerősöm nézte ki, nincsenek nagy igényei, de azért lehessen használni hajtépés nélkül. Elöször egy Hammer iron 2-t nézett ki, de arról lebeszéltem, specifjkációja alapján az übergagyi/elavult.
Emez, ahogy nézem, mindenhol 100 dodóért kínálják.

Külön hála, ha valaki tud kupont is hozzá! :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#161285) ANOka válasza Zsírkrétamen (#161283) üzenetére


ANOka
őstag

Dispute!
Főleg mivel egyszer már felvetted a kapcsolatot az eladóval, de érdemben nem cselekedett, csak az időt húzta.
Részletek az Ali szaktopikban (összefoglalóban is le van írva).

Én így csinálom, nem tolerálom senkitől, ha át akarnak b@szni és rizsáznak!

(#161286) petipetya válasza Zsírkrétamen (#161280) üzenetére


petipetya
nagyúr

Képernyőfotó a beszélgetésről, open dispute és jelezd az alinak, plusz válaszd ki a full refund-ot.

Habár az open dispute elég trükkös néha, nálam például a cipőt nem akarta feladni, és beállította azt, hogy shipped - csak éppen napokig volt ilyen státuszban, a kérdésemre pedig az jött válaszként, hogy csak másik színű van. Nyomtam egy gombot a sikeres szállításról, aztán a beszélgetésről + postázási státuszról szóló képernyőképekkel megnyitottam a hibajegyet, amely 1 max. 2 nap alatt le is zárult, és valamikor visszajött a pénz.

"nincs rá lezsóidő"

(#161287) ptesza válasza RicsiSuly (#161270) üzenetére


ptesza
senior tag

UT33A nálam régóta okés. Felesleges funkciókért ne fizess szerintem.(frekvencia,hőmérséklet stb.)

(#161288) Zsírkrétamen válasza petipetya (#161286) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! :R
Nem figyeltem, hogy van külön Alis topik, sajnálom, következőleg oda írok. (bár inkább ne legyen következő alkalom).
Igazság szerint már csak az idő van ellenem, nov 1-én rendelt termék, és 01.02-ig van időm cselekedni.

(#161289) bul07


bul07
nagyúr

Ha már multi

MUSTOOL MT108T Square Wave Output True RMS NCV Temperature Tester Digital Multimeter 6000 Counts Backlight AC DC Current/Voltage Resistance Frequency Capacitance
[link]
BG108T10
US $9.99

Videó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#161290) Sanki válasza bul07 (#161289) üzenetére


Sanki
addikt

Ennyiért nagyon jó áron van, én kicsivel 10 dollár felett vettem még márciusban.
Nekem bevált. :C

(#161291) MaCS_70 válasza bul07 (#161289) üzenetére


MaCS_70
félisten

Elég régóta használok ilyen multimétert, és elégedett vagyok vele.

Hobbicélra tökéletesen alkalmas, a fáziskeresés és a zseblámpa hasznos funkció benne.

Azt viszont ne feledjük, hogy egy multiméternél tucatnyi felhasználási szempont van, különböző funkciók, tulajdonságok. Tehát az a kérdés teljesen inadekvát, hogy milyen multimétert ajánlotok. Ha valaki ez kérdezi, annak vélhetően a legolcsóbb is megfelelhet.

Én jelenleg hármat használok párhuzamosan, mert nem találtam olyat, amelyik minden igényemet kielégítené. Leggyakrabban, a polcról lekapva egy kártyaforma Mustool MT77-est veszek elő: van benne lámpa, fáziskeresés, sípoló szakadásmérés, informatív a kijelzője, és anno 10 dollárért vettem. Ha áramerősséget, diódát, tranzisztort, elemtöltöttséget, kondenzátorkapacitást, hőmérsékletet akarok mérni, akkor jön a többi.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#161293) Degeczi válasza k5.20 (#161292) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ez csak egy nyamvadt reklám, reflinkes bolthivatkozásokkal.

(#161294) FNZ válasza bul07 (#161021) üzenetére


FNZ
őstag

és a oneplus 3 telefonhoz jó vajon?
vagy annak másfajta gyorstöltő kábel kell?

(#161295) csucsotke válasza bul07 (#161289) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Ez a fajta csippan rövidzár keresésnél, vagy folytonosság teszt vagy minek hívják?

(#161296) Degeczi válasza csucsotke (#161295) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az Ohm mérés jele fölött ott látod a hang üzemmód jelét is. Barnával, tehát abban az állásban egy másik üzemmód lehet a Select gombbal kiválasztva

(#161297) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Annyira ez nem kütyü, de megpròbálok itt segítséget kérni, hátha. :)
Létezik ilyen vagy ehhez hasonlò [link] , amibe csak Euròpa találhatò ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#161298) Tim82


Tim82
nagyúr

Ezzel vagy ezzel a routerrel van valakinek tapasztalata?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#161299) DJGABI válasza Directors (#161297) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ontopic
[link] offtopic

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#161300) vince válasza Directors (#161297) üzenetére


vince
őstag

Lidl/Aldi duo valamelyikében a közelmúltban volt kaparós Európa térkép.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.